Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość willma26
kupię lesinelle!!! Nawet kilka opakowań!!! willma26@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
ika, powiem Ci, że ja zauważyłam coraz częściej, że mam brzuch wzdęty jak balon.. nie wiem czy jest to wina tabletek, czy czegoś innego.. w każdym razie jak biorę tabletki 3 miesiące tak zdarzają mi się co jakiś czas tego typu przypadłości.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
willma26 to idź po recepte do gina i sobie kup (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malfa86
carolinee93, ja zauważyłam to samo. Zastanawia mnie, czy te wzdęcia to wina tabletek. Skoro Ty też to masz, to może coś w tym jest... Wcześniej nie miałam z tym problemu, a teraz brzuch jak balon... ojjj :/ To moje 3 opakowanie, mam nadzieję, że minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagda123
Ja brałam te tabletki po pierwszym opakowaniu przytyłam 5 kilo tak samo jak po kontracepcie , ogólnie byłam zła , płakałam cały czas . Nie wiem sama co mam robic czy moge brac jakiekolwiek tabletki bo po 2 opakowaniach kontraceptu i jednym lesinelle przytyłam około 8 kilio a w moim wieku to dużo zwłaszcza ze jem bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
Malfa86, przy pierwszych dwóch opakowaniach te dolegliwości nie były aż tak widoczne, dopiero przy trzecim opakowaniu jestem w stanie stwierdzić, że to pewnie od tych tabletek.. nie jest to aż tak uciążliwe, jednak denerwuje mnie, dlatego łykam czasem espumisan, jest baardzo pomocny, niedrogi, skuteczny i bezpieczny :) nie chciałabym rezygnować z lesinelle, bo mi odpowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willma26
syllwia skoro nie masz do sprzedania to po co mi głowę zawracasz!!! A tak się składa, że chodzę do gin i mam receptę, ale wolę kupić taniej od kogoś kto chce się pozbyć i kasę odzyskać!!! Ale to nie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
willma26 weź sie laska opanuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willma26
nie pytałam o radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę się denerwuje (przesadzam), jestem po pierwszym opakowaniu i jestem w etapie odstawienia (tygodnia bez tabletek) i nie mam okresu. Jest to moje pierwsze opakowanie, brałam tabletki wraz z 1 dniem okresu, uprawiałam seks, bez zabezpieczenia ale bez ejakulacji (wytrysku spermy) we mnie i denerwuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
a ile już nie ma krwawienia? u mnie pojawia się w 3 dniu od odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malfa86
carolinee93 a jak Twoja przemiana materii? Spowolniła się? U mnie jakby troszkę tak. Boję sie, że przytyję. Tyle wysiłku kosztowało mnie zrzucic 20 kg. W ciągu tych 3 miesięcy przytyłam 2 kg. Na razie nie panikuje. Były Święta, jest zima, jemy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
nie, raczej nie.. tyć też nie tyję, przeciwnie. schudłam już 2 kg i powiększyły mi się piersi. ale czasami mam wrażenie, że nagle z płaskiego brzucha robi mi się balon i mam wzdęcia... szok ;/ nieprzyjemne uczucie. czasami doznawałam tego przed braniem tabletek, ale teraz zdarza mi się to częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
jestem przy drugim opakowaniu lesinelle i widze ze jesli chodzi o wzdecia to nie jestem sama - wczesniej brałam yaz i bylam lekka jak piórko a teraz czuje sie jakby mnie ktoś pompka napompował - wczoraj naprawde nie zjadłam dużo przez cały dzień a czulam sie jak po jakiejs sytej imprezie! popróbuje jeszcze z tymi tabletkami ale jak tak dalej bedzie to wracam do yazu aaa no i mam pryszcze ! przy Yaz mialam gladziutka twarz a teraz non stop z 3-4 pryszcze które długo schodza ( niby nie wiele ale jak jeden zlezie to nastepny sie pojawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolinee93 co do piersi to ja mam tak samo powiekrzyły się i bolą i co do brzucha to juz mnie to męczy staram się nie jeść dużo ale co bym nie zjadła to zaraz się robię jak bombka taki mam napuchniety nie wiem czemu już mnie to naprawdę zaczyczyna denerwować a jestem w połowie 2 opakowania zastanawiam sie czy to minie i znowu będę mieć płaski brzuch. Czy któraś z Was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
powiem Ci, że ja w sumie to nie wiem od czego zależy to uczucie 'napuchnięcia'.. wydaje mi się, że teraz bardziej musimy uważać na to co jemy, żeby unikać potraw ciężkostrawnych. niebawem zaczynam 4 opakowanie i mnie te dolegliwości co jakiś czas dokuczają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avivka
Ja właśnie zaczynam brać Lesinelle, więc nie mogę nic o nich napisać oprócz tego, że boli mnie podbrzusze. Gin mi je przepisał ponieważ poprzednie tabletki (Yaz) tak potwornie mi zepsuły cerę, że nie wiem czy teraz mi blizny nie zostaną ;( a te ponoć poprawiają. Bardzo jednak niepokoi mnie to, że wiele osób napisało, że po nich schudło :/ ja jestem bardzo szczupła, a od odstawienia Novynette i przez okres brania Yaz schudłam 7 kg. Zależy mi, żeby jednak przytyć, a nie chudnąć dalej. Czy któraś z was po nich przytyła? Jeżeli nie to brałyście może jakieś inne tabletki po których poprawiła się cera i przytyłyście? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci bardzo zazdroszczę że schudłaś bo ja bym bardzo chciała a jednak wydaje mi się że tyję po nich w sumie są to moje pierwsze tabletki . A co jadłaś ćwiczyłaś może że tak schudłaś doradż mi co mam zrobić by schudnąć bo bardzo tego chcę. Brałaś możę jakieś tabletki? Dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avivka
