Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

master nooooooooooo cóz............... hmmmmm to ciekawe zajęcia mają na co dzień............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki bahusiątko
mamunia będe kiedyś miał żoncie?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem na 33 stronie jakiej szukam więc nie będę jeszcze raz smarowal tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
he he he no dobre dobre prywatna sesja terapeutyczna Bahusa...czekaj czekaj bo cię zaraz jak Kaszpirowski przez neta zahipnotyzują znowu się patałachów nazbierało...ludzie wy nie macie na prawde nic innego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiatra:D ubierz sie w jeden :d zgrzejesz sie M:D gęgaj na jednym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że ja niby jestem patałach? no cóz cofnij jakieś ponad 10 storn lub 30 a tam ujrzysz moje wcześniejsze wpisy, co świadczy o tym, że nie przypałętałam się ot tak nagle. a bahuś, cóz dzieki za miła odpowiedz z takim nastawieniem na pewno kogoś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
Miałam już iść spac ale jeszcze unos momentos Małe bahusiątko ciebie też z chęcią bym przygarnęła i zrobiła porządek że chodziłbyś jak w zegareczku Ćwierć nie miałam na myśli ciebie...tylko trolownie Dobranoc wszystkim szałaputom bahus z pewnością sprawdze miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ĆWIERĆ ale ile razy można pisać to samo? jeżeli jakaś panna jest poważnie zainteresowana a nie tylko zagląda i pyta z nudow to sobie to sprawdzi i nie będzie fochowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahus nei ma dla mnei odpowiedzi masz mi sam odp tzn powinienes wymigujesz sie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nudów, zapewne bym poczytała sobie 30 stronnicowy topik, ale to ponad moje siły zważywszy na mój ciężki stan zdrowia dziś, więc udam się na spoczynek i nie będę już nie potrzebnie trwonić w Tobie poirytowania moimi bezsensownymi pytaniami. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma Munia setunia no co to za pytanie dziewczyna musi po prostu lubić ten sport ale tylko z jednym trenerem Ma być dziwką ale tylko JEGO dzi**ią si? tak raczej powinna lubić wyuzdany sex marna ta odp ten sport dzięki za taki spoty wole inne:P ale chociaż starałaś się tak odpowiedzieć by swego ego nei spaprać jako kobieta:P a za to Bahus nei potrafił osp http://v3ndetta.wrzuta.pl/audio/9slCEie6Acz/lesley_gore_-_you_don_t_own_me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia no co to za pytanie dziewczyna musi po prostu lubić ten sport ale tylko z jednym trenerem Ma być dziwką ale tylko JEGO dzi**ią si?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki bahusiątko
i tak spierniczyłe ś kolejną szansę.:O Oj bahus przestań sie wygłupiać,gdyż ty nie chcesz sie z żadna spotkać w realu.:P:O:( Doskonały seksualny gawędziarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra-- wyrywam włosy z głowy--- Bahus--- już jesteś starym kawalerem! :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest złego w wyuzdanym seksie (czyt. na poziomie, z fantazją i finezją)? Ty lubisz tylko po bożemu pod kołdrą i po ciemku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia -- daj sobie spokój,przecież facio sie wygłupia a Ty znów wierzysz:D miej ❤️ i patrzaj w ❤️ miej ❤️ i patrzaj w ❤️ miej ❤️ i patrzaj w ❤️ miej ❤️ i patrzaj w ❤️ miej ❤️ i patrzaj w ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest złego w wyuzdanym seksie (czyt. na poziomie, z fantazją i finezją)? Ty lubisz tylko po bożemu, pod kołdrą i po ciemku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie am nic zlego tyle ze od razu mi nie odpowiedziales ok nei czepiam sie bo jakas jestem rozdrazniona i mnei w szystko irytuje spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus zdecydujesz Ty sie w końcu na coś albo będziesz w rozkroku stał jak słynna Rokitowa??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
Boże a wy dalej tu rozkminiacie Bahus oj wiedziałam ze to się źle skończy i nie pójdę tak szybko spać...poszłam się kąpać i myśle sobie zerknę jeszcze przed snem co on tam nasmarował ale nasmarować to chyba ja sobie muszę... tryby... bo o tej porze coś ciężko chodzą wybacz podalam zły adres i nic dziwnego że w skrzynce pusto mamunia13@onet.com.pl mam nadzieje że nie zabraknie ci zapału żeby napisac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×