Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yakamoz

uzależnienie od partnera

Polecane posty

Gość SUZUKII
Witaj Yakamoz u mnie super mamy urodziny córci już 10 ,a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! U mnie bardzo dobzre dzis. Prawie caly dzien na dworze :) Piekny dzien. Pachnie wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byle jak :( jakieś doły mnie dopadły mąż zachowuje się jakby się nic nie stało mówi żeby firme zakładać razem prezent kupił masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzające to jest albo niech on będzie zawsze wstrętny i będzie łatwiej a nie tak, raz diabeł wcielony a raz robi z siebie sierotke marysie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszaty jaja sobie robisz :( może dla Was to jest zabawne...ale to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co tak pitolić jednego dnia się rozwodzić chce drugiego plany snuje ja pierdyleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zmieniam temat, nie mam zamiaru się dołować na wieczór... jutro tyram 12 godzin, ehhhh a Tobie pluszatku jak zleciał dzień...? Ino nie pisze a byłem tam i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że wiem że macie Swoje sprawy i czasem w ciągu dnia nikt tu nie zagląda to oczywiste, nikt nie będzie siedział przed kompem cały dzień ehhh czasem potrzebuje kopa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu się dziwisz jego zmiennym zachowaniom. Przecież sama wiesz że jest niezrównoważony psychicznie to i zachowania ma nieprzewidywalne. Mówić wprost ma coś z deklem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo konstruktywnie. :) Albo wiosenne przesilenie albo jestem po prostu leniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sam napisałeś że jest niezrównoważony psychicznie a jak sobie coś zrobi to co wtedy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej pisalas, ze czulabys sie winna gdyby on sobie cos zrobil... A sama pomysl jaka by miala byc w tym Twoja wina. Facet mysli, ze mu roze pod nogi beda sypane za to, ze na swoja zone reke podnosi i poniza. Nie sadze ze sadze zebys w ogole go obchodzila (niestety) skoro to robi, wiec i nie sadze zeby mial sobie krzywde zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, niektórych to nie interesuje czy były mąż zrobi sobie coś czy nie mnie interesuje moge być rozwódka, ale nie wdowa :( niech sobie żyje szczęśliwy z inną o to mi chodzi nie wiem kogo się poradzić w tej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mial sobie cos zrobic, to nie mowilby Ci o tym tylko by poszedl i to zrobil. A takie odgrazanie sie niestety juz znam. I to jako mlodsza osoba. Nie raz juz tez slyszalam takie teksty. Poza tym Ty sama powinnas najlepiej wiedziec, czy jest do tego zdolny. Wg mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a według mnie tak :( zapytam może psychologa co robić w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×