Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość dolarcia
Dziewczyny pomozcie nie wiem co się dzieje. Od tego miesiąca zaczelam pić inofolic. Bardzo wyraźnie czułam owulację wskazały na nią także testy owu, do tego bardzo dużo płodnego śluzu. Wszystko było by ok bo wczesniej miałam okres co 14 dni a teraz 23 i nic. Problem polega na tym że strasznie boli mnie podbrzusze mimo że @ powinnam dostać 30. Odkąd biorę acard nie zdarzały mi się bolesne @ wcale. Na pewno w ciąży nie jestem staram się juz wiele lat i nic wiec to na pewno nie to. Czy któraś miała może takie bóle podbrzusza po inofolicu albo nie wiem torbielach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka 30
Ja piję inofolic już kilka miesięcy i nie mam żadnych bóli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula889
dolarcia zrob test! mnie znowu bolaly piersi jak na @ a okazalo sie ze to ciaza,mimo ze tez mowilam "tyle juz walczylam to czemu teraz mialoby sie udac"-trzymam kciuki, rob bete to Ci da pewnosc, bo mi test z moczu wykazal 1 kreske, a beta dzien pozniej wyraznie ciazowa..DAJ ZNAC! CZEKAM Z NIECIERPLIWIENIEM I TRZYMAM KCIUKI MOCNO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, Mam do sprzedania 200 gram mieszanki nr 3 ojca sroki, 26 testów owulacyjnych i jeden ciążowy. Kupiłam to wszystko bo wydawało mi się że będę miała problem z zajściem w ciąże, nawet nie zdążyłam wypić ani jednej filiżanki ziół bo okazało się że jestem już w ciąży. Jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana to proszę o kontakt na meila kacha5155@wp.pl. Wszystkim starającym się życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula wczoraj zrobiłam wieczorem i jedna kreska. Poczekam do 30 i jak nie dostane pójdę na bete. Nie chce się rozczarowań znów. Dziś znów mocno boli mnie podbrzusze mam też mdłości ale to akurat jest u mnie symptom zbliżającej się @. Najbardziej dziwi mnie ból podbrzusza bo po acardzie pozbylam się tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simpplumadear1970vwwjh
Witam. Tak czytałam wasze wypowiedzi i chciałabym się podzielic moim doświadczeniem. Półtora roku staraliśmy się o dziecko, braliśmy różne witaminy i nic się nie działo. Już byłam zrezygnowana i oboje postanowiliśmy po Nowym Roku iśc się przebadac bo coś jest nie tak. W październiku trafiłam na forum, na którym pisały dziewczyny o tych ziółkach i gdzie je można kupic. Zamówiłam zaraz po wypłacie, nawet nie drogo bo 28zl z przesyłką to naprawde śmieszne pieniądze i zaczęliśmy pic. Oboje bo mąż powiedział,że będzie dotrzymywał mi towarzystwa. Zaczęłam pic od połowy cyklu i tak dostałam okres, normalniej na świecie. Wkurzyłam się ale nie przestałam pic bo stwierdziłam,że jak się zaczęło to trza skończyc i w następnym cyklu były już dwie kreski. Na początku myślałam,że to jakiś żart ale jak zobaczyłam bijące serduszko na usg to wtedy do mnie doszło. Ziółka naprawde pomagają, mi pomogły w 100% i polecam z czystym sumieniem ale powinno się pic tak jak należy i systematycznie oraz z nadzieją,że się uda. Pozdrawiam Jasne http://www.macarol.com/b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,u mnie ostatnia @ 18grudnia,nadal czekam bola mnie sutki dziwnie raz bola raz nie,czasem bola mnie jajniki .Nie testuje nie nakrecam czekam pozdrawiam Was i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula889
viola_v to zaciskam kciuki! dolarcia moze Ci sie cykl reguluje, bo okres co 14 dni to strasznie krotki mialas wczesniej.. w kazdym badz razie mam nadzieje ze jest to jakas poprawa na lepsze i smigaj na bete w razie czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinno przyjść 29 brzuch trochę boli ale po nospie jest trochę lepiej. Dziewczyny jak ja bym chciała żeby to było to... Zwariowała bym ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula889
