Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość Ooonikuk9000
Ok, czyli po ludzku albo biorę po 7 dniowej przewie (odstawienie) albo bezpośrednio jedno po drugim bez przewy :P Dobrze zrozumiałam? :) A tabletki najtaniej znalazłam po 28,90 w aptece na Stawowej jak komuś ta informacja się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Kończysz normalnie tamto opakowanie, potem ta przerwa i zaczynasz brać Lesinelle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Bądź od razu po tamtym opakowaniu jeśli nie chcesz przerwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooonikuk9000
Dzięki Ci serdeczne syllwia :* Ciekawa jestem jak to będzie po zmianie - czy pozytywnie to wpłynie na mnie czy wręcz przeciwnie zaczną się kłopoty i będę myśleć że mogłam nie zmieniać bo nie było przecież tak strasznie :P Chociaż coraz częściej zaczynam się zastanawiać, czy te moje migreny, rozdrażnienie, zmienne nastroje nie są choć trochę skutkiem obecnej anty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Ooonikuk9000 prosze bardzo :) a gdzie dokładnie na Stawowej ta apteka? tam w tym mini "centrum handlowym" ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooonikuk9000
Apteka jest po schodach w górę, niedaleko komisiariatu i księgarni Matras ;) Podejrzewam, że podobną cenę będzie miała Apteka Główna na 3-go Maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snow123
Cześć Dziewczyny! Gdzie kupujecie lesinelle w Poznaniu? Mi najtaniej udało się je zdobyć za niecałe 32zł Byłam chyba w 10 aptekach i ceny wahają się od 32 do 53zł w tym średnia cena ok 38zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam ogromną obawę, jestem po 5 opakowaniu lesinell. różnie bywało czasem miałam juz krwawienia przed końcem listka z tabletkami i tak wsumie było od 2 -3 opakowań. Na początku w ogóle krwawiłam jak chciało ale to wiadomo. A teraz jest drugi dzień po odstawieniu a tu nic ;/ nie uprawiam seksu podczas odstawienia, ani dwa dni przed ostawieniem tak na wszelki wypadek. Kurde, denerwuje sie ze to ciąza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja9292
Spokojnie, ja zawsze dostawałam krwawienie 3 dni po odstawieniu blistra, kończę opakowanie zawsze w piątek, okres dostaję w poniedziałek 3 dni później, wiec nie denerwuj sie na zapas bo to nic nie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po tych tabletkach przytyłam 2,5 kilo, i trochę urósł mi brzuszek, nie wiem dlaczego, kiedyś brałam Yasmin spory czas i nic takiego się nie zdarzyło, wręcz schudłam nawet sporo. Natomiast Lesinelle na odwrót, nie wiem czemu tak jest, przecież to ta sama substancja czynna drosipirenon, i w lesinelle jest mniej estrogenów. Brałam te tabletki 9 miesięcy, jedyny plus super cera nawet lepsza niż po Yasmin.Obecnie mam ponad miesiąc przerwy, dostałam właśnie normalny @ i mam nadzieje, że zrzuce ten brzuszek i kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciekS
witam, chciałam spytać czy mogę zacząć brać tabsy od 15 dnia cyklu żeby wywołać sobie okres? jak długo będę musiała je brać żeby uzyskać zamierzony cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
OlciekS jeśli przeczytałaś dokładnie ulotkę to tam wszystko pisze, kiedy możesz wziąć pierwszą tabletke . " Przyjmowanie leku Lesinelle należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu (to znaczy w pierwszym dniu menstruacji). Jeśeli pacjentka zacznie przyjmować lek Lesinelle w pierwszym dniu menstruacji, jest natychmiast chroniona przed ciążą. Można też rozpocząć przyjmowanie leku od 2. do 5. dnia cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe środki antykoncepcyjne (na przykład prezerwatywy) przez pierwsze 7 dni. " więc jeśli weźmiesz tabletke 15 tego dnia cyklu to na pewno nie jesteś chroniona przez pierwsze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciekS
tak, ale ja nie chcę ich brać jako leku antykon, tylko za ich pomocą wywołać okres . Da się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga123123
W Koninie, w aptece w Kauflandzie płaciłam 38,90 a miały być po 25zł :( Jeżeli któraś z Was wie, gdzie można w Koninie je taniej kupić, będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamb
Witam, z tego co czytam, wasze komentarze, wnioskuje, że większośći nie są potrzebne te tabletki, gdyż wystarczy dieta i duzo sportu ;) większość jest załamana, że waga im nie spada a cycki nie rosną... prosze was.. po co brać te tabletki, bądźmy poważni. najwiekszym plusem, powinno być to, że seks jest o wiele przyjemniejszy, czujemy się bardziej bezpiecznie ;-) osobiście, dziś byłam u gina i przepisal mi te tabletki, czekam z niecierpliwością na początek okresu i chętnie je wyprobuje. Ten komentarz nie miał na celu kogoś urazić, jednak to się rzuca w oczy. więc faktycznie warto pisać o tym, że jest wiecej plusow. ale jak się zalicie , ze waga nie spadła to chyba juz sam plus, ze nie wzrosła ;) nie potrafimy się cieszyc z tego co mamy. naprawde. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o0
hey, Lasinelle były moimi pierwszymi tabsami od gina i brałam je ok. 6-7 miesiecy i nie mam porownania z innymi tabletami ale ostatnio lasinelle stał się b ciezko dostepny wiec zmienil mi ginekolog na Silvie. Co do lasinnelle to jeden najwiekszy minus brak libido, nie chce mi sie uprawiac seksu a kocham mojego faceta i wczesniej pociagal mnie bardzo wiec co sie z tym stało? ;f do tego suchość w pochwie, niemoznosc podniecenia sie jak dla mnie skes moglby nie iestniec. Pozatym mialam wzdecia, reszta bez zastrzezen. mam nadzieje ze po silvie bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz ci los
lEsinelle a nie lAsinelle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfgghgh
Biorę Lesinelle od ponad pół roku i nie mogę w sumie narzekać. Cera się poprawiła, schudłam kilka kilogramów i czuję się bardzo dobrze. Poza tym kupuję te tabletki po zaskakująco niskiej cenie- 28 zł. W Warszawie przeważnie kosztują 38 zł, natomiast ja staram się kupować je w swojej rodzinnej małej miejscowości po niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Lekarz przepisał mi Lesinelle są to moje pierwsze tabletki na które się decyduję wcześniej brałam Sylvie i miałam skutki uboczne przez tydzień bardzo się źle czułam i zrezygnowałam z ich brania i trochę się boję o te skutki uboczne a najbardziej o zakrzepice bo mam kilka żylaków .W mojej głowie też jest coś zanotowane że tabletki nie zadziałają i będzie 3 maluch którego już nie chcę .Nie wiem czy iść do psychologa czy ten lęk sam minie . Jak było u was czy też miałyście takie obawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie lekarka powiedziała że podczas brania tych tabletek na początku wystąpi krwawienie lub plamienie czy wy też tak miałyście i czy było mocne ? W okresie kiedy będę zaczynała brać te tabletki jadę nad morze i nie wiem czy nie przesunąć o jeden miesiąc brania ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie lekarka powiedziała że podczas brania tych tabletek na początku wystąpi krwawienie lub plamienie czy wy też tak miałyście i czy było mocne ? W okresie kiedy będę zaczynała brać te tabletki jadę nad morze i nie wiem czy nie przesunąć o jeden miesiąc brania ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do CHERRY19 w której aptece w czechowicach-dz kupiłaś te tabletki w tak niskiej cenie? i czy to była promocja czy regularna cena? I jeszczejedno pytanie (bo się nie orientuję) czy na recepcie tak jak ja miałaś ten lek bez zniżki czyli 100%? dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Lesinelle od 6 miesięcy i w sumie jestem zadowolona, chociaż był pewien czas gdy spadło mi libido i to bardzo aż zaczęłam się martwić :( Na szczęście to przeszło chociaż muszę powiedzieć, że zanim zaczęłam brać tabletki i podczas pierwszych 2 mies stosowania libido było o wiele wiele większe. To jest chyba jedyny minus. No i mam silne pobolewania jajnika, czy powinnam mieć powód do niepokoju? W końcu powinny się 'wyłączyć', więc dlaczego odczuwam ból? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polanitttt
