Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Koleżanko powyżej a w którym dniu w przerwie dostałaś okresu? Bo właśnie jestem po pierwszym opakowaniu, 4 dzień przerwy, a okresu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ok 3 lata bralam Sydni 35 i było super przy tych tabletkach... schudłam czego bardzo chcialam, za to piersi mi urosły, cera (bo ze względu na nią je brałam) poprawiła się bardzo skończył się mój koszmar z trądzikiem... owłosienie dużo mniej kłopotliwe. Niestety, moja pani dr powiedziała, że tabletek z tak wysoką dawką hormonów nie można długo brać... No i zmieniła na Sylvie 20, z początku było OK, problemy zaczęły się po kilku miesiącach, największe z owłosieniem :| okropne, gęste, grube włoski w miejscach w których wcześniej ich nie było, cera zaczęła się przetłuszczać i znów trądzik... ;( powiedziałam dość, przedstawiłam problem i poprosiłam o zmianę tabletek, dostałam Lesinelle, zaczynam je brać od soboty... i właśnie, czy u was miały one wpływ na zmniejszenie owłosienia i łojotoku skóry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia000
Powiem wam tak tak czytam wszystko co tutaj jest napisane i jakos sie dziwie poniewaz skonczylam brac 1 opakowanie tabletek lesinelle i odczowam tylko tyle po nich ze chudne nie mam zadnych zaburzen humoru zadnych plamien o czym nie powiem bo bylam rowniez uprzedzona przez gin za kilka dni zaczynam brac 2 opakowanie i jak narazie nie mysle o zmienie tabletek bo te mi odpowiadaja:) pozdrawiam was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś właśnie w 5 dniu przerwy dostałam wreszcie okres. Trochę boli mnie głowa ale nie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 22
Witam...wlaśnie zaczęlam brać lesinelle, ale czytając Wasze opinie troszkę się przerazilam...wiekszość osob po nich traci na wadze.... jestem szczuplą osobą i w moim stanie stracić ok 3 kg to dramat...po jakim czasie mniej więcej mogę zauważyć zmiany? miesiąc? dwa? mnie lekarz zapewniał, że nie stracę po nich na wadze a wręcz mogę ok 1kg przytyć...a jak biust? ktoś zauwazył jakieś zmany? zmniejszył się? powiekszył? byłabym wdzieczna za odpowiedz...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa 22 można stracić na wadze ponieważ Lesinelle nie zatrzymują wody w organizmie... ale nie koniecznie, wszystko zależy od organizmu. Dziewczyny proszę o radę! Zmieniłam tabletki na Lesinelle tylko ze względu na cerę!! ale odkąd je biorę (niecały miesiąc) tak mnie wysypało, że szok!!:/ i to tylko w tych miejscach: broda, żuchwa, szyja... mam guzy i nacieki ropne (charakterystycznie dla trądziku hormonalnego) a przecież Lesinelle mają m. in. poprawiać wygląd cery..;( nie mam już sił latać po dermatologach którzy w kółko przepisują to samo (antybiotyki). Jak myślicie czy to tak tylko na początku (cera się oczyszcza)? Czy to przez Lesinelle i powinnam przestać je brać... :( jedyna moja nadzieja w tych tabletkach była :/ i tyle opinii czytałam, że cera przy nich ładnieje... powinnam czekać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywna333
Jak zaczęłam to brać (moje pierwsze jakiekolwiek tabletki) też mnie wysypało. Przed wszytskim miałam prawie idealną cere, ale raz mnie wysypało, wszytsko się zagoiło i jest spokój. Widocznie organizm się oczyścił : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_i
hej! Przed 4 dniami konczylam pic pierwsze opakowanie. Mysle tez ze schudlam, ale moze mniej jadlam nie wiem :D takze zwiekszyl mi sie biust, ale nie wiem dokladnie czy to od tych tabletek czy od tych co pilam wczesniej. Wczesniej pilam "Atywia". Nie sa bardzo znane. Jak poszlam drugi raz do gine, byla inna pani i ona nawet nie slyszala o takich wiec wypisala mi Lesinelle. Juz 4 dzien przerwy a nie mam okresu. Martwi mnie to troche, ale mam nadzieje ze sie doczekam jednak okresu, bo co czytalam inne tez mialy podobnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_i
jeszcze moge dodac ze po Atywii cera mi sie ladna zrobila, i siostra mi teraz zazdrosci ze nie mam zadnych pryszczy. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę 1 opakowanie i cera puki co nadal tragedia :/... dalej wysypuje i nawet nie przestała się przetłuszczać :(... czekamy dalej... Do tego dostałam plamień czego nigdy wcześniej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywna333
