Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mozna na 7 dni przed spodziewana miesiaczka zrobic Poziom progesteronu bo to on jest wytwarzany w 2 fazie Po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ziola sroki 3,mozna polaczyc z braniem Castagnusa ?bede wdzieczna za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przyszla przesylka z ziolami,czekam na @ :( dziewczyny co z tym castangusem mozna razem ze sroka 3 ?,bo wyczytalam ze mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) wszystkim staraczkom ktorym sie udalo serdecznie gratuluje:) Wszystkim wam gratuluje cierpliwosci i wytrwalosci:) Pisalam juz wczesniej pare stron wstecz ze branie castangusa nie koliduje z piciem ziolek, jak najbardziej mozna je laczyc ze soba:) Dziewczyny ja staralam sie 4 lata o dziecko z PCO i po drugim 3 miesiecznym cyklu zaszlam w ciaze, jestem w 7 tygodniu tak wyliczyl moj ginekolog:) Jestem mega szczesliwa ale mam tez obawy. Jak uslyszalam jest Pani w ciazy malo co nie spadlam z krzesla:) Pijcie dalej ziolka bo w moim przypadku zdzialaly cuda:) Trzymam za Was kciuki i bede dalej zagladala na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Kurcze ja nie wiem.Castangus to tabletki ziołowe może by trza było poczytać o składzie bo może to takie zioła ojca sroki w tabletce nie podwajac dawki. to znaczy zioła i tabletka. Ja jednak bym poszła najpierw do lekarza i upierała sie przy badaniach.bo z tego co czytałam duzo dziewczym bierze go na obnizenie prolaktyny no i na uregulowanie cykli. Pomimo tego ,że to tabletki ziołowe bałabym sie brać na własną rękę. U mnie wedłóg temperatury bo spadła jutro lub pojutrze zawita @ wiec pierwszy cykl z ziołami będzie zamną. No i nowy cykl nowe nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Karolina i alfik,zaryzykuje kto wie mmoze stanie sie cud :) mocno tego pragne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1magdaj24 dzięki za dobre słowa nie uwierzycie bo ja sama nie mogę , po pierwszym pełnym cyklu picia ziól (po 2 latach starań) zobaczyłam 2 wyraźne kreski!!!! samopoczucie mam bardzo dobre dlatego wciąż mam obawy czy dzidzia rozwija sie dobrze bo nic nie czuje.. dziś 35 dc (nie wiem jeszcze jak przeliczyć na tc).. na razie bardzo sie boje bo w styczniu poroniłam początkiem ciąży.. wczoraj robiłam bete 931 i jutro znowu ide, boje sie strasznie .. same wiecie czego... i mam nadzieję, że następnego posta będe pisała z taką radością jak dzisiaj :):) ale z drugiej strony : co ma być to będzie i nic tego nie zmieni.. i jedno wiem na pewno: warto spróbować ziół i tym niedowiarkom jeszcze raz pisze: warto!! więc próbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Scescia gratulacje! I mocno trzymam kciuki aby wszystko było ok. Ja tez poroniłam styczniu ale 2012 ale wierze ,że niedługo sie uda i bedzie bez komplikacji a takie posty dodaja tylko wiecej wiary! viola_v a mam nadzieje ze ci pomoże który to u ciebie dzień cyklu, że czekasz na @ może coś nie doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola_v myślę, że śmiało możesz łączyć castagnusa i zioła..ja tak robiłam (castangus+mieszanka nr 1) i jak widać jest pozytywnie..oby tak przez 9 miesięcy... alfik86 dzięki, i wysyłam Tobie pozytywne fluidki :).. zreszta wiem, że jeśli raz zaszłaś w ciążę to i będzie kolejny raz, a zioła pomogą pozdrowienia dla wszystkich i trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
scescia GRAULACJE !!! :) NIE MA SIĘ CO MARTWIĆ NA ZAPAS, WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE :) Dużo pozytywnego myślenia teraz ci potrzeba:) Ja nadal czekam, za ok 10 dni będę testować :) Przybywa nam ciężarnych na forum, cieszy mnie to bo to dowód na to, że ziółka działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,poczytalam znowu posty i tak mi milo na sercu ze udaje sie Wam zostac mamusiami z serca wam gratuluje:) postanowilam nie czekac na @,tylko od dzis pije sroczke,kto wie co przyniesie los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) czuje sie taka podbudowana az Was natycham kochane :) :) ostatnia @mialam 22 luty,wiec juz juz 55 dzien czekam,jak napisalam tak zrobilam juz nie czekam na nia pije od wczoraj.Ciazy brak testowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
Karolina 1989 z całego serca Ci gratuluje;) pamiętam Cie z wcześniejszych stron jak pisałaś, że u Ciebie jeszcze brak 2 kreseczek..a tu jaka niespodzianka;) trzymam kciuki aby wszystko było dobrze;) a u mnie? hmm..zaczełam drugi cykl picia ziółek;) czuje,że w tym miesiącu się uda;) i o dziwo w tym miesiącu okres przyszedł punktualnie o czasie, co się ojjjjj nie zdarzało często i okres nie trwał jak zawsze około 6/7dni tylko 4/5;) i nie musiałam brać zadnych tabletek na ból brzucha, co zawsze z tym był największy problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca23
