Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość ziołowa mieszanka nr 3
Od jakiegoś czasu podczytuję ten temat. Piję z.o. sroki nr 3 Mam już 21 dc a owulacji nie było :-( myślicie,że jej już nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo pijesz zioła? i na jakiej podstawie twierdzisz, ze owu nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam starliśmy się z mężem dwa lata o dzidziusia mimo że mam już córkę to nie mogłam zajść w drugą ciąże byłam u lekarza stwierdził psos owulacja bardzo słaba , moje cykle są długie od 56 do 72 dni.któregoś razu znalazłam na allegro zioła ojca Sroki trochę się ich bałam ale postanowiłam spróbować przez pierwsze trzy miesiące piłam tylko do owulacji ale nie udało mi się zajść zrobiła trzy miesiące przerwy i zaczełam pić od nowa ale już piłam cały cykl do owulacji a potem jeszcze 16 dni po owulacji a udało się teraz jestem w 16 tyg polecam dziewczyny nie ma się czego bać ale naprawdę działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca23
cześć dziewczyny! u mnie nic specjalnego się nie działo podczas picia ziół. nie odczuwałam żadnej większej pracy jajników, ani śluz nie był w porę owu, tylko zawsze 4/5 dni wcześniej. wspomnę że piłam 1 mieszankę na czas do owulacji (nie udało mi się monitorować jej jakoś specjalnie, standardowo testy owu, ale one zawsze były takie same - blade krechy wiec nie byłam pewna czy jest czy jej nie ma) w połowie przeciętnego cyklu (który trwał różnie 30-34dni) przerzucałam się na mieszankę którą pije się w 2 połowie. Dodam, że pierwszy cykl picia ziółek nie był pelny, piłam tylko po owulacji, niestety skończyło się to @, drugi pełen cykl picia ziółek, oczywiście zdażyło się z pominięcie z 2/3 razy, piłam 3 razy dziennie, ale nie zawsze o nie regularnych porach, parzyłam z je z pół godziny a czasami nawet dłużej... wcześniej chyba z 2 miesiące zwlekałam z zakupem ziół, wiecznie było mi nie po drodze, jeżeli któraś się zastanawia niech biegnie w te pędy! podsumowując ;-) @ spóźnia mi się już tydzień, dwa testy x 2 wyraźne krechy! ;-))) jest to mega zaskoczenie i maga przełom, była wiara ale zdażały się też nie raz chwile mega zwątpienia w tym 14 miesięcznym staraniu się + 2 miechy z ziółkami. jutro wizyta u lekarza, ale chciałam się podzielić z Wami tą informacją i dodać wiary, codziennie do Was zaglądam, wiem że trzeba się starać starać starać, ale czasami czym bardziej chcemy tym bardziej się to nie udaje (ja przynajmniej tak mam). jutro wizyta u lekarza, a wg moich obliczeń powinien być koniec 6 tyg., trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok, bo wiadomo że towarzyszą w czasie starań jak i teraz te wstrętne obawy - przynajmniej na tem moment jednak sprawdziło się to, że czym mniej się człowiek zamartwia tym lepiej się wszystko udaje. ŻYCZĘ WSZYSTKIM WIĘCEJ POZYTYWNEGO MYŚLENIA! sobie również! - to już będzie połowa sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca23
wkradł mi się mały błąd - piłam ziółka i starałam się regularnie ale nie zawsze wychodziło. teraz jeszcze taki dylemat który wcześniej nie przyszedłby mi do główy, ziółka na II faze pije nadal i tak naprawdę to nie wiem czy przestać teraz, czy dopiero jak minie trochę czasu...pytanie ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loca23 - gratulacje!!! czytałam wcześniej, niestety nie skopiowałam artukułu, że przywrotnik będący składnikiem mieszanki nr 2 działa na produkcję progesteronu, w związku z tym poleca się go pić do 12 tygodnia ciąży. Poszukaj może info nt. przywrotnika i najwyżej pij sam przywrotnik. Ja mam jeszcze ponad pół roku do starań. Póki co zdrowe odżywianie, dieta dąbrowskiej (pomogła za 1 razem po 1,5 roku starań), potem pewnie ziółka i do dzieła :) Dzięki za pozytywną informację i iskierkę nadzieji dla starających się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka
i jak dziewczyny u Was z piciem ziółek?;) u mnie jutro dzień okresu..zobaczymy czy bedzie czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Ziółka Trzymam kciuki żeby nie przyszedł :) Ja piję te zioła i nie widzę efektów, na mnie one chyba nie działają :( Dzisiaj 22dc a ja nie miałam wogóle owulacji. Robię testy owu i nic nie wykazują, śluzu też nie ma... loca23 i kaśka02 gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1magdaj24 trzymam za ciebie kciuki bądź cierpliwa ja też nie mogłam się doczekać więc postanowiłam się trochę pobawić zaczęłam pić te zioła i codziennie notować temperaturę poranną wystarczyło 4 cykle a wiedziałam kiedy mam owulacje do tego kupiłam sobie testy i jeszcze na stronie ojca sroki przeczytałam że powinno się do spania pościelić koc wełniany pod prześcieradło który działa przeciw promieniowaniu, spróbuj trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie ziolka dzialają jajniczki dawaly znac o sobie podczas owu i wtedy test owu wyszedl mialam wrazenie ze troche bardziej sie poce bo deodorant nie wyrabiał :P koncze pierwszy cykl czekam na @ mam nadzieje zże nie przyjdzie z wiadomych przyczyn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Wczoraj narzekałam na brak owu a dziś niespodzianka :) Pierwszy raz od prawie 2 lat testy owu wykazały owulacje :) A jednak ziółka działają :) Dzięki dziewczyny za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
sylwialodz3 Tobie również życzę powodzenia :) Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wszystkim którym się udało :)!!!! ja pije mieszankę nr 1, ale po tylu pozytywnie zaskakujących wypowiedziach zastanawiam się , czy nie przejść na srokę... Na razie z ziołami jeden pełny cykl (wcześniej 2/3 cyklu ale z nieregularnym piciem - lenistwo)... Dziś 29dc (cykl zazwyczaj trwa 30) więc w sobotę pewnie przyjdzie @ - jakoś nie czuje żadnych objawów (same wiecie czego ;). Więc niestety i @ przyjdzie... No ale czytając tyle pozytywów staram się trwać dalej...dzięki, że piszecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
scescia Trzeba pić regularnie i wierzyć :) Ja miałam chwilę zwątpienia, wydawało mi się że na mnie nie działąją. A jednak... zaczął mi pracować lewy jajnik który od prawie 10 lat nie funkcjonował prawie i pierwszy raz od 2 lat mam owulację :) Tak więc czekam teraz na skutki :P Trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie .Mam prośbe niech mi ktos napisze sklad mieszanki ojca sroki na PCO i brak owulacji jak pic i od kiedy do kiedy??Wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiJ
Witam, dowiedziałam się o ziołach o. Sroki niedawno dziś zajrzałam na forum i stwierdzam ze zdecydowanie spróbuje tej metody. Tylko proszę o podpowiedz czy widzicie w moim przypadku sens i iskierkę nadzieji, będę wdzięczna za wszystkie rady. Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych stwierdzono u mnie pcos przy monitorowaniu cyklu okazało się ze nie mam owulacji i każdy okres mam wywoływany duphastonem bo podobno normalnie to okresu sama nie dostane. Byłam stymulowana clo ale owulacja nie wystąpiła. Załamałam się, do tego lekarz skierował męża na badanie nasienia okazało się, że i w tej kwestii jest problem bo ma mało plemników a te maja problemy z ruchliwością. Od ginekologów słyszę tylko in vitro, do którego podchodzę sceptycznie. Czy dzięki mieszance nr 3 jest szansa zebymnormalnie dostala okres a przy tym owulację? Czy jest jakas mieszanka na problem meza z nasieniem? Czy miał ktoś podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
