Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Marcysia,to boli bardzo.Pozostaje nam wiara,upadamy i znowu sie podnosimy.Uda sie nam koietki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis byłam na monitoringu i gin znalazł 10 jajeczek. Jeden duży, dominujący. Pojutrze znów ide na usg Trochę mnie przeraża ta liczba... Umina88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sycylijka79
u mnie załamka :-( 38 dzien z ziolami i nic. ani owu ani @. dziewczyny, wymiękam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia20
Sycylijka a może lepiej jak pójdziesz do ginekologa i ci wywoła okres i wtedy zaczniesz pić ziółka bo nie wiem czy to jest sens pić ziółka jeżeli ty nie masz miesiączki.U mnie nowy cykl i nowe starania będą i nadal piję ziółka daję sobie ostatnią szanse z ziółkami jeżeli się nie uda idę do gin niech mi coś przepisze albo zleci konkretne badania bo ręce mi już opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia20
viola_v wiem że się uda myślę że nawet musi nam się udać ale ile jeszcze tych rozczarowań musimy przejść... małaMi co u ciebie? Umina88 jak u ciebie po monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sycylijka79
marcysiu, chyba jednak poczekam kilka dni. dzis wstalam z okropnym bólem brzucha, a sutki cholernie piekły przez pół dnia. wiec myślę, że chyba nadejdzie @ ( choć nigdy mnie wcześniej nie piekły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi7
marcysia, u mnie @.... Ale nie jest tak zle, bo od 2 cykli jak pije ziolka, mialam 2 owulacje :) (sprawdzilam badaniem progesteronu- podobno 7-8 dni po owu osiaga swoje max i powinien byc wyzszy od 10 a najlepiej od 15. Wtedy znaczy to, ze owu byla). Wiec jestem szczesliwa bo u mnie ostatnio wogole owu nie bylo, albo byla b.b. pozno :( A teraz nie wiem, czy to zasluga ziolek, ale wrocila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam do oddania zioła ojca Sroki mieszanka nr.1.Niestety źle zaczęłam pić te zioła mam pco i zaczęłam pić mieszankę na owulacje teraz chciałabym zakupić mieszankę ojca Klimuszko na pco. Mieszankę nr. 1 piłam dwa miesiące i poszłam na wizytę do gina i cysty się zmniejszyły lecz nie znikły. Więc jak ktoś zainteresowany proszę o maila iwonastolz89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia20
Hej dziewczyny co tam u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia20
Hej dziewczyny co słychać u was?u mnie zaczyna się tzw długi czas oczekiwania czy @ nadejdzie czy też nie jak zresztą co miesiąc ale w tym miesiącu nie zrobię już ani jednego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia20
Oj powtarzam się ale dzisiaj nie mogłam znajść wczorajszego postu i dlatego dzisiaj znowu napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Hej dziewczyny ledwo przytomna jestem mały daje popalić szczególnie w nocy do tego kolki masakra płacz i płacz żadne krople na kolki nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia20
lancome niektóre dzieci tak mają i nic z tymi kolkami nie można zrobić a jeszcze zanim się skończą to zaczyna się ząbki i tak do roku albo i dalej cały czas na okrągło coś,ja miałam tyle szczęścia że mój synek nie miał kolek parę razy miał twardy brzuszek i płakał i w zupełności pomagał espumisan potem ząbki też ładnie przechodził wszystkie noce przespane i to tylko na te pierwsze a potem to nawet nie wiedziałm że mu wychdzą.Jeśli mogę ci doradzić to wez pieluszkę tetrową złóż na pół połóż na brzuszek małego ale nie na goły normalnie na ciuszki i grzej mu na małych obrotach suszarką do włosów ale tak trzymaj z 20 cm nad brzuszkiem i ruszaj nią żeby nie poparzyć małego powiem ci że na moje dziecko działało.I jesli cię to pocieszy tak to już z tymi dzieciaczkami jest że mój synek miał przestawione godzinki cały dzień spał a od 1 lub 2 w nocy do 5 rano zabawiał nas na całego:)ale i tak chciałabym przeżyć to jeszcze raz i mam nadzieję że w końcu zajdę w drugą bardzo upragnioną ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska184
Czesc Dziewczyny! Jakos na poczatku 2013 udzielalam sie troche na forum ale przestalam jak sie okazalo ze ziola nie dzialaja a wrecz pogorszyly moja sytuacje poprzez totalny zanik samodzielnych okresow. Musialam zaczal wywolywac bo nic sie nie dzialo. Czytam was od czasu do czasu, i bardzo wam wszystkim kibicuje, Lancome wielkie gratulacje synka, pamietam Ciebie z forum. Mi sie tez udalo, mam 9 miesiecznego synka a teraz jestem znowu w 20 tygodniu ciazy, tym razem ponoc dziewczynka. Ale to nie ziola tylko profesjonalna opieka lekarza, dobor lekow na podtrzymanie itd. Dziewczyny, nie poddawajcie sie, ja wiem latwo sie mowi jak juz sie ma to o czym sie tak bardzo marzy, ale wszystko jest mozliwe. Ja poronilam 3 razy, PCO i juz myslalam ze mi sie nigdy nie uda a tu prosze, druga ciaza!! Takze walczcie i badzcie cierpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Stosowałam delicol i sam simplex i też nie pomagają te kropelki musze się przygotować teraz psychicznie na ząbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska184
