Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość asmnkj
cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmnkj
cześć dziewczyny, biorę lesinelle (drugie opakowanie) i naprawdę nie mam na co narzekać. jest tylko jeden problem, może za bardzo się spinam i sobie wkręcam ale wolę się upewnić. pierwsze opakowanie brałam jak należy, 7 dni przerwy-wszystko według planu. 31 czerwca wzięłam 1 tabletkę z 2 opakowania, łykam te smakołyki codziennie ok 21:00 i wczoraj nie wzięłam, przyjęłam lej dopiero dzisiaj rano ok 9:30 czyli ponad 12godzin za późno. była to dwunasta tabletka z tego blistra. wiem, że na ulotce jest wszystko napisane, ale znając mnie to i tak coś pomieszałam, dlatego pytam się Was. teraz muszę przyjąć resztę tak jak zawsze o tej 21 i zrobić normalnie tydzień przerwy? czyli nic strasznego się nie stało? powiedzcie, że tak, proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam problem. Podczas wizyty u ginekologa, do którego wybrałam się po pierwsze tabletki antykoncepcyjne zauważył on u mnie plamienie. Tylko nie czerwone, a brązowe. Okres miałam mieć za kilka dni a on stwierdził, że właśnie wtedy mi się zaczął i kazał mi zacząć brać tego dnia tabletki (LESINELLE). Efekt jest taki - okresu jak nie było, tak nie ma. Jestem po pierwszym opakowaniu, dziś jest 2gi dzień przerwy i krwawienia nie ma. Denerwuję się, że coś jest nie tak. Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilooowa
Witam. Ja biore Lesinelle już od 4 czerwca ... jestem na drugim opakowaniu i powiem szczerze że bardzo dobrze się czuje. Cera się nie zmieniła,waga stoi w miejscu. ;) dla mnie good. Jedynym minusem to pod koniec pierwszego opakowania łapała mnie straszliwa senność. Trwało to tydzień - dwa... ale już mineło. Teraz jest ok ... i płacę za nie ok 23 zł w Lublinie. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skw
Witam, Ja brałam przez długi okres czasu YAZ. Zero skutków ubocznych. Wczoraj poszłam do apteki i farmaceutka zaproponowała mi Lesinelle. Przekonała mnie, gdyż różnica cenowa jest ogromna a skład ten sam. Jestem ciekawa czy po nich tez bedzie wszystko ok. Ale mysle ze skoro ten sam sklad to nie powinno byc problemow. Za opakowanie zaplacilam....9zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka16
Mam ten sam problem co AGAMEMNON77 , zaczęłam brać tabletki gdy dostałam lekkie plamienie i teraz odstawiłam tabletki i czekam na okres 2 dzień...Troche się nie pokoje , nie wiem czy można jakoś przyśpieszyć ten okres ? Czy co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale krwawienie nie następuje zaraz na pierwszy czy drugi dzień po odstawieniu. :) ja jak ostatnią tabletkę odstawiam w niedziele to okres dostaje dopiero w czwartek:) to musi upłynąć trochę czasu ... :) także spokojnie ... ps. też biorę Lesinelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka16
Troche mnie uspokoiłaś ;d Mam nadzieję , że okres się pojawi lada dzień. A czy widzicie jakieś zmiany waszej wagi? Jak tak to po którym opakowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na drugim opakowaniu ... także u mnie po za sennością i krwawieniem przez cały miesiąc ( przy pierwszym opakowaniu) nie działo się nic ... teraz wszystko minęło i czuje się świetnie... :D :) waga stoi w miejscu póki co :D i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka16
Dzis jest 4 dzien jak nie dostalam okresu...zaczynam panikowac;/ Czy ktoras z Was tez tak miala? ze po 1paczce podczas przerwy nie dostala okresu? Tabletki bralam codziennie o tej samej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma zawsze dostaje 4 dnia jeszcze inna 5 dnia. Każdy organizm jest inny. Poczekaj jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
ja biore ostatnią tabletke w czwartek a okres dostaje w poniedziałek czasem we wtorek.rozumiem obawy dziewczyn które zaczynają swoja przygode z tabletkami ale uwieżcie mi ze jeśli łykacie codziennie i jej nie zwymiotujecie to marne szanse ze jestescie w ciazy:) głowa do góry ja lessinelle juz wchłonełam 8 opakowań a wczesniej jakieś 10 opakowań yazu a kilka lat wczesniej inne tabletki i w ciazy nie jestem :) z poczatku tez panikowałam jak po 5 dniach nic nie bylo a teraz jestem wyluzowana, kończy mi sie opakowanie - żyje własnym zyciem - czasem nie chce zeby okres pojawił sie zbyt wcześnie bo mam ochote jeszcze poszaleć ;) nic nie daje takiego komfortu z seksu jak tabletki :) poza wygodą to nie mam napadów furii i złości jak to miało miejsce bez tabletek, skąpy i nie bolesny okres i ładna cera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo;)
