Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Biorę Lesinelle od 9 dni i cały czas krwawię chociaż normalnie okres trwa u mnie 5-6 dni. Najgorsze jednak jest to, że od 2 dni czuję się jakbym jednocześnie miała grypę, kaca i w dodatku kot mi zdechł, chociaż nie zaszła żadna z ww. okoliczności. Beczę czytając Wasze wypowiedzi ale nie chcę odstawiać leku bez konsultacji a jest sobotni wieczór. Może ktoś litościwie mnie dobije bo nie jestem pewna czy dotrzymam otwarcia przychodni w poniedziałek rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,ja biore lesinelle od 6 miesiecy i bardzo dobrze sie po nich czuje przestalam plamic przed miesiaczka no i zniknely napady placzu bez powodu.Nawet piersi mi urosly,ale niestety nie schudlam no i cera mi sie nie poprawila.Mimo wszystko nie zrezygnuje z tych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.
siemka dziewczyny. właśnie jestem po pierwszym opakowaniu tych tabletek ogólnie to nie zauważyłam u siebie prawie żadnych skutków ubocznych oprócz bolesności piersi (co jeszcze da się przeżyć) ale najgorsze dla mnie jest to że nie mam ochoty na seks. brałam jakiś rok temu tabletki innej marki i nic takiego nie było, a teraz zaczęłam je brać po krążkach dopochwowych (które niestety nie są dla mnie) i zaczęłam fiksować.... zastanawiam się czy czasem ich nie zmienić ale wybiore 3 opakowania, może organizm sie przyzwyczai i minie (mam taką nadzieje) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1987
Witam, Lesinelle zaczełam brać od dzisiaj, mam nadzieje, że nie powinno być źle bo jest to odpowiednik yasminelle, te tabletki już brałam i jedyne co na początku odczuwałam to bolesność piersi i przy pierwszym opakowaniu plamienie ale już przy drugim wszystko było ok:) ma ten sam skład ale jest tańszy. Yasminelle można znaleźć w aptekach w cenach od 37zł do nawet 46zł, a za Lesinelle zapłaciłam 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulana
Ja przeszlam z Yasminelle na Lesinelle bo podobno to inny producenti jesttanszy. Zaplacilam u siebie 25zl:) ale mieszkam w mniejszym miescie moze dlatego. Po tych pierwszych bylam szczupla jak patyk ale teraz mam wrazenie puchne!!! Moze jednak organizm musi sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulana
Ja przeszlam z Yasminelle na Lesinelle bo podobno to inny producenti jesttanszy. Zaplacilam u siebie 25zl:) ale mieszkam w mniejszym miescie moze dlatego. Po tych pierwszych bylam szczupla jak patyk ale teraz mam wrazenie puchne!!! Moze jednak organizm musi sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt...
ja własnie skonczyłam juz pierwsze opakowanie tera z mam 5 dzien przerwy i 2 okresu. tyle, ze przytyłam 3 kg i wydaje mi się że to po tabletkach lessinele bo gdy nie brałam ich wg nie mogłam sie wybic po za swoja wage. po tabletkach czułam sie dobrze zadnych skutków ubocznych bólu piersi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2290
sprzedam lesinelle. Nowe, z apteki. wazn.2013rok. monika_ryba1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alilali
moje drogie... biorę lesinelle od 8 dni i nie mogę pozbyć się opryszczek na ustach. Wyglądamjak bokser... Jedna znik, pojawia się kolejna... Podobno to jeden ze skutków ubocznych... Jestem załamana, bo pracuję z ludźmi i to wpływa na moje relacje z klientami... Nigdy nie miałam takich syfów i nosicielem wirusa herpes też nie jestem... MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malfa86
Hej dziewczęta :) Tabletki lesinnelle przyjmuję od niedawna. To moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Na razie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Łykam je wieczorem ok 21. Czytałam, że wtedy "przesypia" się możliwe skutki uboczne. Czy znaczenie ma to, czy wezmę jednego dnia o 20:30, innego np o 21?? Chodzi mi o niewielkie odstępy czasowe, do godziny. Martwi mnie też fakt tycia po tabletkach antykoncepcyjnych. Z trudem zrzuciłam 20 kg i nie chciałabym znowu przytac... Choc czytam, ze po tych tabletkach raczej się nie tyje. Pozdrawiam wszystkie dziewczęta przyjmujące Lesinelle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam do was pytanie...byłam niedawno u ginekologa i przepisała mi lesinella, na ulotce jest napisane że należy użyć pierwsza tabletke z dniem rozpoczęcia miesięczki, jednak pani gin powiedziała mi że mogę zacząć je stosować po okresie...czy to możliwe? proszę o odpowiedź:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malfa86
Dla mnie ginekolog powiedział, że od pierwszego dnia okresu mam zacząć brać tabletki, a nawet można zacząć od drugiego, jeżeli pierwszego dnia okres nie jest za bardzo obfity. Lesinelle biorę już 2 tygodnie, nie odczuwam większych skutków ubocznych. Na początku bolał mnie trochę prawy jajnik, ale teraz wszystko jest ok. Jedynie zauważyłam, że bardzo szybko przetłuszczają mi się włosy, wcześniej nie miałam takiego problemu, więc myslę, że może to byc spowodowane działaniem tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulkkaaa
Aha, w takim razie nie rozumiem dlaczego moja gin mówiła że mogę po okresie...Eh tabletki zużyte po okresie moja mniejsza skuteczność? czy w ogóle są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee.93
biorę Lesielle od 2 tygodni. to są moje pierwsze tabletki. w pierwszym dniu czułam się dosłownie tak, jakby przejechał mnie walec. nic mi się nie chciało, bez powodu wybuchałam płaczem, ponad to bolały mnie piersi. do dzisiaj utrzymuje mi się plamienie. oprócz tego wszystko jest ok, mam nadzieję, że niebawem plamienie ustanie, bo męczy mnie to już ;p moim problemem jest jednak to, że boję się, że jednak te tabletki nie poskutkują... że pozwolę mojemu we mnie skończyć i zajdę w ciążę. niby wszędzie dudnią, że jeśli się je przyjmuje prawidłowo to zapewniają 100% skuteczności... powiedzcie mi, że moje obawy są uzasadnione? czy słyszałyście kiedykolwiek o wpadce przy prawidłowo stosowanych Lesinelle? muszę jakoś to przełknąć i przyzwyczaić się do myśli, że jestem bezpieczna w stu procentach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt...
