Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość merima
witam ja dowiedziałam się 31 marca że zostane mama po raz 2:)))) jestem w 5 tyg ciąży :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Witam,dziś zrobiłam test-dwie kreseczki:)Wg moich obliczeń to 3 tydz.Pozdrawiam wszystkie grudnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) A tak tylko wam napisze ze ja byłam grudniówka 2010:):):) Urodziłam córeczke ktora zaraz skonczy 4 miesiace:) Zycze wam i waszym dziecią w brzuchach duuuzo zdrówka;):):):) I my rowniez załozyłysmy podobny topik, w którym do dzis opisujemy jak to nasze maluchy sie rozwijaja;):) Powodzenia przyszłe mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)jak się czujecie?Na kiedy macie termin? Ja ostatnio gorzej coraz większe zmęczenie i mdłości a spać córeczka w dzień nie pozwala;) Mam pytanie was też tak boli brzuch jak na @ szczególnie wieczorem? Karrrla333 daj znać jak po USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Hej może wy mi podpowiecie dziewczyny czy test mógł jeszcze nie wykazac ciaży jeżęli na 30 marca miałam mieć @ a tu już 6 dni jej nie ma a temperaturka 37.1 bo jeżeli to ciąża to też do was niedługo dołacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Raczej powinien wykazać,ja robiłam 5 dni po spodziewanym terminie @ i wyszły dwie grube kreski. Mnie też brzuch pobolewa jak na okres,a terminu jeszcze nie znam bo wizyta dopiero za dwa tyg:( Z kalkulatora internetowego wychodzi 6 grudzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Hej ja prawdopodobnie takze będe miala dziecko grudniowe(heheh jak mamusia),narazie 2testy pokazały II...czekam na Was TU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxixxx
Witam.Bardzo bym chciala do Was dołączyc ale musze jeszcze poczekac do poniedzialku,zeby sie dowiedziec czy sie udalo.Czasem mam wrazenie,ze tak a czasem radosc odchodzi.Jak narazie objawem sa bolace piersi ale tak inaczej.Nie bola caly czas a momentami mam wrazenie,ze mleko w nich przybiera(wiem jakie to uczucie bo mam juz 2 dzieci).Brzuch zaczal pobolewac jak na okres juz kilka dni po owulacji i pobolewa codziennie po kilka razy.Najgorsze jest to,ze teraz sie przeziebilam:(i mam straszny katar.Trzymajcie kciuki zeby sie udalo.Pozdrawiam i zycze szczescia tym ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amidecor30 gratulacje!!Na kiedy Ci termin wychodzi? Maxixx trzymam kciuki!Ja też jestem przeziębiona bardzo boli mnie gardło:(Poprzednią ciąże bardzo często chorowałam:( Ciekawe co u Karrrli333 miała mieć w poniedziałek USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluusia
Dziewczynki ja też dołączam dopiero 5 tydzień i 5 dzień ale baaardzo się cieszymy. termin 2 grudzień więc mam nadzieję że uda się sprawić niespodziankę rodzince na mikołaja :) pozdrawiam wszystkie staraczki i przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upeeeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dołączam również:) I mam cichą nadzieję, że tym razem się uda... Kończy się 4 tydzień, termin mam na 17 grudnia. Trzymam za nas wszystkie kciuki! Robię tabelkę, dopisujcie się NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Gosiek_76..........35................Katowice...................4...........................17.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz;) NICK WIEK MIASTO TYDZIEŃ CIĄŻY DATA PORODU ------------------------------------------------------------------------------------------ Gosiek_76....35...........Katowice..........4.................17.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK MIASTO TYDZIEŃ CIĄŻY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------------------- Gosiek_76....35...........Katowice..........4............ .....17.