też bałam się o ten okres, ale dostałam go dopiero pod koniec 4 dnia, więc spokojnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ zmieniałam tabletki z Sylvie20 na Lesinelle musiałam wziąć te 2 opakowania pod rząd... i teraz, pod koniec Lesinelle dostałam okres!:/ trochę za wcześnie? Zaczęło się od plamień, miałam jeszcze 2 ostatnie tabletki z opakowania a tu krwawienie... Myślicie, że powinnam iść do gin.? Czy to się zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia:)
Witam Was kobietki, właśnie jestem w trakcie brania tabletek Lesinelle (3 opakowanie). Co do skutków ubocznych to nie miałam prawie żadnych poza tym, że rano dziwnie pobolewał mnie brzuch czy żołądek, sama nie wiem. ale było to chwilowe ok pół godziny po przebudzeniu, zaznaczę że tabletki biorę między 22 a 23:) Jednak teraz przy 3 blistrze odczuwam ból piersi tj. przed okresem a do niego jeszcze daleko. wydaje mi się że zaczęły one też się powiększać. Co do libido to jest ok, bez zmian.:) Podsumowując jestem zadowolona jak na razie (są to moje pierwsze tabletki) Pozdrawiam wszystkie Lesinellki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....Ja konczę wlaśnie pierwsze opoakowanie...i też przez cały ten miesiąc pobolewał mnie brzuch zaraz po przebudzeniu...trochę mnie to martwiło, ale widzę,że to chyba normalne...jak na razie nie schudłam nic..może nawet poł kg przytyłam, bo ciągle po tych tabletkach ( szczególnie rano) jestem glodna i jem jak opętana..i piersi bolą mnie przez cały miesiąc:/ drażni mnie każdy dotyk i nie mogę normalnie spać..nie wiem czy to normalne...więcej skutków ubocznych nie zauważylam...żadnych humorków...cera w sumie nienajlepsza, ale mam nadzieję na poprawę....pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia:)
Co do cery to chyba też zauważyłam zmianę niestety na gorsze, zawsze miałam skłonności do wyprysków ale nigdy nie miałam ich za wiele a teraz jest ich więcej. Odnośnie apetytu to tez mam duży rano bo odnoszę wrażenie że właśnie po przebudzeniu "ssie mnie głód" :) i to może być spowodowane tabletkami bo przed snem często jem więc nie powinnam normalnie odczuwać czegoś takiego, tu ciągle rano jestem głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssiaaaa
Potrzebuje pomocy! Od 10 sierpnia mam non stop kaszel, bylam juz kilka razy u lekarza, najpierw podejrzewali zapalenie oskrzeli, potem sie okazalo ze nic mi nie jest tylko cos na strunach glosowych, no ale dalej kaszle suchym kaszlem, nie jest on silny, no ale jest. No i tu pojawia sie moje pytanie, od 23 sierpnia zaczelam brac te tabletki Lesinelle, nie mam zadnych skutkow ubocznych, jeden dzien bolal mnie mocno brzuch. W ulotce przeczytalam ze jesli pojawi sie kaszel to powinno sie odstawic tabletki, no ale ja go mialam prawie 2 tyg wczesniej i jest bez zmian. Powiedzcie, powinnam je odstawic czy tez nie? Moj ginekolog na urlopie, a do innego nie wiem czy isc. To sa moje pierwsze tabletki anty. Prosze odpoweidzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_i
Hej. Moim zdaniem powiniennas schodzic do innego ginekologa. Albo zatelefonowac do swojego, moze w czasie urlopu odbierze tel... Jak nie to lepiej schodzic do kogos innego. Bo to nie zarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak1326
biorę lesinelle od roku i są fantastyczne. waga taka jak była zero skutków ubocznych no chyba że wiekszy biust:)) gorąco polecam:) wcześniej uzywała cilestu ale to była tragedia...wymioty, bule brzucha głowy nie mogłam nic przeczytac z dalszej odległości ... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoatea
