Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Kredka

Cześć dziewczyny. Dostałam antykoncepcyjne na 3 m-ce na wyciszenie jajników gdyż nie pękają mi pęcherzyki...

Czy mogę zacząć pić zioła ojca Sroki przyjmując anty? czy poczekac te 3 m-sc i dopiero zacząć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martif_

Hej, dzisiaj 1dc zaczynam pić ziółka 🙂 trzymajcie kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziola oddam

Oddam za darmo ziola ojca Klimuszki. Mi sa one nie potrzebne juz, kupilam je raz tylko wypilam, w całości praktycznie sa nie naruszone Kraków, jak cos proszę pisac sunny8ster@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 

Pisałam tu w sierpniu i wrześniu jako Czarna. Piłam zioła ojca Sroki nr 3 (od końca sierpnia) i ojca Klimuszko nr 1 (od października). 

W grudniu zaczęłam stosować plastry z borowiny na brzuch (na potencjalne zrosty) oraz kupiłam żel ułatwiający zapłodnienie Pre Seed.

W grudniu też zmieniłam lek na prolaktynę z Parlodel na Dostinex oraz zaczęłam brać duże dawki witamin (omega 3, 12 tys wit D, beta karoten 15 mcg i witaniny dla kobiet w ciąży-Prenatal Gels+DHA firmy Now).

 

W styczniu pozytywny test ciążowy.

Teraz 14 tydzień ciąży.

Może komuś to pomoże.

 

Aha-na koniec stycznia miałam mieć laparoskopię (podejrzenie zrostów po cesarce) i histeroskopię (polip na endometrium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy ten wątek nadal jest żywy czy powinnam czegoś nowszego. Jestem nowa. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Chciałam podzielić się informacją, że po 3 latach prób , wreszcie dzięki 3 miesiącom picia ziółek będziemy mieć dzidzię. Obecnie początek 6 miesiąca ciąży. Nadmienię tylko , że w naszym przypadku żaden lekarz nie wiedział czemu nie możemy mieć dzieci, a 2 próby inseminacji niestety nie odniosły efektu. Szczerze polecam Zioła Ojca Sroki, myślę, że warto spróbować. ! Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te zioła należy zacząć pić od 1ego dnia cyklu czy nie ma to znaczenia ? Nie chciałabym sobie zaszkodzić. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po 2 latach starań i wszystkich wynikach prawidłowych zamówiłam te zioła. Od lutego będę próbować. Dam znać jak poszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×