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się wyśrodkować:( No nic, w celu dodania danych skopiujcie tabelkę i dopiszcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Wam dziewczyny:)ja tez jestem grudniowa mama,15 urodzilam synka,mialysmy tu podobny temat.Ja dowiedzialam sie o ciazy 2 kwietnia,objawami byly bolace piersi i brzuch,zrobilam tylko jeden test i wyszedl pozytywny,7 kwietnia lekarz potwierdzil ciaze.Trzymam za Was i za Wasze malenstwa kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Przyszłe Mamusie:) Chętnie do Was dołączę i na początek napiszę coś o sobie. Ostatnią miesiączkę miałam mieć 2 kwietnia ale do tej pory się nie pojawiła, co wcześniej się nie zdarzało i tego dnia zobaczyłam też dwie kreseczki na teście :) To był Nasz pierwszy cykl starań i tym bardziej się cieszymy, bo od roku wiem, że mam podwyższoną prolaktynę i tsh oraz podejrzenie pco. Biorę bromergon i euthyrox. Mam już za sobą pierwszą wizytę u ginekologa, gdyż niepokoił mnie ból brzucha. Lekarz zobaczył pęcherzyk ciążowy w 4 tygodniu i 4 dniu licząc od ostatniej miesiączki :) Ze względu na wcześniejsze zawirowania hormonalne zażywam duphaston, magnez i doraźnie nospę, a przez ból brzucha mam 2 tygodnie zwolnienia z pracy. Mam leżeć, odpoczywać i nie dać się wkręcić w przedświąteczne porządki :P Niepokoi mnie tylko ten ból brzucha podobny do tego towarzyszącego miesiączce, ale trzeba być dobrej myśli. Rozpisałam się trochę... pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect Woman, ja też biorę Euthyrox, ale TSH na razie 5,7 niestety... jeszcze 2 tygodnie temu miałam 0,009... endokrynolog nie wie, dokładnie, ale chyba mam niedoczynność z nadczynnością. p/ciał TPO i a-TG mocno dodatnie ale TRAb-ujemne. Mam za sobą 2 poronienia - wtedy nie wiedziałam jeszcze o tarczycy:( Mam nadzieję, że tym razem się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Hej dziewczyny,u mnie z kalkulatora internetowego wychodzi 6 tydzień(do lekarza idę za tydzień),a bóle brzucha nadal się utrzymują.Mdłości i wymiotów nie mam wcale.Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie boli brzuch, za to kłują trochę jajniki, pobolewa głowa i non stop bym spała. No i oczywiście piersi jak kamienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gosiek ja zaczęłam brać euthyrox kilka dni przed owulacją, której skutkiem jest ta ciąża wiec nie wiem jeszcze jaki mam teraz poziom. Czekam właśnie na wyniki badań. Rok wcześniej brałam bromergon i wtedy tsh spadało mi z ponad 5 do 3,6. Mi te przeciwciała o których piszesz wyszły ujemne wiec nie mam zdiagnozowanej konkretnej przyczyny takich wyników. Wogóle pierwsze badania prolaktyny i tsh zaleciła mi tak profilaktycznie ginekolog, gdy poszłam do niej pierwszy raz. Wcześniejsi lekarze nic o tym nie wspominali. A wszyscy się teraz dziwili, że prolaktyna prawie 100, tsh ponad 5 a ja nie miałam żadnych objawów i miesiączki zawsze jak w zegarku. Taki dziwny już ze mnie przypadek... :) Do tego teraz ciąża za pierwszy m razem... żeby tylko wszystko było dobrze. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zdiagnozowaną hashimotkę (po 2 poronieniu zaczęłam robić badania), i z poziomu TSH, który wynosił 2,7 przy dawce 250 Euthyroxu spadł mi do 0,009, a po zmniejszeniu dawki o połowę jeszcze spadł do 0,006. Wtedy odstawiono Euthyrox, podejrzewano nadczynnność. Teraz (po zajściu w ciążę) bez leków poziom TSH miałam 5,7! Znowu włączono Euthyrox w dawce 125 co 2-gi dzień. Także u mnie właściwie nie bardzo wiadomo co jest... dlatego tak się boję... tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego wieczorku:) Obyśmy wszystkie miały piękne prezenty na święta w postaci naszych kruszynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxixx
Bardzo bym chciala do Was dolaczyc ale czarno to widze:(termin okresu na poniedzialek a brzuch juz boli:(i piersi coraz mniej.Nadzieje jeszcze jest ale juz niewielka.Pozdrawiam i zycze spokojnych i rdosnych dni i szczesliwego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Hej bylam u lekarza,powiedziala ze to wczesna ciąza,ze endometrium bardzo powiekszone,macica pulchna ale z racji tego ze ma kiepski sprzet(panstwowa przychodnia)to kazala brac luteine i przyjsc za 2tyg... oczywiscie ze sie martwie.... muli mnie strasznie..i wiecznie bym spala(co jest dziwne dalamnie,w 1szej ciąży nie mialam zadnych objawówo poza rosnącym brzuchem po 24tc:D) Postanowilam isc prywatnie w czwartek,zobaczymy. Dodatkowo martwie sie tym ze mamy dosc duzo ostatnio akcji bardzo stresogennych...i z budową domu,i ze zdrowiem męża i z problemem córy z przyjeciem do przedszkola...ehhh/....piszcie laski piszczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreee
