Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość mama foksika
bierze witaminy i l karnityne.znalazlam badania na ten temat.w duzej dawce poprawia r***liwosc. probujemy w ten sposob bo lekatze twierdza ze nie ma na to lekow.poza tym maz mial w dziecinstwie operacje ktora wplynela na to ze ma teraz problemy. tak wiec szukamy sposobow na wlasna reke i liczymy na cud ze zadziala. na razie nic z tego. jeszcze poltora mca bedzie bral karnityne.najgorsze ze chudnie pomimo braku wysilku. zobaczymy jak bedzie w tym miesiacu.dzis zaczynam nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj Sobie o czymś takim jak maca, tutaj na forum dziewczyny też pisały o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
slyszalam o tym.poszukam i poczytam dokladnie. ciezko bedzie bo moj nie wierzy w ziola witaminy. trudno bylo mi go przekonac do witamin i karnityny. bierze to chyba dla swietego spokoju.twierdzi ze lekarze powiedzieli ze nie da sie z tym nic zrobic i koniec kropka. to cud ze zgodzil sie brac karnityne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie odzywam się choć czytam was regularnie, nie chcę się nakręcać równo z wami. Myślę, że ciągłe bieganie po lekarzach i na wyniki to nie jest dobry pomysł same zobaczcie jakie jesteście tym zestresowane oczekiwaniem na wyniki i samymi wynikami a stres jest naszym największym wrogiem. U mnie zioła działają wręcz modelowo miesiączka jak w zegarku (co przy PCO jest prawie cudem) i do tego taka jak powinna być u zdrowej kobiety. Powiem szczerze że jestem pełna wiary, że w końcu nam się uda i niech to jeszcze trwa rok bo jak się czeka 5 lat to rok nie robi żadnej różnicy. Stresowanie się że czas ucieka bo jesteśmy coraz starcze też nie pomaga, a pomyślcie gdyby ktoś wam powiedział że trzeba poczekać jeszcze kolejne 5 lat ale na 100% będziecie mieć dziecko to co już byście go nie chciały bo stare jesteście. wiem może się trochę mądruję, ale ja wszystkie etapy starania o dziecko mam za sobą złość, płacz, chodzenie po lekarzach na koniec pracoholizm i depresja. Nie poradziłam sobie z tym sama pomógł mi mąż i psycholog, ale tak naprawdę teraz przy ziołach zobaczyłam światło w tunelu i to co mówiła psycholog zaczyna nabierać sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Mama foksika chciałabym Cię pocieszyć,w styczniu tego roku mój mąż miał zaledwie 1,7 mln plemników w 1ml i zaledwie2% prawidłowych ,trzy miesiące póżniej miał 37mln i 15% prawidłowych tak więc cuda się zdarzają! lekarze sami nie potrafią tego wytłumaczyć a błąd jest tu niemożliwy bo już trzy razy miał sprawdzane i wyniki praktycznie są bez zmian.Pewnie jesteś ciekawa co brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Borys jasne ze jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Wiedziałam,że się zapytasz ;) Cały czas łyka androvit , żeń szeń z witaminami magnez taki lepszy ,witaminę C i oczywiście przez parę pierwszych dni mojego cyklu piję ze mną ziółka no czasami robię mu częściej bo sam się domaga;)trochę jest tych tabletek ale akurat mój emek jest bardzo zdeterminowany i nawet mi przypomina o braniu moich tabletek bo ja jestem taka trochę zapominalska. A i przestał pić zwykłą kawę i teraz popija tylko kawę zbożową. Mam nadzieję,że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dziewczyny wy prolaktyne zawsze robicie po obciążeniu czy normalnie? bo ja zrobiłam normalne badania prolaktyny i mi wynik wyszedł dobry i nie wiem czy powinnam sie martwić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, znowu wymyślasz :) ja normalny wynik miałam dobry, po obciążeniu dużo za duży. Jak chcesz mieć pewność, to zbadaj z obciążeniem, bo zwykłe badanie nie wyklucza problemów z prolaktyną. Ale znowu się nakręcasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
hi hi wiem:) staram sie nie myśleć o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a gdybym miała za duży to jest problem żeby zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki. a wiec tak-jestem po wizycie u mojego endo wiec endometrium bez zmian od miesiaca..zdecydowalismy sie wywolac d*phastonem @ a potem stymulka clo 2 tabl/dziennie i ovitrelle na pekniecie.. zobaczymy co bedzie..nie nastawiam sie jakos pozytywnie czy negatywnie-bedzie to bedzie:) tylko zeby znowu hiperstymulacji nie bylo..no nic jestem skazana na badania kontrolne co drugi dzien co wycisnie ze mnie troche kasy;/ czego sie nie robi dla dzidzi:) lekarz mnie pocieszyl ze ostatnio jego pacjentka ktora ma takie same problemy jak ja zaszla...w ciaze mnoga:):) podwojne szczescie!:) mam nadzieje ze po tych ziolach wszystko ruszy do roboty i tego i Wam zycze!! Kropka80 kiedy robisz test?? LANCOME23 daj znac jak po wizycie u gin:) mam rzadki dostepn do neta ale czytam Was refularnie i jestem ciekawa postepow!:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Borys moj bral bodymax przez 1.5 mca.tam sa wszystkie witaminy i mineraly. teraz chcialam sprobowac salfazin lub promen. moj ma przeszlo 90% typu D ( tych nier***awych) tj 4,9 mln na ml a typ A i B czyli tych potrzebnych do zaplodnienia 0 % :( sprubujemy jeszcze magnez i wit C. i moze androvit zamiast salfazinu. dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, jeśli prolaktyna byłaby za duża, to dostaniesz leki i nie będzie problemu. Ja idę w weekend sprawdzić swoją, jak chcesz to chodz ze mną, może się uspokoisz, a mi będzie raźniej :) Basiula, to ja trzymam kciuki podwójnie :) na pewno wszystko bedzie dobrze, skoro tak często masz wizyty. Trzymaj mocno portfel :) choć z drugiej strony to mało uczciwe. Ja kiedyś chodziłam do lekarza, który brał tylko za pierwszą wizytę w danym cyklu. Reszta była już w cenie. Ale wiadomo jacy są lekarze. Kochana, ja testu nie zamierzam robić. Dziś mam 28 dc, czuję, że jutro lub w środę dostanę @. Trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
