Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Starbuck jestem kierownikiem zmiany więc i biurko i komputer i chodzę sobie też po produkcji, ogólnie nie przemeczam się :-P bo do tej pory miałam 1 zastępczynie a teraz mam 2 bo jedna się doucza na czas jak mnie nie bedzie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chodzę tylko do kuchni i do kibelka :) a tymczasem 17ta i mogę zbierać się do domu miłego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 1893 no właśnie kiedy ta emerytura będzie a do tego jak sama sobie nie uzbierasz to nie wiadomo co będzie za te 30 lat :) więc się tym nie przejmuję bo po prostu jest to okres bezskładkowy a na emeryturze tyle nie dostanę co teraz no ale i tak nie mam wyboru więc nie ma co się rozwodzić bo ze swojego widzi mi się nie siedzę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Barbera :) liczy sie to,że dbamy o swoje Maleństwa:) wróciłam z usg...wszystko ok ładna pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzisiaj brzuch boli normalnie czuję się jakby mnie ktoś pobił, tak mi się mały wierci strasznie i rozpycha a ja czuję jakbym miała pęknąć. Nawet czuję go pod ręką w tych miejscach najbardziej wypukłych. Macie tak może czasem ? Mój lekarz mówił że bać się mam tylko bólu takiego jak na miesiączkę, promieniującego do krzyża, zresztą czuję że to od tego przeciągania się malucha. Może ja jakaś za mało elastyczna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziewany, ja mam wrażenie jakby dziecko w środku sie maksymalnie naprezyło i napierało w brzuchu na wszelkie możliwe strony, dziś obcięcie paznokci u stóp było problemem.... a swoją drogą ciekawe jest to, że ginekolodzy-faceci są nierzadko lepszymi lekarzami od babeczek, a przecież nie maja bladego wyobrażenia np o bólu menstruacyjnym:) Takie przemyslenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to mnie zawsze śmieszy jak porównuje do miesiączki a to taki ból który w sumie trudno wytłumaczyć jak się nie miało :) a tak na marginesie to ja zawsze do gin do facetów chodziłam byłam za młooodu u kobietki 2 razy i się zraziłam. Myślę że faceci lepsze podejście mają, przyjanmiej jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam , że faceci ginekolodzy nie znają tego bólu i współczują nam trochę a baba zna i zawsze powie, że panikujesz i przesadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkąd jestem na zwolnieniu to biorę większą pensję nawet już po tych premiach o jakieś 3 stówki. U mnie premie są lichutkie więc wszystkie uciekamy na l4. Moja lekarka na takie bóle ( raz tak miałam jakby mnie ktoś skopał w podbrzusze jak nadziewany pączek ) kazała mi się kłaść z nogami wyżej od pupy i następny dzień spędzać w łóżku - a nie latać po sklepach i ploteczkach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha też się boję....ja właśnie idę się ogolić tu i tam przed jutrzejszym wyjazdem. Ciekawe jak mi pójdzie? Schylanie się robi się powoli problematyczne....no masakra jakaś:P I wszyscy mi mówią, że brzuch mam duży. A ogólnie jestem szczupła. ważę 58 kg teraz:) Wysle wam może pozniej zdjećie brzucholka na maila bo akurat wczoraj zrobiłam:) a teraz lece do łązienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie cały czas leże przed kompem albo tv, albo na tarasie, leń ze mnie na maxa w tej ciąży, ale dzisiaj faktycznie pooglądałam sobie wózki w sklepie, (chyba nawet wybrałam już model dla siebie ), Ciężarówka29 chyba mnie dziś szpiegowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik teraz ja zazdroszczę wyjazdu :-) bo ją już po... Uważaj na brzuszek, odpoczywaj i pokaż co nieco świata maluchowi w miarę możliwości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku, będę na siebie uważać:) Trzymajcie się ciepło wszytskie, rośnijcie zdrowo i do usłyszenia za tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Olcik udanego wyjazdu!! a u mnie za 3 dni półmetek i nic nie czuję, zaczynam się niepokoić do tego beznadziejne sny mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
