Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Hmm może ja też dziś męża namówię na małe co nieco bo już mi się strasznie dłuży :D może coś podziałamy to mała szybciej na świecie będzie chciała być :) ale w sumie to ja też się troszkę boję żeby nic się nie stało :P a na męża zwalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, czy to był dr z ciemnymi włosami i ciemnym małym wąsikiem? :) Taki raczej młody, tzn. koło 35-40 lat? Mnie się wydaje, że im późniejsza ciąża, tym te badania są mniej przyjemne, może to niezależne od lekarza, mnie u mojej też ostatnio było niekomfortowo, a jest na pewno delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo w koncu moge powiedziec w jakim temacie - tez tak mam :) badania sa coraz mniej przyjemne :) w czwartek mam ostatnie przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badań to faktycznie coraz mniej przyjemne... ale ze względu na rozwierającą się szyjkę, gdy lekarz bada to czasami boli... pamietam z porodu najbardziej wlasnie masowanie szyjki żeby szybciej się rozwierała... to był najgorszy ból... żadne tam skurcze, parcie, zszywanie... darłam się w nieboglosy wlasnie podczas masowania szyjki brrr :( A co do baraszkowania to ja miałam chwile zwątpienia po tym jak ujrzalam moją malą na usg a moj mąż nie... i dość szybko mnie przekonal :D:D:D fakt że nie jest tak jak normalnie... :) tzn. spokojniej i bez szaleństw ;) ale dość często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Zuzkaa to właśnie ten :D U mojej lekarki 1,5 tyg temu bylo super, nic a nic nie bolało, a może dziś ten lakarz mi nie spasił i się spięłam :P Nam jeszcze udało się zakupy zaliczyć bo potem nie będzie głowy żeby lodówkę uzupełniać ;) a tak mi wszystko z rąk leci... że skończyłam przed lodówką ze śmietaną na spodniach i kapciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, ja na tego lekarza trafiłam na izbie przyjęć w 21 tygodniu. Badanie nie było super delikatne, ale miałam wrażenie, że jednak się starał. Mi też wszystko z rąk leci, od dawna, dosyć, że ciężko mi się schylać, to jeszcze co chwilę coś leży na podłodze, pół biedy, jak to jest coś w stylu ołówek, gorzej jak właśnie jakiś otwarty jogurt, porcelanowa mydelniczka, komórka:) Ja wczoraj "upolowałam" w Gluck'u na Komorowickiej takie fajne pudełko na patyczki i płatki kosmetyczne dla Maleństwa, za pół ceny oraz dodatkowo takie dwa małe kubełki z prima baby na nowe lub zużyte waciki lub inne akcesoria, niestety nie mogę tego znaleźć w internecie, wcześniej też tego nigdzie w sklepach nie widziałam. Irytujące jest to, że w tych sklepach w sumie niewiele jest, choćby takie pojemniczki na akcesoria dziecięce, człowiek na to wpada przez przypadek albo musi się naszukać jak głupi. Szkoda, że nie ma jednego, dwóch dużych sklepów, gdzie jest prawie wszystko. Ciekawe, co tam u Pączka? Myślę, że urodziła, bo nic nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dobrych rad od koleżanki która ma już dziecko półroczne - na uspokojenie najlepsza jest suszarka do włosów. Jak małego bolał brzuszek to dmuchała na niego z suszarki, ale nawet na zimnym nawiewie w pokoju robiło się strasznie gorąco, a było lato. Okazało się, że mały zaczął się uspokajać już tylko słysząc suszarkę i wykorzystuje to jako kołysankę do snu albo do uspokojenia maluszka na spacerze :D Ostro :) Przesłałam ten plik na pocztę grudniówek - może się przyda :) A prezenty już kupujecie gwiazdkowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszałam o patencie suszarkowym i odkurzaczowym :) Nawet w jakimś programie w tv o tym mówiono także trzeba będzie spróbować :D:D:D A prezenty już kupiłam jakis czas temu żeby w ostatniej chwili nie latać po sklepach :) także mam z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzkaa a możesz zdradzić po ile te pojemniczki i czy jeszcze były :-* A najlepsze to by było zdjęcie na maila :-P korci mnie żeby takie kupić bo nie mam ale nie wiem czy na pewno powinnam przez całe miasto jechać skoro nie wiem czy kupię ;-) A suszarka tak..nie raz o tym słyszałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku prezentów na gwiazdkę nie kupuję. U mnie wszyscy w tym roku nie mają głowy do świąt. Tak z innej beczki:) Ojciec rodziny wrócił z pracy do domu.Przed domem zobaczył, że trójka jego dzieci, ciągle ubrana w