Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość elizka31
smyku83 Czy pijesz tylkote ziola? czy jeszcze olej z nasion wiesiolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
Ja kupilam mikroskop do obserwacji sluzu Feritale czy jakos tak, bo juz mi sie nie chcialo kasy wydawac na testy. Niby mozna kupic na allegro tansze,ale co do nich zawsze mialam watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Elizka,tak biore wiesiołek firmy gal....3x2dziennie,ale i zioła i wiesiołek stosuje tylko do owulacji.A jak długo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka31
7 miesiecy sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka12345
Witam was. Jestem tutaj nowa. Jak pewnie się domyślacie mam taki sam problem jak wy, a mianowicie nie mogę zajść w ciąże. Na forum trafiłam przypadkiem. Przeczytałam całe 147 stron. Cudownie było czytać o dziewczynach, które nagle zachodziły w ciąże. Ogólnie wciągnełam się jak w dobrą książkę:). Z męzem staramy się od 2 lat. Robiliśmy badanie nasienia, ktore wyszlo źle. Od tamtego czasu daliśmy sobie spokój. Nie chciałam denerwować męża, ktory po wynikach bardzo się podlamał. Jednak 2 tygodnie temu coś się stało. Nie dostałam okresu. Zawsze miałam jak w zegarku a tu nagle tydzien spóznienia. Czar prysł przy teście ciążowym..... negatywny! wmawiałam sobie wszystkie objawy ciąży. Po tygodniu dostałam okres. i załamka. Jutro kupię zioła ojca Sroki. Male nadzieje pokladam w to, że się uda, ale trzeba próbować wszystkiego. :) Jak coś będzie to oczywiście podzielę się tym z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Elizka, ja za pierwszym razem 4 miesiące,ale niestety poroniłam w 20 tyg.Teraz to 2 cykl starań a 3 jak pije zioła.Nam juz dość tej spinki co miesiąc a za 10 dni miała się urodzić moja córeczka....ogólny dół.Pogoda depresyjna a do tego jeszcze ta histeroskopia za miesiąc....odpuszczam i niech się dzieje wola Boga.Agrafka1234 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkkaaa
Leżę sobie w łóżeczku i popijam ziółka przed snem, nawet mi smakują;)o dziwo Mój mężulek też chce;)no to i mu parze,a co tam, zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka31
smyku83 ja poronilam w 8 tyg ciazy. We wrzesniu 2013 r. bym urodzila:( Po poronieniu bralam tylko 3 miesiace tab anty. Niby tak krotko ale w ciaze zajsc nie moge:/ nie wiem juz co robic zeby zajsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Elizja,bardzo mi przykro z powodu Twojej straty:( Poronienie bardzo boli i po mimo bólu chce się bardziej zajść w kolejna ciążę,aby złagodzić cierpienie.Pij ziółka i może spróbuj się wyluzować....wiem,że to łatwo się mówi ale może pomoże.Ja tabletek nie brałam,odczekalismy trzy miesiące i od grudnia dostaliśmy zielone światło.Po drodze wyszły jeszcze komplikacje (cysta na jajniku...która pekła i coś w macicy...podejrzewany miesniak)dlatego,ze nie wiedza co to jest musze mieć ta histeroskopie.Najpierw musze się z tym uporać wiec dlatego moja decyzja o odpuszczeniu.Życze Wam dziewczyny aby w tym roku spełniły się wszystkie marzenia.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
Oj, ale wczoraj strzelałam fochy i dałam w kośc mężowi. Trochę mi głupio, ale na PSM nie ma siły.Dzis jest termin @ i czekam jak na skazanie. Chce juz zacząc pić te cholerne ziółka bo one w dziwny sposób uspakajaja mnie. Cuda!! Odwiedziła mnie znajoma, która niedługo rodzi córcie i związku z tym wysunęłyśmy pare wniosków. 1.martwimy sie ,że nie możemy zajść w ciążę 2. jak zajdziemy to martwimy się czy ja donosimy 3. Jak jest Ok. to martwimy się czy z dziecko jest zdrowe 4. jak zaczynamy rodzic to martwimy sie czy wszystko bedzie dobrze no bo róznie to bywa 5. jak urodzi sie zdrowy bobas to martwimy się czy będzie zdrowo rosło 6. jak juz dziecko podrosnie to znowu sie martwimy i tak przez całe życie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka12345
Dobrze to podsumowałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ewpcoo no właśnie najgorzej jest z tymi stanami zapalnymi i bakteriami:( a co do testów owulacyjnych najbardziej odpowiednie są z apteki nie jakieś tam tanie świństwo z allegro, ja kupywałam z apteki nie pamiętam już jakie i pokazywały mi prawidłowo monitoring to potwierdził. i zamówiłam sobie jakiś czas temu test owulacyjny ze śliny afrodyta kompletna kicha szkoda tylko kasy i w gratisie miałam płytkowe owulacyjne coś podobne do tych z allegro szajstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Test Afrodyta według mnie jest też do bani.Wiem kiedy mam owulację bo czuje ból jajnika i usg to potwierdziło parę razy.Testy paskowe po owi też mi wychodziły dodatnie.Tak wiec najlepiej w moim przypadku zdać się na sygnały organizmu i wrzucić na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Elizka ja też poroniłam, tyle że wcześniej niż ty-23 maja 2013 i od tamtej pory nie mogę zajść w ciążę, choć za pierwszym razem udało mi się od razu. Zioła w moim przypadku niestety nie pomogły, ale nadal tu regularnie zaglądam kibicując dziewczynom. Teraz kupiłam olej z wiesiołka i spróbuje go pobrać przez jakiś czas, zobaczymy. Lancome ja mieszkam na Jarotach ;) Fajnie, że jest nas trochę z tego Olsztyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka12345
