Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osa1

jak załatwić kochankę...

Polecane posty

Gość halyyyyyna00
:D ona jest suka z osmioma zwislymi sutami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kiedyś pisałam
zarać do lasu,rozebrać do naga i puścić wolno ! a w dupe sosne zasadzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
mam pytanie do miauczydełka, z ciekawosci: ten twój nowy facet jagiego jest stanu? Kawaler/rozwodnik/wdowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkshdsd
no wlasnie miauczydelko jesli chodzi o kupy ekskrementofagie juz przerabialas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem,
@ jestem lepsza--> oj nie, ja nie z tych kobiet gotująco-piorących :P dla cudzego dziecka zwyczajów zmieniać nie zamierzam :D hej zdradzone małżonki, jak mija sobota? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem lepsza
To co z ciebie za macocha będzie?Nie ugotujesz dziecku nic?I ty czepiasz się zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stybghytdcf
miauczydelko posuwa syn jej siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem,
bez dramatyzmu, coś tam upichcę od czasu do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem lepsza
Więc co cie rozbawiło że jego żona ani na żonę ani na matkę się niby nie nadawała.Dziecko je codziennie nie od czasu do czasu.Dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem,
ale tatuś przecież ma rączki i może przygotować jedzenie swojej progeniturze, czyż nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem lepsza
Mam nadzieję że ta mała szybko otworzy oczy na ciebie i twój stosunek do ciebie.Rozumiem że nie zamierzasz zmieniać zwyczajów czyli z leżenia i pachnienia dla misia nie zrezygnujesz.Nie jesteś lepsza od byłej żonki wręcz przeciwnie.Ale życzę ci szcześcia z owym panek który zapewne dorównuje ci głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo...to teraz czekam na lawinke esemesikow...hahahaha...wstawilam na nk fotki z moim nowym autem ...bmw...chyba ich na miejscu krew zaleje.. a co do mojego narzeczonego..kawaler..bezdzietny...nikomu go nie zabralam zreszta nigdy nie bralam sie za zonatych i zajetych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejej
jakas ty jebnieta miauczydelko:o typowa kurwa :o ps kogo tu obchodzi "twoje" BMW i to cale NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zdradzone żony ;) Przeczytałam Wasz temat od początku i jestem z Wami . "moja"gwiazda miała już twarz obitą ale nie dzięki mnie za delikatna jestem żeby z gównem się bić.Podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.M1978 dobre ...za delikatna jestem żeby się z gównem bić :) witam, żony i lafiryndy w ten piękny sobotni dzień do tej co pytała czy biorę jakieś leki tak biorę same witaminki co żal ci dupę ściska, że wykańczam swoją dziwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam gdzieś tam
że kochankę załatwili wiaderkiem przefermentowanego gówna wylanego na głowę. a ponieważ sprawę załatwiono przez wynajętych obwiesiów którzy błyskawicznie ulotnili się , to kochanka nie mogła nawet oskarżyć kogokolwiek, jedynie podejrzewała że to dzieło żony kochanka, ale dowodów brakowało........... ale za to miała ciekawy i śmierdzący powrót do domu, podobno była w szoku i podobno zrezygnowała z kochankowania, podobno też już nie potrafi bez strachu chodzić po ulicach.......interesująca zemsta, fizycznie nie uszkodziła kochanki ale szok trwały spowodowała...czyli kara doskonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem,
podobno to Kopernik była kobietą :D oj kobity, żal i gorycz przesłania Wam godność osobistą i rozsądek :P cały świat w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal....nie ...bo w tej chwili zyje mi sie lepiej gorycz...moze...bo zapomnial o corkach ktore tak podobno kochal... godnosc...nie...bo ja sie ze szmata nie kontaktuje -ona pisze wydzwania...grunt sie jej pod nogami pali bo kochas zubozal rozsadek...nie...bo nie zrobilam nic wbrew zdrowemu rozsadkowi tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem,
akurat piję głównie do zazdrośnicy, która wynajęła bandytów, żeby pobili kochankę. to niestety świadczy o niej jednoznacznie :P "walka ze słabszym to hańba". kochanka była na równi z tobą, więc walka była uczciwa. ale starcia kobiety vs. kilku oprychów nie można nazwać walką. no ale cóż, widocznie pani zdradzona żona nie potrafi postąpić inaczej, jak tylko zracjonalizować własny lęk i wyręczyć się mętami społecznymi :D nie dziwię się, że mąż przejrzał na oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty martw sie osiebie
bo jak twoj przejrzy na oczy to ci wyleje to wiadro z odchodami na twarzyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transport za free
miauczydlo ilu mialas juz jebakow? 20-40 40-60 60-80 80-100 i powyzej :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem,
nie muszę chyba nadmieniać, że na wulgarne wpisy nie zwracam uwagi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostaku
właśnie to udowodniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wmagaja naleznego
im szacunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
chyba pierwszy i ostatni raz zgadzam się z zawsze szczerym :D A Misie sobie nic z tego nie robią, i obrastają w piórka i samouwielbienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×