Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczynki. Ja dostałam dziś mega bolesnego okresu. Tylko nie wiem co mnie bardziej boli czy brzuch czy dusza:( Nawet nie mam z kim dziś pogadać i komu się wyżalić, mąż na nocnej zmianie a nie potrafię przed nikim innym tak się uwywnętrzniać. Chyba usiądę i będę ryczała sama do siebie. Mam dosyć tej karuzeli bo tak w kółko do owulacji nadzieje rosną a w termin @ wielka deprecha i to już tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome23 gratuluje Ci blizniąt :* mam nadzieję że widziałas już serduszka i wszystko jest okej :) uważaj na siebie, nie przezięb się bo teraz nie trudno o bakterie i wirusy a bliźniacza ciąża jest szczególna !! mam tu dla Ciebie pewien artykuł ( jak i dla innych forumowiczek) nie dam linka bo wskakuje jako spam :( ale wpiszcie sobie wp -> dzieci.pl -> te rośliny chronią przed poronieniem (aktualnie jest to 4 strona na głównej w wiadomościach slajdowych) Przynajmniej można spróbować naturalnych metod choć ja słyszałam że malina i herbata z mailin mają działanie poronne ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zazdroszczę wszystkim starającym się !! Aż cierpnę że ponowne starania dopiero w czerwcu ale dzieki temu moge organizm przygotowac pod względem witaminowym:) Lancome23 KONIECZNIE zrob sobie poziom witaminy D3. U mnie był najprawdopodobniej jedną z przyczyn poronienia ... norma jest od 30-80 jednostek a ja mam 15 .... a witamina D3 odpowiedzialna jest za choroby automimmunologiczne typu ANA i inne syfy ... Kosztuje to prywatnie od 30-80 zł ale warto to zrobić i w razie niedoboru suplementować. Wszyscy się rozpisują nad suplementowaniem tej witaminy u niemowląt a tak naprawde MATKI mają niedobory !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Mała1407 tak już widziałam serduszka bijące ,równo rosną maluchy juz 9 tydzień ciąży mi mija 26 mam wizyte następną i muszę badania w tym tygodniu zrobić.przeziebic się raczej nie przeziębie bo rzadko z domu wychodzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo wiem co czujesz ... nie wiem który cykl się starasz ale ja to juz ze 2,5 roku się bujam .. kazdy okres był traumą. Ale pamiętaj tą żelazną zasadę: NOWY CYKL NOWE MOŻLIWOŚCI ;-) bierz za 10 dni męża do sypialni i z przyjemnością .. a nie z konieczności !!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Podpytam mojego ginekologa o tej witaminie na razie robie badania w tym tygodniu na toxoplazmoze, surowicy w krwi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ziółkowe. Od 2 lat staramy się o drugiego dzidziusia i z marnym skutkiem.Cykle mam 28 do 30 dni. Owulacja była monitoring był tylko ja nie zauważam u siebie śluzu płodnego.Brałam luteinę w 2 fazie cyklu. 15.03 powinnam dostać @ nie dostałam dzisiaj robiłam test i jak zwykle jedna krech. Od dłuższego czasu podczytuję Wasze forum i dzisiaj postanowiłam zakupić ziółka i pić i przyłączyć się do Was w końcu w grupie raźniej. Teraz czekam na dostawę i na @ i znowu zacząć walkę, chociaż tracę już nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
Hej dziewczyny! postanowiłam do Was dołączyć. My staramy się już 8 cykli. Właśnie od niedzieli zaczął się kolejny. Jeszcze się nie załamuje i czekam z niecierpliwością na ziółka, mają przyjść jutro. Wierzę mocno, że one w końcu pomogą, tyle dobrego o nich się naczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
Hej dziewczyny! postanowiłam do Was dołączyć. My staramy się już 8 cykli. Właśnie od niedzieli zaczął się kolejny. Jeszcze się nie załamuje i czekam z niecierpliwością na ziółka, mają przyjść jutro. Wierzę mocno, że one w końcu pomogą, tyle dobrego o nich się naczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
wyskoczyło mi 2 razy, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
no to zdrowko dziewuszki,boooze jak to smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
smakuje hmmm jak woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
justka ile masz lat?? robilas badania?? cykle reguralne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witamina D3 jest bardzo ważna. Mi ginekolog-endokrynolog od razu ją kazał brać jak powiedziałam, że staram się o dziecko. Między innymi pomaga ona funkcjonować tarczycy, z którą ja miałam problem. Teraz w ciąży tym bardziej jest ważna, a biorąc ją daję ją również mojemu Maleństwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
