Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

witajcie wlasnie dostalam miesiaczke pije ziolka 2 cykl moze tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joleczka26 - czyli zioła nr 1 pije się nie cykl a cała ilość do końca tak? bo myślałam że chodzi o cykl. no to piję aż będzie pusto:) Już mi nie przeszkadza smak tej mieszanki, piję od 5-go dnia cyklu ijuz się przyzwyczaiłam :) fakt że w porównaniu z 3 to trójka to niebo w gębie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak pije się aż pudełko będzie puste! I potem dopiero przerwa, nieważnie, który to wypada dzień cyklu :) życzę powodzenia i cierpliwości!! Do zaparzania kupiłam sobie taką zaparzarkę 250ml w tesco ok. 25 zł kosztuje i potem owijałam ją folią aluminiową, dzięki czemu nawet po trzech godzinach napar był ciepły i nie musiałam podgrzewać (dobre rozwiązanie jak ktoś w pracy musi zaparzać). U mnie 21 dc za tydzień @ mam nadzieję, że nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
Cześć dziewczyny :) Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :) Z mężem od pół roku staramy się o dzidziusia, wiem, że to nie długo ale już od bardzo dawna się nie zabezpieczamy o to mnie troszkę martwi... Do tej pory przyjmowałam oeparol, magnez i oczywiście folik. Zaznaczę, że owulacje najprawdopodobniej występują ale pewności nie mam, stwierdzam to tylko na podstawie obserwacji śluzu i temperatury nigdy nie korzystałam z monitoringu. W ostatnim cyklu nie zanotowałam skoku temperatury więc owulacji raczej nie było :( mam już dość, straciłam nadzieję i ryczeć mi się chce. W sumie przez przypadek trafiłam na Wasz wątek i od razu zamówiłam sobie ziółka mieszanka nr.3. W związku z tym mam do Was kilka pytań na co dokładnie pomagają te zioła? czy może je pić również mój mąż? czy mogę zacząć je stosować w 5dc? i czy bardzo zaburzają cykl bo dopiero udało mi się go wyregulować do 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malgosiu :-)))), nr 3 pijesz od 1 dnia cyklu, mąż może pić, zioła mogą rozregulować cykl, skrócić lub wydłużyć o 9 m-cy :-) :-) Dobrze by było gdybyś sprawdzała temperaturę, a już rewelacyjnie gdybyś chodziła na monitoring cyklu. Poza tym należy wziąść pod uwagę nasienie męża ........ p.s resztę Staraczek pozdrawiam serdecznie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu źle napisałam, chodziło mi o monitoring, przecież tempkę mierzysz ........ jestem zakręcona i nie czytam sumiennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
Temperaturę mierzę już od roku :) zauważyłam że zdarzają mi się cykle bezowulacyjne :( w przyszłym tygodniu wybiorę się do mojego ginekologa i zapytam o monitoring. Czyli nie mogę zacząć pić od 5 dc, lepiej zaczekać do następnego? dziewczyny a co mogę podawać mężowi na poprawę nasienia, i jeszcze jedno jak jest z tymi badaniami nasienia, ja się w tym nie orientuje a może warto byłoby je wykonać. Wiem że np. na allegro można zakupić takie testy do wykonania w domu ale jakoś nie jestem do nich przekonana, chociaż znalazłam ostatnio taki który rzekomo sprawdza również ruchliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu jak pójdziesz do swojego gina to może Ci poleci jakiegoś lekarza dla męża. U mnie kiedyś było tak, że najpierw mój lekarz wypisał jakie szczegółowe badanie wykonać z nasienia. Spermiogram zrobisz nawet w laboratorium przynosząc materiał :-), z tego co wiem to od momentu ,,wykonania'' (nie chcę użyć innego wyrazu) to do 0,5 godz należy go dowieźć. Laboratorium da Ci pojemniczek, albo możesz zakupić w aptece, taki jak na mocz. Najwygodniej jest jednak zrobić w danej klinice lub przychodni. co do ziół to ,,3'' od 1 dc ma za zadanie regulować jajniki, więc powinnaś zaczekać, chociaż zdarzały się dziewczyny co na to nie zwracały uwagi. Jedynie ,,1'' stosujesz od każdego dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do leków dla męża to uważam,że lepiej najpierw wykonać badanie, ale ponieważ pytasz