Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

gość Ewpcoo ma pco, więc to raczej nic dziwnego, że miewa takie anomalie... ewpcoo fajnie, że zdecydowałaś się na kolejny cykl, ja też juz drugi, ale znowu bezowulacyjny. Zastanawiam się czy nie wrócić do mieszanki O. Klimuszko na pco, piłam to jakieś 2 miesiące, ale w połączeniu z Clo i dupkiem i tylko w tym okresie pojawił mi się pęcherzyk dominujący. Ale na razie dopiję do 3 cykli, a później pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anilove ja też mam pco i nie mam żadnych mdłośc**przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś gościu dziwnie piszesz, nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Przy PCO każda anomalia jest normalna (jeśli można to tak ująć). Przykładowo okresu, bez wspomagaczy, można wypatrywać i pół roku, bo taka właśnie jest natura PCO. Fajnie, że u Ciebie wszystko jest ok przy PCO, tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie mam dobrze, w ogóle nie mam pęcherzyków dominujących cały czas małe po 7,8 mm:((( i do tego malutkie endometrium:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije ojca sroki nr 3 a jakie są klimuszki na pco?? podrzuć jakieś info. Pisałam już wcześniej że idę do lekarza w grudniu na cykliczną wizytę. Na tym forum mamy się wspierać a nie wytykać sobie tak jak to robi gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci nic nie wytykam piszę co z twoimi porannymi mdłościami tylko,że za bardzo sie doszukujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja również mam mdłośc**przed @ i mam pco. Jak widać baby są różne i różne dolegliwośc**przychodzą przed @. Ja do Was powracam po mojej przerwie miesięcznej, co prawda w ciążę zajść teraz nie mogę jednak ziółka dalej pić będę Jedyne co mnie dziwi to dość obfita miesiączka tym cyklu czy to jest oznaka grubego endometrium? Zawsze miałam bardzo delikatne krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolarcia ja mam bardzo obfite miesiączki aż za bardzo i co miesiąc malutkie endometrium,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam mało obfite, a teraz jest mega i mam nadzieję, że u mnie jesto to jednak spowodowane dużym endo od miesiąca brałam regularnie witaminy na endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewpcoo już spieszę z informacjami, otóż wg mnie jest to super mieszanka (jest tylko nieco uciążliwa). Podaję skład mieszanki nr 2 O. Klimuszko - przy PCO wszystkiego po 50 gr kwiat jasnoty białej liść mącznicy liść rozmarynu liść pokrzywy ziele rdestu ptasiego ziele drapacza ziele przywrotnika kwiat kasztanowca korzeń mniszka owoc róży I teraz stosowanie: 3 razy dziennie, zaparzamy kopiastą ŁYŻKĘ stołową, zalewamy szklanką wrzątku i parzymy tak pod przykryciem 3 godziny. Później cedzimy, podgrzewamy lekko (ja w mikrofalówce podgrzewałam) i pojemy małymi łyczkami - lepiej się wchłania. Ja parzyłam sobie to tak, że rano piłam zaparzoną mieszankę z wieczora, później od razu zalewałam nową porcję, którą wypijałam po południu, od razu parzyłam kolejną i wypijałam ją przed snem. Zioła po takim zaparzeniu mogą stać do 10 godzin. W smaku bardzo dobre - przynajmniej mi smakowały. Przestałam je pić po 2 miesiącach bo byłam na urlopie i tam raczej ciężko było... a później przerzuciłam się na tą mieszankę O. Sroki bo niby że nie taka uciążliwa. Ale chyba to nie to, bo teraz nie mam owulacji, a wtedy na pewno raz miałam pęcherzyk dominujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam obfite miesiączki i małe endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Cześć dziewczyny u mnie się znowu nie udało powoli okres mi się rozkręca:(( odpoczywam od tabletek i ginekologa i przechodzę na zioła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
właśnie odebrałam wyniki od ginekologa- cytologia nic nie wykazała a czystość pochwy:Stan prawidłowy, obecność licznych pałeczek kwasu mlekowego, brak leukocytów i innych bakterii to ja już nie wiem skąd mam ten stan zapalny jeszcze zrobie posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonaja123
