Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

FANFI 🖐️ miło Cię widzieć :D świetnie, że nadal nie palisz:) Jeśli chodzi o mój wiek - to mam już bliżej niż dalej;) ale młodo się czuję :classic_cool: FANFI współczuję Ci bardzo, taka tragedia Ciebie spotkała. Teraz jeszcze bardziej doceniam życie:) Ponad trzy lata temu też przeżyłam śmierć kliniczną, nie mogli mnie wybudzić z narkozy. Na szczęście pozostało mi tylko wspomnienie i myśl, że życie nie kończy się tutaj na ziemi. Evimati halo! gdzie jesteś? odezwij się:) Wszystkim życzę słodkich snów 👄 i nie palimy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie paliłem w ub.r ok.pół roku więc łatwo na razie jest.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tylko na chwilunie by powiedzieć że jestem żyje i nie palę oczywiście jak wcześniej trzymam się dzielnie Kobieto z mazur dziękuję za pamięć i pozdrawiam serdecznie a nawet śle buziaczki przytulaczki Jutro wejdę na dłuższą chwilkę tak wcześniej niż dziś :):):):) Wszystkich potulam i gratuluję Regres zmiany stanu cywilnego rzecz jasna :):):) słuszna decyzja chłopie słuszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Zapowiada sie sliczny ranek:) kolejny bez fajeczki, balam sie, ze dzien nigdy nie bedzie juz smakowal tak samo bez fajki, ze zycie straci urok, jakis smaczek. Nie wiem skad byly te obawy, to chyba skutek nalogu. Zabawne jak o tym pomysle teraz. Czuje sie jakbym nigdy w zyciu nie palila heh. A jak u Was, a u Ciebie Izka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati i Fanfi :D dzięki za zyczenia :) u mnie na ślaśku słońce w pełni :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wyjątkowo o tej porzemiłego i słonecznego dnia.🌻 Czas szybko upływa i dni bez palenia sie systematycznie powiekszają.;) Regres z jakiego Górnego czy Dolnego??:classic_cool: Kobieto z mazur miałaś wyjatkowe szczęście,ze z paralizu wyszłaś.Niestety mojej slubnej szczeście nie dopisało i pozostał jej paraliż lewej ręki.Najgorzej było "przyuczyć" sie w ubieraniu.Ubierałem ja z poczatku na chłopski rozum,tak też salwy śmiechu miałem od córki,która uczyła mnie wszystkiego.Lepiej jest zdejmować fatałaszki anizeli ubierać i to z gustem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani topikowi ludzie... U mnie tak śliczna pogoda że niby chce się wszystko, a cóż mnie nie chce się NIC.... przez duże N celowo bo mimo perspektywy na piękny weekend na Kaszubach mnie nie cieszy nic a nic... Pomocy bo zwariuje ::(:...szukam czegoś i nie mogę znaleźć nic konkretnego..porażka... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam że szukam czegoś to znaczy szukam już jakiś czas pracy i nie mam serio żadnej weny i polotu o nic nie znalazłam a jak CV wysyłam w różne miejsca to odzew żaden :(:(...jak się sprowadziłam do tego misteczka rok temu ponad to tak szybko i zgrabnie mi poszło...niestety szczęście trwało do mojej operacji a właściwie tuż przed bo dostałam z powodu redukcji etatów wypowiedzenie i tak tkwie w tym marazmie teraz i nie mam według obecnego stanu ducha szans na nową pracę...::( zaczęło mi to doskwierać poważniej niż sądziłam ... To sobie popisałam może mi ulży nieco.... Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Nie miałam czasu w ciągu dnia podpisać listy obecności;) taka zarobiona jestem :classic_cool: Współczuję Ci Evimati. Nie wyobrażam życia bez pracy. Ja tez mieszkam w takim mieście, gdzie ciężko o pracę. W tej firmie pracuję już 21 lat, wieje nudą czasem, ale nie zmienię. Dotrwam tutaj do emerytury, to jeszcze tylko 8 lat;) Fajnie dziewczyny 🌻 i chłopaki 👄, że trwacie w niepaleniu:D Iza a Ty co? nadal palisz? 