Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość mooniaa123
Starbuck80 masz rację, zależy co dla nas jest ważna. Ja się pewnie będę bujać trochę z wózkiem po mieście, sklepach etc... więc dobry byłby skrętny i lekki, bagażnik w samochodzie mam duży, więc nie musi się specjalnie składać, myslałam, zeby z wózkiem biegać, ale u nas na wsi, to by babcie pospadały z ławek, więc nie wiem, czy się odważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkita82
Jeszcze nie wiem o co chodzi z tymi adapterami, ale szukamy stelaża z aluminiowymi kółkami i pompowanymi (podobno lepiej amortyzują) i ze skórzaną rączką, piankową szybciej można uszkodzić. To wszystko wiemy od znajomego który na to nam zwrócił uwagę. Poza tym Mutsy ma regulowaną rączkę i ustawiasz kierunek jazdy dziecka. Ja wolałabym takie malutkie widzieć a później to niech ogląda sobie ten piękny świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkita82
mooniaa ja tez mieszkałam na wsi i wiem jak to jest. Ale skoro masz ochotę biegać to niech se gadają, przynajmniej będą miały bidule o czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
właśnie coraz bardziej skłaniam się do Mutsy 4Rider, są też na ebay, myślę, że lepiej kupić używany dobry wózek niż polski, co po praniu się rozleci. Potem się go sprzeda, bo dobre rzeczy zawsze ktoś weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
nkita82 zobaczymy :-) jak będę wolno wałki zrzucać, to nie ma bata, trzeba będzie biegać. Ale widownię mam zapewnioną większą niż Szakira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkita82
hehe mooniaa - ja liczę na to, że spacery zrobią ze mnie super laskę :D Wiecie co, ja się bardzo cieszę że nasze dzieciaczki w grudniu się urodzą. Nie będę musiała szyb skrobać i odśnieżać auta kilka razy dziennie. Najgorszy okres w zimie spędzę w domu (chociaż będzie mi deski brakowało eh) a za 3 miesiące już wiosna. Nawet mi gin mówił, że super okres na rodzenie dzieci. No i nie będziemy z wielkimi brzuchami podczas upałów latać :D Dzizas, ale mam dzisiaj wenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z konca pazdziernika i zawsze mi się podobało że jestem prawie rok do przodu - kolejny plus :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za rok na wakacje - szkraby będą mialy po 7-8 m-cy to już też więcej z nimi można będzie zrobic, przynajmniej już siedzą same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w najgorsze miesiace będziemy dochodzić do siebie - zimno to więcej ciuchów, mniej widac naszego ciałka a do wakacji - to my laski będziemy widzicie same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi z tymi kolorami. zorientowałam się, że sobie nicka z błędem pisałam, więc poprawiłam i zmieniłam kolor ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski ! ale się rozpisałyście :) a ja już wróciłam do domciu i na 99 % jest cipka :) !!!! wszystko super tylko za szybko rośnie :) i to przez witaminy , więc kazał mi brać co drugi trzeci dzień , a wagę ma 30 dkg :) niezła z niej baba rośnie :) to pewnie po mamusi :) a usg połówkowe 3d/4d za trzy tygodnie między 21-24 tygodniem . Z dobrych rzeczy jeszcze to, że będę mogła jechać na wakacje !!!! hura !!! ale oczywiście tylko samochodem i co dwie godziny odpoczynek , a po drugie to już mogę dorwać męża jak wróci bo nie ma przeciwwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to tylko moje takie kochane, focha strzeliło i się odwróciło :) gratulacje Barbera! to sie mąż ucieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję :D cudownie jest słyszeć takie wieści :D a deserek był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że był deserek , ale w deszczu :( ale i tak był pyszny :) oj cieszy się mężuś i pewnie będzie córeczka tatusia i loczki będzie miała po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie miałas przeczucia wcześniej? na chłopca czy na dziewczynkę ? intuicja zadziałała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Hej dziewczyny! Wracam do Was (mam nadzieje, że na długo :) ). 21.07 mam USG połówkowe, ale dla mnie to nie takie wydarzenie, jak dla was. Co tydzień jeżdżę na USG, żeby kontrolować długość szyjki i przy okazji podglądam malucha. Ostatnio zajrzeliśmy między nóżki i prawdopodobnie będzie dziewczyna :) Czekam teraz na posiew, bo chyba jakaś bakteria mi szaleje. Długość szyjki utrzymuje się cały czas na 2cm, więc jest dobrze (jaką długą szyjkę macie?). Martwi mnie trochę długość dziecka. Czy 11cm w 18tc to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Barbera - gratuluję córci. Mnie dopadło w 11tc przekonanie, że jest dziewczyna i chyba się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przeczuciem to w sumie od początku miałam na podstawie zabobonów :) wysypało mnie tak na początku na dekolcie , że poradzić sobie nie mogłam chociaż nigdy żadnych chrostek w tym miejscu nie miałam no i na twarzy do dzisiaj mi wyskakują :) ale wszyscy mówili, że ładnie wyglądam , ale nie brali pod uwagę , że mam makijaż który wszystko zakrywa :) mój M od początku mówił, że będzie dziewucha bo po in vito, gdzieś wyczytał , rodzi się większość dziewczynek , po prostu są silniejsze :) no i się sprawdziło :) dree super , że u ciebie się unormowało , ale i tak pewnie musisz leżeć biedulko :( no i jakieś cholerstwo ci się przyplątało jakby mało tego było , oby nic groźnego i szybko da się wyleczyć . Nie pamiętam jaką długość ma moja szyjka bo ostatnio mi mierzyli w szpitalu a wypisu nie mam przy sobie , ale na pewno dużo , dużo dłuższa . No i gratuluję dziewuszki :) dziewczyny rządzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dree :) mi tak na szybko zmierzyl - bo to zwykle usg na wizycie i szylo mu ok 14cm (skonczone 18tc) szyjkę miałam tylko raz mierzoną na początku 16t i mialam 4mm (na usg) teraz tylko tradycyjnie z informacji z netu w 18 tc 12-14cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś urywam sie wcześniej z pracy starczy tego dobrego - weekend czas zacząć :):) buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! ile tu nowych dobrych wieści :) u mnie dzisiaj wielka chandra !!! byłam u gin. z dzidziusiem wszystko ok. ale dalej nie wiem co :( nie liczylam że się dowiem bo ten akurat ma taki sprzęt że dobrze główki nie widac ( rano pisałam ) potem potłukłam lusterko niby nie jestem przesądna ale jednak :((( i na dodatek pokłuciłam się z 2 koleżankami ajjjjjjjjj nie bede sie tak użalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia B nie martw się bo ja też najchętniej pokłóciłabym się z nie jedną osobą :) dzisiaj jestem w skowronka a jeszcze kilka dni temu to myślałam , że wszystkich pozabijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj jedyną istotą żywą wkurzającą mnie jest mój pies :) na starość na dupy by tylko chodził i zakochał się w suczce jorka :) chyba ma cieczkę bo ogłupiały chodzi , ale piękna z nich para pitbull i york wielkości jego nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×