Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Atena80
Znowu się nie udało.Zrobiło mi się przykro, ale postanowiłam, że nie będe beczeć bo to nic nie da. Ciesze sie ,że chociaż@ mam regularne co 23- 24 dni.Poza tym odpuściłam sobie ostatni cykl picia ziółek po 3 miesięcznej przerwie.Musze się zmobilizować i regularnie pic. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viola sorry że to napiszę ale pisze się mnÓstwo aż szczypie w oczy taki byk!!! mam nadzieje że cie nie uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to ja wyżej prosiłam o pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca do zakupu ziółek ojca Sroki. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Skoro Wasze opinie są pozytywne,zamówię je dzisiaj. Chciałam, też odpowiedzieć Gościowi który napisał o błędach. Myślę, że forum jest na tyle luźnym środkiem wypowiedzi, że błędy się zdarzają i nie podważają wypowiedzi osoby piszącej. A wszelkie uwagi powinny dotyczyć tematu. A tak na marginesie, Drogi Gościu, zwracając uwagę innym, sprawdź własne błędy zanim opublikujesz swój post. Bo oprócz ortografii, błędem jest też brak znajomość gramatyki. Viola_v, chciałam zapytać jeszcze, czy pijąc te ziółka zauważyłaś już jakieś rezultaty? To jest kolejne forum, które przeglądam i wielokrotnie czytałam,że faktycznie pomagają. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara stul ryj nie będziesz mnie pouczać widzę że ty tak samo jesteś tepa jak te wiesniary które nie umieją się poprawnie wyslowic odpowiada Ci to więc to znaczy że masz pusty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara wszelki tematy powinny dotyczyć tematu to po co głupio komentujesz sama nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszłam w ciążę, a piłam ziółka z allegro. Można zaufać i zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamulcia32
klara nie wymądrzaj się głupio bo to nic nie daje zajmij się sobą a nie kometujesz coś co ciebie nie dotyczy i co do czytania komentarzy że zaczęłaś więc na samym początku dziewczyny pisały gdzie kupiły zioła więc czytaj ze zrozumieniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek a po jakim czasie stosowania zaszłaś? i czy byłaś na coś chora? Myślę tu o np. pco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara błędy ortograficzne to podstawa a gramatyka to nie konkurs mnie też wkurza podstawa na poziomie podstawowym z ortografii takie rzeczy już małe dzieci wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co te złośliwości? Psują tylko atmosfere panującą tutaj! Nie u mnie nie ciążą, już nie chce sie nakrecac bo cierpię póŹniej. W czwartek jadę na kontrolę i zobaczymy. lancome za ciebie trzymam mocno kciuki czasem mam takie klucia w jajniku że kucnac muszę, napiecie w brzuchu też jest ale dlatego że wszystko się goi. Piersi się nie zmieniają więc to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu :) mnostwo bledow robie za wszystkie przeszle i te przyszle przepraszam :) :) :) klara objawow mialam mnostwo (polubilam to slowo) podobnie jak inne ziolopijki, poczytaj kilka stron do tylu,warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduś
14 dnia cyklu miałam temp. 36,3, śluz płodny zauważyłam ok południa. Na drugi dzień czyli 15 dnia cyklu temperatura 36,5, a dzisiaj 36,7. Aaa i śluz miałam tylko 14 dnia, na drugi dzień już sucho. Jak myślicie, była owulacja? To jest mój pierwszy cykl picia ziółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam cały dzień :) jestem już na 123 stronie:) Czyta się Was jak książkę i mimo iż kilka wpisów było dość wrednych, to mam nadzieję tu zostać :) Jak skończę wszystko czytać dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem tutaj nowa,forum bardzo ciekawe:)Pije już zioła prawie 3 miesiąc będzie niestety nic nie pomaga na zajscie w ciąże a staram się już 6 miesięcy o dziecko i nic.Już pomału tracę nadzieję,że kiedykolwiek będe.badanie robione są ok.Od wczoraj pije olej z wiesiołka Oeparol i może to