Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość gość
To może ja coś dopowiem bo brałam te pigułki przez 3 lata :) Ogólnie bardzo polecam, nie miałam żadnych skutków ubocznych, czułam się dobrze, czasem, szczególnie w pierwszym tygodniu każdego opakowania czułam lekkie mdłości ale nie wiem czemu, uczucie mijało jakoś po 5,6 tabletce. Gorzej było po odstawieniu, z problemami borykam się do tej pory, trądzik, ogromne wypadanie włosów, nadmierne owłosienie, stany depresyjne, ogólnie bardzo podskoczył mi testosteron, wytrzymałam tam prawie pół roku i właśnie tydzień temu z powrotem powróciłam do antykoncepcji. Wiem, że to nie jest rozwiązanie ale na dzień dzisiejszy innego nie widzę... Nie chce być łysa, do tego z trądzikiem i włosami wszędzie tylko nie na głowie. Do tego jestem pod opieką endokrynologa więc kolorowo też nie jest... :( Mam nadzieję, że jakoś się to ureguluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 5 dni kończę moje pierwsze opakowanie, wcześniej nie brałam żadnych tabletek, od pierwszego dnia okresu nie zniknęło mi krwawienie do dziś i niekiedy jest to strasznie bolesne jeszcze bardziej niz moje wczesniejsze miesiaczki (to juz 16 dzień) ,też zauważyłam wiecej krostek i pogorszenie się cery, poza tym nic sie nie zmieniło, nie przytyłam ani nie schudłam, humorów nie mam ;) nie wiem czy tym krawiewiem mam sie martwic i leciec do lekarza (plamienie jest czasem duze a czasem male) bo z tego co czytalam na ulotce to moze tak byc (?) nie ukrywam ze jest to meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz mi nie potrzebne
Odsprzedam 2opakowania Lesinelle 3mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUŻ MI NIE POTRZEBNE, w jakiej cenie ? proszę o kontakt paulinkaszczyrk@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię lesinelle 3mg, chętnie ze 2-3 opakowania. Proszę o kontakt: monikastrzelbicka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie sprzedam 4 opakowania Lesinelle 3mg + 0,02mg magda.wczesniak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZuza1201
Czy jest tutaj może dziewczyna z Łodzi, która chciałaby sprzedać jedno, dwa opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZuza1201
Gdyby któraś z Wasz Łodzi miała na sprzedanie 1 opakowanie to prosze o kontakt na zuuzq@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 2 nowe opakowania Lesinelle, kupiłam je po 39 zł za sztukę, sprzedam za 30 zł za sztukę. Termin ważności 05.2018. Przy zakupie dwóch sztuk obniżka. Kontakt: petit.marguarette@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Bik
Witajcie :). Wlasnie skonczylam moje pierwsze opakowanie i czekam na krwawienie. Nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych, nie mialam plamien, swietnie sie czulam. Jedyne co sie zmienilo to troche czesciej sikam bo te tabletki nie zatrzymuja wody. To moje pierwsze pigulki po ciazy. Przed ciaza bralam yaz, atywia, daylette. Po yazie utylam bo mialam ogromny apetyt ale moze po prostu tak wtedy mialam. Dam znac jesli cos sie zmieni na gorsze przy Lesinelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwan
Mam na odsprzedanie Lesinelle. Sama pospieszyłam się z kupnem. Data ważn. do 06.2017. cena 25zł (płaciłam 29,79zł) kontakt: ewangellina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie kontakt 690029049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma na sprzedaż to proszę o kontakt amanda0malaczynska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Lesinelle - 1 opakowanie , termin ważn. 06.2017. Kontakt: ewangellina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam nowe Lesinelle 1 opak. Term. Ważn. 06.2017r. Mi już nie potrzebne. Kontakt: ewangellina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie Lesinelle min 2 opak. Proszę o kontakt uczciwą osobę anusskaaa@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1201
kupię jedno opakowanie, proszę o kontakt joannajanczak16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1372
Potrzebuje ktoś Leslinelle? Lekarz zmienił mi je i zostały całe dwa nowe opakowania ;/ termin ważności - 06.2017. Cena 20 zł za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka1372
Potrzebuje ktoś Leslinelle? Lekarz zmienił mi je i zostały całe dwa nowe opakowania ;/ termin ważności - 06.2017. Cena 20 zł za opakowanie kontakt : beatka1372@wp.p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc120194
Kupię jedno opakowanie . mail: joannajanczak16@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraaaa
Odsprzedam 2 opakowania, termin 10.2017. Sa mi juz niepotrzebne, a pospieszylam sie z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraaaa
Kontakt: 1988olcia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicz
Sprzedam 2 opakowania Lesinelle. 10 zł za 1. Odbiór - Kraków, lub przesyłka 5 zł. Ważność 10/2017. Mój mail: kikus7@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 opakowania Lesinelle 25zł za opakowanie. Data ważności 12.2018 Odbiór osobisty Trzebinia lub wysyłka listem poleconym priorytetowym 10zł. Info: yywwaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 4 opakowania Lesinelle 30zł za opakowanie. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy ika200892@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam Lessinelle ponad 6lat.Jesli chodzi o wage niestety +10kg i okropne rozstepy.Cera hmm zawsze zdarzaly mi sie pojedyncze wypryski wiec nie bylo efektu woow idealna cera ale tez nie bylo jakiegos wysypu.Libido calkiem spoko brak wahania nastrojow.Niestety po dluzszym braniu tabletek zaczely dopadac mnie okropne migreny za kazdym razem w drugim dniu tygodniowej przerwy.Migreny byly nie do zniesienia .Okazalo sie ze winny jest nagly spdek hormonow a do tego doszlo strasznie wysokie cisnienie norma bylo 150/100 a nawet wyzsze.Takze odstawilam lessinelle problem z cisnieniem i migrenami zniknal.Lekarz przepisal mi Limetic mini pigulke bralam je dwa miesiace i przestalam .Stan mojej cery pogorszyl sie diametralnie do tego jakies randomowe krwawienia.Kolejny raz zmienilam tabletki na Norgeston niestety brakuje mi odwagi ze wzgledu na to ze nadal walcze z nieprzyjaciolmi na twarzy i plecach :( a jest to rowniez mini pigluka ,ktora moze wywolywac tradzik i plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z art. 124 ustawy Prawo farmaceutyczne kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 

Obrót hurtowy produktami leczniczymi mogą prowadzić wyłącznie hurtownie farmaceutyczne, składy celne i konsygnacyjne produktów leczniczych. Do składów celnych i konsygnacyjnych produktów leczniczych stosuje się odpowiednio przepisy dotyczące hurtowni farmaceutycznej.

Treść przytoczonych przepisów uzasadnia zainteresowanie sprawą zarówno organów celnych, jak i Policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×