Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

a w sypialni dziwką, tzn jak sie ma zachowywać??????/ a Ty co w zamian oferujesz/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
no fakt rozpisałam się a miałam na 21.30 iść na basen ale ups chyba już nie zdąże... no tak zdecydowanie nie jest naszą mocną stroną ale ostatnio zauważyłam, że u facetów to tez towar deficytowy... złoty środek...hi hi no ładnie to ujęłeś... tak to by każdy chciał..tak jak my kobiet- facet powinien wiedzieć czego chce od życia,być zdecydowany, pewny siebie ale powinien czasem pozwolić nam zadecydować, zadbany ale nie wypindrzony, z pasją której nie poświęcałby dużo więcej czasu niż nam samym, taki co to w ciągu dnia przytuli i da buziaka w czułko a wieczorem porządnie zerżnie i do tego wszystkiego będzie nas szanował....no właśnie szkoda tylko że chodzące ideały wymarły jeszcze przed dinozaurami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ MA MUNIA, no jak byś mnie opisała:) są tacy faceci, uwierz mi i nie myslę tu tylko o sobie bo i tak pewnie żadna z was w to nie uiwerzy i to też jest odpowiedź na pytanie Setuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
setunia no co to za pytanie dziewczyna musi po prostu lubić ten sport ale tylko z jednym trenerem:) Ma być dziwką ale tylko JEGO dziwkią si? oj przepraszam Bahus to przecież pytanie do ciebie nie bede się wcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISS jak widać niestety poszukuję nadal jednak zaczynam już tracić nadzieję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jednak poćwiczymy kiedyś razem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli są jakieś kontrowersje w sprawie zapoznania czarujacej damy,wyciagam pomocna dlon i oczekuję konstruktywnych wypowiedzi.:classic_cool:Bahus rusz dupsko tfu mózg i pierwszy sie wypowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
To gdzie ty chłopie byłeś jak cię nie było tzn. jak się hajtałam trzeba było wpaść do kościoła krzyknąć NIEEEE! Nie rób tego ideały na prawdę istnieją! ;-)A tak co tyle lat w plecy...ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zabierasz się do sprawy jak do jeża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch nigdy Cię nie pokocham. Choćbyś serce mi przyniósł na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
Ze mną to taka skomplikowana sprawa bo na tym etapie życiowym interesuje mnie trening koleżeński a ty chyba szukasz czegoś innego ale jeżeli taki tez ci odpowiada to ja w to wchodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma być-- nie zaśmiecajcie tematu bahusika! przez was zostanie starym kawalerem!! :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA MUNIA jeszcze nic straconego, zawsze możemy naprawić ten kardynalny błąd i życiową pomyłkie:) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to od pierwszej chwili, kiedy dałam Ci kosza. Przeze mnie jesteś taki zgnuśniały i zły. Idź się połóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwał jak zwał, trzepiesz się jak głupi i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie bahusikowi idzie słabo-- ale z odsieczą przybyła profesjonalna pomoc :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ĆWIERĆ jak widać na załączonym obrazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Munia
Bahus daj znać co i jak kiedy a może się spikniemy kiedyś i poćwiczymy jak coś to jutro zerknę co naskrobałeś albo pisz na mamunia@onet.com.pl Miło było ale czas na mnie jutro rano trzeba wstać i do roboty a dziś się nie wyspałam bo ciężą noc miałam...i bez skojarzeń tylko mi tu proszę:) P.S. Kolejne pytanie z innej beczki...w zasadzie wygląd nie ma większego znaczenia ale tak z ciekawości jaki masz kolor oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądrych pomocników na pęczki a większość też samotna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahuś przestań pisać o "dupie marynie" napisz, jakie kobiety lubisz, musi być konkret, jeśli się takowa tu znajdzie i będzie chętna to się spotkacie. jak ja uwielbiam konkretyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwierć psychiatra i psychoanalityk--- poszukają blokady emocjonalnej u bahusa--- może cofną się tez do czasów dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×