Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dzięki olcik za odp. to mnie trochę uspokoiłaś, ale to jest takie dziwne, że nawet nie potrafię opisać tego dokładnie, nie boli tylko czuje taki dyskomfort i już panikowałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tym nie przejmuję. Stwierdziłam, że gdybym nie była w ciązy, to pewnie nawet nie zwróciłabym uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację,ale po dwóch stratach to wiesz człowiek się bardzo wsłuchuje w swój organizm i każdy jeden sygnał odbieram jak coś złego-obsesja!!!!!chciałabym,żeby był już grudzień albo chociaż listopad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith - też bym już chciała, żeby był przynajmniej październik... Może po prostu masz coś z pęcherzem, to częste schorzenie w ciąży. A takie kłujące bóle w okolicach cewki to myślę sobie, nic groźnego. Połóż się i odpocznij. Pij wodę z cytryną, to zagęszcza mocz i jeśli to pęcherz to powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith Kochana, to ciągną więzadła macicy, bo ona teraz intensywnie rośnie. MI przez ostatnie 3 tygodnie macica urosła bardzo dużo, bo mam już ją na wysokości 20 tygodnia, wiesz jak to bolało, hoho. Więc nic się nie martw, tak będzię, zwłaszcza jeśli to Twoja 1 ciąza :) Buziaki :) A ja nie liczę ciąży miesiącami tylko tygodniami, albo liczę od daty ostatniej @ czyli 28 luty do 28 marzec do 28 kwiecieć do 28 maj, czyli wchodzi 3 miesiące i 10 dni. Co Wam na tym zależy, który to miesiąc ;) Moze być nawet 28 jak ktoś lubi, hehe :) Buźkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wyniki sprzed tygodnia mam dobre, ale kto wie? z miesiąc temu też tak miałam, wystraszyłam się i pojechałam wcześniej o tydzień do lekarza, ale okazało się,że wszystko ok, może to pęcherz, a może te wiązadła.dzięki dziewczynki za rady i za to że jesteście:) domi to moja 4 ciąża, niestety tylko pierwsza zakończona powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith, kup sobie żuravit, albo pij dużo kwaśnego, może rzeczywiście coś w pęcherzu. Taki dyskomfort, ja ostatnio miałam też taki dyskomfort, żuravit pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze znowu dyskusje matematyczne hehe :) A ja się akurat pytałam lekarza dzisiaj o to i też potwierdził że liczy się tygodnie skończone czyli 13tc 3d too 13 tydzień cziąży, ale tak naprawdę to i tak nie ma najmniejszego znaczenia, maleństwo jak zechce to urodzi się tydzień wcześniej albo tydzień później i w nosie będzie miało kalendarze :) I jakiś niecierpliwiec dopisał mojego chłopca do tabelki hehe :) Pan doktor wyważył dzisiaj u mnie +1kg , powiedział że bardzo prawidłowo :) i w końcu dostałam luteinę dopochwową wiec się już nie będę męczyć, a jeszcze pwiedział że tak naprawdę to tą doustną też można brać dopochwowo hmmm... ciekawe to. I jeszcze posłuchałam sobie dzisiaj serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271, dziekuje za link. Faaaajny ten pajacyk. Nigdy nie kupowalam nic na ebay'u.Jak wyglada zamawianie? ile mniej wiecej za przesyłke? Zielona jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith78, Mnie równiez ciągnie i kłuje. Kilka razy takie mocne ukłucie, że się zgiełam w pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271, jesteś prowodyrką moich dzisiejszych zakupow !!! Spodobaly mi sie świąteczne pajace i zapragnelam podobnego. Tylko ja lubie dotknąć zanim kupie wiec ruszylam do sklepu. Endo, Mothercare, Smyk i sam w Carrefour i wrocilam z siatą nowych ciuchów. Mojemu M. kupiłam poradnik dla taty żeby się trochę podszkolił : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333, Z tymi naturalnymi porodami nie może być tak źle. Oglądałam sobie porody w "MTV's 16 and Pregnant". Mamusie mają po 16 lat i w większości świetnie sobie radzą podczas porodu wiec dlaczego nam miałoby pójść gorzej? Stach ma wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajmy z tym prowodyrstwem :P Parę linków i już burza hehehe. No co zrobię jak te śpiochy sa sliczne, uwielbiam takie mięciutkie :) Co do