Cześć Dziewczyny! Proszę o pomoc. Od tego cyklu pije ziola ojca Sroki nr3. To moj 31dc, a miesiaczki brak.Zwykle cykle mam 28dniowe, moze raz zdarzył sie 30 lub 31 dniowy, nie pamiętam . Tego 28dc zrobilam wieczorem test, wyszedl negatywny.Zaczely sie od tego momentu brazowe plamienia kilka razy w ciagu dnia.Czy zioła mogly mi zburzyć cykl i zatrzymac lub przesunąć @???Czy 28 dc test mogl jeszcze nie wyjść?Nie mam żadnych innych objawów, procz wzdęcia, o ile moge to pod to podciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Zielona, zioła niektórym dziewczynom rozregulowały @ także to samo może byc i w Twoim przypadku, zrób za kilka dni ponownie test o ile @ wcześniej nie przyjdzie a życze tego żeby nie przyszła i żebys na teście zobaczyła 2 kreseczki:) ja zioła pije 2 cykl ale u mnie @ przyszła w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonaja123
Dziekuje, ja tez mam nadzieje, ze jednak ujrze 2 kreseczki.Plulabym sobie w brode, jakbym teraz rozregulowala sobie cykl, bo z tym nigdy problemu nie mialam, a i w zajściu w ciążę rozregulowanie nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Zielonaj123, a jak długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
a ja robie przerwę w piciu ziółek bo to już 3 cykl i niestety @ nadchodzi. Mam jeszcze 3 dni, ale wiem że będzie.Szkoda. Zioła nie rozregulowały mi cyklu, znikneły bóle piersi przed @, poprawiła mi sie cera.W każdym razie pozytywnie. Wydaje mi sie ,że po raz pierwszy od dluuuuuższego czasu czuje tylko jajniki, ale tak to bywa gdy" menda się zbliża.A myślałam, że uda sie zrobic prezent pod choinkę dla męża. Miłego dnia. Zielona trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) u mnie wczorej ogromny bol krzyza dzis bola mnie juz cale plecy grypa czy co.Ale mam malenka nadzieje zadnych boli piersi,brzucha tylko obfity sluz bialy a dzis 36 dzien cyklu i @ powinna przyjsc ,ale nie ma i objawow tez nie ma :) taka mam nadzieje ze chcialabym Was wszystkie natchnac moim optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Viola_v, dlaczego nie zrobisz testu? Trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirriem
dziewczyny, biorę hormony na tarczycę. Pić zioła czy lepiej nie? nie chciałabym narobić sobie szkody :( Są wśród Was osoby, które jednak połączyły euthyrox z ziołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Mirriem, tak ja połączyłam, pije zioła juz drugi cykl i biore Euthyrox 25, dodatkowo biorę jeszcze Dostinex, w terminie przyszla @, jednak czasami jest mi słabo i mam wrażenie że zaraz zemdleję. . . nie wiem czym jest to spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirriem
Ja biore euthyrox 100 i nie wiem co robić. Zioła w domu już mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzinka nie testuje,bo juz kiedys mialam 40 dniowy cykl,poczekam do swiat,ale bym miala niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Mirriem, zapytaj swojego lekarza czy możesz pic ziółka, Viola_v z całego serca życze Tobie tej niespodzianki:) trzymam mocno kciuki:) ja czekam na swojego Kochanego i też bedę działać po 1,5 m-cznej rozłące jakże bedzie miło i przyjemnie:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirriem Ja biorę Euthyrox 75 i piję ziółka już dwa tygodnie, jak narazie nic mi nie jest a badania które robiłam 11 d.c. wyszły mi super (LH,Progesteron, Prolaktyna) wszystko w normie aż Gin. zapytała czy byłam stymulowana. Oczywiście standardowo pęcherzyk nie pęka wiec w piątek miałam zastrzyk z Pregnylu i Gonapeptylu - jutro idę na monit czy pękł. Mam nadzieję że tak bo bardzo boli mnie jajnik od wczoraj więc mam nadzieję że jajeczko wędruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,co slychac,zapracowane wszystkie :) u mnie 37 dzien cyklu,zadnych objawow na @ ani na fasolke ,no moze mam zylki na piersiach ale juz je obserwowalam ,czuje sie doskonale az sie boje ,ja to mam anomalia jak pogoda :) pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viola ja mam zawsze bardzo widoczne żyłki przed okresem a pijesz zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace pilam,przerwa i zaczelam ale znowu przerwa bo antybiotyk na chorubsko bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×