Czy możecie mi przybliżyć działanie oleju z wiesiołka? Czy komuś pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ja wiem tylko, że wpływa na jakość śluzu płodnego i ogólnie wpływa dobrze na organizm. Bierzemy dwie kapsułki dziennie od 1dc do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Agrafka1234,mi wiesiołek bardzo pomógł na śluz i zaszłam w ciążę w drugim cyklu brania.Działa super nie tylko na śluz ale na cały organizm.Po narkozie bardzo wypadały mi włosy i właśnie wiesiołek to wypadanie zatrzymał.Ja wiesiołek bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka31
W przyszlym tyg ide do gienkologa. Jak bd wszystko ok to od nastepnego cyklu zaczynam pic te ziolka:) Przez strate dziecka strasznie sie zalamalam ale to raczej przez te tabletki nie moge zajsc w ciaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Elizka nie sądze że to przez tabletki! Ja przed zajściem w ciążę owszem brałam, ale i tak zaszłam bez problemu, po poronieniu nie brałam nic a i tak nie może nam się udać...nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Elizka,a robiłaś po poronieniu badania prolaktyny,progesteronu,estradiolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
A trzeb? Ja nie robiłam! Lekarz mi nic nie zalecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Maxim,powinien.Prolaktyna może być po poronieniu podwyższona i może być problem z zajściem.Ja zrobiłam i jestem spokojna bo mam w normie.Poziom też może się podnieść od stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka31
Nie, nie mialam zadnych badan. Jedynie po 5 miesiacach dopiero usg i badanie na krew ( zmienilam ginekologa). Wynik krwi i usg bardzo dobry. W pierwsza ciaza zaszlam bez problemu i jeszcze w pierwszym cyklu! Nie wiem co sie teraz dzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Elizka miałam identycznie, pierwszy cykl starań i bingo, teraz staramy się 4 msce (3 msc po poronieniu lekarz zabronił) czyli generalnie od poronienia minęło 7mscy. Niby to niedługo,ale każda kobieta która straciła dziecko wie że to wieczność...poczekam jeszcze ten msc i ewentualnie w lutym pójde do lekarza porobić badania no i zamierzam iść do bioenergoterapeuty. Tak się składa, że w mojej rodzinie pomógł wielu osobom z gorszymi schorzeniami więc czemu nie spróbować? Kuzynka w ciąży straciła wzrok na jedno oko (przyczyna złożona) lekarze zalecali aborcje, przyjmowanie sterydów mogących uszkodzić płód, a bioenergoterapeuta pomógł jej nieinwazyjnie, wzrok w oku odzyskała w 85% a jest co raz lepiej, córeczka skończyła 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
dzisiaj byłam u ginekologa. Mam torbiel prostą ( czy jakoś podobnie) na prawym jajniku 2,5 cm. Oprócz tego nieprawidłowe złuszczanie się śluzówki macicy, przerost. O Boże jak ja się stresowałam przed tą wizytą. Mam zgłosić się zaraz po nast. miesiączce. Bo dzisiaj byłam przed. Wtedy po badaniu przepisze mi hormony. Mogą to być albo tabletki antykoncepcyjne albo jakieś inne hormony. Miała może która podobnie. Jak myślicie ?? Jakie to mogą być leki ? Strasznie się bałam , dzięki Bogu już za mną. Teraz czekam na @. No i z picia ziół to nici chyba? Pomału rezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Kaju,ja miałam cyste(torbiel)pisałam o tym jakieś dwa miesiące temu.Powinna się wchłonąć lub może też pęknąć.Jak bedzie bardzo cię bolał brzuch to jedz szybciutko do szpitala,a jak nie to spokojnie po @ do gina na usg czy się wchłonęła.Mi niestety pękła i wylądowałam w szpitalu bo może dojść do zapalenia otrzewnej.Dostałam leki przeciwzapalne i po 3 dniach do domu.Lekarz wiedział,ze chce się starać i zamiast tabletek anty dał mi duphaston.Bardzo mi pomógł i biorę go po owu przez 10 dni i jak na razie (odpukać)jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja1
Dziewczyny a macie coś takiego, że z każdym dniem wyczekiwania na miesiączkę oglądanie wózki, ciuszki i ogólnie planujecie remont pod dziecko....? Czy tylko ja taka walnięta jestem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nowe i stare ziolopijki :) u mnie po 55 dniach przyszla @ dzis 4 dzien nowego cyklu,jest ok.Postanowilam pic ziola bo cykle mam po nich jako takie rowne :) pozyjemy zobaczymy,mysle juz o zabezpieczeniu przed ciaza,bo czas nie stoi w miejscu :( Milego dzionka laseczki,a tak nie w temacie,moze ktoras z was jest doradca kredytowym,czy moze wyszukuje dotacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka12345
No nie wiem.... Trzeba być już na prawde zdesperowanym, żeby iść do takiego programu. Cała Polska , sąsiad, sąsiadka będą wiedziały, że nie możesz mieć dziecka.... jak dla mnie to za bardzo krępujące ( u mnie nawet rodzice nie wiedzą, że nie możemy się wystarać). No ale jak ktoś ma to gdzieś co ludzie powiedzą i jest na tyle odważny to 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka12345
Najbardziej wkurza mnie jednak to, że takie telewizje chcą się wzbogacać na ludziach, którzy na prawdę cierpią... i nie mają pieniążków na in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×