No to ja się dopisuje - mniej więcej 5 tc, dwie czerwone krechy i już pierwsze poranne nudności. Cieszę się jak wariatka. :) W najbliższych dniach idę do lekarza potwierdzić i zanoszę papierek do pracy. Żeby było ciekawiej kilka dni temu dostałam wypowiedzenie w ramach zwolnień grupowych :/ A co do objawów - im więcej objawów ciążowych, tym lepiej. Świadczą one o silnej reakcji hormonalnej podtrzymującej ciążę. I podobno (wg badań) nudności są często powiązane z wyższym IQ dziecka. Więc - przynajmniej teoretycznie - warto cierpieć :) Moja sytuacja jest o tyle kiepska, że w październiku 2010r po kilku tygodniach plamień/krwawień poroniłam septycznie pierwszą ciążę (w 14 tc). Koszmar. Nie ukrywam, że codziennie doszukuję się plamek krwi na papierze :/ Dlatego dziewczyny uważajcie na zapalenie pęcherza, bo mi przeniosło się na macicę. A stan zapalny macicy lekarz prowadzący przeoczył. Zresztą ten lekarz to typ, który za bardzo się pacjentkami nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam dzisiaj ponownie b-HCG - 1140, a w czwartek wynosiła 240, więc przyrasta pięknie na razie;) Mój ginekolog powiedział, że może nawet będą bliźnięta:) Mam już 16-letnich chłopców, ale nie miałabym nic przeciwko. U mojego endo też byłam, mam włączony Euthyrox 50 mg dziennie, za 3 tygodnie robię badania. Czuję się dobrze, nie mam nudności, przynajmniej na razie;) A z tymi nudnościami to różnie bywa. Ja moją pierwszą ciążę zniosłam świetnie, nie miałam żadnych nudności. Chłopcy urodzili się, ważyli prawie 4 kg każdy. Nie chorowali, nie chorują i są mądrzy. Więc to nie jest reguła. dreee - nie popadajmy w paranoję, ja też tylko czekam na oznaki czegoś złego, ale jednak próbuję się wyciszyć i myśleć pozytywnie:) amidecorr - ja też ciągle bym spała, więc to normalny objaw. Miłego dnia życzę wszystkim i szybko mijającego czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Gosiek-GRATULACJE!!!Kurcze 16letnie chlopaki-podziwiam ze sie zdecydowalas (nie zrozum mnie zle,poprostu sama jestem z domu gdzie róznica miedzy rodzenstwem wynosi od 10-18lat-i wiem ze ja sama jesli teraz bym sie nie zdecydowala to w przyszlosci przyszloby mi to o wieeeeeeeeeeeele!!!trudniej jesli nie wcale..) Wspólczuje poronienia*[,wierze ze teraz bedzie wsio ok. Umówilam sie juz na wizyte w czwartek i przebieram nogami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Ostatnia miesiączka: 2 marca Teścik pozytywny: 8 kwietnia Wizyta u lekarza: 15 kwietnia godz. 20:00 Nie wiem, jak ja doczekam tej wizyty! Mam 31 lat. To moja pierwsza ciąża. Mam okrutnego pietra, ponieważ wcześniej miałam problemy z hormonami. Od 19 roku życia brałam tabletki. Odstawiłam ponad rok temu. Od tamtej pory miałam w miarę regularne miesiączki. Tylko cykl poprzedni od tego trwał wyjątkowo 43 dni... A może już wtedy? Sama nie wiem, co mam myśleć! Mam nadzieję, że lekarz mi wszystko powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynka4
Czesc dziewczyny u mnie 6 tydzien termin mam na 6 grudnia a roznica miedzy dzieciakami wyniesie 12 lat sporo troche sie martwie ale jakos to bedzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaa ;):):):)
czesc dziewczyny ;) z gory sorry ale nie mam polskich znakow (mieszkam za granica ) po okolo 1.5 roku staran i badan , wczoraj poszlam do ginekologa na usg , i kobitka ktora je robila zdziwila sie ze sie poprawilo i powiedziela ze ladniej "tam" wyglada i mowi ze endometrium grube taka zaskoczona :P termin miesiaczki minal 2 dni temu no i wczoraj 1 test zrobilam (taki zwykly paskowy) patrze a tam 2 kreski , dzwonie do meza ze zaraz mu zdjecie wysle bo nie jestem pewna czy to ja slepa czy to halucynacje . Powiedzial ze widzi (przyznam sie ze tych paskowych to z 15 zrobilam z niedowierzania ) i jak tylko maz przyjechal z pracy polecielismy po te lepsze testy kupilam 2 roznych firm i to samo po 2 sliczne rozowe kreseczki :) teraz czekam na telefon od lekarki :):) Pozdrawiam wszystkie oczekujace mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×