Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość franka321
Natia. no ja mam troche obsesje na tym punkcie. bardzo pragne zajsc w ciaze,miec maluszka w brzuchu,no ale tak jak mowisz co bedzie to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
No ja też tak miałam, ale zaczynałam popadać w paranoje, wmawiałam sobie nawet jakieś objawy, dlatego zmieniłam nastawienie, tak jak to mówią "miej wyjeb..ne a będzie Ci dane". I tego się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
no ja tak sie nie naawiam ze juz teraz,ale bardzo bym chciala. bede sprawdzac testami owulke no i pije te ziola, jak nie pomoga to nie ale zaszkodzic tez nie zaszkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Ja też cały czas pije ziółka, czasami wezmę macę od męża, też próbowałam z testami sprawdzać owulkę, ale nigdy żaden mi jej nie wykazał, nie wiem czy one są do niczego czy co, dostałam 5 takich testów z allegro jak zakupiłam ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo testy z allegro są do d**y!!! Kup normalne testy owulacyjne w aptece na pewno ci cos pokażą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
gość też tak myślę, że są do niczego, ale na razie już innych nie będę kupować, w sumie to owulkę sprawdzam sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to jak owulke sprawdzasz sporadycznie to nie dziw się że nic nie wychodzi,80 procent nie powodzen w zajściu w ciaze jest nie wiedza o dokładnej owulacji a na zapłodnienie jest tylko 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze czy pęcherzyki ci pękają w pore do tego musisz mieć odpowiedni estradiol,progesteron,prolaktyne,tsh itd. Jak coś będziesz miała za wysokie albo za niskie to na pewno się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Owulkę wiem kiedy mam, bo ją czuje, tylko chciałam zobaczyć czy te testy to wykazują, badania o których piszesz też już mam porobione i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez myślałam że czuję owulacje ale tak naprawdę było już po owulacji i monitoring cyklu-owulacji jest najskuteczniejszy właśnie po 5 latach poszłam na monitoring i zaszlam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te testy owulacyjne z apteki czy z allegro to szajstwo z allegro to w ogóle szajstwo najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka, teraz będzie 5 cykl starań a 2 z ziołami. Lekarz nie stwierdził u mnie nieprawidłowości ale też ich nie wykluczył. Chodzi o PCO, mam nieco nadmiernego owłosienia i jestem nieco większa :P ale moje rodzeństwo też takie jest, moja siostra ma dziecko a jest znacznie grubsza ode mnie. N awizycie była w zeszłym miesiącu i z samego wywiadu stwierdził, że owulacji nie było i w sumie mogł mieć rację, bo jakoś śluzu nie widziałam a zawsze też lekko krew mi leci, teraz tak miałam a testy robiłam już po tym więc mam nadzieje, że owu była tylko testy za późno zaczęłam robić. Ja w maju będę miała 30 lat więc czas ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
KasiaPelasia ja w ogóle nie miałam śluzu plodnego nawet jak brałam olej z wiesiołka nigdy nie widziałam u siebie śluzu plodnego a jednak się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam sprawdzac owulke estami i mikroskopem, no zobaczymy. Trzymam kciuki za was dziewczyny :) Franka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
KasiaPelasia ja też w was wierzę że się uda:-) gość a co to za mikroskop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
do franka321. mam 28 latek, cykle w miarę regularne ale dość długie bo ok 40 dni. Badania wszystkie w normie, jedynie endometrioza...i to jest chyba przyczyna problemów. Teraz próbuje z ziółkami, ale będę chciała i tak zapisać się do invimedu na wizytę, może jest jakaś inna przyczyna. Testy owu robiłam i wychodziły pozytywne w okolicach 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka321
no ja mam strasznie nieregularne, poki co nie robilam zadnych badan hormonow. jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
To ja też kupiłam sobie rok temu ten mikroskop Afrodyta wyrzuciłam na śmietnik szkoda pieniędzy na to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
mam nazieje ze mi sie przyda:) KasiaPelasia- ogolnie najlepiej to owulke sledzic przez lekarza potrafi wyliczyc dokladnie,bo widzi co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
mowia ze sluz plodny to taki jak bialko jaja kurzego.mam 5 dc widze ze okres sie konczy i mam nadzieje ze dzieki ziolka i castagnusie juz w tym miesiacu krwawienia nie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
ale sie dzisiaj wygłupilam, nawet jest mi wstyd samej przed soba. Pomimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemie wskazuje ,ze dostane @( w tą sobotę) kupilam wczoraj test ciązowy. Ot tak, myśle zrobie sobie, a co tam :) OCZYWIŚCIE JEDNA WIELKA KRECHA!!! nawet nie poczułam żalu ani rozczarowania. Jestem wśrod was weteranką i powoli przyzwyczajam sie ze pewnie nie bedzie mi dane poczuc bicia serduszka maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
franka321 to widzę, że idziemy podobnie, ja dzisiaj mam 5 dc. Zioła piję od 2 dni, dzisiaj będzie 3. Coś Ci się po nich dzieje? Mnie trochę pobolewa brzuch, ale tak znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
ja castagnusa brałam wcześniej, pomógł tylko na skrócenie cyklu, ale zawsze to coś, bo ponad 40 dniowe mnie męczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi castagnus w ogóle nie pomógł nawet mi cykli nie skrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) długo mnie nie było :P no więc 17 bylam u gina i prawdopodobnie brak owulki więc dlatego w ciąże nie mogłam zajsc tak długo i musze zrobic badania hormonalne powiedzcie mi czy estradiol zrobic na czczo czy mozna popludniu i po jedzeniu? jakoś nie zapytałąm gina,z tego wszystkiego,i są dobre wiesci bo będe stymulowana :),a badania musze zrobic jak przyjdzie @ i po raz pierwszy w zyciu chce zeby przyszła bo już sie doczekać nie moge wprost na te badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Victoria86 ja też miałam jajniki stymulowane i dlatego mam bliźniaki miałam ten sam problem co ty:-) trzymam kciuki:-) a estradiol chyba można o każdej porze robić z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka.kompletnie nic po nich nie czuje.Ziola na jedne dzialaja na inne nie.No jak nie pomoga to nie,no zaszkodxic tez nie zaszkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tym stymulowaniem?? prosze nie krzyczec,ciemna masa jestem,bede zadawac pewnie ogrom pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome23 a mozesz powiedziec coś więcej na temat stymulowania jak przbiegało i wg ? jakie miałas @ normalne ? bo ja mam niby teraz 4 dni i mam skąpe :( kiedyś miałam 7 dni i miałam obfite,ale moze ma to związek z tym że schudłąm ? no ja sie już nie moge już doczekac tego stymulowania i słyszałąm,że po stymulacji dużo kobiet miało blizniaki :)) oby się wkoncu udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×