Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

Two hearts

Polecane posty

Gość Princesita
Idę spać z moimi marzeniami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
I z moim smutkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka miau
Jestem, kochanie, dla Ciebie, wróciłam, jestem Twoja, byłam na imprezie, kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecza miau
Nie smuć się, moje myśli są z Tobą, spotkamy się. Anastacia wrócila z inwestycji Kraviedo o 21 !!!!! Tak długo zajęlo to kichenido. Ale się skończyło. I poszłam na spotkanie ze znajomymi, bańka, flaszka pękła nie wiedzieć kiedy. Kocham Cię. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Princesita
Princesita jest dzisiaj bardzo przygnębiona, ale może to się zmieni. Na pewno. Nie może przestać myśleć o swoim ukochanym, z którym jest bardzo szczęśliwa kiedy jest z nim. Ukochany jest mężczyzną z jej marzeń i snów. Kiedy była nastolatką często wyobrażała sobie swojego przyszłego ukochanego, zastanawiała się jaki on będzie i w jej wyobrażeniach wyglądał on dokładnie tak jak jej ukochany, dokładnie tak, jak książę z bajki. Czekała aż się pojawi i pojawił się. Pojawił się kiedy wcale się tego nie spodziewała i zakochała się w nim do szaleństwa, pokochała go całym sercem, każdym kawałkiem swojego ciała, każdym zmysłem, miłością jaką nie każdemu dane jest doświadczyć. Czasem ludzie przeżyją całe życie i nigdy nie dowiedzą się, co znaczy kochać, co znaczy naprawdę kochać, całym sercem i duszą. Nie dowiedzą się. A Malutka Princesita wie i teraz nie wyobraża sobie życia bez swojego księcia, przeraża ją i zasmuca taka perspektywa. Chce, aby był z nią, aby mogła mu o wszystkim powiedzieć, wszystkim się z nim podzielić, chce, aby był blisko. Wszystko inne nie ma znaczenia..Kocha go i bardzo tęskni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Malutka Princesita pewnie spędza swój wolny czas na rozrywce w galerii handlowej :) Może poszła do kina, może jest gdzieś w knajpce, może pojechała do rodziny, może ........ Tak, pewnie jest w galerii handlowej. W końcu to weekend (koniec tygodnia :) ). Tęskni gdzieś między wieszakami za swoim ukochanym. Z pewnością tak jest. A ukochany, co on robi ? Nic pewnie. Siedzi i myśli, wyłazi na dwór i patrzy na wiosnę. Ma wiosnę w sercu. Ma kwiaty w brzuchu i ...... motylki. I myśli niej. I to jest piękne. Kocha całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Princesita siedzi w domu i się smuci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Anastacia zastanawiała się, czy może zadzwonić do Oscara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscar Marquez
Dzisiaj już niestety nie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Anastacia pojechała na miejsce nowej inwestycji tego, no (jak on się zwał ?) Przechadzała się po nowym mieszkaniu myśląc o Oscarze, myśląc co by mu się podobało, a co nie. Chciałaby być z nim teraz i wygłupiać się, wariować, przekomarzać.......ehh fajnie by było. Myślała o nim, także w ten......bardzo intymny sposób, i uśmiechała się na wspomnienia z tym związane, tutaj każdy kąt się z czymś wiązał. Każdy fragment podłogi się z nią kojarzył. Każdy karton po meblach, każdy kafelek w łazience naznaczony był nim. Postanowiła pojechać z Oscarem do Buenos Aires, postanowiła go wyciągnąć z Oviedo, chciała aby poczuł się szczęśliwy, chciała aby się śmiał. Radość na jego twarzy to jej cel. Pojedzie z nim do Buenos Aires.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Anastacia przypomniała sobie, że w niedzielę musi być blisko Oviedo na turnieju piłkarskim, w którym występuje Carlos. Tak, będzie na stadionie piłkarskim obok Oviedo, zaraz za central parkiem. Jakoś przed południem. Chciałaby gdzieś zobaczyć Oscara. Będzie na niego wyglądała. Wie na 99,999999999999999999999999%, że go nie zobaczy, ale będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Princesita idzie spać, bo jest wykończona. Może jak wstanie, to wszystko nabierze innych kolorów. Bardzo Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Kama
Słodkich snów. Jeśli to nie jest zmyłka i w tym łóżku Princesita nie jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Niezbedny
Znam Princeskę i wiem, że nie pisałaby takich rzeczy w sposób prowokujący, doprowadzający do wściekłości i białej gorączki. Nie pisałaby na 1000 % Jestem o to spokojny, wypocznij proszę. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
:( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Niezbedny
Brakuje mi jej, bardzo, bardzo. Twojej obecności, Twojego obrazu, Twojego głosu, Twojego zapachu. Twojego zapachu mi brakuje. Czuję go, ale mi go brakuje. Twojego zapachu. Bardzo. Śpij. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Princesita
Już jestem Kochanie, trochę się zdrzemnęłam. Też bardzo mi Ciebie brakuje, bardzo tęsknię. Brakuje mi Twojego głosu i śmiechu. Twoich przekomarzań i dotyku. Twojego spojrzenia i pocałunków. Twoich słów. Twoich żartów. Jesteś dla mnie najdroższy, najcenniejszy, najsłodszy, najważniejszy. I już zawsze będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Niezbedny
:) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Niezbedny
Myślę, że nie odniosłaś się Princesko do wszystkich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Znasz mnie, wiesz, że nigdy nie napisałabym nic, aby doprowadzić Cię do wściekłości. Zdrzemnęłam się, sama, bo byłam bardzo zmęczona. Możesz być spokojny w 1000%. Kocham tylko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Tylko Ciebie i chcę być tylko z Tobą. Zawsze. I na zawsze. Każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
I zrozum to wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Niezbedny
Si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Niezbedny
Nie jest to ważne, przejdzie mi. I tak nie wiem co kto robi, można mi powiedzieć wszystko. Spokojny nie jestem. Idę czesać psa. Kocham Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
No tak, jak zwykle. Ja Ciebie też bardzo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
To może napiszę tak: Will You marry me? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Niezbedny
To co piszesz jest dla mnie najważniejsze na świecie. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Nie bądź dla mnie złośliwa. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Niezbedny
wiem, że przecinki muszą być gdzie indziej. Czy jutro Cię zobaczę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Pewnie nie, ale nigdy nic nie wiadomo... Jesteś dla mnie najważniejszy. Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×