MiJ Wiele dziewczyn na tym forum ma podobne problemy. Ja z własnego doświadczenia ci powiem PIJ ZIOŁA! Co prawda w ciąże jeszcze nie zaszłam (chyba- czekam jeszcze tydzień na zrobienie testu ) ale od 2 lat z mężem staraliśmy się o dzidzię i okazało się że nie mam owulacji.Trafiłam przypadkiem na zioła ojca sroki, zamówiłam i zaczęłam pić. Później trafiłam na to forum gdzie dziewczyny spierają się na wzajem. Właśnie mija drugi cykl picia ziół i niespodzianka - owulacja powróciła, mało tego zaczął mi pracować jajnik który od 10 lat był wyłączony . Jeżeli chodzi o męża to pije macę (makę ), i oboje biezremy witaminy dla osób starających się o dziecko i dla męża l-karnitya i dużo pozytywnego myślenia. Także nie masz się martwić, powinno ci się wszystko unormować :) Głowa do góy i zaczynaj pić ziółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyfemale
Witam wszystkie staraczki , Podobnie jak wy mam problem , w moim przypadku jest to wysokie FSH .Powiedziano mi ze mam male szanse na zajscie w ciaze ( okolo 5%-10%) , chyba ze z komorkami dawczyni wtedy szanse sa duzo wieksze. Chodze na akupunkture,pije ziolka od mojego chinskiego lekarza I zaczelam tez pic ziolka sroki na pobudzenie jajnikow. Wczescniej pilam ziolka sroki I bylam 6 razy na akupunkturze I mialam owulacje, niestety dowiedzialam sie o tym juz duzo za pozno wiec szanse na dziecko byly zerowe ze wzgledu na zero wspolzycia w tym okesie. Teraz, prubuje jeszcze raz.Ku pokrzepienieniu serc, dziewczyny ktore chodza ze mna na akupunkture : FSH 180 owulacje po 4 miesiacach ziol , suplementow , HTZ I akupuntkury FSH 95/96 ciaza po 2 miesiacach , zaplodnienie in vitro FSH 180 ciaza po rocznej kuracji , wiek 47 lat Lista suplementow , najlepiej firmy pure, w Polsce mozna znajsc jakas inna firme, chodzi o to zeby byly w jak najczystrzej postaci. Suplementy dla PCO I tych co maja problem z jajeczkowaniem etc, najlepiej 3 miesiace przed in vitro lub po prostu 3 miesiace brac pzed planowaniem ciazy. Myo Inostol 2gm-dwa razy dziennie Melatonin- 3 mg ( ja mam firmy pure I spie po tym jak dziecko, wczesniej mialam straszne problem zeby usnac) Co Enzyme Q10 400 mg 2 razy dziennie Imega 3 fatty acid 1000mg raz dziennie Vitamin C 500 mg raz dzennie rano Vitamin E 200IU raz dziennie L-arginine 100 ms- dwa razy dziennie Pycnogenol 100 mg raz dziennie DHEA 25 mg ( wiem ze w NY klinka ktora specjalizuje sie w dziewczynach z wysokim FSH uzywa 75 mg dawki na 3 miesiace przed in vitro), to tez wplywa dobrze na kosci I osteoporoze u dziewczyn z wysokim FSH, niski estradiol, progesterone I HTZ. Bede was informowala o przebiegach mojej kuracji. Proszeo informacje jak moge jeszcze sobie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam staraczki,czytajac wasze wypowiedzi,postanowilam znowu zawalczyc :) kupilam mieszanke 3,ale mam nie regularne okresy wiec nie wiem kiedy @ przyjdzie :( ostatnia byla 22 luty.Sil brak,ale nadzieja wraca,moze ziola pomoga,oby @ przyszla.Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiJ
Dołączam się do postu wyżej. Czy w przypadku bardzo nieregularnych miesiaczkach trzeba czekać na1 dc czy obojętnie kiedy zacznie sie przyjmowanie ziół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Witam! Moge sie przyłączyć. Mije p=miesznką pierwszy cykl owulacja wystapiła w 22 dc teraz jestem 11 dni po owulacji i czekam... jeszcze 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziola podobno trzeba zaczac od pierwszego dnia cyklu,tylko w moim przypadku nie wiem kiedy przyjdzie @ :( moze powinnam brac jakies ziola na wywolanie,zwariowac mozna ;X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
viola może powinnaś iśc do lekarza niech ustali przyczynę. I postara sie uregulować cykl bo przy staraniu to udręka. Wczesniej podejmowałas próby staranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,masz racje,powiem w skr. zaden gin nie widzi problemu,luteina i jest ok, a jak odstawiam to wracam do punktu wyjscia,i prosze sie nie stresowac ufff,jestem podobno zdrowa,tylko nadal nie mamy dzieci,a staramy sie bardzo dlugo,wiec teraz kolej na ziola nie mam nic do stracenia,czas nie stoi dla mnie w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
znalezienie dobrego lekarza to podstawa ale o takiego trudno ja tez długo szukałam. Aż w końcu znalazłam. Okresy tez nie regularne miałam w tamtym roku poroniłam i długo partacze mnie leczyli na zapalenie przydatków więc pozbierać trudno mi sie było. Ostatnio okres zaczymał mi sie na 4 miesiące poszłam do lekarza i zrobił usg stwierdził ,że wszystko czyste ale wygląda po grubości endometrium,że cykl zaczymał sie na 7 dniu i przez 3 tygodnie napewno okresu nie będzie kazał dał skierowanie na badania hormonalne bo powiedział ,że luteina nie załaytwi sprawy. Jak miałam badania to pk konsultacji meilowej wypisał mi leki na owulacje i duphastop i okres przyszedł a teraz juz idzie książkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie biore sie za ziola Sroki ale chce zamowic mieszanke antyzrostowa Klimuszki. Znalazlam w koncu sklep zielarski gdzie dostane wszystkie skladniki do wymieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, tak czytam Wasze posty i Wy to chociaz jakies badania macie robione, ja mieszkam na wyspach i tutaj po prostu musze byc bardzo cierpliwa, bo dopiero po trzecim nieudanym razie zaczynaja badac, dwa mam juz za soba, wiec czekam na ten trzeci - jak sie uda to bede wniebowzieta, jak nie - to w koncu doczekam sie badan, jedyne co wiem to to, ze jak bylam w Polsce u ginekologa to swierdzil ze mam PCO, wiec to moze byc przyczyna poronien, badania hormonalne w normie i tyle, wiecej nic nie moze mi pomoc bo nie jestem na miejscu, jednak chcialabym sobie pomoc i kupilam jak bylam w Polsce te ziolka, wymieszalam i zaczne pic od nastepnego cyklu, tylko czy jak zajde w ciaze w miedzy czasie to nie zaszkodzi jak je dalej bede pic? dziekuje z gory za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiJ
Jesteście już doświadczone nie jedna pewnie robiła tysiące badan hormonalnych i stąd moje pytanie - czy jest jakieś badanie krwi które sprawdza czy w wystąpiła owulacja? czy tylko zostają testy owulacyjne które jak słyszałam przy PCOS nie zdają egzaminu bo wynik często jest nieprawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Mysle ,że zioła nie zaszkodzą zreszta dziewczyny które sie starją raczej wczesnie sie dowiaduja ,że są w ciązy wiec zaraz sie je odstawi Niesłyszałam nic na temat badań krwi na owulacje , ja mierze temperature bo tez miewam nieregularne cykle. Jak temperatura mi spada a potem skok do góry i tak juz zostaje to wiem ,że wtedy była owulacja no i oszczedzam na testach ciązowych czy na badaniu bety bo jak tempka mi spada to wiem ,że dzień dwa i przychodzi @. no i jest też monitoring cyklu u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×