Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość ziółka
która z was pije jeszcze ziółka?;) ja zaczęłam pić od soboty(1dzień cyklu) tylko,że nie miałam ruty:( wypiłam ten pierwszy dzień bez ruty,następnego dnia zapomniałam(zaparzyłam i zasnęłam) ;) ale od 3 dnia pije już solidnie;) razem z rutą;) bo zakupiłam;) tylko,że u mnie jak narazie nic się nie dzieje:( dziewczyny pisały,ze coś tam już czuły od 4 dnia a u mnie nic. jedynie co to miałam bardziej obfity okres w tym miesiącu. a u Was jak było?:) Boże jak bardzo bym chciała,aby udało się w pierwszym cyklu picia ziółek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółka kazda kobieta bedzie innaczej reagowac na zmiany moze twoj organizm innaczej zareaguje na to ja zauwazylam ze mniej spie nie wiem czy to akurat wina ziolek ale potrafilam przespac dzien a teraz budze sie rano o 8 i nie moge juz spac a chodze spac o 1 -2 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
dziewczyny, cy może któraś z Was piła ziółka ojca Sroki na niepłodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
poprawka na niedrożne jajowody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
a takie kłucie w jajnikach oznaczać ma zbliżającą się owu?;) nigdy nie miałam tak;d najpierw około 13 kuło mnie z jednej strony, tak jak by jeden jajnik a teraz drugi;) a odnośnie ziółek to ja pije mieszanką nr 3;) mam nadzieję ze się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyfrzanka
Witam :) Mam pytanie - gdzie kupujecie te zioła? Na allegro? W żadnym sklepie z ziołami ojca Sroki nie mogę ich znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna12345
do cyfrzanka ja zioła kupiłam, każdy składnik osobno w sklepie zielarskim i sama wymieszałam. paczuszki są po 50 gram, więc niektóre trzeba podzielić (np. nagietka, którego do mieszanki potrzeba 20 gram). wychodzi tego bardzo dużo, ja mieszałam zioła w misce, bo nie mieściły się w nic innego. przechowywałam w plastikowym pojemniku, to co zostało oddałam koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
Izoterma30 Chodzi ci pewnie o ziólka nr 1..tylko ze są to ziolka o. Klimuszki. Są one własnie na zrosty, torbiele i niedrozne jajowody... Ja wlaśnie zaczynam je pić po raz2. Pierwszym razem wypiłam pierwszą turę i zaczełam brać te na owulacje czyli nr 3 Jednak dla mnie te nr 1 są lepsze w tym sensie ze po 2 dniach picia mialam po nich okres na który czekałam 3 m-ce...więc cos tam dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Ziółka nr3 ja też kupiłam na allegro :) Bardzo przystępna cena. Dyzia co u ciebie? Byłaś u lekarza? Masz nadal mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
1magdaj24 Dziękuje ze pytasz. Nie nie byłam u lekarza..juz nie musze @ przyszla. Od niedzieli zaczęłam kolejną przygode z ziółkami, tym razem ziółkami o. Klimuszki...zamówiłam tez M2Tone- indyjski preparat ziołowy, ale jeszcze go nie dostalam. Mysle ze w kwietniu zacznę go brac. Zobaczymy co będzie dalej...oby bylo dobrze;-) Magdaj a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyfrzannka
Dzięki kochane za odpowiedź ! teraz tylko pozostało mi czekać do niewiadomo kiedy na @ i zaczynam swoją przygodę z ziołami. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Dyzia, u mnie po 6 tyg picia nr3 sroki przyszla 2 dni temu @. Więc mam nadzieję, że teraz się wszystko unormuję i wkońcu się uda :) Wiary dodała mi moja znajoma która do mnie wczoraj dzwoniła. 10 lat starała się o dziecko, pochodzi z wielodzietnej rodziny i większośc jej sióstr ma juz po 2 dzieci. Po tylu latach starań, stosowaniu pzeróżnych leków trafiła na właśnie 3. Piła ją miesiąc. No i już za 7 miiesięcy powiększy się jej rodzina. Tak więc cuda się zdarzają :) Pijemy ziółka i wierzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
1magdaj24 rzeczywiście takie sytuacje dodaja wiary..ale mam wrażenie ze jakoś mnie to wszystko bokiem omija..ze ze mna tak nie będzie, bo juz tyle lat, tyle prób i nic Ale wiesz własnie sobie zdałam sprawe ze my w tym miesiącu razem bedziemy owulacji wypatrywac bo w tym samym czasie @ nam sie zaczeła;-))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Dyzia222 Nie wolno Ci tracić nadziei :) Wiem, że po tylu latach i próbach możesz się tak czuć ale zawsze trzeba byc dobrej myśli:) A co do owu to mam nadzieję, że wkońcu u mnie wystąpi bo od roku nie miałam owu ... Ale ziółka piję nadal, nie wiem tylko jak długo mam je pić, czy do następnej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia222