piżamy, bawi się w błocie wśród pustych pudełek po chińszczyźnie, porozrzucanych po całym ogródku.Drzwi do auta żony były otwarte, podobnie jak drzwi wejściowe do domu i nie było najmniejszego śladu po psie.Mężczyzna wszedł do domu i zobaczył jeszcze większy bałagan. Lampa leżała przewrócona, a dywan...............ik był zawinięty pod samą ścianę. Na środku pokoju głośno grał telewizor na kanale z kreskówkami, a jadalnia była zarzucona zabawkami i różnymi częściami garderoby.W kuchni nie było lepiej: w zlewie stała góra naczyń, resztki śniadania były porozrzucane po stole, lodówka stała szeroko otwarta, psie jedzenie było wyrzucone na podłogę, stłuczona szklanka leżała pod stołem, a przy tylnich drzwiach była usypana kupka z piasku.Mężczyzna szybko wbiegł na schody, depcząc przy okazji kolejne zabawki i kolejne ciuchy, ale nie zważał na to, tylko szukał swojej żony. Zaniepokoił się, że może jest chora, albo że stało się coś poważnego.Spod drzwi do łazienki wypływała woda. Zajrzał do środka i zobaczył mokre ręczniki na podłodze, rozlane mydło i kolejne porozrzucane zabawki. Między tym wszystkim leżały kilometry porozwijanego papieru toaletowego, a lustro i ściany były wymalowane pastą do zębów.Przyspieszył kroku i wszedł do sypialni, gdzie znalazł swoją żonę, leżącą na łóżku w piżamie i czytającą książkę.Spojrzała na niego, uśmiechnęła się i zapytała, jak mu minął dzień.Popatrzył na nią z niedowierzaniem i zapytał:- Co tu się dzisiaj działo?Uśmiechnęła się ponownie i odpowiedziała:- Pamiętasz, kochanie, że codziennie, gdy wracasz z pracy do domu, pytasz mnie, co ja do cholery dziś robiłam?- Tak - odpowiedział z niechęcią.- Więc dziś nic nie robiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI mam do Was pytanko jak kompletowalyscie wyprawke dla malego do szpitala? biorac pod uwage np. dwa dni w szpitalu to bralyscie dwa komplety na dzien i dwa na noc? oczywiscie tak orientacyjnie, bo ja juz sama nie wiem boje sie, ze wezme za duzo body i spodenek miekkich a okaze sie, ze najbardziej potrzebne sa spiochy...... chyba zaczyna sie u mnie mala panika ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, jeszcze "spakowana" :) rodzimy jutro zgodnie z planem, nie odzywałam się nić bo ostatnie dni to masakra remontowa. Jesteśmy na ukończeniu, ale od piątku non stop w biegu, przenoszenie mebli, sprzątanie, układanie wszystkiego. Dzisiaj jeszcze montujemy schody i przyjeżdżają kanapy. Przez to wszystko aż nie miałam czasu się postresować. Dopiero dzisiaj mnie dopadają małe nerwy. Niby się powinno odpoczywać te ostatnie dni, a ja biegam jak nakręcona. Śmiejemy się z mężem że do porodu pójdę sobie odpocząć. Stokrotkaaa21 ja też tak miałam że przed ciążą to zero asertywności a w ciąży jakiś potwór się we mnie wyzwolił i właściwie dobrze mi z tym. Wszyscy mnie mają troszkę dosyć, a mąż się przyzwyczaił, pewnie liczy że po ciąży mi to minie :) Jak tylko wrócę po wszystkim to wszystko opiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TuliPannek ja znalazłam na stronie szpitala co wymagają by ze sobą zabrać dla siebie i dziecka. 1) Szanowne Panie, spakujcie swoją torbę trzy tygodnie przed planowanym terminem porodu. Potrzebne będą: koszula nocna umożliwiająca karmienie, szlafrok oraz kapcie, biustonosz, bawełniana bielizna osobista, przybory toaletowe oraz ręcznik, miękkie, tekstylne obuwie dla Ojca dziecka. Wyposażenie dla noworodka: 5 pieluch tetrowych 1 paczka pampersów 1 kocyk lub rożek 3 koszulki 3 pary śpiochów lub pajacyków 3 czapeczki 3 pary rękawiczek 3 pary skarpetek 1 ręcznik frotte chusteczki nawilżające krem pielęgnacyjny Koszulki i śpiochy powinny być wyprane i wyprasowane. Bielizna i odzież pozostająca w bezpośrednim kontakcie ze skórą dziecka powinna być wykonana z naturalnych włókien. W dniu wypisu ze Szpitala należy przynieść ubranka dla dziecka dostosowane do pory roku. Zabieramy ze sobą tylko niezbędne, wymienione powyżej rzeczy w jednej plastykowej torbie. PROSIMY NIE WNOSIĆ DO ODDZIAŁU DUŻYCH TOREB, WALIZEK ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączek, no to masz ostrą końcówkę. Będę jutro z Tobą myślami. Wszystko będzie dobrze. Nietoperek, jedno z tych pudełek było takie http://www.calineczka.pl/sklep/bebejou-kosmetyczny-patyczkami-wacikami-kolor-zielony-p-12227.html , ja wzięłam w