No dzisiaj się dowiedziałam,że mój estradiol dzień przed insemą wynosił 885 przy dwóch pęcholach szkoda,że to nic nie gwarantuję ;( Ale i tak jestem zadowolona,że clo jeszcze na mnie działa i nie upośledza mi endometrium.Wizytę mam w sobotę wieczorkiem trzeba zobaczyć czy torbieli nie ma.Dzisiaj cały dzień czułam się obolała tam na dole, ostatnio tak nie miałam i brzuch mnie bolał tak jakoś jak na okres?ale to dopiero 13 dc. Dziewczynki każda z nas ma jakiś problem ze zdrowiem i tak sobie myślę,że medycyna musi nam pomóc tylko szkoda,że to tak drogo kosztuję, nawet nie chce myśleć ile ja już na moje leczenie wydałam ,kiedyś może to podliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dziewczyny dziś jest 6 dzień po okresie a miałam dwie krople krwi na wkładce higienicznej co to może być?? boję sie:( dzisiaj idę na 19 do ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Lancome jak na ten dzień cyklu to trochę dziwne.Pierwszy raz jesteś na clo?Nie chcę cię martwić ale coś chyba jest nie tak.Kiedyś zdarzały mi się plamienia w 15 , 16 dniu cyklu i lekarz stwierdził,że jest to spowodowane niskim estradiolem i progesteronem i niby mój organizm uznał,że to już czas na okres i faktycznie plamienie rozkręciło się.Ale twój przypadek jest inny.Dobrze ,że masz wizytę.Napisz po co i jak.Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Boję sie:((( Tak pierwszy raz jestem na clo:((( ja miałam dwie plamki krwi i aż sie zdziwiłam....jak przyjdę od ginekologa to sie odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
No ale boli cię coś jak się ogólnie czujesz?Ja jestem drugi raz na clo i bardzo się zdziwiłam,że w tamtym cyklu urosło mi tyle pęcherzyków i że pękły bo u mnie ciężko z tym i w ogóle nie czułam nic może po prostu tak na clo reagujesz i twoje jajniki bardzo intensywnie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Lancom to moze byc oznaka jajeczkowania. nie denerwuj sie. wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej LANCOME nie martw się na zapas w prawdzie dobrze ze masz wizyte ale na pewno wszystko jest dobrze niekiedy owulacji towarzyszy lekkie krwawienie wiec byc moze clo spowodowalo ze masz taka owulacje moze to nawet byc dobra oznaka wiec nie stresuj sie napisalas ze od @ minelo 6 dni ale który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
12 dzień cyklu cały czas boli mnie lewy jajnik cały czas go czuję jak chodzę jak siedzę:(:(((( może to jakiś torbiel:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Zgadza sie kropka owulacja nadchodzi wróciłam od ginekologa wepchnęłam sie wcześniej.. w jajniku lewym mam pęcherzyk owulacyjny śr.23mm i endometrium 8mm czy nie za małe te ednometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
dziś zrobiłam badanie estradiolu i czekam na wyniki:)cały czas mam przytulanka :) cieszę sie że jeden pęcherzyk mam bo może bedzię jeden bobas:)w piątek mam przyjść na badanie USG i zobaczyć czy pęcherzyk pękł ginekolog mówi że na pewno pęknie bo mi zawsze pęka także trzeba czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, to super wieści!! Endometrium nie jest złe. Ja zawsze miałam 8, dopiero po estrofemie i ziołach zwiększyło się. Czy lekarz mówił coś o sprawdzeniu estradiolu po owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
mi mówił że ednometrium rośnie cały czas i że jest ok ale mi sie wydaję że jakieś małe jest albo przesadzam....nie nic mi nie mówił żeby sprawdzić po owulacji ja mam dosyć tych laboratorium dzisiaj kłuli mnie 4 razy zawsze mam horror przy pobieraniu krwi w ogóle żył nie widać i nie mogą znaleźć żył 3 kobiety mnie kuły:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
czekam na wyniki dzisiejszego estradiolu ginekolog mówi ze dobrze by było gdyby wynik był 150....Kropko a ile ty miałaś pęcherzyków? a te wcześniejsze wyniki estradiolu pokazałam dla ginekologa powiedział że ładnie estradiol rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, dominujący miałam jeden. Z tym estradiolem, to chyba się pomylił. 150 to powinno być po owulacji. Przed owulacją ok. 2 doby od 200 w górę. Dziwne, że nie kazał Ci sprawdzić po owulce, bo przecież to jest Twój problem. Pęcherzyki chyba zawsze Ci rosły? Skąd będzie wiedział, że estradiol się poprawił, jeśli tego nie sprawdzi? Ale nie wymądrzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja też mam tylko jeden... no ten ginekolog taka ciapa rapa jest...nie wiem czy zrobić te badania po owulacji zobaczę jaki dzisiaj będe miała wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×