a ja się kompletnie nie czuję jak w ciąży, brzuszek lekko wypukły choć to połowa 17 tc, jak chodzę na spacery, to wogóle brzucha nie czuję, ani nic. Piersi mam tylko trochę bolesne, no i urosły. Ostatnio po seksie ze 2 dni były strasznie bolące i obrzmiałe. Ma tak ktoś? Chciałabym juz poczuć ruchy, bo dziwne to trochę dla mnie nie mieć żadnych objawów. Wcześniej jak jadłam kilogramami truskawki i czereśnie, to miałam wielki napięty brzuch, a teraz już nie jem takich ilości i brzuch też mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam 20 tydzień :) Olcik miłego wylotu :) a ja właśnie zarezerwowałam pokój w Mielnie i w sierpniu jak będzie wszystko dobrze to gin mnie puści :) hura już się nie mogę doczekać :) pablinka..............26........Manchester............19. .....D.....28.11.2011 Czarna56565........25..........Brzesko...............18.. ... .......01.12.2011 madzianietka.......27........Dolny Śląsk..............18.............01.12.2011 domi1906............27.........Jaworzno..............18.. ... .........01.12.2011 AsiaC.................23.......Lubin / Głogów.........18..............02.12.2011 Asia B!...............29..........k/Opole...............18....... .......02.1 2.2011 Mzelle83.............27.........Warszawa.............18.. ....D......03.12.2011 Starbuck80.........31.........Warszawa.............19.... ... ........04.12.2011 olcik777.............26..........Kraków................2 0.. .............04.12.2011 MLLO................29..........Kielce..................1 8.. .............05.12.2011 Nietoperek.........28..........Bielsko.................20 ...............05.12.2011 nadziewany p......29.........o/Bielska...............18.....CH......07. 12.2011 Dree.................27..........Poznań................1 6.. .............07.12.2011 barbera.............29..........Leszno................20. ..............07.12.2011 nikita................29.............Opole............... 18. ..............07.12.2011 tosieńka87.........24.........Katowice................9. ... ............08.12.2011 Klaudyna213.......25.........Poznań..................17. ... ..........11.12.2011 Niunia855...........26..........Tarnów................17 ..............12.12.2011 Asia1893............28.....zachodniopomorskie.....18..... ... ......12.12.2011 madziulinka........26...........uk......................1 4.. ..............14.12.2011 Magda...............29.........Olsztyn.................16 ...............16.12.2011 kitka27..............27.........Poznań ................16................17.12.2011 skorpion_j..........36........Katowice................11. .............17.12.2011 Edith78..............33........o/Warszawy...........17... ... ........18.12.2011 MISIA ANULA........27.........Kraków.................17.......... ....18.12.2011 Ciężarówka 29.....29........ KIELCE ..................16..............18.12.2011 Julita84..............26..........Łódź................ ...12..............19.12.2011 Figazmakiem84....26.........Olsztyn..................16.. ... .........19.12.2011 joasmo...........37........Małopolska..................1 6.. ............19.12.2011 Majkowa..........30.........Gliwice.....................9 ... ............21.12.2011 Mama Oliwki........26.........Płock....................8........ .......23.12.2011 Ganesh..............24........o/lublina.................8 ...............24.12.2011 Myszka281......24..........FR..........................13 .............24.12.2011 mooniaaa123.....34........Siedlce.....................16. ... ..........24.12.2011 Aska_G20.........23.....kujawskopomorskie.........15..... ... .....27.12.2011 Wiara_nadzieja..21..Kędzierzyn-koźle...............15.. ... ........28.12.2011 *aszja85.............26.........Kalisz................... 17..............28.12.2011 bellybaby............28.........Bydgoszcz.............14. ... ...........28.12.2011 TuLipannek.........23........Szczecin.................11. ... ...........29.12.2011 marchewka81......29........Warszawa...............11..... ... .......29.12.2011 Fizyczka............22..........Łódź.................. ... 