Witam.To moje pierwsze opakowanie tabletek anty,nigdy wczesniej nie bralam i właśnie mam za sobą 2 tabletkę i strasznie obawiam sie mozliwych skutkow ubocznych...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trakcie pierwszego opakowania, został mi jeszcze tydzień do końca. Póki co trochę mnie pobolewają piersi, zupełnie jak przed okresem i bardzo, ale to bardzo minimalne plamienie się pojawiło. Jeżeli na tym poprzestanie sytuacja ze skutkami ubocznymi, to będę bardzo zadowolona. Brałam wcześniej Harmonet, po którym zaczęło mi się zwiększać owłosienie, Yasminelle, po której miałam takie wahania nastroju, że sama ze sobą nie mogłam wytrzymać, a na koniec tak mi spadło libido, że denerwowała mnie każda próba, jaką podejmował mój chłopak:p Bardzo mi zależało, żeby libido mi po Lesinelle nie spadło i póki co jest ok, a nawet mam wrażenie, że się zwiększyło, ale to może zasługa mojego mężczyzny, na którego mam ciągle ochotę:p Tak, czy owak z Lesinelle na razie jestem bardzo zadowolona, będę was informować, jak po kolejnych opakowaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... :)
hej :) zaczęłam pierwsze opakowanie lesinelle (biorę już od tygodnia) i właściwie od niedawna mam jakieś dziwne wahania nastroju.Jestem nerwowa i chce mi się płakać bez powodu... zastanawiam się czy już trochę nie przytyłam.Czuję się opuchnięta i jakby z efektem wzdęcia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... :)
Przeczytałam ulotkę i było napisane,że od pierwszego dnia stosowania lek chroni przed ciążą.Przyznam się,że długo nie czekałam ze zbliżeniem i zrobiliśmy to po prostu bez prezerwatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoatea
No mi zostalo juz zaledwie pare tebletek do konca pierwszego opakowania.Generalnie na poczatku delikatnie pobolewal mnie rano brzuch,tak jakby okresowo,ale po kilku dniach minelo,potem zaczely bolec mnie delikatnie piersi,a teraz dostaje plamienia.Mam tylko nadzieje,ze to sie wkrotce uspokoi.Poza tym czuje sie po nich dobrze,nie miewam humorkow,nie czuje zmeczenia,nie widze zmian w wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt...
cześć. mam pytanie troche krępujące i bezpośrednie ale czy wasi partnerzy podczas stosunku gdy jedziecie na tabletkach ale bez gumek dochodząw w Was?? wiem ze to troche dziwne pytanie ale chce sie dowiedziec bo zadna z moich koleżanek na to nie pozwala. a chodzi mi o to poprostu czy jak facet juz dojdzie to czy jest jaka kolwiek możliwość zajscia w nieplanowana ciązę. Sorki za bezpośredniość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie bierze tabletki regularnie i zgodnie z zaleceniami to szanse na zajście w ciążę są praktycznie zerowe, ja zawsze robie to do konca bo po to łykam tabletki żeby nie nakładać sobie kolejnych ograniczeń bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_1986
Witam, ja biore Lesinelle juz 6 mcy. Pierwszy miesiąc był najgorszy, brzuch mnie bolal non stop, krwawienie mialam az do drugiego blistra( ponad 30 dni), chcialam juz odstawic tabletki, ale poszlam do gina i mi powiedzial, ze od drugiego blistra powinno sie wszystko unormowac i mial rację. Teraz czuje sie super, cera mi sie poprawila a zawsze mialam z nią problemy. Jedyny minus to taki ze faktycznie schudlam i nie moge do swojej starej wagi wrócic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po prostu ja
Cześć Dziewczyny. Więc ja biorę te tabletki już od 3 miesięcy i powiem Wam, że dobrze sie po nich czuje. Nie przytyłam, a jednak piersi mi urosły ;D Lecz jedyne co mnie nie pokoiło, to to że z dniem kiedy wzięłam 1 tabl., okres mi się zastopował... Po 3 dniach znów zaczęłam krwawić i trwało to przez miesiąc...;/ Fakt faktem nie było to obfite krwawienie, nazwałabym to plamieniem... W drugim miesiącu wszystko sie unormowało ;) i do dzis jest git :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigo1
Witajcie Mam mały problem jeśli chodzi o lesinelle. Dzisiaj skończyłam pierwsze opakowanie. pierwszą tabletke wzięłam w pierwszym dniu okresu(20 paź), tak mi się wydawało ,że to okres bo zaczeły się brązowe plamienia więc łyknęłam tabletke i czekałam spokojnie na okres. U mnie zawsze objawia się okres tak ,że mam brązowe nikłe skrzepy w pierwszym dniu by potem pojawiły się dość obfite krwawienia. Jednak takiego prawdziwego krwawienia ani widu ani słychu. Aż tu od 27 października pojawiły się krwawienia dość obfite i trwają do tej pory :/ Na początku bolały mnie piersi, zmiania nastroju(chyba nawet do tej pory) większy apetyt.. 2 lata temu brałam przez rok Novynette i nie miałam takich sytuacji. Zaczyna mnie martwić to nieustające krawienie i zastanawiam się czy nie odstawić tabletek.poradzicie coś dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×