Karolina 1989 GRATULACJE!!! mamy fasoleczke podobnych rozmiarów, u mnie 8 tydzień ;-) pozostałym dziewczynom życzę powodzonka! będzie dobrze, trzeba być cierpliwym, a zostanie to wynagrodzone. pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSK
dziewczyny witajcie, zastanawiam się nad spróbowaniem ziół nr 3, mam pytanie czy któraś z Was miała kiedykolwiek stwierdzoną endometrioze? aktualnie się leczę się i zastanawiam czy spróbować.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Was kobietki aby tym razem sie udalo!!! Jak czytam te wszystkie posty to wiecej we mnie nadziei, ze i u mnie nastepnym razem bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udana mama
hej dziewczyny, wracam do Was, po tym jak miesiąc temu poroniłam ciążę - trochę się już pozbierałam psychicznie. zioła piję dalej, jestem po 1 miesiączce po poronieniu, na szczęście przyszła regularnie 29 dni po ostatniej, trwała 4-5 dni, wiec jest super. Na zrosty, oprócz ziółek polecam Wam dziewczyny pijawki, mnie kwalifikowali do laparoskopii, bo niby jajowody miałam niedrożne, a po pijawkach i miesiącu picia ziółek zaszłam w ciążę! (po3 latach starań) na koniec maja mam zamówione leżanko w szpitalu na badania specjalistyczne - ciekawa jestem co mi tam nawymyślają - bo niby PCO podejrzewają, szkoda tylko ze mam cykle co 28-29 dni w punkt i owulkę wg testu co miesiąc między 19 a 22 dc. Mam Hashimoto i tu się raczej doszukuję przyczyny poronienia - tylko że nie wiem co dalej - co zrobić, żeby utrzymać kolejne ciąże przy tej cholernej tarczycy - pod warunkiem że w kolejne zajdę - ma może któraś z Was jakieś doświadczenia z Hashimoto? pozdrawiam i gratuluję wszystkim fasolkowiczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja niestety na badania ani monitoring nie moge tutaj liczyc :/ wiec czasami sobie mysle niech juz poronie ten trzeci raz i w koncu zaczna badac, jestem przekonana prawie na sto procent ze dzieje sie tak przez PCO, mowilam i pokazywalam usg z Polski lekarzowi tutaj, ale niestety musza przestrzegac procedur i do trzech razy nawet palcem nie kiwna...tyle musze sily w sobie znalezc zeby nie zwariowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espere
I ja mogę się dopisać do listy. Udało sie!!!:). Zioła piłam jeden cykl tzn. do owulacji piłam mieszankę ojca sroki nr 3, a później zioła na II fazę cyklu ( na progesteron). Piąty tydzień ciązy zaczynam...wiem, że wszystko może się zdarzyć, ale przy takim AMH to myslałam ze marzenia o macierzyństwie są nie do spełnienia. AMH 0,11 Badania w 3 dc FSH 12,14 LH 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espere
Mąż też pił ze ze mną zioła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espere gratki :) ja mam troszke stresu,bo juz w 2 dniu po ziolach czuje jajniki,moze zle zrobilam nie czekajac na @ tylko pijac w ciemno,ale jak sie ma takie rozregulowanie to mozna wieki czekac,jak myslicie moze powinnam kupic te na oczyszczenie,pic je ze 3-mce i dopiero te sroki3?,a moze je polaczyc ? doradzcie zielarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udana mama
dziewczyny podajcie mieszankę na progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
dostałam dziś @ czyli zaczynam drugi cykl z ziólkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espere
*Mieszanka ziołowa na drugą fazę cyklu* (wzmacniające prod. progesteronu): przywrotnik 40g pokrzywa 40g krwawnik 40g Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie (można na zapas w termosie)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
a moża pić w drugiej fazie sroke i te na progesteron? Czy wy tez macoe te uczucie straty czegoś czego sie tak naprawdę nie miało w dniu @ ? ehhh... smutno mi i do tego tra pogoda za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
scescia Dzięki za wsparcie :) Jak się czujesz? espere Gratulacje!! viola_v Wydaje mi się, że zaczęcie picia ziółek nie czekając na okres nie powinno być problemem, to że Ci jajniki się odzywają to dobry znak, ja też miałam podobnie. Myślę, że powinno ci się unormować. Pij dalej 3 :) Pozostałe staraczki- nie poddajemy się :) Trzymam za Was i za siebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalek
cześć! szukam odpowiedzi, ale jest tyle stron że ciężko wszystko przeczytać, mam nadzieję że pomożecie :) mam PCO i biorę luteinę na regulacje cykli od 19 do 25 dc. czy mogę do tego pić zioła, nie będą kolidowały z luteiną? mam nadzieję, że pomożecie bo nie chce sobie jeszcze bardziej zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydalek,ja moge ci tylko powiedziec ze to zalezy od ciebie,jedne dziewczyny lacza leki z ziolami inne nie :),ale moim zdaniem mozesz brac,moja znajoma lyka i ziolkami popija :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×