coś pomoże już nie wiem co robic.Jestem taka przygnębiona... To chyba psychika tak działa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zapytać jeszcze o jedną rzecz,czy ból jajników po tych ziołach to normalne ? bo mnie bolą czesto i nawet systematycznie sama już nie wiem co o tym myślec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hejka ja od dziś biorę luteinę chyba znowu się nie udało nic mnie nie boli i nic nie czuję,Dolarcia a co u ciebie? jajniki dalej bolą? Victoria mi po ziółkach też jajniki bolały, pracowały pełną parą ale to dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,u mnie @ sie zaczyna wlasnie rozbolaly mnie plecy i pojawila sie krew w sluzie :( troszke szkoda,ale malo szans bylow tym miesiacu :) tylko ten cykl 6 dni wczesniej zaczynam,ale to pewnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Mnie za to boli na maksa nie jajniki a brzuch jak na okres więc pewnie dostane wcześniej. Powinnam dostać w niedzielę już po malu słów mi brak. W czwartek jadę do szpitala na kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ dostałam w sobotę i to w 21 cyklu ale zioła mieszaja cykl strasznie dopiero co miałąm niedawno dziwne to jest hmm? miał ktoś tak ?Pozdrawiam miłego dnia życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Victoria mi ziola pomieszaly cykl dlatego już ich nie piję. U mnie też w tym miesiącu kicha Myślicie że kiedyś się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddolarcia uda się napewno trzymam kciuki za was:) ja pije te zioła teraz 3 cykl i koncze narazie przerwa zobaczymy co będzie moze ten wiesiołek cos pomoże tak bardzo już chciałąbym być mamą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból brzucha jak na okres też być objawem ciąży, u mnie tak było :) Nie badaliśmy się, więc nie wiem co mi było, ale długo nie mogłam zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
ilonek nie sądzę, już nawet nie marzę o ciąży. Staram się przynajmniej... ale jeśli się nie uda to co zrobię? nic, będę musiała z tym żyć i się pogodzić. Może już zacząć się godzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia,z tym sie nie da pogodzic :( ja ciagle zastanawiam sie DLACZEGO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy dzień i nowa nadzieja. Dziewczyny jadę w czwartek na kontrolę i wiecie co? Znów chyba mam torbiel a skąd wiem? Bo wszystkie symptomy te same co ostatnio, jejku boję się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja piję od początku cyklu zioła a jutro mam umówione usg to 12dc więc zobaczymy czy coś się zmienia/ poprawia po zółkach. Może to za wcześnie ale mam nadzieję, że to moje pco się troszkę ogarnie o endo wzrośnie i będzie lepiej... eh. Napiszę jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiolkaPijaca
Ilonka a jakies inne objawy mialas oprocz bolu brzuszka jak na @? Cykl mialas normalny? Mnie tez boli brzuch jakby okres sie tuz tuz mial zaczac a jeszcze 7 dni. Zadnych objawow owulacji nie mialam, nic zupelnie, jestem nawet sklonna powiedziec ze cykl jest bezowulacyjny :( tylko ten bol mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na początku ciąży (jeszcze nie wiedziałam że się udało) bolał krzyż i głowa. Ból brzucha zaczął się później mniej więcej koło dnia w którym powinnam dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kurcze... bóle krzyża mam, ale to nic dziwnego bo mam prace siedzącą. Głowa też pobolewa ale raczej ze zmęczenia lub skoków ciśnienia... No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak czkać na termin @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mialam napisać co po usg. Po 11 dniach picia ziółek mam wreszcie endometrium 7,5mm i nadal rośnie i piękny pęcherzyk 22mm który niedługo pęknie i nawet nie dostałam żadnych leków bo doktor stwierdził, że trzeba się teraz tylko starać. Więc ziółka działają. Wcześniej miałam cykle bezowulacyjne i pco. Teraz z pco zostały tylko małe pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×