Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

mnie też właśnie boli jajnik raz jeden raz drugi. Nie miałam owulacji więc nie wiem dlaczego. Lancome myślę, że może się udało czytałam na forum, że u niektórych właśnie tak objawiała się wczesna ciąża tylko się nie nakręcaj!!! chociaż wiem że to trudne Do mnie doszły ziółka i własnie się parzą...kurde ale w nich nadzieje pokładam. Umówiłam się dziś do gina, wyczytałam na forum że pomógł bardzo wielu parom. Jego żona śmiała się, ze chyba w tej dziedzinie ma błogosławieństwo zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w poprzednim cyklu bolał jajnik, ale niestety nie była to dzidzia. Z pewnością bardzoo dużo robi nasza psychika. Co oczywiście nie zmienia faktu, że ból może być prawdziwym obajwem ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszelll
no psychika płata figle, dlatego staram się nie nakręcać. boje się rozczarowań, tyle ich było, że każde kolejne zabiera kawałek nadziei. no ale w końcu musi się udac:) nie ma wyjścia. za miesiąc dwa, kazda będzie pisać o ciąży:) na wigilie bedzieszmy z brzuchami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszelll
dziewczyny a może zrobimy sobie statystykę? podzielimy się po kilka str np. po 10 kazda przejrzy przeczyta i powkleja komu się udało, po ilu cyklach itp.? co Wy na to? jakos to nam usystematyzuje:) ja się zabieram od 1-10 str, ktoś chętny na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysł tylko nie za bardzo wiem jak tzn jak u mnie uda się którejś to skąd będę wiedziała w którym cyklu skoro ona np zaczęła pisać na pierwszej stronie? będę musiała wracać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszelll
generalnie jak dziewczyny pisalay posta, to zazwyczaj pisaly od razu w którym cyklu:) chociaż tak poglądowo, ja już zaczelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszelll
***arunka stwierdzone PCO w 1 cyklu picia ziół Ja też piłam te zioła w 2 cyklu picia ziół Zgredzia 3 lata starań, ciąża w 1 cyklu picia ziół Madzina86 półtora cyklu picia ziół i ciąża, starania od 1,5 roku (koleżanka madziny 1 1 cyklu również) Asia 1,5 roku starań, ciąża w 2 cyklu Dimlondwen_818 8 m-cy starań, nie pękające pęcherzyki. Ciąża w 1 cyklu picia ziół Aguo około 5 lat starań, ciąża w 1 cyklu picia ziół Megi02 4 lata starań, PCO, ziółka razem z mężem i ciąża w 1 cyklu picia Enya81 w 4 cyklu picia, niestety poronienie to jest podsumowanie stron od 1-10:) dziewczyny nam też się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja przewertuję od 22 do 32 ale myśle że jak bedziemy umieszczac to najlepiej wszystko na raz ze swojego przedziału tzn np tak: str. od 1-10 udało się zajsc: 1. pani x-i wszystkie inf. które pani umieści 2.pani y i tak dalej żeby można było się połapać Nie wiem co o tym myślicie ale dla mnie tak by było najczytelniej Dajcie też znać którymi stronami się zajmujecie żeby się nie dublowac i moze poczekajmy na info z tych wcześniejszych stron zanim napiszemy dalsze . Mam nadzieję że nie namieszałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszelll
siczuanda no to ja wyprzedziłam bo już wkleiłam. najlepiej byłoby to zrobić wszystko w 1 poscie, ale nie wiem jak:) chyba ze ktoras zbierze wszystkie info na @ i wklei całość? chyba ze ktoś ma jeszcze inny pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to żeby były wszystkie w jednym poście ale z tych stron którymi sie zajmujemy tzn zrobilas dokladnie tak jak myslałam teraz kolej na str 11-21 w jednym poście a jesli nikomu sie nie udało to napiszmy ze strona ta i ta żadnej ciązy . Czekam teraz na post od dolarci a potem ja napisze o str 22-32 i tak bedziemy miec pelen obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) już wszystko rozumiem:) dziewczyny napisałam do Mnieszek z Zakonu Kaznodziejskiego z prośbą o przesłanie paska św. Dominika. Słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
No coś słyszałam, nim sie trzeba przepasać i modlić??? ;) Nawet w pewnym momencie chciałam sobie go załatwić, ale jakoś dla mnie to czysta abstrakcja, no i jakoś po tym moich wszystkich przeżyciach z poronieniem itd to nieco moja wiara osłabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczerze to ja tez przez starania sie odsunelam i od modlitwy i od kosciola. Ale ostatnio poczulam taka wewnetrzna ptrzebe. Zobaczymy. Dzis 17 dzien po owu. Tak bardzo chcialabym wiedziec czy sie udali czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll podziwiam Cię, że jeszcze testu nie zrobiłas :) Ja noszę na szyji Matkę Boską, która zawsze mi pomagała, tylko na razie jakoś się jej nie spieszy :) ważne, żeby wierzyć, że się uda, to wtedy na pewno się uda. Przeczytajcię książkę "Potega podswiadomosci". U mnie już ta lektura dokonała zmian :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko80 powiem Ci, że mam w domu test i czeka:) ale boję się. boję się, że znów zobaczę I kreskę:( w poniedziałek ją widziałam i strasznie się