Mi zostały ostatnie cztery tabletki z pierwszego opakowania :) ... Wszystko jest ok, tylko właśnie tak w połowie opakowania zaczęły boleć mnie nogi, tak choćbym miała zakwasy, i te cholerne krwawienie prawie cały czas :/ niby to nic, ale biorę je po to, żeby robić TO bezpiecznie ze swoim chłopakiem, a w takim wypadku prawie wcale tego nie robię bo to nie higieniczne... Znów migreny się nasiliły i od tygodnia jestem strasznie senna :( i nic a nic mi się nie chce :( na nic nie mam siły... w dodatku strasznie bolą mnie piersi i są twarde :( Nie wiem czy w ogóle zaczynać drugie opakowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
w pierwszych 3 miesiącach normalne są plamienia, pobolewania piersi itp - niepokojące staje sie to wtedy jak po 3 miesiacach nadal dzieje sie to samo. ja przy lesinelle mam/miałam małą dolegliwość - mianowicie w momencie dostania okresu bolała mnie głowa trwało to 1 dzien góra 2. teraz przyjmowałam witamine b6 i jestem w wielkim szoku bo nie boli mnie głowa! WIT B6 jest zalecana przy spożywaniu tabletek antykoncepcyjnych bo ponoć jest przez nie "wypłukiwana", zobacze jak bedzie w kolejnym cyklu - jesli witb6 i lesinellki dadzą podobny efekt co teraz to juz w ogole super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladiatorka_199989
byłabym bardzo wdzieczna za opinie na temat Lesinelle, dostałam od ginekologa te pigułki a boje sie ze po nich schudne, a jestem dosc szczupła i wolałabym raczej przytyc. czy u was dziewczyny nastapiła utrata wagi? jakie są wasze ogolne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladiatorka_199989
nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny .:) biorę te tabletki od 3 dni i na razie dobrze się czuję ,ale mam do was pytanie . na ulotce pisało , że trzeba na tydzień je odstawić ,gdy skończy się opakowanie , natomiast pani ginekolog mi powiedziała ,że mam nie robić żadnych przerw w braniu tabletek i teraz rodzi się moje pytanie czy wy robicie te przerwy czy nie ? bo ja już jestem lekko zdezorientowana i nie wiem co mam zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to nie robić przerw ? oczywiście ze robić. cały blister (3 tyg) i przerwa 7 dni a potem znowu cały blister i przerwa 7 dni i tak w kółko. w czasie przerwy będziesz miała krwawienie ... może jej nie zrozumiałaś ? możesz wziąć dwa opakowania np za koleją jak chcesz sobie przesunąć miesiączkę powiedzmy,ale bez przesady :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) możliwe , troche byłam zestresowana , ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautyy
Cześć dziewczyny, biorę tabletki Lesinelle od 2 miesięcy, za tydzień kończę drugie opakowanie. Wcześniej brałam yasminelle też przez 2 miesiące ale były zbyt drogie, chociaż ten sam skład. Ani po tych ani po tamtych tabletkach nie miałam większych skutków ubocznych. Na początku lekkie plamienia i tyle. Ogólnie Czuję się po nich bardzo dobrze, schudłam 1,5kg, cera bez zmian, libido też nie spadło :) Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieksmok
Hej, odkupię opakowanie lesinelle. proszę o kontakt : serviman@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monste30
Witajcie, Przez kilka lat stosowałam Microgynon. Na pocztątku wszystko było ok ale pod koniec stosowania miałam żylaki, wiecznie bolące i spuchnięte nogi i libido na 0 %. Odstawiłam proszki ale tak wzrosła mi ochota na sex że obawiałam się ciąży. po pół roku poszłam do mojego gin. i ta przepisała mi Lesinelle. Tabletki biorę od 8 dni a moje samopoczucie jest co najmniej dziwne. Pobolewają mnie piersi, brzuch, jestem rano głodan jak wilka, często pobolewa mnie głowa, czuję sie wiecznie zmęczona a najgorsze są wahania nastroju, raz mi się chce płakać a raz domownicy chowają się po kontach byle zejść mi z drogi. Już sama ze sobą nie mogę wytrzymać :) Ale poczekam cierpliwie do końca drugiego opakowania bo myślę że to reakcja organizmu na te hormony po prostu a potem się przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monste30
A w ogóle docelowo myślę o Mirenie czyli połączeniu hormonu z wkładką domaciczną. Wszystkie osoby jakie znam sobie ją chwalą. Żadnych skutków ubocznych ( przynajmniej tak twierdzą) a korzyść taka że nie ma się miesiączki :-) U mojej gin. kosztuje to 1200 PLN więc na razie zbieram kasę ale za to mam spokój na 5 lat. Co prawda polecana kobietom które raczej nie chcą już mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w trakcie 3go opakowania i przez kilka dni trochę bolą mnie sutki i budziłam się rano z bolącym jajnikiem . Na szczęście poranne bóle jajnika już minęły (miałam je około tydzień) . Niestety sutki nadal bolą. Po za tym ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia2208
PILNE!!!!!!!! KUPIĘ LESINELLE proszę o kontakt 505 420 279 lub olcia2208@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just.
Hej dziewczyny mam pytanko. Chodzi i tygodnie w braniu tabletek Lesinelle. Zaczynam brać zawsze w sobotę i mam pytanie czy do niedzieli trwa pierwszy tydzień stosowania pigułek czy do kolejnej soboty? Z góry dziekuję za odpowiedz na dość ważne pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×