o leki to zazwyczaj dla Panów z podstawowych leków podaje się : Macę Bioselen, Salfazin, Folik. Przed stosunkiem dobrze żeby Pan wypił szklankę coli :-))) poprawia szybkość plemników i jak poczytasz na forach to jest niesamowita skuteczność. Musisz jedno wiedzieć, że działanie leków trwa ok 2, 3 m-ce. Dlatego lepiej zrobić spermiogram np. teraz i później po tym czasie. No i najważniejsze : badanie nasienia robisz po abstynecji chyba 3, 4 dniowej o ile się nie mylę, jak coś to niech mnie któraś poprawi bo nie pamiętam, ale nie dłużej bo wynik będzie fałszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia089
Asiu bardzo dziękuję za odpowiedź, już wiem na czym stoję... O kurcze o tej coli nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha12
witam panie proszę mi powiedzieć,czy duże znaczenie ma to o jakiej porze pije się zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiatadruga
Ja piłam zioła O Sroki cykle, tzn 3 mies, potem miesiąc przerwy i 3 następne, i nic. Potem przerzuciłam się na Klimuszko i dalej nic. W międzyczasie gin skierował mnie na HSG (drożne) i dał duphaston w 2 połowie cyklu. Brałąm to 1 cykl i dzisiaj zobaczyłam swoją upragnioną druga kreseczkę. Po ponad roku starań, łez nerwów i rozczarowań. Wysyłam wiruski ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ciazy :) ciesze sie razem z toba ja mam dzisiaj 2dc i od wczoraj pije ziola nr 3 w zeszlym miesiacu czulam prawy jajnik po wczorajszych ziolach wieczorem czulam lewy jajnik zobaczymy co z tego wyjdzie w tym miesiacu-musze przeczekac@ a pzoneij do bedziemy dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiatadruga
mi co zauważyłam po ziołach o. Sroki to wyregulował się cykl. Nie miałam plamień przed okr. Czułam wyraźną pracę jajników, ale może lepiej ziołą pic wspomagająco a porobic badania, spermy. Ja sie dlugo broniłam przed HSG ale to badanie oprócz tego że działa diagnostycznie to jeszcze bardziej poszerza jajowody, sperma ma łatwiejszy dostęp i łatwiej o ciązę. Dużo dziewcząt na forum tez może to potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
nie tak dawno miałam zapalenie przydatkózyw, jak myślicie czy mogły mi się przez to zrobić zrosty w jajowodach? Czy to badanie jest bardzo nieprzyjemne albo bolesne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha zioła nr 3 pijesz przed snem, nr 1 natomiast 3 razy dziennie. Ja piję 1 i nie zaglądam na zegarek :-) Osiemdziesiatadruga (kurcze jaki nick) :-) gratuluję ciąży !!!!! Malgosiu niestety tak to już jest, że nie mamy pojęcia ile zwykłe zapalenie przydatków może narobić bałaganu. Niestety zrosty tak jak po torbielach, cystach mogą się również zrobić przy zapaleniach. Ja dlatego piję 1 bo oczyszcza i reguluje cykl. Skończę 1 i biorę się za 3 :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
kurcze może powinna zacząć od 1 :( pewnie nie wolno łączyć hehe :) ale taka już jestem NARWANA muszę mieć wszystko zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosia89- ja też byłam narwana co do ziółek:) najpierw kupiłam 3 i piłam jeden cykl a potem po naradzie z dziewczynami tu na forum kupiłam 1 i teraz piję bo mam niedrożny jeden jajowód. Zobaczymy jakie będą takie efekty. Ogólnie liczę na cud bo już 3 lata czekam na małe szczęście....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu łączyć raczej nie powinnaś, zioła naprawdę są bardzo silne i nie ma co mieszać ;-) Ja też miałam zamiar pić 3 przez czas @, a 1 po @, ale zrezygnowałam bo są przypadki przestymulowania jajników, a mnie już to nie jest potrzebne. p.s Zapraszam na portal SkarbMamy.pl wiele z Nas już tam jest i dlatego częściej na nim się spotykamy niż na tym wątku, ale to nie znaczy, że nie będę tutaj zaglądać :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zacząć brać, czy mi to nie rozreguluje hormonów, ale czy mieszanka może pomóc jeśli pęcherzyki graafa nie pękają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinowaa...