boję. nie wiem kiedy zrobić. czy jutro czy w sobotę czy w przyszłym tygodniu dopiero. w zasadzie myli mnie ta wczesna owu. moje cykle zawsze sa dluzsze tak około 33 dni. dziś 28, ale ta potwierdzona owulka w 11 dc? nie wiem już sama. staram się aż tyle o tym nie myśleć. po 3 latach ma się większy dystans do testów, choć nie powiem, one kuszą;) miałam myśl, żeby zrobić rano. ale po chwili stwierdziłam, że bez sensu. jest ktoś chętny na przejrzenie kolejnych stron do naszej wspólnej statystyki? dolaracia robi w weekend kolejne strony od 11 do 21, a siczuanda od 22-32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a powiedzcie ile macie lat i jak długo się staracie? chciałabym Was lepiej poznać. Ja mam 25 lat i staram się 9 mcy Jak Wasi mężczyźni na to reagują? też są tak przejęci? ja czasem mam wrażenie, że mój nie widzi aż takiego problemu. W ogóle mamy mały kryzys, za niemal rok mamy ślub, a on ciągle dzieli na moje i twoje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 lat, starania od 3lat, a 5 po ślubie:) dolarcia kryzysy muszą być, bo przecież tęcza jest po deszczu:) moje twoje to niektórzy mają jeszcze dłuuugo po ślubie, więc się nie przejmuj. jeżeli chodzi o mojego męża, to ziółka pijemy wspólnie:) nie kłócimy się o to, że nam nie wychodzi. nie robimy sobie wyrzutów. czasem gdy przychodzi @ mój m. pyta, dlaczego płaczesz?po co? kiedyś się uda, musimy się więcej starać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raszell my też pijemy razem tylko on nie rozumie dlaczego aż tak mi zależy uważa, ze fajnie jak się trafi, ale mamy jeszcze czas... on ma 33 lata może nigdy nie dojrzeje?? raszell jak zrobisz test daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość oczywiście, że dam znać:) może właśnie zależy mu, żebyś odpuściła:) wiesz niektórzy mężczyźni mają tak, że bardzo się spinają. chyba bym wolała opcje, że mu się nie śpieszy niż dlaczego nie wychodzi? musimy iść do innego lekarza, musimy czegoś spróbować innego. musimy, musimy, musimy. myślę, że to by Cię bardziej nakręcało i byłoby jeszcze gorzej. może On chce, żebyś się mniej przejmowała, że jest jeszcze czas. może tak chce Ci pomóc, bo inaczej nie umie? im pewnie też jest ciężko. jeszcze jak bierzemy jakieś hormony i psycha nam wariuje. nie mają z nami letko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachell może masz rację. Zobaczymy, kochana. Ja za tydzień mam dostać @ ciekawe... strasznie się słabo czuję, rachell powiedz mi masz jakieś symptomy ciąży czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia No właśnie brak symptomów. Ani na @ ani na ciąże. Czasem czuje jajnik. Bardziej ten z którego miałam owu. Niby faza lutealna jest stała. Ja już sama nie wiem co myśleć. Czy robić sobie nadzieje, czy warto. Dolracia jak masz tydzirn do @ to chyba za wczesnie na objawy. Chociaz mi kiedys wyszedl test pozytywny,dokladnie w 14ym dniu po owu i pamietam,zew tamtym cyklu mialam bole jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ja mam 27 lat, od 3 lat jestem po ślubie, męża znam od 10 lat ;) jestem cztery miesiące po poronieniu. Mój mąż bardzo mnie wspierał po stracie, teraz podczas ponownych starań również. Trochę mi czasu zajęło nim mu wytłumaczyłam, że nie każdy stosunek kończy się ciążą, że są jakieś dni płodne ;) Dla niego to była czysta abstrakcja, że niektórzy potrafią wpaść na dyskotece, a ja tu licze jakieś dni płodne, zioła pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hej noi niestety dostaje powoli okres:(:( ale może w następnym cyklu się uda:)mam 23 lata znam mojego narzeczonego 6 lat i na razie się zaręczyliśmy i to już jest mój 8 miesiąc starań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Dziewczyny młode jesteśmy ;) Damy radę jeszcze dzieci narodzić ;) mamy czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Witajcie dziewczyny. Mało się udzielam tutaj ale czytam was codziennie. Mi jak na razie ziółka pomogły na tyle że po 1,5 roku walki z brakiem owu po ziołach powróciła. Ale niestety nie mam jej jeszcze w każdym cyklu. Ziółka piłam 4 cykle i z 21 dni wydłużyły mi na 40, teraz mam przerwę i czekam do następnej @ i zaczynam na nowo pić. Mój mąż piję macę i bierze l-karnitynę, na początku też ze mną pił zioła. My mamy oboje z mężem po 30 lat i staramy się już ponad 2 lata. Trzymam za was kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam! Podczytuje was od tyg :) i chcialabym sie przylaczyc Mam 28 lat staramy sie 3 lata ostatnio lekarz oznajmila mi ze mam endometrioze (torbiel na lewym jajniku) i zaleca inseminacje :( Na USG spojrzala na lewy jajnik i stwierdzila ze nie mialam jajeczka. Poki co pije ziolka Klimuszki i zaczelam brac castagnusa..... Mam nadzieje ze sie wkoncu uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, następnym razem sie uda :) Ja mam 33 lata, staram się od 1,5 roku. Mój facet pije ziółka razem ze mną od pierwszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×