Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gosik! Mam prośbe, podawałaś tu na forum nazwę kremu czy maści z heparyną przeciwko żyłką i srodka z żurawiną dla kobiet w ciąży. Te dwie sprawy mnie trochę pilą, podasz jeszcze raz ?? :D dziękuję Pozdrawiam weekendowo całą resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam wyjśc z domu bo juz mnie nosiło, tyle siedzenia albo leżenia że mnie juz tyłek boli od tego. Wzięłam syna, aparat i poszliśmy na spacer, pogoda świetna, odżyłam :) Tak pięknie teraz pachnie, drzewa, krzewy, normalnie cud miód. Powolutku z nózki na nóżkę, zatęskniłam za wyjazdem poza miasto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
aktualizuję pablinka...............26..........Manchester........16.. .. D....28.11.2011 karrrla333............24...........Opole...............16 ..........01.12.2011 Czarna56565.........25...........Brzesko...........15.... .......01.12.2011 madzianietka.........27..........Dolny Śląsk.........15...........01.12.2011 domi1906..............27..........Jaworzno..........16... ........01.12.2011 AsiaC...................23.........Lubin / Głogów......15.........02.12.2011 Mzelle83...............27...........Warszawa........15... ..D....03.12.2011 Esska271..............36...........Bielsko-Biała......16 ...........03.12.2011 Starbuck80...........31...........Warszawa.........16.... .......04.12.2011 olcik777...............26...........Kraków............15 ...........04.12.2011 MLLO..................29............Kielce.............15 ............05.12.2011 Nietoperek ..........28............Bielsko............15............05. 12.2011 Gosiek_76............35............Katowice.........15... ........07.12.2011 nadziewany p........29............o/Bielska.........13....C......07.12. 2011 Dree...................27............Poznań..........1 4...........07.12.2011 barbera...............29............Leszno............15. ..........08.12.2011 tosieńka87...........24............Katowice...........9. ..........08.12.2011 maaartttika..........24...........Białystok..........14. ..........09.12.2011 Soniówka89...........22...........Mysłowice.........15. ..........10.12.2011 Niunia855.............26...........Tarnów..............1 4.........12.12.2011 Asia1893..............28.......zachodniopomorskie..14.... .....12.12.2011 madziulinka..........26.............uk.................13 ..........14.12.2011 Magda.................29...........Olsztyn.............13 ..........16.12.2011 kitka27............... 27...........Poznań .............12..........17.12.2011 skorpion_j............36...........Katowice...........11. .........17.12.2011 Edith78................33...........o/Warszawy.......12.. .......18.12.2011 MISIA ANULA..........27...........Kraków..............12........ 18 .12.2011 Julita84.......... .....26...........Łódź.................12........19.12. 2011 Figazmakiem84.......26..........Olsztyn.............11... .......19.12.2011 Majkowa...............30..........Gliwice...............9 ..........21.12.2011 Mama Oliwki...........26..........Płock.................8....... .. 23.12.2011 Ganesh.................24..........o/lublina............. 8..........24.12.2011 Myszka281............24..........FR.....................1 2.........24.12.2011 mooniaaa123..........34..........Siedlce...............12 .........24.12.2011 Wiara_nadzieja......21..........Kędzierzyn-koźle...11.. .......28.12.2011 *aszja85...............26..........Kalisz................ .12.........28.12.2011 TuLipannek............23.........Szczecin..............11 ........29.12.2011 marchewka81.........29.........Warszawa...........11..... ....29.12.2011 Fizyczka...............22.........Łódź................ ..10.........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Hej dziewczyny,czy u Was brzuch jest już widoczny dla obcych osób.Ja jestem w końcówce 15 tyg i mam malutki brzuch(jedynie wieczorami trochę większy).Aha, i czy któraś w 15/16 tyg ma jeszcze mdłości i wymioty,bo ja niestety tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Hej dziewczyny,czy u Was brzuch jest już widoczny dla obcych osób.Ja jestem w końcówce 15 tyg i mam malutki brzuch(jedynie wieczorami trochę większy).Aha, i czy któraś w 15/16 tyg ma jeszcze mdłości i wymioty,bo ja niestety tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest już ciasno we wszystkich spodniach. Tydzień temu mąż mi powiedział, że mi brzuch wywaliło:P A co do mdłości to ja nie mam. Ale jakiś nieprzyjemny zapach rano jest w stanie spowodować u mnie wymioty. Ja mam za to zachcianki - aktualnie na lody bez przerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak najpierw sorbety... potem rozki... a teraz swiderki i twistery garsciami bym jadla ;O ale nie jem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to bym sie napila shejka ;O albo takiego kawowego o! koniec marzen bo nie zasna :) dobranoc paniom ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras