Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

izunia nie sprzeniewieżyłem sie Tobie i oczywiśćie za pieć 00.00 zapaliłem.Kopcę teraz wiecej aniżeli przedtem.Czekam na Twoja decyzje.:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani. Nic nie wyszło z moich postanowień, walcze sama ze sobą. Niech mnie ktoś porządnie opierd*li i wbije do głowy że jestem beznadziejna bo nic do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Iza nie jesteś beznadziejna, brakuje Ci jedynie podjęcia decyzji. Powiedz sobie - DZISIAJ NIE PALĘ i wytrwaj w tym postanowieniu. :D Dzisiaj nie palę i pozdrawiam 👄 552 DBP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie to sobie za każdym razem, a rano co? Najpierw zanim dotre do pracy walczę z myślami a i tak ide i kupuję paczkę. Zaczynam nienawidzić samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladałam własnie demoty i znalazłam dwa które coś mi przekazały: Kto pokonuje innych jest silny, kto pokonuje siebie jest potężny. Prawdziwy mistrz potrafi codziennie pokonywać swoje słabości. Szkoda że to sie nie tyczy do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosaosa też czytałam ta książkę ale niestety szybko zapomniałam to co przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten nieco pochmurny ranek jak i przedpołudnie. Izunia no to kiedy przestaniemy?Czekam z utęsknieniem na Twoja decyzję,gdyż śmierdzi mi znów jak jasny gwint.Znaczy wyprana odziez.Jeśli podejmniesz taka decyzje prześle Ci piękny prezent w postaci slajdu.Nie pozałujesz ,moze zaswiadczyc o tym Ewimati.No to na kiedy sie umawiamy??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest niebo bezchmurne:)po prostu pięknie jest, ale trzeba siedzieć w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosaOsa
ja rzucilam ze strachu przed zmarszczkami :( widzialam moja kuzynke ktora po zaledwie 2 latach palenia dorobila sie takich kurzych lapek jak 70letnia kobieta a ma zaledwie 28lat! Moj facet jego rodzina cala i mojej wiekszosc pali ale nic mi to nie robi. W skarbonce mam juz 80zl czyli 8dni bez fajek! Odstrzele sie za ta kase ze ho ho na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosaOsa
rzucalam z 10 razy, za kazdym razem bardzo chcialam i dupa. Teraz w sumie nie chcialam, nie myslalam o tym, impuls i juz wiem, ze sie uda. Powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik mały
przymierzam się do rzucenia fajek. Może od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam, mam nadzieje że jutro spotkamy się wszyscy już bez tego złodzieja zdrowia i pieniędzy:) Do jutra Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik mały
Iza czekam na Ciebie jutro :D bez fajek oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi ma okazje robic za bohatera. Przeciez gdyby nie Iza to oczywiscie by nie zapalil, prawda ? To baby sa wszystkiemu winne. Sciagaja faceta na zla droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I gdzie jesteście??:O:( Pamiętaj co obiecałas Izunia,dziś śmierdziel idzie w odstawkę.:P RealZonek!! Niby racja a bez bab jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosaOsa
zauwazylam ze temat to grupa ''zamknieta'', wiec wypada sie przedstawic :). Mam 21lat, palilam od 5lat a nalogowo prawie 3 lata. Od 11.04.2011 NIE PALE :) . Ale glupia bylam. Myslalam ze bez fajki nie bede juz taka lightowa, ze spotkania ze znajomymi palaczami beda udreka i bede im zazdroscila, a ja czuje sie jakbym nigdy nie palila, niczeg6 mi nie brakuje! Mozg przestal sie domagac i juz sie nie slinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugowlosaOsa-- gratulacje😘 Tak trzymać.Czekam na Izunię aby też tego śmierdziela rzucić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa zazdroszcze Ci takiego podejścia, ja myślę że bardziej będę tęskniła za sytuacjami w których paliłam niż za samym papierosem. Najgorzej jest w pracy. Nie mogę sobie wyobrazić pracy bez fajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosaOsa
izus uwierz ze ja tez myslalam, ze sytuacje w ktorych zawsze odpalalam fajke straca swoj urok. Wsiadalam do samochodu-ODPALALAM, spacerowalam-ODPALALAM, a juz wogole nie wyobrazalam sobie lezenia nad woda na kocu bez fajki- guzik prawda! Do 5dni przetrwasz i juz nie myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł🖐️ Izka posłuchaj Osy :D Myślę, ze paliłaś, jakiś smrodek czuje :P Powiem Wam w sekrecie, że jeszcze teraz mam takie napady czasami po obiedzie - tylko zapalę i pozmywam gary :O Ale jak wiekowa już jestem, dłużej paliłam niż Wy jesteście na tym świecie. Dzisiaj nie palę i pozdrawiam 👄 553 DBP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×