kolorze kremowym, wydaje mi się, że zostały tylko malinowe i pomarańczowe, ale nie jestem pewna, cena 27 zł, to i tak dużo, ale ja chciałam bardzo coś takiego mieć, w środku to wygląda tak http://www.bebe-jou.com/product/show/20/Box%20with%20Q-tips.html (na małe zdjęcie trzeba "wejść"), dwa pozostałej były z tej firmy OKT Prima Baby, a dwa pozostałe to były te (jednak znalazłam je w necie): http://www.babystyle.pl/Pojemnik+kosmetyczny++rne+kolory+Prima+Baby_p5402.html ja wzięłam zielony i niebieski, bo nie mogłam się zdecydować, zostało chyba parę żółtych, aha, były po 7,90zł, bo oni je wyprzedają i już ich nie będzie. Aha, ta góra, ta przykrywka jest taka ruchoma, kołysząca się, ale można ją całkiem zdjąć, więc może to pełnić funkcję kubełka na odpadki, albo pojemnika na płatki, cokolwiek. Aha, a na wodę do maczania płatków bawełnianych w trakcie mycia pupy/buzi itp. kupiłam w Auchan coś takiego http://www.chh.pl/produkty/127272/MISKA_do_mieszania_z_pokrywka_1L_PLAST_TEAM tylko że pojemność 0,5 litra, za jakieś 6 zł, kremowe, z dziubkiem (fajnie się będzie wylewać wodę, chociaż w tych pojemniczkach z OKT też można trzymać wodę, ale wydają mi się odrobinę za duże jak na ten cel. A na inne drobiazgi oraz do przechowywania małych ubranek, pieluszek w szufladzie komody mam nakupione takie koszyczki http://www.poukladanyswiat.com/pl,produkt,28.html , najlepszy wybór jest chyba w naszej Castoramie, kosztują około 11 zł za sztukę, fajne są, bo z daleka wygląda to jak wiklina, a tak naprawdę to tworzywo, łatwe do utrzymania w czystości. Tulipanek, nie martw się tak tą wyprawką do szpitala, jeśli tylko Twoi bliscy są mobilny i chętni do odwiedzin, to w razie czego wszystko Ci dowiozą, ja biorę zupełne minimum, bo nie wiem, co się sprawdzi i jak duże będzie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu ta asertywność jest kiepsko znoszona, zwłaszcza, że całymi dniami się sama nudzę a jak wszyscy wracają z pracy to ja daję im do wiwatu i się czepiam wszystkiego. Każdy powód jest dobry. Obawiam się, że po ciąży mi nie przejdzie ;/ W ciągu tego roku po prostu się zmieniłam na gorsze ;/ Niech mój maluch już wychodzi na świat, albo niech go wywołują we wtorek, bo już dostaję korby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, wrrr, http://www.poukladanyswiat.com/pl,produkt,28.html jak znów nie wejdzie, to trzeba samemu usunąć spację, której ja przy wklejaniu nie mam, a potem się pojawia. Stokrotka, ja mam podobnie, czekam na męża z tysiącem zadań, a on zmęczony po pracy nie zawsze ma na to siły... i ja mam potem lekkiego wścieka:) bo ja chcę DZIAŁAĆ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka.............26.......Manchester.........36...... CH. ...28.11.2011 Madzianietka.......27.......DolnyŚląsk..........18..... ... ......01.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............37......CH.....01.12. 2011 Szun.................25........Płock................40.. .....D......02.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin/Głogów.......18..... .. .......02.12.2011 Mzelle83............28.......Warszawa..........37.....D.. .. ....03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........34.....D... .. ..04.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............38....C H.......05.12.2011 Stokrotkaaa21.........21......Wrocław..........40. ...CH.......05.12.2011 agatka2305........24........Piotrków Tryb.....40....D..........06.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........36.....C H.. ....06.12.2011 Dree.................27.......Poznań..............29.... .D. .......07.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko.............23......D........10. 12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.....D ... ....11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów...............29..... ... ......12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..38....D.. .. .12.12.2011 madziulinka........27.......uk....................23..... ... .......14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... .........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.... ..........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.........37....CH. .. ..18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20...D. ........18.12.2011 Millea...............34.......o/Łodzi.................34 ...D........19.12.2011 Julita84............26........