ebaya to podobnie jak na allegro, rejestrujesz się , musisz podac dane karty kredytowej, po akceptacji kupujesz co chcesz :) Koszty przesyłki podane są pod cena wyjściową, trzeba sprawdzac bo nie wszystko jest wysyłane do Europy. Od czasu do czasu cos wygrzebie ciekawego i tańszego niz u nas, wybór jest przeogromny. W razie potrzeby służe pomoca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi- moje maleństwo ma aż 6,8 cm :) dziewczyny ale kusicie tymi zakupami :) ja na razie jakieś tam drobne ciuszki kupuję, ale za to całymi godzinami siedzę na allegro i planuje, wybieram, porównuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak za 2 mce zaczne ostro kupowac teraz tez bym chciala ale jakos pieniedzy nie ma przyplyw bedzie w sierpniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaaczek
Hej kobiety :) Ja jestem Grudniówką ale 2010 :) poczytuję Was troszkę i strasznie Wam zazdroszczę ! Bardzo miło wspominam ciąże, nie miałam żadnych dolegliwości, nie przytyłam dużo, nawet średnio nie, bo tylko 8kg. Ogólnie to był dla mnie wspaniały stan ! i nie mogę się doczekać kolejnej ciąży :) Życzę Wam przede wszystkim zdrowia, bo poród tak czy inaczej każda przeżyje :P mimo, że niby boli... a ile radosci i szczęścia :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za tak miłe słowa wsparcia :) Jesteś bardzo przyjemną pomarańczą :) Powodzenia w dążeniu do kolejnej ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ;D dziekujemy :) bardzo to mile i wspaniale sie czyta takie słowa :) dla mnie ciaza to tez wspanialy czas, moze dlatego wlasnie ze nie mam dolegliwosci ale tak czy inaczej czuje sie bardzo dobrze w tym stanie :) pozdraweiam i milego starania zycze o nastepnego małego człowieczka :) a ja wlasnie biore sie za pomaranczke ;P ale taką do jedzenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kolejny dzien za mną u was upały a my jeszcze w domu ogrzewanie włączamy ;/ a wizyta u położnej szkoda gadać odfajkowała mnie jak nie wiem raz dwa jak coś boli paracetamol zmierzyła ciśnienie wzieła mocz i dziękuje dowidzenia ;/ heh jakaś inna niż zwykle była teraz muszę czekać do 15 lipca na usg do tego miałam ochotę zamordować mojego menagera w pracy ale za to mój P wynagrodził mi cało dzienną złość wielkim bukietem kwiatów :) a już myślałam że zapomniał o moich imieninach a on mnie cały dzień tak trzymał w niepewności :P dree oszczędzaj się i mam nadzieję że na wizycie lekarz uspokoi cię że wszystko jest super z maluchem 🌼 a co do liczenia ciąży to ja mam zboczenie zawodowe po położnictwie i licze tak jak zawsze robili to w szpitalu tylko skończone tyg i tylko na tyg nie na miesiące bo jak zacznę liczyć na 10 sposobów to się zakręcę :P iłatwiej dopasować mi wszystkie informacje dotyczące ciąży jak licze skończone tyg od ostatniej miesiączki :) Ja jestem już praktycznie zdecydowana na zewnątrzoponowe chyba że nie uda mi się dotrzeć do szpitala przed 5 cm rozwarcia :P kusi mnie jeszcze poród w wodzie ale jednak chyba wygra epidural a co do zakupów kilka rzeczy już mam a teraz zmieniam asortyment na farby panele meble dywany i takie tam :P będziemyy urządzać swoje gniazdko :D:D:D:D ale się cieszę i nawet wybraliśmy taką piękną fototapetę z kubusiem puchatkiem do pokoju maluszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pablinko :) ja czekam na lozeczko i tez bede wic gniazdko :) a teraz sie troche nudze bo zasnac nie umie to ogladam ciuszki z matalana :) zycze miłej i spokojnej nocy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziś w lepszym nastroju i samopoczuciu :-) Temperatura przeszła, gazy uciekły :-P mogę spokojnie zacząć 15 tydzień :-D Paczusiu mój kruszynek na usg też miał tyle "wzrostu" ale od 1 chyba już urosnał ;-) Miłego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny :) Jak samopoczucie? Jak rosnące przody? Soniówka89, kiedy bedziez miałą łóżeczko? Jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, fajne te rzeczy z matelana. wlasnie przegladam ich strone. Już coś tam kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Śliczne