Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

czesc laseczki,zle mi dzis to sobie popisze moze mi sie lepiej zrobi:) jestem 4 dzien po owulce,bola mnie dzis tak jajniki ze szok,wogole jestem zaziebiona,ale dzis bola mnie nawet wlosy i paznokcie :( przytulanie bylo i przed i po wiec nadzieja mnie dopadla ;) @ na poczatku kwietnia ;( zeby okazala sie ciaza !!!!! buziaki ziolopijki :) Dolarcia co u Ciebieeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ1234
Cześć, chciałam sie coś więcej dowiedzieć o ziołach Ojca Sroki na problemy z zajściem w ciążę. Znalazlam dwa sklady, możecie napisać które z poniższych stosujecie? są male różnice między nimi: 1. lebiodka - 50gr koszyczek rumianku - 50gr macierzanka - 50gr pokrzywa - 50gr dziurawiec - 50gr rdest ptasi - 50gr ruta - 20gr nagietek - 20gr nostrzyk - 20gr 2. Liść melisy 100 Ziele lebiodki 50 Kwiat rumianku 50 Ziele macierzanki 50 Liść pokrzywy 50 Ziele dziurawca 50 Ziele rdestu ptasiego 50 Owoc niepokalanka 50 Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam wam powiedzieć, że nie dalej jak pod koniec stycznia czytała to forum - szukając odpowiedzi co robić, żeby zajść w ciąże po dwóch latach prób. zaczelam pic te zioła i do tej pory nie wierze ale jestem w ciąży tak po prosu jeden stosunek w dni splode i ciąża..... nie wiem czy to cud czy podświadomość ale stoło się to w pierwszym cyklu z ziolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gratuluję! Ja też długo sie staram, za mną 4 inseminacje, laparoskopia niby wszystko ok a ciąży brak. W tym cyklu zaczęłam pić zioła to mój 18 dc i z wielką nadzieją czekam na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka151
GOŚĆ1234 ja używam tego 1 składu z ziół ojca Sroki. Dziewczyny mam do Was pytanie piję zioła od 1 dc i jest to mój 1 cykl z ziołami, ale ginekolog polecił mi stosowanie luteiny od 16 dc do 25 dc, jak myślicie czy nie zaszkodzi branie luteiny i picie ziółek?czy może lepiej pić te ziółka i nie brać luteiny?Dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piłam zioła o. sroki przez 1,5 miesiąca może trochę dłużej, potem brałam clo i od razu się udało, owulację miałam dzięki clo ale prawda jest taka że po miesiącu picia ziół na usg nie było już tylu pęcherzyków co zawsze ( nawet lekarz trochę się zaskoczył), a zmagałam się z objawem pco, dodam że staraliśmy się dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam wasze wypowiedz to aż nadzieja wraca. Nam teraz tez niedługo mina 2 lata starań i cisza. Czekam na zioła i zaczynam... Umina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelka86
Cześć dziewczyny, chciałam się podzielić swoim doświadczeniem z ziołami. Jestem "dowodem" na to, że one naprawdę działają. Gość1234, ja piję tę drugą mieszankę z niepokalankiem. Staramy się z mężem o drugie dziecko 12 miesięcy. Udało mi się w międzyczasie zajść w ciążę, ale niestety z początkiem października poroniłam. Od tego czasu w ogóle nie miałam owulacji, czyli 7 m-cy (ostatnią miałam we wrześniu). Miałam monitorowane wszystkie cykle po poronieniu. Brałam clo, rożne dawki, ale bez efektów. Pęcherzyki nje rosły, a endometrium wynosiło 5mm w 16dc. Po największej dawce clo źle się czułam i wtedy powiedziałam stop. Przypadkiem natknęłam się na to forum i kupiłam zioła. Piłam je od 20dc (choć wiem, że powinnam pić od 1.) Dobrze zrobiłam, bo od niepamiętnych czasów miałam normalny okres, a nie plamienia. Ten cykl rownież mam monitorowany. Lekarz powiedział, że "jakimś cudem" moje endometrium prawidłowo rośnie, jak nigdy ;) W 18dc miało 8,5mm. Obecnie