Łódź................12. ... ...........19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn..............34....CH.. .....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska.......31....CH.. . ..12/19.12.2011 Kasztanka1......24.....Ruda Śląska.......37......D...wg. USG .18.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce........32....D...+14kg. ......24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..36....CH..1 8-27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ . ...28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................35... ..CH......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............33...D ... .....28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin........ .....17..............29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa........35....CH......cc .19 .12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... . .......28.12.2011 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK______WIEK_______IMIĘ______DATA PORODU__SN/CC__TC Olcik...........26.............Antosia...... .12.09.2011.....CC .....28..... Asia B..... ...29..............Pola...........01.11.2011........ CC..........36 barbera..........30.......Kamilka.........14.11.2011... ... ...............36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie od wczoraj boli brzuch :( zaczęło się wieczorem i tak coraz bardziej, że prawie całą noc nie spałam. skurcze były tak mocne i jeszcze krzyż do tego doszedł, myślałam nawet że to może już, ale koło 6 rano przeszło. A teraz znowu się zaczęło boli przestaje boli przestaje i tak w kółko. Śmieję się że mała się nie może zdecydować wychodzić czy nie i bawi się ze mną w kotka i myszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam noc ze skurczami - kilka dni przerwy i znowu mnie dopadły heheheh młody pomimo braku miejsca jest dość aktywny :) a jego aktywność zrobiła się dość bolesna heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka.............26.......Manchester.........36...... CH. ...28.11.2011 Madzianietka.......27.......DolnyŚląsk..........18..... ... ......01.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............37......CH.....01.12. 2011 Szun.................25........Płock................40.. .....D......02.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin/Głogów.......18..... .. .......02.12.2011 Mzelle83............28.......Warszawa..........37.....D.. .. ....03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........34.....D... .. ..04.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............38....C H.......05.12.2011 Stokrotkaaa21.........21......Wrocław..........40. ...CH.......05.12.2011 agatka2305........24........Piotrków Tryb.....40....D..........06.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........36.....C H.. ....06.12.2011 Dree.................27.......Poznań..............29.... .D. .......07.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko.............23......D........10. 12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.....D ... ....11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów...............29..... ... ......12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..38....D.. .. .12.12.2011 madziulinka........27.......uk....................23..... ... .......14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... .........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.... ..........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.........37....CH. .. ..18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............38.....D.........18.12.2011 Millea...............34.......o/Łodzi.................34 ...D........19.12.2011 Julita84............26........Łódź................12. ... ...........19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn..............34....CH.. .....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska.......31....CH.. . ..12/19.12.2011 Kasztanka1......24.....Ruda Śląska.......37......D...wg. USG .18.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce........32....D...