Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość smyku83
Ja mam taka sama mieszankę jak Anilove i pije do owulacji bo potem biorę duphaston i nie chce ich mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ta mieszanke wzięłam ze strony ojca sroki więc sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może skopiowalam te ziołka na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakamila
Robiłam badania hormony ok jestem po laparoskopii czeka mnie teraz hsg, maż ma super wyniki, tylko u mnie nie peka pecherzyk (brak owulacji) jest może 2 razy w roku. Byłam po zioła tylko troszke inna recepture znalazlam na problem z owulacja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakamila
anilove ja też od dziś bede piła właśnie tą mieszanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakamila
PO za tym tych ziół wyjdzie bardzo dużo trzeba to dobrze wymieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nu dużo jest najlepiej w reklamowke wszystko wsypać i wymieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smyku83, a Ty pytałaś jakiegoś lekarza, że nie można mieszać ziółek z duphastonem? Bo ja właśnie miałam zamiar zacząć brać duphaston w drugiej fazie cyklu i teraz już sama nie wiem. Może ktoś ma jakieś doświadczenia lub wie czy można razem te dwie rzeczy zażywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Diabla85,różne są opinie na temat łączenia ziół i duphastonu.Jedni piszą,ze można inni że nie można.Lekarza sie nie pytałam ale mam mamę pielęgniarkę i po rozmowie z nią stwierdziłam,ze łączyć nie będę aby nie narobić sobie bałaganu z cyklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mi okres się spóźnia po ziółkach a piłam je jeden niepełny cykl bo w dniu spodziewanej miesiączki masakrycznie bolał mnie brzuch i przestałam je pić ale testu jeszcze nie robiłam czekam jeszcze kilka dni a to już 37 dzień cyklu, test zrobię w niedzielę jak mąż będzie jakoś czuje że się zawiodę ale może nie mam taką głęboko nadzieję. objawów ciąży poza brakiem okresu nie mam żadnych. A jak u was było w 1 cyklu picia z okresem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po pierwszym cyklu picia ziółek dostałam okres po 60 dniach ja bym nie łączyła ziół z żadnymi tabletkami ani z duphatsonem ani z innymi antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka30
Dziewczyny, byłam już na tym forum w sierpniu :) Zaczęłam swoją przygodę z ziółkami i po pierwszym cyklu skończyłam, bo zaszłam w ciążę. Nie wiem czy to przypadek, czy zasługa ziółek. Miałam robiony monitoring cyklu w tamtym okresie, więc wiedziałam kiedy działać :) każdym razie jestem w 14-tym tygodniu ciąży i myślę, że ziółka na pewno pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywka30 super, że dzidzia zdrowo rośnie! Gratulacje z całego serca... Mnie nadal nurtuje pytanie, czy można łączyć zioła z lekiem euthyrox na niedoczynność tarczycy, To, że nie powinno się ich łączyć np. z duphastonem jest dla mnie więcej niż pewne.... Czuję, że dotyczy to tego samego obszaru. Jednak co do tarczycy i leków z nią związanych mam wątpliwości ;( Chyba będę musiała wybrać się do endo lub gin. Ostatnimi czasy cierpię na przesyt "białych kitli", ale pewnie trzeba będzie się zmobilizować i powędrować do nich, żeby człowiek był mądrzejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też piję ziółka i biorę euthyrox, zioła zaczęłam pic od 8 listopada, na dniach dostanę @ także chyba nie szkodzą skoro @ przyjdzie w terminie a wiem, że pojawi sie bo już mnie bolą sutki tak jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwileczka... też biorę euthyrox i piję ziółka 3 dziań, jak będziesz coś wiedziała na temat tego czy nie ma przeciw na łączenie to pisz bo też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam tak, że zioła piłam 14 dni, odstawiłam a od 16go dnia zaczęłam pić duphaston. Udało się w pierwszym takim cyklu, obecnie 13 tc. Wcześniej 3 cykle piłam zioła i nic. Dopiero jak zaczęłam kombinować z duphastonem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia10
Hej dziewczyny :) daję znak że jestem i piję ziółka :) no i czekam na efekty oczywiście. Tak myślę że fajny prezent na święta by był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
ikonek ,gratulacje!!!Mi teraz cykle się unormowały i mam takie jak przed poronieniem czyli 27dni.Ja też pije do 14dc ziółka a od 16dc duphaston.Wole nie mieszać.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia ziół i Duphastonu wg mnie jest to tak: - Duphaston warto zażywać tylko w przypadku kiedy była owulacja. - Zioła warto przestać pić w dniu owulacji i zamienić na mieszankę na II fazę cyklu. - Jeśli owulacji nie było nie ma sensu brać Duphastonu (w moim przypadku lekarz mi go wciskał na siłę i jestem pewna, że zablokował mi 2 późne owulacje). - Tak samo jeśli nie było owulacji nie ma sensu przechodzić na mieszankę na II fazę. - Ziół lepiej nie mieszać z hormonami, nie wiem tylko jak to jest z lakami na tarczycę itd, ale tak na chłopski rozum nie powinno to kolidować. Lekarzy tez nie ma sensu pytać, bo wg nich jest to czarna magia używana przez zacofane osoby (oczywiście zdarzają się wyjątki). Dobrze by było znaleźć dobrego i oświeconego zielarza, który umiałby się wypowiedzieć na ten temat. Ja takiego nie znam i na moim terenie o takim nie słyszałam. Jakbyście miały jakieś sprawdzone info byłoby świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek i pozytywka Świetne wieści :) Ogromne gratulacje, Życzę dużo zdrowia dla was i waszych fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anilove to masz monitorowane cykle że wiesz że miałaś owulacje? duphaston się bierzę po owulacji przez kilka dni i nie wiem jak mogła ci owulacje blokować? jak brałaś duphaston w owulacje to logiczne że ci blokowała,z tego co wiem wybiera się tylko jedną mieszanke ziół albo na owulke albo na coś innego moim zdaniem to za dużo mieszać. Ja kupywałam od mojego brata w sklepie jest zielarzem i powiedział mi żebym ruty nie mieszała w zioła bo ruta jest poronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak, że Was czytam dziewczyny od dawna. Dzięki Wam dowiedziałam się o istnieniu ziół. Teraz jak już jestem w ciąży dalej Was podczytuję i mocno trzymam za Was wszystkie kciuki :) Ja się starałam długo, długo. Najpierw chyba ze dwa lata zupełnie nie zachodziłam. Potem zaszłam i poroniłam w 5 tyg. Półtorej roku nic. W maju tego roku zaszłam w ciążę, ale w 9 tyg dowiedziałam się, że zatrzymała się na 6 tyg. Miałam łyżeczkowanie. A teraz znowu jestem w ciąży, pomogły mi zioła, duphaston i męża nafaszerowałam witaminami. Na razie wszystko ok, chociaż cały czas się boję o malucha i nocami spać nie mogę, po takich przejściach. Trzymam za Was kciuki najmocniej jak się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i dziurawiec też jest poronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiącu napewno miałam owulację (sprawdzam za pomocą temperatuty, a poza tym czułam ją) więc odstawiam ziółka i biorę się za duphaston (dziś 16 dc). Może w tym miesiącu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakamila
Dziewczyny mam pytanie można łączyć zioła z tabletkami z wiesiołka? Wiesiołek też jest podobno bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilakamila ja brałam olej z wiesiołka 3 razy dziennie po 2 tabletki przez 3 miesiące i nie widziałam żadnego efektu żadnego śluzu płodnego a patrzylam codziennie jeszcze żołądek mnie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×