Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinka232

Odchudzanie z Dietetykiem

Polecane posty

Gość gość
Dieta odchudzająca wcale nie musi być nudna i niesmaczna. Jeśli wiesz co możesz, a czego nie możesz jeść nie całkowicie, a ograniczyć to teraz jeszcze dodaj dążenie do celu i cierpliwość. Gratulacje, schudłaś! Od siebie mogę polecić ten artykuł na temat tego co powinno znajdować się w naszej codziennej diecie: http://www.twetter.pl/uslugi/co-powinno-znajdowac-sie-w-naszej-diecie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wybrałam do dietetyka bo wszystkie diety stosowane na własna rękę mi szkodziły i organizm zaczął się buntować. Jelita przestały pracować jak trzeba. Dopiero pomogła mi Intesta i zmiana diety, dlatego polecam udać się do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Każdy z nas chce cieszyć się jak najlepszym zdrowiem oraz wspaniałą urodą. Jest tak zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Jedną z czynności które można robić w tym celu jest uprawianie różnych ćwiczeń, jednak jest coś jeszcze co jest wręcz podstawą dla tych rzeczy. Chodzi tu o dobrą i zbilansowaną dietę, dostosowaną do konkretnego człowieka.http://ranchotexas.pl/jak-latwo-skontaktowac-sie-z-dobrym-dietetykiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dietetyk jest podstawą sukcesu w sprawie odchudzania, ja np. korzystałam z usług http://dieto-med.pl więc może też tam sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że naprawdę świetnie się z dietetykiem odchudza, bo to jednak zawsze jest lepsze, ktoś czuwa nad Twoim zdrowiem, pomaga, doradza, jest takie wsparcie. Kolejna kwestia to motywacja, no mi jest łatwiej się zmotywować do działania. Polecam https://www.przychodnia-sikornik.com/ świetni specjsliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług https://dietetykostroleka.com.pl/ Myślę, że to bardzo interesująca propozycja. Warto dać sobie szansę na poprawę stanu zdrowia , pod okiem profesjonalnej, doświadczonej dietetyczki, jaką jest Dietetyk p. Aleksandra Łuszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym się pochwalić takim cudem. http://nplink.net/BDc4pApV na początku się bałam że zepsuje sobie organizm ale jak się wczytalam że są całkowicie naturalne to wykupiłam na stronie można poczytać od strony medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys to było normalne forum a teraz tylko kiepsko zakamuflowane reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiofigurazielonabiałołęka
Jestem doradcą żywieniowym i zastanawiam się jak to możliwe, że dietetyk wprowadził w pierwszym tygodniu dietę 1000kcal, to bardzo mało i bardzo wyniszczające dla organizmu, No chyba że masz ok.150 cm wzrostu i ważysz 45 kg. Stosowanie takiej diety może być niebezpieczne dla Twojego zdrowia. Rezultaty też mogą być marne i niestety grozi Ci efekt jojo. Sugeruję przedyskutowanie tej sprawy jeszcze raz z dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć dużo silnej woli i odchudzać się z głowa, mi pomogli w Medicome w Oświęcimiu. Tam są spcjalne pakiety "Motywacja". Dietetyk monitoruje i wykonuje pomiary składu ciała na wizytach kontrolnych. Już widać efekty. Trzeba trafić na odpowiedniego specjalistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerynka25

Ja zamiast dietetyka wybrałam diet coacha - bo w odchudzaniu nie chodzi tylko o kontrolę i wiedzę na temat tego co powinniśmy jeść ale również o psychikę - jeżeli ją włączymy to osiągniemy lepsze efekty i faktycznie tak jest! odkąd jestem na "diecie" z Olą Łomzik, moim coachem, to nabrałam motywacji i lepiej jest mi osiągnąć swój cel. Wcześniej próbowałam sama się odchudzać i nie trwało to długo bo sie szybko poddawałam - teraz jest inaczej, znacznie lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda

Przede wszystkim potrzebujesz silnej woli, korzystałam z poradni http://perfectline-poradnia.pl/ Panie najpierw wykonały wywiadu, zrobiły pomiar ciała i dobrały mi odpowiednią dietę. Z ich pomocą udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Odchudzanie z dietetykiem jest skuteczne, jeżeli nie brakuje motywacji. Poza tym warto pamiętać, że systematyczna pomoc w zmianie nawyków żywieniowych i wsparcie motywacyjne to prawie gwarantowany sukces. Fajnie sprawdzają się rozwiązania proponowane przez serwisy typu Superty.fit. Takie paczki ofertowe w zupełności wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie trzeba od razu dietetyka. Sporo sprawdzonych sposobów znajdziecie na blogu zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Ochał

Ja odchudzałam się z Panią Dietetyk Katarzyna Dyja z Medyk Centrum przy ul. Wolności 34. Wszystko dokładnie tłumaczy, układa bardzo dobre diety, jest niesamowicie miła, poświęca zawsze tyle czasu ile trzeba i nie każe przychodzić na wizyty tylko po to aby zedrzeć kasę! Można też z nią telefonicznie się porozumieć. Osoba z powołaniem. Polecam wszystkim z problemem nadwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Dąbrowska

Ja jakiś czas temu byłam na konsultacji u Pani Dyja w Medyku na Wolności 34. Super babka! Mega mi pomogła, ma super kontakt z pacjentem niczego nie lekceważy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

No tak, ale ja kiedyś byłam u dietetyka, ustaliła mi dietę, wykluczyła pewne produkty i wszystko było ok do momentu kiedy nie zostałam zaproszona na obiad do teściowej. Okazało się, że nie ma tam nic co mogę zjeść zgodnie z ustaloną dietą prócz sałaty jako ozdoby na półmisku. Głupio wyszło... A przez współprace z coachem z supetTy.fit nauczyłam się jeść wszystko a mimo to być na diecie. W takich sytuacjach jak obiad u teściowej to bezcenna wiedza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaaa

Nadwaga to straszna sprawa. A już taka jak moja 30 kg miałam do zrzucenia, aż mi się płakać chciało. Już 10 zrzuciłam dzięki diecie cambridge wiec wszystkim polecam, tylko garderobę muszę wymienić bo tyle kg schudłam i nie powiedziałam jeszcze koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie mojej mamy

Ja natomiast dość długo szukałam skutecznego dietetyka dla mojej 66-letniej mamy bo oprócz nadwagi towarzyszyły jej problemy z sercem, cukrzyca i jeszcze schorzenie kręgosłupa po urazie w młodości...Każdy napotkany dietetyk wysyłał moją mamę na dietę i długie spacery natomiast nigdy nie rozwiązywało to problemu. Bo im bardziej mama chciała spacerować tym bardziej bolały ją kolana ( od nadwagi ) i kręgosłup. I kończyło się odchudzanie po kilkunastu dniach...Mieszkamy pod Oświęcimiem i zbyt wielu specjalistów u nas nie ma. Próbowałyśmy też trochę na własną rękę się poodchudzać - trochę czytałam w necie trochę po forach ale generalnie chyba przypadek mojej mamy należy do tych rzadkich...w końcu wybrałyśmy się do Oświęcimia i tam w centrum jest taka placówka medyczna Medicome i tam pani w rejestracji poleciła nam panią dietetyk. Pani Harmata zajęła się moją mamą i czekamy na pierwsze efekty bo wizyta była niedawno. Mam duże nadzieje że tym razem się uda bo mama wyszła z wizyty podbudowana. Co ważne Pani doktor nie zaczęła od ułożenia diety tylko od badań które zleciła mamie i chciała zobaczyć też badania i wyniki które mama miała od innych lekarzy więc jestem w szoku że tak drobiazgowo do tego lekarka podeszła. Natomiast czy mamie uda się coś zgubić z kg to napiszę za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie, pamiętajcie proszę jedną ważną rzecz. Tyje się od bycia na deficycie kalorycznym. Nie od super diet, magicznych pigułek i super hiper fit slim suplementów. Trzeba albo mniej jeść, albo się więcej ruszać. Najlepiej połączyć jedno z drugim. Niestety często słyszę od znajomych którzy próbują się odchudzać, że "nic jem a nie chudnę". Kiedy dłużej pogadamy, okazuje się że te NIC zjadane pomiędzy faktycznie bardzo niskokalorycznymi posiłkami to: mały batonik, mała mokka podczas przerwy w pracy, szklanka soku do obiadu i garść orzechów wieczorem przed TV - no bo przecież orzechy takie zdrowe. I jakby nie liczyć mamy tutaj 835 kcal (!) czyli często połowę dziennego zapotrzebowania dla odchudzającej się kobiety, zjedzone pomiędzy posiłkami i określanego jako NIC.

Chcesz schudnąć, musisz liczyć kalorie. Liczyć KAŻDĄ spożytą kalorię i pilnować aby być stale w deficycie. I być cierpliwym. To takie proste 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Ze swojej strony mogę polecić Panią Magdę ze strony <a href="https://magdadietetyk.pl/o-mnie.html">Dietetyk Reda, Rumia, Wejherowo</a>, z którą miałem przyjemność się odchudzać. Bardzo kompetentna, pogodna i zawsze uśmiechnięta osoba. Jeżeli ktoś mieszka w okolicach Wejherowa, Rumi, Redy to z czystym sumieniem polecam tę osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli masz ochotę schudnąć

Chcesz zdrowo się odżywiać, a nie wiesz od czego zacząć? Na jakich produktach oprzeć codzienną dietę i jakie ilości jedzenia dobrać? Boisz się monotonii i szeregu ograniczeń w diecie? Inne diety nie spełniły oczekiwań? 
Sprawdź więc jak wygląda DIETA i ODCHUDZANIE po mojemu 😊Witam, jestem dietetykiem online, od niedawna mam swoja firme wczesniej pracowalam w kilku placowkach jako dietetyk personalny. Obecnie pracuje on line z moimi podopiecznymi.Kontakt telefoniczny, meilowy przez portal spolecznosciowy jak kto woli. Z podpiecznymi jestem caly czas w kontakcie, co tydzien kontroluje wyniki jak i zmieniam jadlospisy dostosowujac diete pod smak i ochote klienta. Uwazam ze dieta ma byc smaczna i nie dawac odczuc ze jest to dieta. Ja z mojej strony oferuje pelne zaangazowanie i kontakt non stop jesli tylko zajdzie taka potrzeba. Posilki sa dobierane pod pacjenta smaki jak i pod stan jego zdrowia. Zapraszam 
 
:-) Wiadomo ze sukces to tez dobrze dobrany dietetyk co slucha a nie wysyla kazdemu takie same jadlospisy. U mnie kazdy jest traktowany indywidualnie. 
 Zapraszam www.bodydietann.online 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia

Ja zastosowałam Slimunox i połączyłam branie tych tabletek z dietą oraz systematycznymi ćwiczeniami. Po 3 miesiącach moja waga wróciła do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaGrabczuk

Od kilku miesięcy chodzę do Pani Katarzyny Dyja w Medyk Centrum. Placówka jest super natomiast Pani Kasia to złoty człowiek! Przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Motywuje do działania. Oby wszyscy lekarze tacy byli. A co najważniejsze jej dieta DZIAŁA!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Zapraszam także na mojego bloga : latweodchudzanie2019.wordpress.com/

Gdzie znajdziecie najlepsze promocje i rabaty na plany treningowe i suplementy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×