Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biznes zycia

Jaki bank udzieli kredytu bezrobotnemu?

Polecane posty

Gość biznes zycia

Witam Was... Mam pomysł na własny biznes i chce go zrealizować... Pytanie tylko, kto udzieli mi kredytu? Nie pracuje, mąż na nas zarabia, jestesm ubezbieczona u niego w zakladzie pracy... Chce sama o własnych siłych (bez jego udziału)otworzyc firme... Nie jestem zarejestrowana w posredniaku.. Mam jakies szanse na kredyt 15,000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznes życia
Tzn, ze jest to wogóle nie mozliwe??? Kurcza mać, pracy nie ma a jak człowiek sam chce coś zrobić to z kolei nie ma pieniędzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się zarejestruj w UP
zrób biznes plan i staraj sie o dotację unijną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda.......
jak masz jakis majatek, mieszkanie, dzialke albo co w tym rodzaju to pewnie da sie jakos pod zastaw ale jak nie to na kredyt nie licz:o no chyba ze z jakiegos prowidenta:o mozesz sie starac o dotacje z tym ze z tymi unijnymi to ciezko, latwiej za to o dotacje z urzedu pracy, daja ok 20tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
getin bank bez problemu jestem tego przykłademfhfgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liselotte
a czemu nie zarejestrujesz się w tym zas....nym pośredniaku? Mają przecież fundusze na pomoc bezrobotnym???? Od tego są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa fundusze byly
w moim powiatowym urzedzie pracy od 15 stycznia juz nie ma pieniedzy na dotacje :/ dzis dowiedzialam sie ze dla mnei nei ma nic ani szkolen ani stazu ani pracy ani dotacji mam sobie radzic sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze komus sie bank z intytucja charytatywna pomylil;-))) w sumie to smutne - jesli mowa o doroslej osobie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfry
tak, mowa o osobie dorosłej. a getin kredyt na oświadczenie do 20.000 tyś. i owszem nie jest instytucją charytatywną dlatego nie pracując udzielono mi kredytu kwestia 10 minut ale go spłacam terminowo. Trzeba kombinować.... oj daleko nie zajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie chwilówki, to pułapki, ie dajcie się zwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×