Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinka232

Odchudzanie z Dietetykiem

Polecane posty

Gość Magdaaa1976

Ja równiż chodzę od Pani Kasi Dyja i wszystkim polecam. Przyjmuje w Medyk Centrum. Jest bardzo dokładna i skrupulatna, o wszystko wypytuje i dokładnie tłumaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariasidor

Ja ochudzam się z dietą od Pani Dietetyk Dyji z Medyk Centrum. Zawsze mogę na nią liczyć nawet jak ma komplet pacjentów. A ostanio też kontaktujemy się na video rozmowach. Jest bardzo życzliwa, miła i przede wszystkim zna się na tym co robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zdecydowałam się na odchudzanie z zkaloriami. Ich oferta jest na prawdę dobra, a opinie bardzo pozytywne. Pierwsze efekty już widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirana

Najbardziej polecam opcję dietetyk + jedzenie. Gotowanie w tę pogodę to istna makabra. Od siebie mogę polecić Optimal Fit w Krakowie, wszystko ogarniają za Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_orzechowska

Korzystam z usług w Medyk Centrum i tam chodzę do Pani Kasi Dyja. Jest przesympatyczną osobą, podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy. Poza tym jak już się jest w domu i przygotowuje się posiłki i czegos nie wie z przygotowanej diety mozna do niej napisać i zawsze odpowie. Polecam każdemu kto szuka Dietetyka z ogromną wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

zachęcam do zakupów zdrowej żywnosci w Naturze, jest mozliwosc konstultacji darmowej ! 😄 z dietetykiem, ja skorzystałam jestem zadowolona 😄 oby wiecej takich akcji bylo w innych sklepach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja lata całe nie mogłam schudnąć i zdecydowałam się skorzystać z pomocy dietetyka. Moja siostra odchudzała się z dietetykiem w Spondylo-Clinic we Wrocławiu i bardzo ładnie schudła.  Zapisałam się na konsultacje i dostałam super rozpisaną dietę  ( 5 posiłków ). Miałam rozpisane godziny kiedy mama jeść i kupiłam sobie  wagę i ważyłam to co jadłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 28

Odchudzanie zawsze z dietetykiem, zawsze jest dodatkowa motywacja specjalista powie co i jak zawsze można porozmawiać wyliczyć kalorie i powie co jeść. Ja chodzę do Pani Dietetyk Justyny Malinowskiej gorąco oleca przesympatyczna i merytoryczna osoba jest na znanym lekarzu https://justynamalinowska.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja odchudzam się i jednocześnie trenuję z fit2be.pl ( tak bo nie tylko sama dieta, ale i treningi dopasowane pod nią są ważne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

W moim przypadku idealnym sposobem na pokonanie nadwagi okazało się zastosowanie obok diety Slimunox. Wreszcie udało mi się ją pokonać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowska Asia

Logiczną sprawą jest że dieta jest układana indywidualnie pod każdego klienta, ja miałam drogę przez mękę ale było warto swiatowemarki.pl warto wziąć się za siebie chociażby dla lepszego samopoczucia i ponad wszystko zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forma na 2020
Dnia 28.10.2019 o 16:56, Gość Gość napisał:

A ja odchudzam się i jednocześnie trenuję z fit2be.pl ( tak bo nie tylko sama dieta, ale i treningi dopasowane pod nią są ważne)

Gościu ja z żoną rownież, tegoroczne wakacje w Grecji nam pokazały że jednak mamy co zgubić żeby bez wstydu na plazę wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola87

Wiecie co, tak naprawdę ciężko gdybać, czy odchudzać się z dietetykiem czy nie. Wszystko zależy od naszego stanu zdrowia, tego ile chcemy schudnąć, czy nie spada nam motywacja i jaką mamy wiedzę o nawykach żywieniowych. Jeśli ktoś nie jest pewny, to może zawsze skorzystać z pierwszej bezpłatnej konsultacji. Niektóre sieci dietetyczne je oferują. Ja byłam na takiej konsultacji w https://projektzdrowie.info/ i kontynuuje kurację. W dwa miesiące schudłam 6 kilo, co uważam za duży sukces, ale nadal kontynuuje kurację, bo mam jeszcze trochę do zgubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ola87 i tu się z tobą zgodzę, mój konsultant z fit2be.pl mi zawsze powtarza że to nie jest wyścig i liczy się praca którą wkladamy w to co robimy.Chudnę w podobnym tempie co Ty i też rozpatruję to w kategorii sukcesu.Należy się cieszyć z każdego zgubionego kilograma bo o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja na wygodnej diecie mogę zawsze zadzwonic do ich dietetyka i porozmawiac na temat diety, konsultacje sa darmowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Hej. Ja też się pochwalę. Ważyłam 120 kg. Dziś po roku zmagań ważę 78 kg i jestem szczęśliwa. Oczywiście nie zaprzestałam, chcę dojść do wagi docelowej czyli 55 kg. Jeśli chcesz uporać się z kilogramami, jedząc smacznie, polecam Ci panią Sylwię Sobczak-Piżuch. Dietetyk online, który układa jadłospisy uwzględniając preferencje klienta. Jeśli nie lubisz szpinaku czy wątróbki to Ci tego nie da. Wszystko bardzo smaczne. Czasem nawet nie mogę doczekać się kolejnego dania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja zamawiam pudelka od wygodnadieta i rowniez pracuje tam dietetyk, mialam z nim krotka konsultacje i jestem na diecie, a kilogramy spadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w Katowicach u dietetyka klinicznego, na podstawie badań krwi oraz analizy składu ciała dostałam zalecenia, kilogramy spadły i nie wróciły w dodatku mam niedoczynność tarczycy polecam specjalistkę www.dietetyknowacka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×