te ciuszki:) Zresztą małe ciuszki są prawie zawsze piękne. A jeszcze jak maleństwo się w nie ubierze to już w ogóle cud miód:) Dzisiaj trochę chłodniej i pochmurno, więc mam nadzieję, że będzie czym oddychać. My jeszcze nie zaczęliśmy urządzać pokoju dla maleństwa, ale w zasadzie trzeba kupić tylko farbę, bo panele już mamy. A potem dostaniemy łóżeczko i kupimy jakąś komódkę, przewijak i na początek wystarczy:) A ja aktualizuję po swojemu:P pablinka...........26.........Manchester.........15.... D... ..28.11.2011 karrrla333........24............Opole..............15.. .. ......01.12.2011 Czarna56565......25.........Brzesko.............15...... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........15..........01.12.2011 domi1906.........27...........Jaworzno...........15..... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa..........14....D .....03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała.........15.. ........03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa............15....... ...04.12.2011 olcik777...........26.........Kraków................15 .........04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce..................14. ........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko..............14..........05.12 . 2011 Gosiek_76.........35........Katowice..............15.... .....07.12.2011 nadziewany p.....29..........o/ Bielska...........13....C....07.12.2011 Dree...............27.........Poznań................14.. ........07.12.2011 barbera...........29........Leszno.................14.. .........08.12.2011 tosieńka87........24........Katowice................9... .......08.12.2011 maaartttika......24.........Białystok..............13.. ........09.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............14... ......10.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................13... .......12.12.2011 Asia1893..........27......zachodniopomorskie.....13...... ..12.12.2011 kitka27........... 27 ........ Poznań ...............12 ......... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............11... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy............12..... ...18.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków...............12..........18 .12.2011 Julita84.......... .26..........Łódź..................12..........19.12.20 11 Magda.............29.......Olsztyn...................11.. ......19.12.2011 Figazmakiem84....26.......Olsztyn..................11.... ....19.12.2011 Majkowa...........30.........Gliwice.................9... .......21.12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock..................8........ . 23.12.2011 Ganesh.......... ..24........o/lublina.................8... .....24.12.2011 Myszka281.........24.........FR.....................11.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................10... ......24.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle......11.... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................11. .........28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin.................11... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa............11....... . 29.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................1 0 .........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej z rana. Szalejecie z zakupami dziewuszki, ja chyba tez pobuszuję na allegro, choć ja mam dużo rzeczy po dzieciach. A jeśli chodzi o łóżeczko to ja przy 1 dziecku miałam drewniane i przy drugim przez 4 miesiące i wymieniłam na turystyczne. OMG jaka ulga. w tym drewnianym dziecko mi sie obijało, nogi mu sie nie raz zaplątały w szczeble, o nie. Drewniane jak dla mnie to tylko ładnie wyglądają, ale są nie praktyczne. A te ochraniacze to tylko sie zwijały. Ale co kto woli. Dziś fajnie chłodniej, a ja i tak się lepię, ble. w sobotę organizujemy córce wypad do aquaparku w krakowie, bo ma urodziny, hehe, my tez poszalejemy :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×