no to D3 zakupie jutro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa tuchy. My już 16 miesięcy się staramy i nic. No cóż od wczoraj znowu zioła i może da radę w tym cyklu... oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze wit D3 do zakupienia bez recepty słabo się wchłania. Ja zazywam VIGANTOLETTEN 1000 , 2 x dziennie. Czyli biorę 2000 jednostek D3 dziennie żeby uzupełnić niedobory. Najlepiej zrobić sobie jej poziom z krwi, udać się do dobrego gina lub endokrynologa i zapytać o suplementację wit D3 ale na receptę !!!!!!!!! Gin lub endo powinni ustalić wysokość dawki, bo w tych wszystkich tranach i innych suplementach diety z D3 jest ona w zbyt niskich dawkach - ok. 20 jednostek. A dodatkowo trzeba mieć na uwadze że witaminy z kompleksów witamin nie wchłaniają się jakoś super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga80 i justka86, w kupie siła :) zobaczycie że w tym roku każda z nas zobaczy upragnione 2 kreski ;-) Może to banał co powiem ale dopiero jak się wyluzowałam i odpuściłam to się udało. Największe znaczenie ma psychika i odpoczynek, brak stresu. Nam się udało w Święta Bożego Narodzenia ;-)) a jak wiecie można sobie było zrobić caaaaaałly tydzień wolnego w zeszłym roku bo tak wypadały korzystnie :) Więc myślę że bez spiny i będą dwie kresiny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
zyje po wczorajszych ziolkach:) czekam z niexierpliwoscia do owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przed ciążą jak i w trakcie biorę Vigantoletten 1000 raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
a ten vigantoletten na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabla85 a jakie mialas wyniki wit d3 przed suplementacją? w któym jesteś miesiącu?:) gratuluję ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
mnie w tym cyklu tez pewnie sie nie udało :( Czekam na @, którą mam dostac w sobote. Slodyczy nie jem przez post i trzymam sie tego, mam nadzieje że wytrwam, za to pochłaniam jabłka i pomarańcze i wrecz nie moge się opanować. A jak wasze diety i ćwieczenia? Ostatni glosnio jest o wit. D, ktora pełni bardzo ważną rolę w organiźmie. Okazuje sie ,że jej brak potrafi nieźle narozrabiać. Witam serdecznie nowe dziewczeta i trzymam kciuki, a do smaku ziół ożna się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ostatnio często pojawiają się artykuły na temat Wit. D. Jej niedobór może prowadzić do chorób autoimmuno w tym ANA przy których ciąża powinna być na clexane, acard i ewentualnie encortonie. Nie lekceważmy jej wyników i wpływu na zdrową ciążę. Wszystkim starającym się a które do tej pory nie ujrzały II proponuję zbadać jej poziom i dobrać odpowiednie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisałam wam o krwawieniu które uznałam za owulacyjne i śluzie, testy zaczęłam robić po tym i wynik był negatywny. Już sama nie wiem co mam myśleć boli mnie podbrzusze cycki czuję, ale to nie jest to co czułam co miesiąc, jajniki słabo dają o sobie znać. Teraz żałuję, że tak późno wzięłam się za te testy. Jutro spróbuję ostatni raz i koniec nie chce mi się, płaczliwy dzień mam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
dzisiaj juz lykalam ziolka bez problemu. KasiaPelasia a bylas u gina z tym? nie czytalam wczesniejszych stron wiec nie znam Twojej historii,dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
w jakim wieku jestescie drogie staraczki,ile sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
jakie i po jakim czasie odczulyscie zaobserwowalyscie zmiany podczas picia ziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Hej, ja mam 26 lat, staram się 5 cykl, piję ziółka od lutego, jakoś nic za bardzo po nich nie czuje, jedynie co zauważyłam to większą ilość śluzu płodnego, teraz 2 dni popijam syrop Robitussin żeby go rozrzedzić, bo był stanowczo za gęsty i już widzę, że pomógł:) Ogólnie to z miesiąca na miesiąc coraz mniej mi zależy, nie myślę już o dziecku tak obsesyjnie jak wcześniej, stwierdziłam, że co ma być to będzie, w te wakacje mam 4 wesela, więc skupiłam się na zgubieniu zbędnego tłuszczyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×