mam 22dc i wczoraj pokazał się pęcherzyk. Co prawda jest mały, bo ma 1.2cm, ale w końcu coś ruszyło. Dr powiedział, że to i tak kosmiczna różnica między tym co było, a tym co jest teraz. Nie robię sobie i tak nadziei w tym cyklu, bo pęcherzyk może już nie rosnąć, bo to już 22dc. Ale wierzę w moc ziół, bo widzę, że moje jajniki w końcu budzą się do życia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was bolały nerki po wypiciu ziolek ? Kupiłam gotowa mieszankę na Allegro i zastanawiam sie czy nie trafiłam na oszusta. Umina88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość506
Te zioła naprawdę działają. Jestem w 7 miesiącu ciąży - czekamy na córcię. stosowałam je tylko przez 1 cykl i się udało a staraliśmy się bez owocnie ponad rok. sama kupiłam w zielarskim składniki i wymieszałam. zostało mi jeszcze na ok 3 cykle kuracji więc mogę odsprzedać. Warto ja je będę polecać każdej kobiecie!super się też po nich czułam:-) asia.kaminska92@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając forum postanowiłam zacząc kurację ziołami Ojca Sroki. Tylko nie wiem dokładnie które powinnam zacząć pic. Miałam zanik miesiączki, próbowałam (tzn. ginekolog) regulowac miesiączkę tabletkami anty.... Sprawa wyglądała tak że jak przyjmowałam tabletki, po odstawieniu okres był. Potem juz nie... Obecnie jestem po okresie (brałam w 2 dc Clo)na owulację. Proszę doradźcie mi czy powinnam zastosować tą mieszankę nr 3 Ojca Sroki czy może najpierw na wywołanie okresu??? (widzę, że w swojej książce ojciec sroka ma taką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam problem z prolaktyną. Cykle bezowulacyjne mam od stycznia. Teraz leczę się Bromergonem plus piję od tego cyklu zioła. Mam nadzieję, że wszystko razem pomoże, skoro tyle dobrych opinii jest o ziółkach :) Pozdrawiam wszystkie Staraczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelka86
Hej, u mnie lekarz potwierdził owulację przez usg. Było to w 27dc. Piękna owulacja, z wyraźnymi objawami. Niestety dzisiaj dostałam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca23
Cześć, dawniej wiele razy się tu udzielałam ja to kolejny dowód na to, że zioła działają (jestem już na finiszu drugiej ciąży ) Gdy zaczęłam wgłębiać się w temat problemów niepłodności trafiłam na rady ze strony: Naturalne wspomagacze płodności http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21, tam po raz pierwszy dowiedziałam się jak naturalnie można wspomagać niepłodność u kobiety/ mężczyzny i wzięłam na serio to do siebie bo nie raz słyszałam o tym jak różne zioła mają ogromną moc. To forum śledziłam non stop, i wiedziałam jedno, że one jednak częściej działają niż szkodzą! Zawsze jest ryzyko, ale farmaceutyki też mogą wprowadzić nie małe zawirowania w organizmie, lekarz Ci nie zagwarantuje, że zadziałają w 100% Już po 1cyklu picia ziół zobaczyłam II kreseczki (12 cykli wcześniej nieudanych... a po drodze był m.in duphaston/ monitorowanie cyklu/ zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka/ testy owu/ badania hormonalne) Druga ciąża pojawiła się nie długo po pierwszej, ale nie super szybko bo 4 miesiące po odstawieniu antykoncepcji, ale co najważniejsze znowu po 1 cyklu picia ziół bo przeczułam, że muszę znowu się nimi wspomóc. Piłam mieszankę na pierwszą i drugą fazę cyklu z ww linka. Olejek z wiesiołka do owu. Lepiej bym nie ryzykowała łączenia leków z ziołami. Znajomi mają już swoją upragnioną kruszynkę bo również zdecydowali się na mieszankę, ale odstawili też inne specyfiki. Polecam bo wiem, że warto. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