Cześć, biorę Lesinelle już od pół roku i jestem bardzo zadowolona! To moje pierwsze tabletki, wcześniej naczytałam się sporo złego o antykoncepcji i jestem pozytywnie zaskoczona ;). Mam 18 lat i decyzja była spowodowana w 80% bardzo nieregularnym, bolesnym i zdecydowanie zbyt częstym "miesiączkowaniem" (nie lubię tego terminu ^^). Tylko raz zdarzyło mi się zapomnieć o tabletce i wziąć ją następnego dnia i nie spowodowało to żadnych problemów. Biorę ją zawsze przed snem, ale może to oznaczać odrobinę różne pory ;). Nie było i nie ma przez cały ten czas żadnych skutków ubocznych, nie utyłam, nie schudłam, cera ta sama, samopoczucie też, nie bolał mnie ani brzuch, ani głowa. Okres od razu się uregulował, może jest trochę bardziej obfity. Przychodzi dopiero pod koniec czwartego dnia po odstawieniu, także zawsze zaczynam brać nowe opakowanie w jego środku. Chciałabym więc zostać przy tych tabletkach, ale niedługo wyprowadzam się zagranicę i będę musiała postarać się tam znaleźć tabletki o tym samym składzie. Mam nadzieję, że nie będą droższe, ta cena była naprawdę niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polanitttt na ulotce masz odpowiedniki tych tabletek i można je kupić za granicą . Nie wiem gdzie jedziesz ale ja też wyprowadzam się za granice do Irlandii i tam na receptę można kupić je za 50 centów o ile ma się Medical Cart czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka16
Hej;) Mam pytanie... od dziś zaczynam tabletki lasinelle...ale okres od razu mi się skończył. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeżeli Twój okres trwa 5 dni, a je można rozpocząć brać do 5 dni od początku okresu,to całkiem normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko powiedzieć, że zmieniam tabletki :) Od poniedziałku będę stosować Regulon. Lesinelle było ok, żadnego trądziku, bólu piersi czy inne, miałam niestety koszmarne zmiany nastrojów (rzucałam telefonami o ścianę, itp) i kompletny spadek libido. Zobaczymy co teraz będzie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo;)
Cześć Laseczki :) Ja zaczęłam brać Lasinelle, leci czwarty dzień. Wszystko jest ok, 3 dni okresu miałam troszeczkę skąpsze niż okres, a dzisiaj tylko lekkie krwawienie :) Strasznie boli mnie od wczoraj głowa... może dlatego że miewam migreny (przeraziłam się jak przeczytałam w ulotce, że jak tak jest to nie powinnam brać tabletek, nie wiedziałam dlaczego- teraz już wiem, okropnie się nasiliły). Do tego palę papierosy, i ogólnie paczka starczała mi na dwa, czasem trzy dni. Ale niestety ostatnio mam ciężki okres i z tych nerwów wypaliłam chyba z pół paczki każdego wieczoru (bo akurat wtedy zebrało mu się na kłótnie, k... ! i to akurat jak zaczęłam brać tabletki). Teraz tak boli mnie brzuch i mam mdłości, że palę tylko jak serio muszę... podejrzewam że nawet gdybym nie brała tabletek miałabym to samo, bo ile można palić ? ..... Zaczęłam brać od pierwszego dnia cyklu, biorę o 12 po południu (bo jak zapomnę to mam czas jeszcze do 24 żeby zażyć, a tak to po nocach bym musiała brać). Tak mi siostra doradziła, żeby wybrać sobie tą godzinę, tylko przeczytałam że jak bierze się wieczorem to przesypia się skutki uboczne ? :) mogę teraz zmienić godzinę na wieczorną, czy już nie za bardzo? Czułam się tak dobrze, póki ten bałwan nie zaczął mnie denerwować! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka2205
sprzedam opakowanie Lesinelle- nowe :) kontak meilowy :alinka2205@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×