pytala o tabletki na zylki mi pani w aptece polecila diohespan i taka sama masc jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej ciąży to cierpię na jakąś bezsenność... Pierwszy dzień od tygodnia kiedy nie muszę iść do pracy i uczyć się do egzaminów i harować nad pracą licencjacką i chociaż w planach miałam spanie do południa ja o 6 z nudów włączyłam sobie komputerek ;p Wam wszystkim życzę jeszcze parę godzin kolorowych snów i udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takiego problemu:) Wręcz przeciwnie. chciałabym w weekend zerwac sie skoro świt, ale natura silniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :-D Wczoraj miałam pracowity dzień....zakupy :-P ale na razie "normalne" ;-) dalej jakoś się powstrzymuje przed kupowaniem dla bąbelka, czekam aż poznam kto tam siedzi... Millo ja nie mam brzuszka, jedynie wieczorami, chociaż prognozuje że w tym tygodniu go wypcha na dobre..w końcu jutro zaczynam 16 tydz :-D :-D Lody,lody... Soniowka,Olcik... U mnie jest masakra, kilka razy po dwa razy,8 razy raz po raz....:-D w zamrazalniku stoi 6 różnych smaków sorbetow... Mamusia mnie doposażyła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lodów mam podobnie :) kiedyś pracowałam jako kierownik w lodziarnio - kawiarni, a lody mogły dla mnie istnieć, teraz jak o tym pomyślę to chętnie bym wróciła do tamtych czasów i bym się obżerała na okrągło:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie okresowe parcia na jakieś jedzenie i potrafię jeść to samo przez kilka dni, a potem mam ochotę na coś innego:) Np wczoraj i dziś na śniadanie była jajecznica ze szczypiorkiem z grzankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo lody to ja w tej ciaży uwielbiam :) Zwłaszcza MOvenPick - Creme Bruille - nie wiem czy dobrze napisałam, zabójczo słodkie z karmelizowanym cukrem na wierzchu ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa i jeszcze rożki czekoladowe z batonikiem w środku, Kitikat - tez nie wiem czy dobrze napisałam :P Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcinam rzodkiewkę z ogródka codziennie miseczkę stoi na ławie jak orzeszki:D a lody jakos mnie nie kręcą, może zjadłam jednego czy dwa w pucharku, ale to jak byłam u znajomych, ale parcia nie mam rzodkiewka! ...jeszcze myślę o ogórkach w occie, ale jem najwyżej 1 dziennie, bo raz mi poskręcało bebechy od octu (pieczarki w occie - cały słoik wrąbałam wtedy :D ) na razie podgryzam małosolnego ogóra...patrząc na rzodkiewę :) jeszcze jabłka- jedno-dwa dziennie, kroję sobie na ćwiartki, obieram ze skórki, wycinam środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, czy któraś z Was ma bóle brzucha dość silne(takie jak na miesiączkę), bo ja wczoraj dostałam takich i trochę się wystraszyłam się!!!!wzięłam no-spę i luteinę i trochę przeszło, ale i tak mam stracha czy tam się nic nie dzieje z dzidziulkiem-poradźcie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć, bo może to być zmęczenie całym tygodniem pracy, lataniem, bieganiem, mogą to być wiązadła, może to być cos innego-nie wiem co zaproponowac bo ginekologiem nie jestem... co do wzięcia na własną rękę luteiny to nie wiem, jestem w pierwszej ciązy i nie mam doświadczenia. masz możliwość zadzwonienia do swojego gin? a masz jakieś upławy/wydzielinę , nawet białą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy nie powinnaś teraz dostać okresu , jakbyś nie była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nie było mnie trochę, bo od wczoraj byliśmy u znajomych i teraz dopiero wróciliśmy:) Cały dzień i pół nocy przesiedzieliśmy w ogrodzie:) Cudnie:) Mnie brzuszek rośnie z dnia na dzień i coraz wyraźniej czuję moje maleństwo:) Edith - po nospie bóle powinny przejść. Może po prostu tak odczuwasz powiększanie się macicy. Mnie przedwczoraj od czasu do czasu kłuło dość mocno pośrodku w samym dole brzucha, ale nospy nie brałam, samo przeszło. Jeśli jesteś zaniepokojona poradź się lekarza. Tak jak Asia pisze, niektóre dziewczyny mają tak, że wówczas kiedy miały dostać miesiączkę odczuwają takie bóle. Magda - ta maść to LIOTON 1000, a tabletki to prenatal uro Idę chyba się położyć bo pobalowaliśmy i mało spałam;) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak,że środa-piatek trochę źle się czulam, bolał mnie dól brzucha i byłam bardzo zmęczona, mimo,że nie miałam nawału pracy, była biała wydzielina , którą zlekceważylam (no bo biala) w niedzielę był 12 tydz1dzień i pojawiło sie plamienie (ciemne) no to o 4 rano zadzwoniłam do swojej gin, a ta kazała mi przyjechac na oddział i mnie położyła (bo tam pracuje) na 4 dni. dostałam duphaston 2*1 tab, lutke dopoch.2*2, i no-spe 1 dnia 3 (ale zjadlam 4, leżec nie mogłam inaczej jak z podciągniętymi nogami), 2 dnia 3 tab, a 3 dnia juz nie dostałam koleżanka była 3 tyg wcześniej i po miesiącu wróciła do pracy połóz się do łóżeczka i leż spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×