Lancome, jezeli szukasz sposobu na kolki to radze zaczac odciagac mleko pompka (jezeli karmisz piersia) i zaczac stosowac butelki anytkolkowe Dr. Brown. Nam zajelo 2 dni zeby pozbyc sie kolek i maly juz wiecej nie cierpial (i my tez przy okazji) naprawde bardzo goraco polecam. Sa drogie niestety ale zdecydowanie warte swojej ceny, zadne inne "specyfiki" tez u nas nie dzialaly. No ale to tak poza tematem :) Dziewczyny jeszcze raz troche wiary ze bedzie dobrze a zobaczycie ze wszystko sie ulozy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
Hej dziewczyny. Piłam zioła latem i tez w tamtym okresie udzielalam się na tym forum. Niestety na mnie zioła nie działały. Poszłam do lekarza po pomoc i zaczęłam kuracje z clo i juz w pierwszym cyklu się udało! Dziś odebrałam wyniki bety hcg i jest 4 tydzień. Niestety mimo że nic niepokojącego się nie dzieje to strasznie się martwię ze poronie bo raz mnie to już spotkało. .3majcie za nas kciuki a ja będę trzymać za was żebyście tez ujrzały te dwie kreski na teście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi7
Lancome, kolezanka mi mowila, ze jej dziecku na straszne kolki pomogla herbatka z kopru wloskiego hippa. Podobno mozna ja podawac b. malym dzieciom.Sprobuj, moze pomoze? Kolezanka stosowala rozne leki, masaze brzuszka i sama sie dziwila, ze najsuteczniejsza byla herbatka z kopru. Dziewczyny, ja jestem w okresie okoloowulacyjnym. Sadzac po objawach plodnosci, owu bedzie i w tym miesiacu :) B. sie ciesze, bo ostatnio mialam problemy z owu, albo wcale nie bylo albo byla b. pozna i potem niezbyt wysoki progesteron :( Ale narazie jest dobrze :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata z kopru wzmaga gazy u dziecka wiec dziennie moze wypic tylko 50 ml. Niestety kolki to skurcze jelit ze wzgledu na niedojrzaly uklad pokarmowy i objawy kolki mozna zalagodzic, ale zazwyczaj same musza przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitaja
Ja tez pilam ziola o sroki i zaszlam w ciaze.Pierwsza ciaze stracilam w maju tego roku o ta staralismy sie pol roku,wierze ze to ziolka przyczynily sie do tego,pilam zarowno ja jak i maz:-) powodzenia dziewczyny,pijcie ziolka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan87
da ktos link do tych ziolek, bo nie wiem czy mozna kupic gotowa mieszanke czy jest inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lancome a jak podajesz kropelki? U nas podawane 3 razy dziennie nie pomogły ale jak zaczęłam dodawać do każdego mleka po dwóch dniach poprawa. Stosowaliśmy esqumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zioła się pije 3 cykle i cykl przerwy czy 3 miesiące i miesiąc przerwy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan87
hej dziewczyny a powiedzcie mi te co piły ziółka i zaszły w ciążę, czy ziółka mogą pomóc nawet po 30stce, jeśli się nie było w ciąży wcześniej. Bo z reguły u kobiet wszędzie sie słyszy, że wiek ma kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z innym problemem. mam juz 3 dzieci ale marze jeszcze o bliźniakach oczywiście dwujajowych żeby nie było komplikacji. przekroczyłam 35lat, stosowałam już wczesniej zioła ojca klimuszki i pomogly raz. te zioła ojca sroki podobno mocno pobudzaja owulację. Czy jak nie mam wielkich z nią problemow to jest szansa że będą 2 pęcherzyki po piciu tych ziół zdolne do zapłodnienia? to takie moje marzenie. zdarzały się zdrowe bliźniaki przy tych ziółkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz kiedyś widziałam u siebie na usg 2 spore pęcherzyki tuż przed owulacją więc może te ziółka spowodują że uwolnią się 2 jajeczka? Miał tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joan87 na stronie 184 tego forum podałam link do całego artykułu na temat ziół,ja kupowałam wszystko osobno w zielarskim.Co do wieku spokojnie,straszą tą trzydziestką a siostra od mojego urodziła w wieku 41 lat. Co do kolek espumisan do każdego mleka 10 kropli dopiero jest efekt i nie bójcie się przedawkować to się nie wchłania do organizmu tylko przez przewód pokarmowy przechodzi,mojemu taka dawka dopiero pomogła a teraz łobuz ma 12 miesięcy i już pyskuje-po swojemu oczywiście. Powodzenia wszystkim staraczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła zamówiłam na Allegro ( wpisałam w wyszukiwarkę Zioła Sroki ) i na pewno wszystko z nimi ok bo zaszłam w ciążę :) :) :) Potwierdzam esqumisan do każdej butelki mleka ( przed każdym karmieniem piersią na łyżeczce ) Moja piła po 40 kropli dziennie i nic jej nie jest, to się nie wchłania jak pisała poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×