poczekaj az skończysz pierwsze opakowanie i tak część 2 w tedy sądze bedzie mógł twój partner w tobie skończć. Ja tez własnie się tak bałam, ale popytałam koleżanek i powiedziały ze tak po 1 juz powinno byc ok. No i pozwoliłam skonczyw własnie jak juz brałam 2 opakowanie to była w tedy 6 albo 7 tabletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarmaM
Niby tabletki anty działają od pierwszej pigułki, ale ja też zawsze mam obawy. Co do Lesinelle, to biorę teraz ostatnie opakowanie Yasminelle, a potem zaczynam własnie Lesinelle i gin mi powiedziała, że mam zacząć normalnie po krwawieniu z odstawienia, jakby nie było zmiany na inne tabletki, bo mają ten sam skład. A jednak się trochę boję, czy ktoś tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela.
Hej dziewczyny. Ja zaczęłam brać tabletki od wczoraj. Dziś to wzięłam moją 2 tabletke.. W nocy po pierwszej tabletce zaczęłam obficie krwawić i miałam straszne bóle brzucha, rano po przebudzeniu tak samo. Myślicie że to ustanie? To są moje pierwsze tabletki w życiu jakie brałam. proszę o pomoc, może miałyście takie same objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarmaM
No wiesz, pierwszą tabletkę z pierwszego blistra trzeba wziąć w pierwszym dniu cyklu (=miesiączki), więc to chyba nie jest dziwne, że krwawisz w czasie okresu? Jeśli wzięłaś pierwszą w innym dniu cyklu, to zrobiłaś błąd. Pomijając to, to krwawienie i plamienie w czasie przyjmowania pierwszego blistra (czyli cały miesiąc) jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
tabletki zaczynamy przyjmować w pierwszym dniu cyklu (miesiączki), więc tak jak napisała moja przedmówczyni- chyba nie powinnaś byś zaskoczona tym, że krwawisz i masz bóle brzucha. jeśli zaczęłaś brać tabletki w jakimkolwiek innym dniu cyklu to normalne, że wystąpiło krwawienie i plamienie- organizm musi się przestawić. może się to utrzymywać przez całe pierwsze opakowanie. jednak musisz przez pewien czas stosować teraz oprócz pigułek inne zabezpieczenie, np prezerwatywy (jeśli wzięłaś tabletkę w inny dzień cyklu niż pierwszy). ja kończę brać pierwsze opakowanie Lesinelle za dwa dni. przez całe pierwsze opakowanie utrzymuje mi się delikatne plamienie, ale podobno to normalne. mam nadzieję, że od drugiego blistra wszystko będzie już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Witam, 26 grudnia wzięłam ostatnią tabletke z 1-wszego opakowania, jutro zaczynam drugie . Nie zauważyłam żadnych niepokojących skutków ubocznych, jedynie lekki ból głowy przez kilka dni ale to dało się przeżyć :) u mnie plamienie nie występowało .. Jak dla mnie są idealne! Polecam :) cena też nie jest taka zła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie mija 2 dzień kiedy stosuje Lesinelle. Pierwszą tabletkę wzięłam pierwszego dnia cyklu ok. godz 20. Pierwsza noc była tragiczna.. okropne bóle brzucha i nieprzespana noc. Przestraszyłam się, że każda noc będzie już tak wyglądać... Ale dzisiejszy poranek po 2. tabletce o niebo lepiej! Wstałam wyspana z bardzo dobrym humorem :) Póki co nie zauważyłam jakiś większych skutków ubocznych (po za tą pierwszą nocą i potwornym bólem brzucha) Nie bolą mnie nogi, piersi mam nieco spuchnięte ale również nie bolą :) a i ta kolejna dawka hormonów do i tak niezłej kolekcji bałaganu u kobiety nie robi większego zamieszania z humorkiem.. :) No ale to dopiero 3. dzień się zaczął.. zobaczymy jak będzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
dziś jest mój 3 dzień bez tabletek, właśnie dostałam krwawienie z odstawienia :) także wszystko jest okej ( odpukać! ). oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm20
