Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Jak byłam u lekarza 2 tygodnie temu to on słuchał własnie takim urządzeniem z głosnikiem serca maluszka i było świetnie słychac i nie było to typowe USG tylko takie coś jak stetoskop ze skrzynką. Kto mówi, że w 16 tygodniu serducha nie słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, takim zwykłym stetoskopem nie usłyszysz niestety... prędzej po 20 tygodniu ale to też mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, Karrla niezłe pogaduchy ;-) Tak to już jest z tymi mamami że się wszystkim stresujemy ..Uklucie, ból a nie mówię już o krwawieniu.. I tylko czekamy od jednego usg do drugiego żeby usłyszeć to nasze najukochańsze malutkie serduszko :-) Ja kupiłam pierwsze ciazowe spodnie :-D w C&A jeansy były przecenione ze 159zł na 79zł :-D już mnie drażni to ciagle odpinanie guzika :-P. Dobrze że w pracy w fartuchu chodzę, przynajmniej tego nie widac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniowka mdlosci nie przeszly nadal mecza ale nie tak ze chodze pare razy dzinnie tylko raz gora 2 razy na dzien i tak co drugi dzien lub codziennie roznie ... mi tam brzuch sie nie podniosl mam go w okolicy od spojenia lonowego do pepka + 3 cm sadła wiec jest wiekszy a jak ide na spacer to jest twardy i wiekszy i boli mnie kosc krzyzowa to musze usiasc. a jak u ciebie soniowka jak sie czujesz ??:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie naszedł smak na lody twister ;O o matko i nie oparłam sie ;P Karla wspolczuje tych dolegliwosci, to musi byc okropne ;/ eehh ja mialam tylko mdlosci na samym poczatku i juz bylam taki zdechlak mały. ja sie czuje dobrze tylko siedziec za dlugo nie potrafie bo zaraz albo w ledżwiach bol albo brzuch boli... Karla na allegro sa znowu te alladynki ciazowe co ja mam :) i powiem ci ze swietne sa, fajny material taki cienki, wygodne bardzo, na brzszek gumeczka wyzsza i nic nie uciska, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w czym wy chodzicie do kosciola albo na przyjecia ubrane bo kurcze w leginsach nie wyskocze a na spodnie to za goraco czasami . siedze dziennie na allegro i szukam jakis fajnych eleganckich spodni cienkich 3/4 i nic , kupilam sobie haremki i z tego pospiechu zamiast m wzielam xl nie wiem gdzi eja oczy mialam i moge se je wyrzucic albo poczekac na 9 miesiac to moz emi beda pasowaly :P a kupowalam je w czestochowie to strasznie daleko ode mnie :( jak stres wpływa na dziecko?? i jak sobie radzic ze stresem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlop mi kupil caly karton hanut bo mu powiedzialam ale bym miala smaka :P i nie moge ich jesc nie wiem czemu jakkos mi nie przeszly przez gardło ... no ale nie zmarnowaly sie bo moj je wszytskie wmucił .. on ma smaki takie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zwykłym stetoskopem to nie. Strasznie mi brzuch wypycha normalnie w koło pępka to mam taką gulę twardą :) a ponizej pepka to mi brzuch raz napina a raz mam miękko. Juz niedługo czuje że młody lub młoda konkretnie się ruszy :) Pojutrze USG, nie mogę się już doczekac. Dziewczyny które z Was jeszcze wymiotują, nudności po jedzeniu rano czy wieczorem, bez powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska powiem ci ze naszczescie nie mam takich powazniejszych dolegliwosci ale zauwazylam ze jak zjem cos tlustszego, ciezkostrawnego to odrazu czuje sie nie fajnie,mdło , ale napoczatku mialam takie okropne mdlosci ze balam sie wsiasc do auta czy autobusy. myslalam ze zwymiotuje no i raz wyladowalam miedzy przystankami w krzakach ;/ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonowka ja tyle przytylam jeszcze przed ciaza ze wygladam jak 2 wieloryby :P a zdjecia mają przeszlo rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbezpieczniej bedzie ja kupic w sierpniu. slub mam 27 sierpnia no i napewno przez te 3 miesiace moje cialop sie zmini, a w tej sukience chodzi o obwod biustu a on to mi akurat rosnie wiec poczekam do sierpnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie chodzę w zwykłych ciuchach - te które były wcześniej za luźne :) koniecznie muszę jechać na zakupy po jakieś fajne ciuszki podkreślające brzuszek a dodatkowo tez piersi :) - kiedy będę miała kolejną okazje mieć je większe, przy jeszcze nie tak dużym brzuchu?? trzeba korzystać a ostatnio zrobiłam nawet porządek w szafie i te dopasowane wcześniej wrzuciłam wysoko na połki - niech czekają na mnie :) Karla, ja też nie przepadam za sukienkami, choć fajnie się na nie patrzy, - moze teraz na lato sie skusze.. tylko zeby znow w szafie nie leżała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne sa ale mi sie ta szlajfka nie podoba :D ale wlasnie cos takiego szukam tylko bez zadnych dodatkow zwykle proste na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam niedawno u rodzicow i przyszla do mojej babci taka kobieta wie ze 2 ciezarowki sa w domu a ta pol paczki w stolowym zapaliła szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie se mysle czy te spodnie byly by wygodne takie cciasne moze luzniejsze ale luznie nie sa eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuniki super :) ja tam duzo ciazowych nie chce kupowac tylko do kosciola i do miasta i po domu i tak ciagle siedze w 4 scianach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to byly alladynki to by cie nie uciskaly karla. fajne te nadrzuczki na tunikch :) musialaby miec tylko wiekszy dekold jak dla mnie zebym sie wlasnymi cycami nie udusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×