Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osa1

jak załatwić kochankę...

Polecane posty

Gość aha i achhhhh
no wiesz, do tej pory mnie zawsze podkurwiałeś lekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro twierdzicie zdradzone
zony, iz jestescie takie zajebiste, piekne, wyksztalcone, inteligentne i w kazdym stopniu doskonale, to dlaczego maz was zdradzil? I dlaczego na kochanke wybral sobie brzydka i pokraczna kochanke, glupia przy tym jak cep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo szedł
i upss wpadł pani między nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinia
Uwazam ze kochanike trzeba olac a meza wypieprzyc z domu wlasnie do niej. Ja tak zrobilam ale chyba wtedy mojemu mezowi odechcialo sie kochanki bo na drugi dzien juz stal pod drzwiami i majstrowal kluczem przy zmienionym zamku.Oczywiscie wpuscilam, jednak zasady w moim domu troche sie zmienily.Teraz ja mam kochanka i jestem bardzo szczesliwa.Kobiety zajmijcie sie swoimi d... a przestaniecie myslec o cudzych i robic z siebie idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******....
zapytaj swojego kochanka czemu zdradza swoją żonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.2.3.4.5.6.....
pod taka sucz jak ty miauczydelko nawet pies nie chcial by sie zbryndzlowac normalna kobieta i matka takich informacji nie wypisuje no ale ty jestes ta poszkodowana :D miauczydelko As zdrady Zarejestrowany: 2007-10-01 Posty: 306 Reputacja : [+ 10/ -0 ] Re: Milosc + zdrada...zona + kochanka moze Cie zaskakuje...bo przez 3 lata...kiedy zdradzalam non stop ..przezylam wyuzdany seks...az czasem do granic ...romantyczny seks...hmm ..w aucie kochanka...seks w urzedzie miejskim ..na lonie natury...nawet w ciezarowce u kolegi...mam juz dosyc seksu bez zobowiazan ..z czasem sie poczulam jak bym byla dziwka za darmo...no moze nie za darmo ..za kawe.za drobne prezenty..a to chyba gorsze niz bym brala za d pieniadze...mam swoje lata...i czas pomyslec o sobie... zapachem nocy wracam w dzien .."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
daj spokój, wyszumiała się i koniec. Czasem człowiek w glupi sposób musi sobie cos udowodnić. Zwłaszcza czlowiek, który zawiódł sie cholernie na mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro twierdzicie zdradzone
18:37 [zgłoś do usunięcia] ******.... zapytaj swojego kochanka czemu zdradza swoją żonke Kiedy do ciebie dotrze kotus, ze nie jestem kochanka? Ile razy mam to powtarzac?? I nie mam sobie nic do zarzucenia, nie obchodza mnie kochanki, a wchodze tu bo bardzo mnie interesuja osoby niepelnosprawne umyslowo, jak nasza autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******....
Kotuś to możesz mówić do swojego kochasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nikomu nie musze niczego udowadniac-czuje sie piekna dojrzala kobieta majaca przy boku kochajacego mezczyzne zycia i tyle...a przy okazji nie dam sie mieszac z blotem jakiejs przybledzie po szkole kolejowej z sedziszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.2.3.4.5.6.....
cipo gupia jestes klamca jakiej swiat nie widzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z warszałki
a ja chciałam coś w temacie dodać a mianowicie kochanki dzielą się na dwie kategorie 1. płytkie lafiryndy szukające zranionego faceta bo na nic innego je nie stać i łapią pod kiecę 2, kobiety które szukają specyficznych doznań ,czy to SM czy BDSM czy inne ;) i spotykają się z żonkosiami same będąc w związku i realizują te swoje pragnienia,nie chcą nic rozwalać ,zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj uparta z ciebie baba
:D :D :D 19:09 [zgłoś do usunięcia] ******.... Kotuś to możesz mówić do swojego kochasia. Nie jest mi potrzebny kochanek, poniewaz moj maz mnie doskonala zadawala :P I nie mow mi prosze jak mam sie zwracac i do kogo, o tym wybacz, ja decyduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******....
no chyba cie coś boli że ja dla ciebie kotek hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eretdyugkjghf
wcale się nie dziwię , ze wasi mężowie was zdradzali, jestescie po prostu GOWNO WARTE :) i udowadniacie to coraz bardziej z kazda swoja wypowiedzia, WREDOTA< ZERO GODNOSCI,ZAWISC = DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******....
Ale czemu ty się tak denerwujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj uparta z ciebie baba
20:08 [zgłoś do usunięcia] ******.... no chyba cie coś boli że ja dla ciebie kotek hahaha A co ma mnie bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******....
może głowa ,ja nie kotek ja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U1BATORZURBATOR
Idz do burdelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×