Drogie Ziołopijki, tak jak wspominałam we wcześniejszym poście od stycznia nie miałam owulacji. Zioła piję pierwszy miesiąc (chociaż jest to kolejne podejście), a test owulacyjny wyszedł dzisiaj pozytywny :) jest to dla mnie ogromny sukces po tylu miesiącach całkowitej ciszy. Wiem, że do owulacji wciąż może nie dojść, ale nastawiam się pozytywnie, ponieważ wcześniej testy wychodziły negatywne. Coś się ruszyło i to pewnie też dzięki ziółkom:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
U mnie pierwszy cykl z ziołami. Przez tydzień miałam plamienia, a dzis juz dostałam okres. 4 dni po terminie @ ... Taka miałam nadzieje, ze jednak sie uda... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
Umina888 spokojnie, może się uda w następnym cyklu :) Ja też myślę, że od razu nie zaskoczę, ale w 2-3 cyklu, jeśli będą występować owulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak pijecie te zioła? Od pierwszego dnia @ do owulacji czy cały cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
Powinno się pić od pierwszego dnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze od pierwszego dnia @. Tylko do kiedy: do owulacji czy do wystąpienia następnej miesiączki? Jak pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
Ja piję cały czas. Niektórzy piją 3 cykle i potem robią 1 cykl przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
Generalnie te zioła pije się cały czas, ale jest jeszcze jedna mieszanka (a właściwie 2): na I i II fazę cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Bardzo prosiłabym o podpowiedź która mieszanka ziół jest oryginalna lub skuteczniejsza, którą stosujecie. Pierwsza to: ziele lebiodki kwiat rumianku ziele macierzanki liść pokrzywy ziele dziurawca ziele rdestu ptasiego owoce niepokalanka czy druga: Koszyczek rumianku 100 Korzeń biedrzeńca 100 Liść melisy 100 Kwiat malwy czarnej 50 Ziele ruty 50 Ziele macierzanki 50 Ziele szanty 50 Ziele dziurawca 50 Kwiat nagietka 20 Obecnie jestem na duphastonie (wywyłac okres) potem mam brać CLO. Chcę rozpocząć pić ziółka i mam nadzieje ze pomogą. z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
lebiodka - 50gr koszyczek rumianku - 50gr macierzanka - 50gr pokrzywa - 50gr dziurawiec - 50gr rdest ptasi - 50gr ruta - 20gr nagietek - 20gr nostrzyk - 20gr To jest prawidłowy skład:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Jeszcze raz bardzo proszę o radę. Staramy się z mężem o dziecko. Brałam na wywołanie okresu Duphaston. Gdy dostanę okres mam brać Clo. Wczoraj po południu wystąpiło plamienie (już myślałam że okres będzie).Jak myślicie czy powinnam od dziś brac CLo?? Czy czekać na okres?? Boję się że go poprostu nie dostanę:( Dodam że mam bardzo nieregularne, wywoływane lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca23
ja piłam właśnie mieszankę 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja kupiłam mieszankę nr 3 i w sumie jestem zadowolona. Kupiłam z myślą o tym, że pomoże nam zajść w ciąże. Co prawda w ciąży jeszcze nie jestem, ale już po pierwszym regularnym cyklu picia ziołek czułam pracę jajników i cykl mi się wyregulował. W drugim cyklu namówiłam męża do picia i tak sobie codziennie wieczorem fundowaliśmy te ziołka (bardzo nam smakują:)). NIESTETY mojego mężowi zaszkodziły! Spadło mu libido, Wacław niedomagał, wiec odstawił ziółka i poszedł na badania i okazało się, że ma niski testosteron-przpuszczam, ze przez ziołka. Takze u kobiet jak najbardziej ziolka na +, natomiast u facetów zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×