Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galimatiass

jem mniej i chudnę:) to działa...wystarczy się ograniczać:)

Polecane posty

Gość galimatiass

Dziewczyny da się! Jestem taka dumna z siebie:) Od miesiąca jem po prostu mniej. Staram się zdrowo odżywiać. Wiecie, ciemne pieczywo, warzywa. (np. uwielbiam pumpernikiel - ma dużo kalorii nawet ale jedna kanapka daje mi uczucie sytości, no i zawiera bardzo dużo błonnika co poprawia moją przemianę materii) Odstawiłam wszelkie przekąski typu chipsy, czekolada, słodkie napoje itp, chociaż czasem pozwalam sobie zjeść wafelka a w tamtym tygodniu jadłam pizzę:) No i właściwie po miesiącu rezultat jest taki że schudłam 6kg! To niby nie tak wiele, ale dziś odkryłam że znów mieszczę się w swoje ulubione spodnie i dobrze w nich wyglądam. Taka mała rzecz a cieszy! :* Jeszcze chciałabym schudnąć z 6kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyyyyyyu
a ja wpierdalam dużo błonnika i sie dalej wysrac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna spod zielonego guzika
Gratuluję :) Z jakiej wagi startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, super :) gratuluje :) też chce się zmieścić w moje ulubione spodnie. staram się mniej jeść, ale jakoś specjalnie nie uprawiam sportu... mam nadzieję, że też w końcu schudnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galimatiass
wzrost 168 waga początkowa 82kg:( teraz jest 76 Jeszcze 6 i będę w miarę zadowolona:) oczywiście najlepiej jakby się dało jeszcze więcej...np do 65kg? Ale...na początek ustaliłam sobie za cel 70kg. Wiem, że dla niektórych to i tak za dużo...ale od czegoś trzeba zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galimatiass
Mi błonnik bardzo pomógł. Kiedyś też miałam problem z tymi sprawami. A teraz wszystko jest tak jak powinno być i czuję się lżejsza. Nie mam wzdęć ani tego uciążliwego bulgotania w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matijulia
hej. moge się dołączyć do rozmowy? ja od dwóch dni dopiero ograniczam się z jedzeniem. wiem ze są tego efekty poniewaz juz w ten sposob schudlam kiedys 8kg. Teraz waże 81,7 przy wzroscie 1,68 i zamierzam zejsc do wagi 68. Tak mnie zdesperowal ostatni spacer gdzie ze znajomymi szlismy i byly tam laski ktore waża po 50 kg i widzialam jak moj maz nie mogl oderwac od nich oczu... Wiem ze przeszkadza mu ze jestm gruba! Ba! Samej mi to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmjuzniewiem
ja mam diete 1000 kcal i duzo cwicze a chudne po 2 kg m-cznie:( musialas baaardzo duzo jesc ,ze po malym ograniczeniu tyle waga spada zebys tylko sie nie zniechecila bo tylko pocxatkowo tak szybko leci niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmjuzniewiem
a i po ciazy w ktorej duzo przytylam niestety udalo mi sie zrzucic juz w sumie 50 kg poczatek super lecialo jakos ale teraz kazdy kg mniej to paranoja czasem mam ochote rzucic to w diably

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galimatiass
Czy jadłam dużo? Hm...wg mnie nie, ale możliwe że tak było. Np. prawie w ogóle nie ruszały mnie ciasta i słodycze. Moją zmorą były wszelkie słone przekąski. Pochłaniałam całą paczkę chipsów na raz etc. Zawsze byłam większa niż inni, ale koniec z tym. Wiem, że teraz będzie ciężej, ale nabrałam tyle energii i zapału że przetrwam wszystko i będę uparcie dążyć do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to faktycznie pomaga a nie te cud diety!!! Wystarczy racjonalne odżywianie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90dari
Hejka mam pytanko chorobie nie rąk. Jeszcze w grudniu jadłam mało bo 2 3 posiłki dziennie ale bardzo niezdrowo ciasta Chipsy pizzenapoje gazowane do tego paliłam. Od 3 tygodni nie pale jest 5 posiłków dziennie 8 - 11-14-17 i 20 nie pije Gazowanego nie jem Chipsow fast foodów ani słodyczy. Staram się jesc nabiał owoce sałatki warzywa mniej a mimo to przytyłam około 3 kg co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqqqq
Ja pół roku temu stosowałam oryginalne http://nplink.net/xbtMEpgw efekt :) ech 6 cm mniej w udach i 12 kg !!! Do dziś zero efektu JoJo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90dari...no co się dziwisz...5 posiłków? to dużo. Ja w 3 miesiące utyłam rzucając 15 kg...Teraz palę i wolę to niż nadciśnienie, otyłość , arytmię i zwyrodnienia kolan. Zrobisz to co będziesz uważała za mniejsze zło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiina
Zdecydowałam się na dietę opartą o pudełka w tamtym roku i sobie chwalę. Mam wydzielone ile i co mogę zjeść i się tego trzymam, ograniczyłam kalorie przez co udało się już trochę zrzucić. Jedzenie jest smaczne, zróżnicowane, dostaję 5 paczek codziennie, także mam na 5 posiłków dziennie, co też jest ważne żeby właśnie nie przejadać się raz dziennie ale jeść mniej ale częściej. Pudełka mi dowożą z firmy z portalu https://www.wygodnadieta.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfi77

Fajnie, że ci się udało trzeba mieć dobrą motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria

Alfi ja 12kg juz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Foreverslim to pierwsze tabletki jakie biorę.I jestem zaskoczona ich skutecznością.Miałam szczęście bo pierwsze tabletki i od razu trafiłam.U mnie w każdym tygodniu waga spada o 1,5 kg.Jeszcze miesiąc i kończę kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja też zdecydowałám się na zastsaowoanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnać. W końcu nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandriu

jem mniej i schudlam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaPodg

normakla jesz mniej ale czy zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorjo

Dobra rada 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeraKola

To podstawa nie obzerac sie. No niektorzy choruja ale wiekszosc sie nie rusza o duzo je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka Dora

Ja mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M34L

Nie na wszystkich to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolers

Ja jem mniej i nie chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foktor Quuinnnn

Oj nie zawsze tak działa zależy jaki metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×