Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość flowersik18
Przyszła mama gratuluję :) oj kiedy ja tak o sobie powiem? A u mnie akurat okres się kończy i znów do roboty się trzeba wziąć ;) ostatnio podzieliłam się ziółkami z moja koleżanką z pracy, która stara się 2 lata. Taką mam nadzieję że ten dobry uczynek i ją i mnie uszczęśliwi w wiadomy sposób :) A Ty Olenderka kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Witajcie, zastanawiam się co dalej... Okresu jak nie było to nie ma.... piersi strasznie bolą.... ciąży też nie ma ( test robiony parę dni temu negatywny)... Ziółka nadal piję.... A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
1magdaj24 nie martw sie..ja również ciągle nie mam okresu...wczoraj skończyłam brać luteine więc może niedługo wystąpi. Poza tym od kilku dni jakieś mdlości mnie dopadaja...a dziś rano to ąz mnie obudziły .Wczoraj jeszcze biegunka jakaś się przyplątala. W ciąży nie jestem bo kilka dni temu robilam test. Sama juz nie wiem co się ze mną dzieje...dziwna ze mnie osobowość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Dyzia222 Dzięki za wsparcie, fajnie że tu zawsze można z kimś popisać o swoich problemach. A może jednak jesteś w ciąży tylko teścik za wcześnie robiony i może nie pokazuje jeszcze :) Wkońcu musi się udać i Tobie, i mnie i wszystkim dziewczynom z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
1magdaj24 Co ty...ja już nawet w ciąże naturalną nie wierze..chyba to by bylo za piękne żeby było prawdziwe. Nie wiem skąd te moje dolegliwości...może dlatego że biore magnez i wit b6..ale czytalam ze one raczej hamują mdlości niż je wywołują... Mdli mnie przeważnie rano i wieczorem tuz przed snem..a dziś rano to już nawet drzwi do łazienki przygotowałam otwarte zeby nie trafić na przeszkody a razie ataku;-)...tak mi było niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Dyzia. to raczej nie od magnezu ani B6. Może powinnaś do lekarza się zgłosić. A czemu mówisz że nie wierzysz już w ciążę naturalną? Wiem, że jesteś po in vitro, i z tego co się doczytałam to u ciebie nic konkretnego nie stwierdzili lekarza, poza nieregularnymi okresami. Więc nie trać wiary... Wkońcu się uda... Widzisz ja mam syna 7 letniego a od 2 lat staram się o kolejne dziecko i nie mogę... I nikt tak na prawdę nie wie dlaczego nagle zaniknęła mi owulacja i co się dzieje.. ale nie tracę nadzieii.. Wiem, że twoja sytuacja jest trudniejsza ale głowa do góry... będzie dobrze... musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
1magdaj24 Dzięki za wsparcie;-)...wiesz po tylu latach starań, prób i negatywnych testów juz sama nie wiem co o tym mysleć. Wiem trzeba być cierpliwym...ale ile lat czekania mieści sie w granicach cierpliwości?! czasami niedowierzam ze to zdaża sie wlaśnie mnie...kiedy ja od dziecka marzylam o tym by mieć duzą rodzinę;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Dyzia, ja ci powiem że to tak zawsze jest. Jak człowiek chce mieć dzieci to nie może, a inni chwila nieuwagi i juz w ciąży, a później porzucają bo nie chcą, albo nastolatki, 15 lat i w ciąży... tylko my jak bardzo pragniemy to nie możemy się doczekać.. Ale wierzę w to, że los wynagrodzi za tyle lat czekania... Tylko że mój problem i czekanie na dzidzię to nic w porównaniu do tego co ty już przeszłaś... Ale trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny, czytam Was caly czas choc zadko sie udzielam. Dyzia a czy probowalas robic badanie z krwi( bete)? Ja jestem obecnie w 33 tygodniu ciazy i ani w ciazy z synem 3 lata temu ani w tej ciazy testy do 10 tygodnia niewykazywaly ciazy.. A gdy zrobilam bete od razu wiedzialam ze dzidzius jest w moim brzuszku, tak wiec i Tobie polecam to badanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
anuleczka...pomimo najwiekszych chęci bety z krwi zrobic nie moge bo mieszkam za granica a tu nie robią takich badan ..nawet na ządanie. Nie...nie jestem w ciąży...napewno nie...chwilę temu za wasza namowa zrobilam jeszcze jeden test ciążowy i ciągle jedna kreska;-( a testy mam te o wysokiej czujności..10 cos tam..te z allegro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Dyziu ja tez robilam te o czujnosci 10 cos tam i wychodzily negatywnie wszystkie, na jednym byla tylko bladziutka ale to naprawde blada kreska ze tylko ja ją widzialam. Szkoda ze u Was nie robi sie Bety. A ile dni spoznia Ci sie okres?? Jak dlugo to moze naprawde warto odwiedzic lekarza bo jak dla mnie to naprawde dziwne. I jeszcze te mdlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Dyziu, anuleczka ma rację, idź do lekarza, mi przy pierwszej ciąży dopiero jak byłam w 6 tyg pokazała się druga kreseczka :) Więc może warto się przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
dziewczyny kochane jesteście..i naprawde bardzo bym chciala żeby jednak wasza racja wyszła ale tutaj do lekarza idzie się dopiero jak test pokaże 2 kreski. Inaczej lekarz nawet nie chce na ciebie spojrzzec :-( Taka polityka;-) Okres ostatni to miałam 6 stycznia...ale u mnie nieregularność to norma...a jeszcze po in vitro tym bardziej...wiec to napewno nie ciąża... niedowiarek ze mnie ale po tylu latach naprawde jak nie zobacze 2 kresek nie uwierze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Dyzia to moze idz do lekarza i powiedz ze wyszly Ci dwie kreski skoro inngo wyboru nie ma. Musisz sie dowiedziec co sie dzieje, bo to naprawde dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