1 maja już w niedzielę:) Miłego wieczoru życzę wszystkim 🖐️ 562 DBP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Evimati- moze sama stworz swoje szczescie i zaloz firme? Sama nad tym mysle:) Fanfi, Izka, Kobietka, Regres- co tak cichutko? Zyjecie? :p dla mnie sie weekend skonczyl niestety:( dzisiaj w poludnie minie 3tyg jak nie pale, bo rano jeszcze dymka puszczalam ;p Wypoczeliscie? Izka probujesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Osa 🌻 gratuluję 3 tygodni bez fajek :D Ja tez jestem w pracy :) pogoda kiepska, nie zazdroszczę tym, co mają długi weekend;) Wczoraj wybrałam się na długi spacer. Jak wychodziłam z domu padała z nieba tylko mżawka. A potem to już była prawie ulewa. Przez to, z długiego spaceru zrobiło się tylko 4 km, ale i tak wóciłam szczęśliwa:D Iza 🌻 daj znak czy decyzja podjęta;) Evimati🌻 jak dzisiaj samopoczucie? FANFI 👄 aleś się rozpisał:P paluszki bolały?:classic_cool: Regres 👄 jak przygotowania do najważniejszego dnia? :D Miłego dzionka życzę, pachnącego oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Tylko na krótko aby listę podpisać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nikt ważny_
A co to znaczy "wątpliwa obecność"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły i kulturalny Duch
14:19 [zgłoś do usunięcia] szmat nie trza przepraszać to ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie było mnie trochę i takie rzeczy że nikt nie zaprzeczy... :):):) dobre urządzanie sobie nieskładnych i nie potrzebnych nikomu literówek... Ja miewam się super ...wróciliśmy z Kaszub i czuje się już dobrze sama ze soba to najważniejsze Było tak pięknie i ciepło do dziś rankiem kiedy przez uchylone okno wpadł zimny wiaterek ale to zimmmmmny jak nie wiem, mimo to wyjazd zaliczam do super udanych i wrócę tam jeszcze nie raz a i Wam polecam :):):):)...długowłosa jak byś czytała w moich myślach z tą firmą :):) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co tu za raban sie dzieje??:O:( Jak zwykle wieczorowo.;) I mamy na powrót zimę,przepraszać sie trzeba bedzie z cieplym odzieniem.:O:( Izunia jak tam z tym co miało nie być?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie było mnie troszkę bo siedziałam na urlopie:) Niestety dalej się męczę, tylko proszę nie krytykujcie mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ciebie nie krytykuję, to jest Twoje życie. Dobrze napisałaś - "męczę się" ;) Czy będąc na urlopie paliłaś? ja tylko sobie wyobrażam jak Ty się męczysz będąc z narzeczonym , zapalić przecież nie możesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłam niestety, chyba na razie sobie daruje rzucenie. Nie jestem chyba gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Iza nikt nie powie Tobie niestety jak w twoim przypadku skutecznie rzucić faje....Jeśli nie jesteś gotowa to żaden post z naszej strony nie zadziała choćby skały s...y...brzydko pisze ale takie są fakty Przytulam Ciebie i pisz mimo wszystko może kiedyś będzie taki moment i dasz radę czego życzę Tobie z całego serca :):):) Pozdrawiam wszystkich serdecznie AAAAAAi i ważne na wypadzie minął mi dokładnie 1.05.2011r. trzeci okrągły miesiąc jak nie palę!!!!!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati 🌻 gratulacje:D Właśnie Iza aby skutecznie rzucić palenie musisz być gotowa do tego. Kiedyś napewno przyjdzie taki czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, chciałam się zapytac czy ktoras z was chce moze plastry niquitin, stopien pierwszy ? Kupione 2 opakowania z cenie 60 zł , bo byly na promocji w superpharmie,ale niestety nie przydadza mi sie :) jeśli któras chce niech napisze na mejla sjedryszczyk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×