+14kg. ......24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..36....CH..1 8-27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ . ...28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................35... ..CH......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............33...D ... .....28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin........ .....17..............29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa........35....CH......cc .19 .12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... . .......28.12.2011 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK______WIEK_______IMIĘ______DATA PORODU__SN/CC__TC Olcik...........26.............Antosia...... .12.09.2011.....CC .....28..... Asia B..... ...29..............Pola...........01.11.2011........ CC..........36 barbera..........30.......Kamilka.........14.11.2011... ... ...............36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzkaa WIELKIE dzięki :* za linki, chyba się przejadę, za godzinke jadę na paznokcie (czyli udalo mi się dotrzymać) wiec potem podjade. A najlepsze jest to że mam taki sam pojemnik z auchana ten z dziubkiem :D U mnie cosik sie znowu dzieje, nie wiem czy to przez to że przestałam brac antybiotyk, czy po prostu ale mam zdecydowanie więcej wydzieliny, takiej mleczno-żółtawej i dzis wyjątkowo mi ciężko i się oddych i chodzi, mały mnie kłuje i naciska.. a jakby się zaczęło to bym się uśmiała, cały czas mowiłam że mogłabym urodzić 1.12 bo to fajna data :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was podziwiam, jestem panikara i pewnie jak poczuje jakis mocniejszy skurcz po 38 tyg to polece do szpitala jak na skrzydelkach :D chociaz i tak duzo rzeczy "w praniu" wychodzi inaczej. cale szczescie ciaze praktycznie cala znosze super a ten miesiac jest dla mnie najlepszy prawie nic mnie w nocy nie boli jak zmienie pozycje itd. gorzej bylo w okresie polowkowym.. a co do rzeczy do szpitala, w tym, w ktorym chce rodzic na kartce co dla dziecka jest napisane: nie trzeba miec nic, mozna miec kosmetyki i ubranka. ciekawa jestem w co by ubrali brzdaca jakbym byla z pustymi rekami, pewnie w takie beciki jak kiedys byly.. a moze sa do tej pory... nie mam wiedzy :D a powiedzcie jak spicie to dzieciaczki Wam szaleja w brzuchu?? bo moj maly to po prostu aniolek mam lekki sen i oczywiscie czaem go poczuje jak sie pokreci, ale tak jest spokojny. rano jak sie przebudze to dopiero jak zaczne mowic glosniej to tak jakby tez sie wybudzal i dopiero wtedy zaczyna fikac. jak moj M wstaje do pracy to czasami mowie mu po cichutku cos zeby mlodego nie rozpraszac ze snu hehehe. ciekawe czy tak sie utrzyma po porodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to raczej też spokojniutki, jak wstaje to on razem za mną :) W nocy to tylko czuje jego pupę jak się mi wypina :) Obawiam się niestety, że po narodzinach nadrobi wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, a ten pojemniczek z Auchan to też masz dla dziecka, czy po prostu do kuchni?:) Tulipannek, ja ostatnio w nocy często budzę się z bólem i napięciem brzucha, to pewnie od nacisku dziecka na pęcherz, bo jak idę do WC to jest ciężko, a potem trochę lepiej, czasem się zastanawiam, czy to nie "już", ale jestem na tyle śpiąca, że kładę się znów spać z myślą, że gdyby to był poród, to bym już nie dała rady zasnąć:) Nam mówili, że natychmiast do szpitala mamy jechać, jak jest krew, albo odejdą wody, a z bólami i skurczami to spokojnie. Nie znaczy to, że nie mam stresu, mam, ale myśl, że to "już" powoduje u mnie oprócz lęku również ekscytację i radość i w razie paniki tego się trzymajmy i powtarzajmy sobie jak mantrę "lada moment zobaczę moje dziecko, lada moment zobaczę moje dziecko, wszystko będzie dobrze, to będzie najpiękniejsze spotkanie w moim życiu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, ja też mam więcej wydzieliny, właśnie takiej mleczno-białej. Może to faktycznie zwiastuje rychły poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero weszlam w 37 tydzien a ta wydzieline mam dobre 2 tygodnie wlasnie taka mleczna, ale bardzo wodnista. wiec w moim przypadku to nie jest zwiastun porodu :) kuzynka tez duzo wczesniej zaczela to miec. bez wkladki chigienicznej na zmiane sie nie ruszam. juz sie przyzwyczailam ale wczesniej to sprawdzlaam czy to nie wody mi czasem odeszly heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×