Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinka232

Odchudzanie z Dietetykiem

Polecane posty

Gość gość
Polecam szczególnie Dietetico - poradnia dietetyczna do znalezienia na fb. Wiem że p. Tomasz Kolipiński przyjmuje w Warszawie na ul. Wolska 82 w swojej poradni ale też w przychodniach GoldenMed oraz NZOZ Legionowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wielokrotnie próbowałam schudnąć. Fakt dzięki poradom dietetycznym udało mi się zrzucić 5 kg :) Dodatkowo uprawiałam sport i nie jadłam słodyczy. Pozwalałam sobie tylko na mały kawałek gorzkiej czekolady. Czasami też wspomagałam się suplementami, m.in. GreenActiv. Byłam zadowolona. Oczywiście wiadomo, że bez wysiłku, nic się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzam się z dietetykiem trzeci tydzień jestem bardzo zadowolona schudłam już 4 kg i nie chodzę głodna jem smacznie i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobilnydietetyk
Witam serdecznie ! Jestem Dietetykiem z 7-letnim stażem . Przez ten czas pomogłam skutecznie wielu pacjentom w uzyskaniu odpowiedniej wagi oraz stanu zdrowia. Wieloletnie doświadczenie , prowadzenie własnego gabinetu oraz pięcioletnie studia kierunkowe dały mi solidne fundamenty do pomocy osobom potrzebującym wsparcia dietetyka . Zapraszam do kontaktu : mobilny.dietetyk@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzia008
Mi się podoba forma pracy http://www.szczuplabyc.net Można tam liczyć na jasne wskazówki i realną pomoc. Konsultacje odbywają się też online. To sporo ułatwia. Jedno z lepszych miejsc, do których trafiłam podczas odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby mozna przyjmować suplementy, wszystko jest dla ludzi, ale na dluższą metę to niezdrowe. Polecam konsultacje z Dietetyk Panią Falczyńską http://szczuplabyc,net/ Są lepsze, naturalne sposoby odchudzania, przede wszystkim trzeba prowadzić zdrowy tryb życia, dieta + aktywność fizyczna i nie będa potrzebne żadne dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co , jak moj facet poszedł do dietetyka to dwie rzeczy mnie zadziwiły. To że zalecił branie therm line man ( suplement na spalanie tłuszczu) oraz picie tylko i wyłącznie wody. Moj facet posłuchał i czuł się ,lżejszy , zdrowszy i chudszy. Morał z tego taki, ze specjalista się zna i warto się do niego udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlaKa
Nie wyobrażam sobie odchudzania bez nadzoru specjalisty. Kiedyś próbowałam sobie robić głodówki, stosowałam diety kapuścianą, norweską, kopenhaską i nic. Dopiero teraz wiem jak ważne jest racjonalne odżywianie, komponowanie odpowiednich dań. Dzięki mojej pani dietetyk wiem, że mogę jeść praktycznie wszystko, ale w odpowiednich ilościach. Czasami wystarczy lekko coś zmienić w jakimś daniu i wcale nie trzeba na dobre z niego zrezygnować :) Polecam dietetyk ostrołęka P. Sylwia Szewczyk http://dietetykostroleka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja mogę powiedzieć tylko tyle ze poradnia JeszFresh. W Warszawie to najlepsza poradnia dietetyczna w jakiej byłam a byłam w kilku naturhausach halsach i innych rzekomo dobrych dietetyków... Odchudzałem sie tez w Gacy systemie Wszędzie dieta wiązała sie z wykupowaniem całej masy dodatkowych produktów szejków batoniokow a w poradni jeszfresh otrzymałam świetne wskazówki i racjonalna zdrowa diete. Wszystko mi bardzo smakuje. Cała rodzinka jest zadowolona ze zmian jakie wprowadziłam do naszego jedzenia. Super super naprawdę polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru9110
Dietetyk na Ursynowie www.moya.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie namiary - http://revision.com.pl To dietetyk z Krakowa, powinno wam pomóc, znają się na temacie, faktycznie jeśli wdrożysz zalecenia i będziecie się ich pilnowali, to zdecydowanie wyjdziecie na tym na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzanie, to tylko i wyłącznie z dietetykiem ja zdecydowalam się na odchudzanie w Skosztuj Zdrowia w Łodzi i tego nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – dietetyk ! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja powiem szczerze, że sobie nie wyobrażam innego rozwiązania niż współpraca z dobrym dietetykiem. Przykład taiego, który zna się na swojej pracy i poradzić http://www.med-expert.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiay827