czesc dziewczyny, powiem wam ze mojej kolezance sie udalo maz dostal cole i jessstttt... CIAZA - chyba sama sie skusze i kupie cole dla meza :p hmmm a m oze to placebo ;) hihi kto wie... ja pije ziolka nr3 i w sumie nawet noe wiem po jakim czasie robic przerwe ale moze tez po skonczeniu 1 op. calego - czy jak ? ktos wie gdzie jakies detale mozna znalezc ;) Joleczka dzieki za sprostowanie o ziolkach nr 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiatadruga
U mnie do HSG jedynym wskazaniem była operacja którą przeszłam w dzieciństwie, ze może wtedy rosłam i porobiły się zrosty. Ale to było tylko takie gdybanie lekarza. Co do ziół, to kupiłam na początku Srokę, ale pan w zielarni stanowczo radził Klimuszkę. Mówił, ze ma udokumentowane medycznie dowody i ma duzo klientek którym się na nich udało. Mi się nie udało ani na jednych ani (chyba na drugich) bo Klimuszkę piłam do owu a potem zaczęłam przyjmowac duphaston. Myślę ze moze lepiej odda się w ręce dobrych profesjonalistów niz próbowac ziołami. Bo każda z nas jest inna. Aha ja jeszcze jadłam jagody goi (suszone do kupienia w lepszym supermarkecie) ale też nie wiem czy to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! dawno mnie nie było, bo czekałam na 1dc i dziś nadszedł ten dzień!!! wkońcu zaczęlam pić ziółka dzisiaj i powiem szczerze, że całkiem przyjemny smak mają :) Zastanawiam się tylko, czy skoro zaczęłam pić zioła to czy mam brać clostolbegyt...Lekarz kazał braż w tym cyklu od 3 do 7 dnia cyklu, a później jak pęcherzyk będzie odpowiedni to inseminacja... Ale boje się, że zioła i clostilbegyt mogą dać nieporząday efekt- np. przestymulowanie... co o tym sądzicie>? Może powinnam się wstrzymać z tymi lekami i poczekać na działanie ziółek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulcia nie powinno sie brac clo i ziole ... moze sporbuj w tym cyklu clo i inseminacji ?? bo jak zaczniesz ziolka to juz troche dluzej moze potrwac (chociaz zyczę Ci aby @ sie nie pojawila juz w pierwszym cyklu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1407
Mam 2 pytania: 1. Czy zioła można pić w dowolnym momencie cyklu? bo póki co nie mam od 3 msc owulacji i normalnego okresu ( jestem po zastrzyku depo-provera w maju - leczniczo) a chciałabym je rozpoczać pić jak najszybciej? 2. czy zioła te można pić wieczorami gdy rano zażywam zestaw leków: - euthyrox ( mam niedoczynność tarczycy) - castagnus - oeparol wiesiołek - folik - żelazo ? Z góry dzieki za wszystkie odp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala1407 Jeśli pijesz zioła ojca sroki nr 3 to pije się je raz dziennie przed snem zaparza się na 30 min. ja tak robię piję ziółka już 3 miesiąc niedługo będę miała przerwę 1 m-c tak doradziły mi dziewczyny na forum. Życzę powodzenia Dziewczyny mam pytanie czy podczas stosowania ziółek przybrałyście na wadze?( brak ciąży)??????? Bo ja tak i zastanawiam się czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa27a - dzięki za odpowiedź. W tym cyklu sprobuje ziółek, rzeczywiście clo nie będę brała. Jestem po prostu ciekawa jak zareaguje mój organizm na ziólka. Clo już brałam przez kilka cykli i miałam inseminacje i ...nic:( teraz wierzę w ziółka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×