No ja nie jestem dobrym przykładem jeżeli chodzi o dietę bo dość często jadam Maca, KFC czy pizze i wcale po tym nie tyję... niestety. Ale cóż mogę Ci doradzić. Regularny ruch - to na pewno, a jeżeli chodzi o dietę to nie ograniczaj się na maxa, bo szybko Ci się znudzi i jeszcze więcej przytyjesz. Jedz to co dotychczas i staraj się jak najczęściej zamieniać np. batonika na jabłko, generalnie owoce są słodkie, ale nie tak kaloryczne jak słodycze. No i mają witaminki :) Jedz jak najwięcej na śniadanie, a jak najmniej na kolację. I niestety muszę Cię zmartwić, bo jeżeli zaczniesz tyć od tabletek to żadna dieta nie pomoże, po prostu musisz zmienić na inne. Ja od Yaz'ów schudłam, ale wiele osób przytyło. Stres również działa odchudzająco, ale nie polecam. PS. Moje znajome stosują ostre diety, ale w rezultacie są o wiele grubsze niż były na początku, bo wytrzymują max 3 m-ce, więc moim zdaniem o wiele lepiej jest stopniowo wprowadzać zmiany i nie odmawiać sobie wszystkiego co pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanna5
Dziewczyny ! Zaczęłam brać Lesinelle (to moje pierwsze tabletki w ogóle) z pierwszym dniem cyklu i nagle.... trzeci dzień okresu w ogóle nie nadszedł, miesiączka się zatrzymała. Czy Któraś miała podobne doświadczenia? Mam nadzieję, że to się zdarza przy tabletkach (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
marjanna5 zatrzymanie cyklu to nic poważnego.. jedne mają okres przez 5 dni inne przez 3 także nie ma się czym martwić :) zresztą przeczytaj dokładnie ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanna5
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
przy tabletkach okres zazwyczaj nie jest już okresem, tylko często przybiera postać skąpego krwawienia (ponieważ nie ma owulacji, nie ma typowego dla miesiączki krwawienia) ;) wszystko jest w jak najlepszym porządku, do 3 opakowania mogą dziać się różne rzeczy, które nie powinny być niepokojące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddyyykkk
sprzedam lesinelle ;) jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosheen
Zaczynam w tej chwili 4 opakowanie Lesinelle. Oto moje spostrzeżenia. 1 miesiąc - nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych w stylu ,,wilczego głodu", plamień, rozdrażnienia czy depresyjnych zmian nastroju oprócz...zatrzymania wody w organizmie a konkretnie w całej powierzchni piersi i co najdziwniejsze pod pachami. Bardzo bolały przez cały pierwszy miesiąc, spanie na boku było dla mnie trudne, a noszenie stanika to prawdziwe wyzwanie. Delikatnie się powiększyły co w moim przypadku (miseczka A) bardziej mnie ucieszyło niż rozdrażniło. Zauważyłam delikatną poprawę cery (zniknęły mi drobne, podskórne, niewidoczne krostki i prawdziwie bolące ,,bomby") co już wtedy uważałam za duży plus. 2 miesiąc - woda zeszła z organizmu, czyli piersi przestały boleć ale również zmalały. Cóż...raz na wozie raz pod wozem. Drugi miesiąc przyjmowania był dla mnie jak bajka - przestała mi się świecić cera, zaczęłam włosy myć co drugi dzień a nie codziennie, w odpowiednich dniach cyklu cera była niemalże gładziutka (jednak nie do końca i nie przez cały miesiąc z rzędu; jednak dla mnie był to naprawdę duży skok w górę). 3 miesiąc - coś się jakby zepsuło. Cera zaczęła mi się przetłuszczać, znów zaczęły mi wyskakiwać wypryski; włosy po dwóch dniach nie są już tak świeże jak były w drugim miesiącu. Jak dla mnie to dosyć duży przeskok. Są to moje pierwsze tabletki dlatego nurtuje mnie pytanie: Czy to oznacza, że jednak niezbyt dobrze przyjęłam te tabletki i powinnam je szybko zmienić? Czy może poczekać? Moja ginekolog twierdzi, że pierwsze efekty tabletek widać po 3 miesiącach brania (dziękuję bardzo za takie efekty) a pełen rezultat po 6 miesiącach. A może dopiero teraz mój organizm reaguje na tabletki (trochę późno ale jednak...) i powinnam poczekać kolejne 3 miesiące z oceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do sprzedania!
Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Lesinelle. Sprzedaję ponieważ nie są mi już potrzebne. Data ważności do 2014, nowe z numerem serii itd. Cena za 2 opakowania - 40zł plus ewentualny koszt przesyłki, lokalizacja Lublin. Kontakt - pbphotographer@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pewien problem (?) otóż dziś rano skończyłam brać tabletki z drugiego opakowania i dziś też dostałam okres. Czy tak może być czy coś jest nie tak ? nie minęło nawet 12 godzin od ostatniej dawki. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madula
hej dziewczyny, nie wiecie moze gdzie w krakowie mozna w miare tanio kupic te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jussy00
Hej dziewczyny, mam pytanie. Moj ginekolog kazal mi wziac tabeltke Lesinelle w 2 dni cyklu poniewaz w 1 mam tylko plamienie. Pierwsza tabletke wzielam w sobote wieczorem i wiem ze dodatkowo przez 7 dni musze sie zabezpieczac. Czy w niedziele moge juz wspolzyc bez zabezpieczenia? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Jussy00 ja bym radziła przeczekać tak do polowy opakowania, będziesz spokojniejsza :) pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×