dolarcia testuj najlepiej w dniu spodziewanej @..nawet jakby sie mialo udac to robienie wczesniej moze nie miec sensu-z sikanenego nie wyjdzie raczej 2 kreska-slowa mojego lekarza..chyba ze wiesz ze 14 dni od owu minelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,postanowilam wrocic do monitorowania temperatury,wiec dzis rano 36,9 siedze w pracy i rece mi sie poca,ogolnie mi goraco,chyba zaczynam schizowac ciazowo :0 milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O viola mi też ciągle gorąco mimo że zawsze marzłam strasznie. Ogólnie zawsze mam bardzo niskie ciśnienie a teraz ciągle mi gorąco. Badam szyjkę i mam ją coraz wyżej jest zamknięta i rozpylchniona. Chyba tez trochę się nastawilam ale z drugiej strony nie dopuszczam opcji ze mogło się udać. Wczoraj teściowa zrobiła mi galaretke z bita śmietana uwielbiam śmietanę a wczoraj myslalam ze zwymiotuje po niej... Niech @ juz przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze nie m ochoty na przytulanki choć jestem z tych co zawsze maja ochotę AZ mój partner mówi ze chyba kogoś mam że taka zmiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia hahah z tym przytulaniem to ja tez nie mam ochoty ;) moja @ tez niech juz przyjdzie bo swiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 40 dzien cyklu,biorac nawet pod uwage moje rozregulowane cykle to juz 5 dni temu :),co bedzie to bedzie,jak zwykle ciagle zyje w stresie wiec nie jestem zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle zawodow za mna,ze spokojnie pomonitoruje tempke,jesli sie utrzyma kupie test ;) nie mam zadnych objawow ,dolegliwosc***ale fajki,nic sie nie zmienilo,tylko male pobolewania w jajnikach,i te sutki,ale to wszystko juz bylo a potem okazalo sie @ ;( wiec mierze temp. i czekam kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula889
ja nie mialam zadnych objawow-kawa mi do tej pory smakuje a piersi jak na @ bola, wiec brak objawow nie zawsze oznacza brak bejbika..dziewczny goraco za Was trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,dzien kolejny moich obserwacji,w nocy kilka razy sie budzilam,spadek temp. 36,5, reszta bez zmian,slabo sie dzis czuje,ale raczej spowodowane jest to pogoda.Milego dnia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dziś gorszy dzień. Mój chłop mnie tak wkurza ze normalnie nie mogę. Juz jak wchodzi do mojego biura mnie denerwuje. W nocy silny bol brzucha wiec czekam na ciebie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarcia
Dziewczyny nie mam się komu wygadac. Wczoraj powiedziałam mojemu że nie chce ślubu i się trochę poklocilismy bo on niby chce. Co ja poradze że nigdy nie marzylam ani o białej sukni ani o wystawnym ślubie co więcej on też zawsze twierdził że jemu nie śpieszno a teraz jak ja powiedziałam że absolutnie nie chce oświadczyn i na pewno odmowie to jemu nagle się zmieniło... Nie chce zmieniać swojego zdania po prostu nie jestem gotowa żeby przed Bogiem przyzekac że będę z kimś do śmierci nie wykluczam że może za 5 czy 10 lat się zmieni ale na pewno nie teraz a on ma Focha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia,tylko szczera rozmowa miedzy Wami moze rozwiazac ten problem.U mnie tem 37,ale co z tego kiedy wlasnie po wizycie w toalecie pojawil sie rozowy sluz,znowu zalamka ;(taki do konca marny dzien sie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola spójrz na to z innej strony nowy cykl nowa nadzieja. Zrób test jak dziś @ nie dostaniesz bo jak ciąży nie ma to czas wywołać okres. Ja tez czekam za 2 dni ma @ przyjść. Jak nie dostane to na bete pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dupa czekam na @ dziś silny bol podbrzusza i uczucie za cos juz leci. Trochę dziwny brak śluzu choć przed @ zawsze mam go dużo. Wczoraj temp 37 dziś 36.6 wiec pewnie dziś dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nie ma bol jajnika i brzucha utrzymuje się. Testu nie robię bo nie widzę takiej potrzeby. Jutro umowie się do Gina niech da mi luteine na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula889
dolarcia rob jutro bete mowie Ci-co Ci zalezy...a luteine w razie w tak czy siak lepiej brac, czy na wywolanie, czy na podtrzymanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×