Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

O TY świnio Zezowata tak mnie kochasz i zdradzasz mój ukochany nick:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda!!!!!!!!!!!!!!!!!.setunia jest setunią.Bardzo atrakcyjnie wyglądasz setunia jak siedzisz przy stole.Inne na ciemnym tle niezbyt,:P;) Za karmi było to:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co jeszcze wymyślicie pomarańczowe mondzioły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty Mańka, tak od razu napisz? a może najpierw buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem zainteresowana
Autorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowana? Ciekawe, to napisz coś o sobie i może ja też będę zainteresowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jaki ruch w interesie;) Bahus masz branie:) A oszołomom jeszcze się nie znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, ruch jak na Marszałkowskiej:) oszołomy mają to do siebie, że ekscytują się tak prostą rozrywką jak pisanie bzdetów, które na nikim nie robią wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym oni mogą mi przeszkodzić? normalna i poukładana kobita nie bierze do głowy tych płytkich wtrątów a inne mnie raczej nie interesują więc luzik:) ale dzięki za troskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klopf!!! masz natychmiastowy zakaz wchodzenia na ten topik!! Won stąd!!! Ale już!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu coś ruszyło niewzruszonego twardziela Mastera:D A co Ty leszczu masz do gadania na tym topiku, jest mój i ja decyduję o jego losach i to Ty powinieneś stąd spadać ćwoku, bo nie wnosisz tu niczego konstruktywnego i nie jesteś tu mile widziany, piszę tak na wypadek gdyby Twoja inteligencja pantofelka nie pozwoliła Ci tego zrozumieć ale tak to już w życiu jest, że takie patafiany jak Ty zawsze kończą tak samo, w otchłani zapomnienia i ignorancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciesz się, bahusik. To tylko specyficzna gra wstępna między mną a Moniczką (klopf) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jesteś? Myslałem, że poszedłeś popłakać sobie w kątku, jak przystało na małego chłopca, który dostał emocjonalnego klapsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadeszła pora, żeby zakończyć topik, tę żałosną próbę zrozumienia i poznania kobiet. Już wczoraj chciałem to zrobić ale z innego powodu, bo byłem na spotkaniu z cudowną kobietą i już myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi. Piękna, inteligentna, rozsądna i poukładana życiowo. Jednak okazało się, że ona ma inne zdanie na temat mojej osoby. Napisała, że nie było iskry i wie już po jednym spotkaniu, że nic z tego nie będzie. Nie wiem tylko dlaczego na koniec spotkania dwa razy przytuliła się do mnie i pocałowała? Pewnie chciała sprawdzić tą "iskrę". Mam już dość ciągłych poszukiwań, rozczarowań i robienia sobie złudnych nadziei, że prawdziwa miłość istnieje. Możecie sobie pisać, że się nad sobą użalam i jestem żałosny ale mam to już gdzieś, widocznie nie każdy może kogoś znaleźć. Może jest mi pisane życie samotnika. Miałem nadzieję, że kiedyś będę miał rodzinę, o którą będę się troszczył i kobietę, którą będę nosił na rękach ale cóż... Może jeszcze czasami zajrzę na te forum. Pozdrawiam wszystkich, którzy mi kibicowali i byli przychylni moim poszukiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiliśmy ci że
setunia to za wysokie progi na twoje nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiliśmy ci że
nie zrażaj się walcz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałem się z Setunią analfabeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiliśmy ci że
czemu kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłamie? nie mierz innych swoja miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejże bahus nie załamuj sie znajdziesz jeszcze swojego potwora albo Ona ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×