hej, też brałam yasminelle, ale lekarka dałam lesinelle, bo sa tańsze, a działają tak samo.Zaczełam brac w pierwszym dniu okresu, już jestem po.Jednie co odczuwam to ból żołądka, jak bym miała balon w brzuchu. Zastanawiam sie czy to możliwe po tych tabletkach czy przez to ze chora jestem( katar, ból głowy itp). Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś wzięłam pierwszą tabletkę Lesinelle, i szczerze mówiąc bardzo bardzo boję się efektów ubocznych bo to moje pierwsze tabletki. Chciałabym przez to gładko przejść i mam pytanie: kilka z was pisało że w czasie przyjmowania pierwszego opakowania występowało plamienie inne, że okres. Nie jestem pewna czy okres naprawdę może się tyle utrzymywać? Czy to jednak tylko plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
ja zmieniłam yaz na lesinelle tylko ze wzgledu na cene, biore 2 tydzien lesinelle i nawet nie odczułam przejscia z jednych tabletek na drugie wiec juz jest ok :) od tabletek z drospirenonem nie tyje, cere mam ok, nie bolą mnie piersi, nie mam huśtawki nastroju, nie spada libido ( ba nawet wzrasta bo i bezpieczniej sie czuje na tabsach) no i ogolnie ok, ale wiadomo ze nie każdemu te czy inne tabletki podpasują. kiedys brałam novynette - przytyłam 10 kg - to byl jedyny ich minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są to moje pierwsze tabletki dziś będzie 3 dzień jak wezmę. Jak na razie, miałam dośc mocne skurcze podbrzusza, ale wziełam tabletke przeciwbólową i przestało. Czytałam ulotkę i się zastanawiam czy zwykły ibuprom dziala jakoś niekorzystnei w połączeniu z Lesinelle. ( w ulotce pisze, że głownie tabletki na padaczkę i wątrobę), ale jeśli któraś z Was ma taką wiedzę, to prosze o rozwianie wątpliwości. Dziś nieoczekiwanie po południu krwawienia zniknęły. Okres dostałam dwa dni temu, nie był tak obfity jak zawsze, czytając forum nie widziałam ,żeby którejś ustało krwawienie. Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem co koleżanka powyżej. Co z tym okresem? Nie wiem czy mam się nastawiać na jego koniec czyy będzie się tak ciągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
ja na swoim doswiadczeniu powiem tylko tyle ze przy braniu novynette okres ( a raczej brudne brązowe plamienie) trwał do ok. 15 tabletki. wznawiając branie tabletek półtora roku przerwy zaczełam yazem i plamienie skończyło sie też tak jakos po 2 tygodniach, obecnie przeszłam na lesinelle i okres skonczył sie normalnie - ale to tez inna bajka bo przeskoczyłam z jednych tabletek na drugie o tym samym składzie. plamienia moga wystepowac nawet przez całe pierwsze opakowanie az do wystąpienia kolejnej miesiaczki ( krwawienie z odstawienia - bo to nie jest prawdziwy okres) takie plamienia sa normalna reakcja organizmu na zmiany jakie zachodzą w naszym ciele i dostosowania sie do dawki hormonów. jesli w kolejnych opakowaniach plamienia bedą sie powtarzac to znak ze nie trzymają cyklu i nalezy zgłosić sie do lekarza w celu zmiany tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
tabletki zaczynamy brać w pierwszy dzień okresu- trwa on wtedy ok 5 dni, ale może zdarzyć się tak, że przez całe pierwsze opakowanie będzie utrzymywało się plamienie- to zupełnie normalne. wygląda to mniej więcej tak, jak ostatni dzień okresu- brązowe plamienie, co jakiś czas. ja miałam tak przez całe pierwsze opakowanie- przy drugim było już ok ;) żadnych skutków ubocznych, dla mnie rewelacja. mam jednak inne pytanie. kończę drugie opakowanie, niedługo zacznę brać trzecie. czy mogę nie zrobić przerwy w braniu tabletek? zależy mi, żeby nie wystąpiło krwawienie z odstawienia, bo z moim TŻ wybieram się na romantyczny weekend :) czy trzecie opakowanie to nie za wcześnie na robienie takich 'eksperymentów"? zależy mi na szybkiej odpowiedzi, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt..
mam pytanie teraz bede brać 4 opakowanie lessinelle.interesuje mnie to czy podczas przerwy z odstawienia w której w trzecim dniu mam zawsze plamienie moge razem z partnerem konczyć stosunke tzn. czy moze podczas tej przerwy za nim przyjdzie mi okres dochodzic we mnie w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×