dziewczyny ja naprawde nie jestem w ciązy;-) przeciez mialabym jakies objawy...piersi by cos dawaly znać itp. Tych moich mdłosci nie lączę w ogóle z możliwością bycia w ciązy..to dla mnie nierealne;-) może jakies przesilenie wiosenne albo cos takiego... zaden lekarz mnie tu nie przyjmie tylko dlatego ze cos mi sie wydaje...zlecą mi zrobić test ciążowy w przzychodni..i będzie mi głupio ze wciskam im kit o ciązy;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Postanowiłam napisać na tym forum bo od wczoraj zaczełam pić ziółka nr 3.Nie wiem czy mi one pomogą bo mam stwierdzony zespół LUF(nie pękają mi pęcherzyki)i do tego estradiol co miesiąc nie chce mi rosnąć co świadczy o braku owulacji.Może ktoś na tym forum spotkał się z podobną sytuacją do mojej.Bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połóżna12345
dziewczyny. jestem tu nowa, chciałabym napisać o ziółkach Ojca Sroki, mieszance nr 3. o dzidzię staraliśmy się trzy lata, przeszliśmy prawie wszystko, (bez in vitro), po nieudanej inseminacji w ubiegłym roku w marcu powiedziałam dosyć, trudno. Nie pamiętam jak wpadłam na pomysł z ziołami, chyba to jakiś akt desperacji był, bo jestem położną jakoś nie przemawiała do mnie medycyna ludowa. Od kwietnia piłam mieszankę numer 3 Ojca Sroki, 08.08.12 zobaczyłam dwie kreski na teście, zaszłam w ciążę w czwartym cyklu picia. teraz czekamy na Naszą Córcię, TERMIN PORODU 16 KWIETNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
położna..gratuluje ci serdecznie;-))) ja już chyba przestalam wierzyć w ziółka....nie wiem nawet ktore teraz podczas okresu zacząc pić czy te nr 3 ojca sroki czy te nr 1 ojca klimuszki...po tych nr 3 nawet 1 okresu nie mialam...po nr 1 okres wystąpił juz po 2 dniach picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenderka
flowersik testuje za 9 dni :) Nie liczę na cud, ale wierzę ze ziola uregulują pracę mojego organizmu. Jak nie w tym cyklu to w następnym :) Połozna gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama? już nie :(
a ja właśnie dostaję chyba okres... więc nici z testu i bolących cycek, mdłości i innych objawów ciąży, którą chyba sobie uroiłam... w poniedziałek robiłam betę, jutro będzie wynik, to się przekonamy czy kiedykolwiek cokolwiek tam było... pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam na imie sylwia o dzidziusia staram sie od 3 miesiecy.czytałam bardzo wiele pozytywnych opini na temat zioł ojca sroki.posanowilam sprobowac .od dzisiaj zaczynam mam nadzieje ze pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyszła mama
dziś mam taki dzień już siedzę od 5 i ryczę.,, straciłam już nadzieję... tylko jak z tym żyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
nie przyszla mama wiem że nie wiele w tym tchnienia pociechy ale doskonale Cie rozumiem. Ja staram sie juz 5 lat...niejednokrotnie dopadają mnie takie doły ze zasatanawiam sie czy to w ogóle jeszcze możliwe żebym kiedyś powiedziała ze bede mamą....to okropny ból i nie da sie go zrozumieć komuś kto przez to nie przechodzi...ale wierze sie w końcu sie uda, staram sie nie dopuszczać do siebie innych myśli. Mialam juz fazy obrażania sie nawet na Boga...ale w koncu i tak wracałam do modlitwy,choć z pogładami kościoła na temat in vitro sie nie zgadzam to w moc modlitwy wierze...i będzie dobrze...musi byc Ty tez musisz w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu zafasolkuje
Dziewczyny staraczki, czy któraś w was korzystała może z żeli ułatwiających zapłodnienie? Chodzi mi konkretnie o Conceive plus. Nie wiem czy sobie nie kupić. Macie jakieś zdanie na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska184
Tez sobie kupilam Conceive plus :) I czekam na moment zeby go uzyc, czytalam duzo dobrego na ten temat a na pewno nie zaszkodzi. Jest tez preseed ale tylko w stanach go znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyszła mama
Dyzia - dziękuję za słowa wsparcia... dobrze usłyszeć miłe słowo dziś byłam u lekarza - beta wyszła mi 39 więc teoretycznie powinnam być w 4-5 tygodniu ciąży - nie jestem - ciąży nie ma - usg czyste za to moja tarczyca w opłakanym stanie. przez 10 miesięcy oba płaty zmniejszyły się o ponad centymetr. Dawkę hormonów mi podniesiono, enty raz z kolei - walczę z Hachimoto od 15 lat i przegrywam walkę. Dostałam skierowanie do szpitala na szczegółowe badania hormonalne - jakieś ukryte testosterony i inne... odbija mi się już tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenderka
przyszla mama - beta 39 swiadczy o ciazy lub o przebytej ciazy (bo dlugo spada), a mialasjakies krwawienia ostatnio> moze jakies kiepskie sg ci zrobili?? sylwialodz witaj, ja tez zaczelam teraz ziolka :) ostal co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu zafasolkuje
baska ja widziałam pre seed na naturalnaplodnosc.pl Kurde teraz nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyszła mama
olenderka, plamienia wystąpiły u mnie w środę, a wczoraj dostałam już okres - dziś jest mega pompa - leje się jak z kranu - moja gin mówi że do zapłodnienia mogło dojść, ale się nie zagnieździło, a betę robiłam w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×