Ja chodziłam do dietetyka na początku by dowiedzieć się co i jak;) później już sama się odchudzałam, dietetyk polecił mi wspomaganie suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl na początku byłam sceptycznie nastawiona ale zamówiłam i do dnia dzisiejszego jestem mega zadowolona;) schudłam 25kg w 5 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramysia
Czy to prawda, że dietetycy polecają wodę taka jak np veroni hydration o pH powyżej 7? Wszędzie są takie wpisy - chce to wiedzieć. Jest mi w stanie ktoś owpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam panią Małgosię Łyżniak. Moim zdaniem to najlepszy dietetyk w Warszawie jak i okolic. Ma również możliwość prowadzenia diet poprzez internet tak więc nie ma ograniczeń terytorialnych :-) Mam hashimoto i obecnie jestem matką 2 miesięcznej Zuzi. Pani Małgosia prowadziła moją dietę przez zajściem w ciążę, podczas ciąży i obecnie po ciąży. Dzięki niej czuję się dobrze, moja córeczka jest zdrowa a i ja mam mniej kilogramów :) Polecam ją wszystkim :) Jej adres strony: www.przyjemnoscjedzenia.pl telefon: 505 675 027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dietetykiem hmm nie wiem, jakoś te ich jadłospisy to są karą a nie pomocą a przynajmniej ja się z czymś takim spotkałam, że kobitka nie była mi w stanie opracowac normalnego jadłospisu wiec postanowilam ze sama sobie sterem, sternikiem i okrętem.. i albo zatonę i poniosę porażkę, albo będzie sukces przez duże s. I tak na serio wystarczyło jedynie ostawienie kilku prosuktów typu: jasne pieczywo, makaron, itp dołożenie odrobiny ruchu i iqacai i bez dodatkowych kosztów mam wymiary prawie modelki ;) tylko wzrostu mi brakuje, powyzej 170!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja chcę się wybrac do http://xn--dietetykpruszkw-8rb.pl/ mam już dość odchudzania na własną rękę bo to po prostu nie wychodzi tydzien jest ok a potem tydzień jem jak prosiak i tak w kółko. eh nie mam już sił i stwierdziłam że poprosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambina211
jakoś nie za bardzo ufam tym wszystkim dietą... a jak mam ochotę na schabowego to po prostu go jem! I nie mam zamiaru się ograniczać, uważam raczej na pory i regularność posiłków. Do tego mam IQgreen i waga leci w dół, bez większych wyrzeczeń z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno miałam duże problemy ze swoją wagą i nie bardzo mogłam sobie poradzić i mi bardzo pomogła Joanna Perun ( chyba najlepszy dietetyk w Krakowie) Dokłądnie poznała mój organizm i moje potzreby i dostosowała i diete no i cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitss
Mi siostra kupiła przez stronę http://regenerumvitae.pl specjalny preparat wspomagający przy odchudzaniu i jest nieźle. Raz dziennie po śniadaniu biorę i poprawia się. Szybciej metabolizm zaczął przebiegać, mniej się męczę, przesypiam noce i rano zaczęłam budzić się z większą energią niż zawsze. Na pewno ma tutaj znaczenie ostropest, który jest w preparacie i jego działanie oczyszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diety kopenhaska i dunkana powodują efekt jojo - no chyba, że całe życie chcesz być na diecie. Ja za bardzo lubię jedzenie żeby tak się katować. Wagę udało mi się zredukować z 78 do 65 na samej piperine max branej regularnie przez 7 miesięcy. Jest to możliwe, więc dietetyk na nic się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kochani:) mam na imię Agnieszka, jestem z Warszawy i bardzo chciałabym sie Was doradzić:) chodzi o to ze mam mega dużo do zrzucenia i potrzebuje dobrego, kompetentne go i najlepiej niedrogiego dietetyka bo nie specjalnie kasy a mecze sie strasznie ze swoja otyłością. Bardzo Was proszę dziewczyny/ chłopaki o namiar na zaufanego, pomocnego dietetyka. Może sami korzystaliście z pomocy dietetyka a może Wasi znajomi. Bardzo Was proszę i będę mega wdzięczna za każda odpowiedz:):)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Agnieszka, zapraszam, Cię do mojej poradni dietetycznej Dietetico - poradnia dietetyczna. Naszym celem jest pomoc wszystkim, którym możemy pomóc. Powołując się na hasło "forum" otrzymasz 10% rabatu na wizytę z 7 dniowym jadłospisem :) Oprócz tego, zrobimy tak, żeby nie oskubać cię z ostatniego grosza :) Wszystko dostosujemy indywidualnie i już po pierwszym spotkaniu będziesz wiedziała jak powinnaś się żywić :) w w w . d i e t e t i c o . p l www.dietetico.pl Pozdrawiam, Tomasz Kolipiński - Dietetyk www.dietetico.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×