1magdaj24 a ile juz je pijesz??? z tego co wiem to ziółka nr 3 pije sie przez 3 cykle czyli 3 razy masz miec@ i potem cykl przerwy. I jak nie zajdziesz to od nowa.. Wiem ze nie wolno mi tracic nadziei..ale jak wszystko po kolei zawodzi..to skąd brać siły?! Jestem teraz w takim punkcie ze nic mi sie nie udaje. Mam poczucie bezwartościowości...nawet okresu nie potrafie mieć jak inne kobity tylko musze go wywoływac. To w czym jest moja wartość..skoro zawodze nawet w fizjologii, w czymś co powinnam mieć wrodzone!!!! Jaka ze mnie baba??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
dyzia nie załamuj się, wiem co czujesz. u mnie też nie wychodzi juz ponad rok:( ale ja to podejrzewam,że nie mam owu czy nie wiem co się dzieje.. nigdy nie miałam tego śluzu płodnego:( a temp nie mierzyłam. ogólenie to mam też pco.. piję ziółka pierwszy cykl nr 3 ojca sroki. zobaczymy, ale albo jestem przewrażliwiona albo one nie wiem nie działają czy co..niektóre dziewczyny pisały,że cos tam czuły w jajnikach.. a ja, aby chyba jeden raz w dzień coś tam mnie kuło raz w jednym, potem w drugim i cisza, w tym miesiącu będę monitorować cykl, zobaczymy czy w ogóle owu jest. trzymam dziewczyny z Was wszystkie kciuki, oby nam te ziółka pomogły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Dyzia222 Ja pije je dopiero pierwszy cykl, tj. @ miałąm 5 lutego i wtedy zaczęłam je pić i dopiero 2 dni temu dostałam pierwszą @ po ziołach. Pije je nadal. Ziółka Jeżeli chodzi o działanie ziół to każda z nas reaguje na nie inaczej. Ja np po pierwszych dniach też stwierdziłam że nie działają, ale po 3 tyg picia czułam różnicę, mój lewy jajnik który od wielu lat był wyłączony z funkcjonowania zaczął pracować, pobolewał mnie, odczuwałam lekkie skurcze. Tak więc nie ma co się przejmować. Negatywnie na pewno nie wpłyną na nasze organizmy :) Także drogie ziołopijki nie ma się co załamywać, jak nie tym to następnym razem. Wkońcu się nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
a czy jest tu ktoś kto pił ziła ojca Sroki na niedrożne jajowody? jakie były efekty? Zielarka powiedziała mi, że powinnam je pić jak sie skończy miesiączka, a jak czytałam to raczej wszędzie pisze, że od pierwszego dnia cyklu, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenderka
ja wpadłam poinformować, że właśnie minął pierwszy cykl picia ziółek.............wczoraj odebrałam betę i wychodzi 3-4 tydzień ciąży. Dziś rano dwie kreseczki :) Nie wiem czy to zioła, ale dziewczyny wierzcie w nie i pijcie! bo chyba warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
hej dziewczyny;) byłam dzisiaj na ocenie owu;) niby wszystko ok;) owu zapowiada się w tym miesiącu z prawego jajnika;) pęcherzyk o serednicy 14mm. tylko martwi mnie to Jama Douglasa-niewielka ilość wolnego płynu. Nie wiem co to oznacza bo dzisiaj aby miałam ocene owu, a wizyte u lekarza mam dopiero w sobote:( wiecie może co to moze oznaczać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
olenderka gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
a którą mieszankę ziół piłaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenderka no to teraz tym bardziej bedziemy pić te ziolka :P:P:P GRATULACJE !!!!!! Ja czuje jak moje jajniczki pracuja pulsują mi to bedzie chyba mega owulacja tak czuje :):Ddlatego bede dzialac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
sylwialodz3 no to działaj;) trzymam kciuki aby się udało;) Ty pijesz pierwszy cykl ziółka? olenderka a jak się czujesz?:) u mnie z tego co wiem owu będe miała z prawego jajnika, a okropnie mnie boli lewy:( dlaczego tak się dzieje? ból promieniuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziółka tak pierwszy cykl z tymi jajnikami powiem ci ze tak jest jak bylam u ginegologa kiedys bo mialam dwa okresy w miesiacu i bolal mnie lewy jajnik jak zrobila mi usg to sie okaalo ze to w prawym jajniku mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Olendra Gratulacje !! Ja piję ziółka razem z mężem i mam nadzieję, zeteraz się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Olenderka, gratulacje (przepraszam za błąd )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×