Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

No ja też słyszałam dobre opinie, ale ponoć potem spacerówkę szybko zmienia się na coś lżejszego właśnie... Duzy sklep to dobre wyjście- trzeba iść, pojeździć, "poprzymierzać" sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i blokowanie kół na całej dlugosci tylnego "zawieszenia" - wiecie o co mi chodzi, chyba? :) bo jak widzę czasem jak się dziewuszki męczą zeby trafic nogą w maly cyngielek przy kółku - to ja tak nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchów to mi dzisiaj mała znowu o 5.30 dała popalić :) tak mi bulgotało w brzuchu , że aż się obudziłam , a później chyba tyłkiem wypychała mi brzuch w górę :) masakra , ale zajefajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera jak juz takie harce odprawia maluch to za kilka mcy na youtubie zamieścisz filmik z cyklu "Obcy w moim brzuchu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sturbuck żebyś wiedziała :) joasmo na innym forum dziewczyny polecały ten wózek , ale cena już jest kosmos jak dla mnie , chociaż używkę też można dorwać do 2 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ale masz fajnie ! tez bym tak chciała dzisiaj ide na wizyte i tak po cichu licze ze może dowiem się kto u mnie w brzuchu mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska_G fajny :) tylko białego koloru mogłoby być mniej, zwlaszcza ze my w okresie zimy-wiosny z nimi będziemy śmigac a wtedy nietrudno o zbarudzenia choc z drugiej strony ładnie wygląda dzięki takim jasnym kolorom, tak lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska też super wózeczek :) ja miałam ostatnio upatrzony polski wózek firmy tutek grander strasznie lekki bo oglądałam w sklepie http://www.tutek.pl/menu,52,Grander_Alu_Chrom z nosidełkiem ta sama cena mi wychodziła a tego na pewno sprzedam później bo znana firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia B ja tez mam dzisiaj wizyte i z kazda minuta coraz bardziej sie denerwuje ostatnio jak bylam to jak mi najpierw nagadala o tym krwiaczku to tak sie zdenerwowalam ze jak zmierzyla mi cisnienie to mialam 150/120 a ona zorientowala sie ze przez to ze tak mnie nastraszyla i zaczela gadac ze dzidzia jest super ale musze uwazac na tego krwiaczka i lezec itp boje sie ze dzisiaj znowu cos mi najpierw nagada i znowu cisnienie skoczy to tym razem doczepi sie do tego cisnienia a normalnie mam dobre bo mierze sobie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera fajny tez,no wlasnie ten bialy kolorek daje takiej swiezosci i lekkosci ale nie na zime:)ale na szczescie sa inne kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia G 20 ja to narazie denerwuje sie na mojego M on zawsze ma czas ,a ja to już bym tam siedziała ( wizyte mam na 15.30 ) mam nadzieje że po twoim krwiaczku sladu nie bedzie o której masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn pytalam sprzedajacego i mozna zamowic inny kolorek gdzie bedzie wiecej koloru anizeli bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam wizyte z samego rańca - ale byłoby fajnie zebyśmy wszystkie dowiedziały się kto tam w brzuchu siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte na 17:20 oj mam nadzieje ze nie bedzie juz go tzn mam pozytywne przeczucia bo nic mnie nie boli plamic w ogole nie plamilam to juz jest plus ale rownoczesnie sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie typ Barbery czy Twoj Aska są w miarę klasyczne ale i nowoczesne i taki tez mi się najbardziej podobają kupujecie od razu 3 w 1 (gondola, spacerowka, fotelik)? czy na razie gondola i fotelik samochodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 2tyg . później lekarz nic juz nie widział wię stwierdził że się wchłonął ale każda z nas to inny przypadek i różnie to bywa , a blisko dzidzi był ten krwiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po taaaaakiej przerwie Trochę u mnie było nieciekawie że aż nie chciało mi się nic pisać. Z ciążą nic się złego nie działo na szczęście, w pon mam wizytę i już się oczywiście doczekać nie mogę, żeby sprawdzić czy wszystko ok Ja też żadnych ruchów nie czuję, tzn sama nie wiem czy czuję czy to tylko tak mi się wydaje. Ale za to zauważam w jednym miejscu gulkę, czasem się przemieszcza w inną część brzucha ale głównie siedzi z lewej strony :) i śmiem przypuszczać że to dzidzia moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! wróciłam w końcu, już jako kobieta zamężna;) ślub i wesele wyszły po prostu cuuudownie... nie mogłabym sobie wymarzyć piękniejszych chwil (chyba że narodziny dzidziusia;)). w poniedziałek byliśmy też u ginekologa. wszystko w porządku, dzidzia brykała jak oszlała... ginka zasugerowała, że chyba chłopak, bo przez chwilę jakby jajka jej się pokazały, ale że mamy się nie nastawiać, bo równie dobrze mogła być to pępowina... a że dziciak nie chciał nóg rozłożyć to nie mogła się upewnić;) teraz to już mogę się powoli skupiać na wózkach i innych tego typu rzeczach... mnie się podobają maxi cosi w ciemnych, neutralnych kolorach... [pogoda akrat będzie bardzo "brudząca", wię wolę nie ryzykować z jasnymi... i jeszcze dziś czeka mnie dentysta, bo uznałam, że czas zacząć leczyć zęby, jak już w końcu mam spokój ze wszystkim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witamy witamy Pączku :) dobrze ze z małym/małą jest ok co się działo? już wszystko się wyjaśniło już jest z tymi innymi sprawami ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka 27 to w tym roku dużo zmian ! idź leczyć żeby bo ja w 8 tc miałam leczenie kanałowe zęba bez znieczulenia MASAKRA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam Was :D Odpiszę Wam na niektóre poruszane już tematy. Nie biorę żadnych witamin (zalecenie lekarza) i dalej biorę kwas foliowy. Jeżdżę na rowerze stacjonarnym i spaceruję. Czytałam o tym jak nietoperek333 odbiła się od drzwi lekarza. Ja mam taka schizę, że zawsze najpierw dzwonię czy jest lekarz. Zrobię jakieś foty i wyślę na maila: grudniówki2011@wp.pl (dobry??). karrrla333 i Asia B! jesteście z Opola, do jakiego lekarza chodzicie? JA chodzę na NFZ do Medicusa na Piłsudskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wózek to też nie wiem kiedy kupić, ma razie oglądami, ale wy dziewczyny zabiłyście mnie wózkiem za 5 tyś :) a ja gdzieś wczoraj znalazłam taki super tani i lekki. Nie mą żadnych bajerów ale składa się do małych rozmiarów no i cena mnie zszokowała bo 550 za nowy wózek jak myślicie co z nim jest nie tak że taki tani ? http://www.e-tygrysek.pl/sklep/product.php?id_product=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam mocno kciuki za wszystkie dziewczyny przed wizytą :) żeby nie było już żadnych niespodzianek nadziewany pączku to na pewno dzidzia ja też tak mam :) kitka gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziewany pączku nie wiem co jest z nim nie tak , ale wygląda fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaleczyłam dwa zęby w ty miesiacu:) Ale małe dziurki i teraz wszystko zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×