Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anusiak26

Skakanka czy rower - jakie ćwiczenia na biust?

Polecane posty

Tak jak w temacie... Chcę wyszczuplić nogi i pozbyc sie cellulitu - co będzie lepsze? A jakie ćwiczenia na biust? Schudłam już 10kg i moje piersi wygladają gorzej :( Można jakoś ćwiczyć, żeby piersi nie sflaczały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baksant
Trzeba przede wszystkim dobrac odpowiedni stanik... ile masz w biuście i pod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadwwefvvz
skakanka na piersi jest najlepsza, zdecydowanie polecam. Oczywiście ćwiczenia trzeba wykonywać bez stanika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od skakanki będziesz mieć mega
od skakanki będziesz mieć mega zwisy podskoki rozciągają (trwale) więzadła Coopera i cycki robią sie obwisłe jeśli już koniecznie musisz ćwiczyć na skakance to noś stanik sportowy na ujędrnienie biustu (a raczej mięśni piersiowych) najlepsze są pompki oraz ćwiczenia z hantlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Odpowiednie ćwiczenia gimnastyczne. Mogą pomóc w uzyskaniu jędrnych piersi. Nie sprawią one oczywiście, że biust zwiększy swą objętość, ale za to zdecydowanie poprawi się ich jędrność i zostaną wzmocnione mięśnie podtrzymujące piersi. Dzięki temu biust będzie podniesiony i kształtny, co mimo pozostania w tym samym rozmiarze, sprawi wrażenie większego. Ćwiczenia warte są starań, można w ten sposób przedłużyć okres świetności biustu. Ćwiczenia nie są skomplikowane, wymagają jednak systematyczności. Najprostsze ćwiczenie to silne naciskanie dłoni na dłoń przy podniesionych rękach na wysokość piersi, inne to podnoszenie ciężarków lub uciskanie piłeczki w uniesionych na wysokość mostku rękach. A nie żaden rower czy skakanka! Ale oprócz ćwiczeń dla przywrócenia piersiom sprężystości i jędrności można zastosować masaże. Jak one wyglądają i jakich efektów można się spodziewać?O tym przeczytasz ze strony http://powiekszaniepiersi.edu.pl/2010/08/30/czy-masaz-powiekszy-biust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o to czy rower lub skakanka pomogą mi poprawić wygląd biustu, tylko które z nich lepsze na nogi. A biust to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok po kolei. Nogi - rowerek plus bieganie po schodach (to nie żart - naprawdę pomaga ujędrnić uda i pośladki). Poza tym przysiady. Na biust polecam ćwiczenia z ciężarkami. Powiedzmy 1,5-2 kg. Możesz sobie zamówić w necie - zobacz sobie na stronie hellhound.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Z tego co wiem to na biust dobrze robią ciężarki i niektóre ćwiczenia z fitnessu. Rower tak naprawdę dobrze działa na uda, łydki, pupę :) i poprawia samopoczucie - ja nie rozstaję się ze swoim Giantem Simple. Po prostu nie wyobrażam sobie dnia bez przejechania kilku km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3
na jędrny biust polecam pływanie żabką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×