13.............31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj upał normalnie nie da się wytrzymać mooniaa123 ja też po obżarstwie owocowym mam ogromny baloon a razo trochę mniejszy :) Za to nie mam bolących piersi po seksie, bo nam seksu zakazano :( , ale myślę że to normalne że cię bolały bo są teraz dużo bardziej wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. a ja wczoraj miałam wizytę wszystkie wyniki prawidłowe ciąża jak to mój lekarz stwierdził przebiega wzorcowo chociaż schudłam ostatnio i ważę tyle co przed ciążą 52 kg a to już się 17 tydzień zaczął a ja nic nie przybrałam tylko objętościowo mnie poszerzyło:) no ale się przekonamy czy tak wzorcowo:) bo za tydzień idę sobie zrobić jeszcze jedno usg u innego lekarza zobaczymy co powie mam do was pytanie do 17 tyg ciąży ile razy miałyście już robione wyniki badań chodzi mi o mocz i badanie ogólne krwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziewany pączek my chyba wszystkie tak się zachowujemy z tymi zakupami ;) To chyba taki dodatkowy objaw ciążowy ;) olcik777 życzę wspaniałego, słonecznego ale nie za gorącego wyjazdu - wypoczywaj i wracaj do nas cało i zdrowo :D Starbuck80 ja też to przechodzę , ostatnio oglądałam swoją bliznę po cesarce bo urodziłam bliźnięta ;) Ale w hoteliku "mamcia" mam na 100 % jedną sztukę szczęścia :D A tak w ogóle to dziwi mnie jedna rzecz o którą się zapomniałam zapytać podczas wizyty - ja nie mam zakazu zabaw z meżusiem wręcz lekarka dała nam błogosławieństwo w tej sprawie ale zakazała głaskać komukolwiek brzusia nawet mi - podobno wywołuje to skurcze ( zaczęłam 17 tydzień ). Hmmm.. Czy te dwie rzeczy wzajemnie się nie wykluczają ? Lecę gotowac obiadek , buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzarówka -też słyszałam o skurczach wywołanych głaskaniem...ręce precz głaskacze! ...niestety dotyczy też to Tatusia i Mamusi...ale chyba dotkięcie i trzymanie dłoni to nie to samo co ruchy dłonią? Olcik-miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera to rozumiem,że wpadasz do nas na kawe:) mieszkam od Mielna może niecałe 30 km, w miejscowosci nad morzem, na pewno jak bedziecie jedzic po okolicy to bedziecie u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893 no właśnie lekarka powiedziała, że położyć dłonie i potrzymać brzuszek można jak najbardziej, tylko nie pogłaskiwać. Teraz przynajmniej nikogo nie urażę kiedy będę robić uniki miziania brzuszka bo zwalę wszystko na medycynę a nie na to, że tego nie lubię. Ale faktycznie, szkoda, że nam, rodzicom nie wolno tego też robić, bo mi sprawiało największą przyjemność jak mąż go gładził. U nas jest tak gorąco, że na obiad będzie zsiadłe mleczko z ziemniaczkami - uratujemy tym samym żywot choć jednego kuraka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
no z tym głaskaniem, to dziwne. Ja lubię przy siedzeniu trzymać ręce na brzuchu i wyczekuję jakichś ruchów, ale dobrze wiedzić, że głaskać nie można. Właśnie wracam od endokrynologa, chyba żadna z Was nie miała problemów z tarczycą, ale powiedział, że każda kobieta planująca ciażę powinna oznaczyć sobie TSH, bo w raxzie niedoczynności, przy wysokim niedoborze hormonu grozi dzidzi kretynizm. Zlecił mi badania hormonów i zobaczymy. Oczywiście wszystko prywatnie, co mnie niemożebnie wkurza, patrząc ile odcinają kasy na zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z tym głaskaniem to chyba trochę przesada - a jak się kremujecie? jakby nie patrzył trzeba się głaskać? to chyba bardziej chodzi o nasze odczucia wtedy, jeśli się wtedy pobudzamy to może nie jest to za dobre i może mieć wpływ na wywołanie jakichs skurczów? dobrze mówie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaa123 temat tarczycy był już wałkowany kilka razy niestety też przeze mnie :/ no całe szczęście o mnie skończyło się na strachu tylko kontrola w sierpniu mnie jeszcze czeka ale są tu dziewczyny które leczą się na tarczycę mnie np dużo uspokoił Gosiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszja85 u mnie z badaniami było tak - 7 tc, pierwsza wizyta : mocz,morfologia,toxo,glukoza,hiv,kiła i coś tam jeszcze - 15 tc- mocz, morfologia, TSH, Sod, Potas - i teraz mam juz skierowanie i zrobie w 21 tc: mocz,morfologia,toxo i już co dziwne mam skierowanie na badanie tolerancji gluzkozy, ktore podobno robi się po 24tc jeśli chodzi o badania hormonów tarczycy to podobno TSH nie jest miarodajne (tak mi powiedział drugi lekarz, do ktorego teraz chodze) i że trzeba robić FT4,FT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi badaniami to ja już się nie łapię bo średnio każda chodzi tak co miesiąc na wizyty a mój wzywa mnie tak co 3 tygodnie :/ i tak się gubię na której wizycie co mi zleci do zrobienia z tymi hormonami tarczycy to rzeczywiście t3 i t4 są bardziej miarodajne ale usg też by było dobrze i przeciwciała bo to też miałam zlecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×