Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak się żyje

Romansować we własnym mieszkaniu po rozwodzie?

Polecane posty

Gość tak się żyje

Pół roku po rozwodzie mieszkamy razem i nic nie rokuje zmiany. Sąd nie rozstrzygał o sposobie korzystania z mieszkania. Spytałem byłą czy miałaby jakiś problem gdybym podczas jej nieobecności chciał przyprowadzić do swego pokoju kobietę (nie ukrywam że na sex). Wzbyrzyła się okrutnie i stwierdziła że ona nie przyprowadza facetów to i mnie nie wolno bo inaczej jak odkryje to zrobi mi grunwald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA PATOLOGIA
masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprowadź się. Matko jak można mieszkać razem po rozwodzie. Nie wyobrażam sobie. Swoją drogą to Tobie nie było by głupio jakby Twoja była żona przyprowadzała do domu facetów i za ścianą się bzykała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się żyje
no ale jakie praktyczne i mało kosztowne. Powiedziałem że gdy ona przyprowadzi gacha ja zrobie wypad na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejne takie życie. A później co? Ożenisz się z jakąś i zamieszka z wami? :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsedrftgyuhijkol;.'
a kt by chcial sie przespac z kims kt mieszka z byla zona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sa szczesliwi
Cierpienia rozwodników Widziałam w czyśćcu także dusze, które zerwały Sakrament Małżeństwa. Dusze te związane są jakby ognistymi łańcuchami... chcą oderwać się od siebie, aby być swobodne, ale to jest niemożliwe. Im więcej chcą się oderwać tym bardziej cierpią... bo się szarpią... Cierpienie - to jest okropne! Gdzie jedna dusza się ruszy tam druga iść musi za nią. Widziałam inne osoby, które zerwały Sakrament Małżeństwa żyjąc w. rozpuście, popełniając grzech wiarołomstwa przez powtórne związki cywilne, nielegalnie żyjąc cudzołożyli ciągle popełniając grzech śmiertelny. Osoby te były w świętokradztwie. Dusze ich wtrącone były w takie otchłanie, że patrzyłam z przerażeniem i myślałam, że to dno piekła... panowały tam okropne ciemności. Pytałam, dlaczego są takie ciemności? Dlatego, że miały okazję przejrzeć, a były zaślepione bo i Kościół je nawoływał i wiedziały, że źle postępują... Dusze matek, które pozostawiły swe dzieci bez opieki i poszły za popędem zmysłowym dając zgorszenie swoim własnym dzieciom, tak samo i ojców, którzy nie opiekowali się dziećmi zostawiając żony z dziećmi na pastwę losu miały za to jeszcze dodatkową pokutę: - ciągle miały przed oczyma swoje dzieci, które przez złe wychowanie również poszły na rozdroże... widziały nie tylko swoje własne grzechy ale i grzechy swych dzieci, co sprawiało im, wielkie męczarnie... kryły się w czeluściach, aby tego nie widzieć, ale im więcej się ukrywały, tym więcej widziały swoje straszne zbrodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
widzę cytat z Glorii Polo. przeczytaj uważnie, a zobaczysz sporo nieścisłości. :o Lektura propagowana przez kk oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
Mam na myśli CAŁĄ książkę, nie ten cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sa szczesliwi
to nie jest cytaz z glori polo i kk nie propaguje tej książki a szkoda gloria polo była w polsce i w wielu kosciołach odmuwiono jej dania swiadectwa ta sa Wizje siostry Medardy dotyczące czyśćca Ta co dyktuje (ociemniała Siostra Medarda) błaga żyjące dusze, które tak ciężko grzeszą jak wyżej wspomniane, w Imię Boga Sprawiedliwego i w Imię Boga Miłosiernego - zaniechajcie tej drogi dopóki macie jeszcze czas. Nadejdzie chwila, że przez wasze grzechy cały świat będzie karany! http://poznajmy-prawde.blog.onet.pl/Wizje-siostry-Medardy-i-siostr,2,ID416516039,n tu jest cały tekst http://www.taw1.republika.pl/medarda.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda jest taka a
że im więcej ktoś ma na sumieniu, tym bardziej szuka dla siebie usprawiedliwienia. jak te tutaj kochanice, "biedne niewinne' lelije, które się puszczają na prawo i lewo z żonatymi facetami i zdradzają swoich mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
to JEST cytat Z Glorii Polo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×