Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość lizaczq
byłam u ginekologa, przepisał mi lesinell, wkrotce zaczynam je brac. ginekolog mowil, ze dodatkowo nie trzeba sie zabezpieczac, ze to 100% pewności, ale naczytałam sie na forum troche i co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adkaaaaa
Witam, chetnie i PILNIE kupie/odkupie tabletki lesinelle. Jezeli ktoras z Was ma chociaz jedno opakowanie na zbyciu to bardzo prosze o kontakt meilowy: adriannastrugacz@spoko.pl z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adkaaaaa
@spoko.pl *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka1_1
Hej forumowiczki! Mam do was takie pytanko, również biorę Lesinelle. Zaczęłam brać 1 dnia kiedy dostałam okres, jest już 9 dzień kiedy biorę antykoncepcje i ciągle mam okres, i to nie jest kilka kropel tylko tak jakby to był 2 lub 3 dzień miesiączki. Czy to jest normalne? To są moje pierwsze leki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! bardzo pilnie odkupie chociaz jedno opakowanie lesinelle, poniewaz za pozno zapisalam sie do lekarza... jezeli ktoras z Was ma na zbyciu bardzo prosze o kontakt: gonia1233@op.pl z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki i są jak najbardziej w porządku, brzuch praktycznie całkowicie przestał mnie boleć, krwawienia są regularne i nie przytyłam. Przez pierwszy miesiąc cały czas miałam okres ale tak ma być. przy następnym opakowaniu było już normalnie. Na temat skuteczności nie mogę się wypowiedzieć, bo z partnerem używamy dodatkowo dla pewności prezerwatyw, jednak mniej uważamy. No a w ciążę jak na razie nie zaszłam;) mogę z pewnością polecić te tabletki, bo są nie za drogie (w jednej aptece kupuję je po 27,99) i dobrze się po nich czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchajcie mnie prosze
Dziewczyny te tabletki Nie Sa grozne biore juz je od pol roku i jak do tej pory wszystko jest i bylo w jak najlepszym stanie! Wiec w razie czego czytajcie ulotke tam jest naprawde wszystko napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka23
Witam. Ja biore już rok lesinelle i mam straszne skutki uboczne..począwszy od bólów głowy po nudności oczywiście przytyło mi się 4 kg, ale 2 już zrzuciłam. Spadło mi strasznie libido, nie mam na nic ochoty. Okropna zmiana nastrojów. I kiedy ostatnio byłam u ginekologa wszystko było w absolutnej normie i mimo skutków ubocznych nie miałam zmienionych tabletek, ale teraz mam miesięczną przerwę i zobaczymy czy ginekolog zmieni mi tabletki bo te po dłuższym okresie stosowania są do niczego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogl
witam! chętnie kupie opakowanie lub dwa lesinelle makoszata@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau_1992_lina
Witam Pilnie odkupię tabletki lesinelle :) Proszę o kontakt jeśli ktoś posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicheckaaa
Witam Pilnie odkupię opakowanie lub wiecej tabletek lesinelle. Proszę o kontakt cichecka92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrceni
Witam moje Drogie! SPRZEDAM! Mam na sprzedaż 5 opakowań tab. Lesinelle w tym (4 nie ma) (18 zł za sztukę ) oraz jedno opakowanie plastrów Evra (45 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulette90
Witam,mam do odsprzedania opakowanie tabletek Lesinelle, ważne do lipca 2015, niska cena nawet z przesyłką. Odbiór osobisty Chorzów,lub okolice. kontakt: paulineczka.k@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulette90
Witam,mam do odsprzedania opakowanie tabletek Lesinelle, ważne do lipca 2015, niska cena nawet z przesyłką. Odbiór osobisty Chorzów,lub okolice. kontakt: paulineczka.k@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie,ja stosuję lesinelle już ponad rok czasu. Jestem z nich bardzo zadowolona nie przytyłam jak to przeważnie bywało u mnie po hormonach,a wręcz schudłam.Nie mam uciążliwych dolegliwości i nie spadło mi libido,polecam. A co do ceny dziewczyny to pobiegajcie po aptekach.Ja pierwsze listki kupowałam za prawie 50zł ale znalazłam aptekę gdzie cena tego leku wynosi niecałe 25 zł. Jestem z Włocławka i u mnie apteka ,która ma cenę 25 zł to kwiaty polskie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo0506
Ja moge odsprzedać Lesinelle, bo u mnie sie nie sprawdzilo. email karolinkaa0506@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Lesinelle przez 6-7 miesięcy. Początkowo nie zauważyłam negatywnych efektów. Nawet uważam, że początkowo zadziałały lepiej niżbym się spodziewałam, bo oprócz wiadomego efektu, wzmocniły włosy i paznokcie, z twarzy zniknęły wszelkie niedoskonałości, zaskórniki. Przez pierwsze miesiące - zadowolona z efektów. NIESTETY po ok pół roku byłam zmuszona zrezygnować z nich. Spowodowały pojawienie się licznych pajączków, głównie na udach i plecach oraz - co było najbardziej nie do zniesienia - odczuwalny ból w nogach, jakby "ciągnięcie żył" nie dawały spokoju, i stosunkowo coraz częściej i regularnie się pojawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerta
przegladam temat i gdzies sie natknęłam na oskarżenie że tabletki lesinelle kosztują max 30 zł wiec ja bronie oskarżonej i potwierdzam ze kupując naprzemiennie w 2 aptekach ( mam w obu recepty w razie jak w jednej nie ma to w drugiej są ) zupełnie róznych, nie nalezacych do żadnej sieciówki płace za tabletki ok. 39 zł ! chyba ze w jednej z nich jest przemiła pani wtedy nalicza mi rabat i płace 35zł. to jak z diosminexem w jednej aptece 70 zł a w innej 22,50 wow ! lesinelle biore od prawie 2 lat i jest ok :) a na ostatniej wizycie u ginekologa poruszylysmy temat antykoncepcji bo kiedys bede musiala sie zdecydowac na dziecko i p. ginekolog jest zwolenniczką tej metody i mowi ze jej pacjentki nie mają problemów z zajsciem w ciąze po tabletkach. - nie mowila tego odnosnie ale ogolnie o tabsach.(dla dociekliwych nie ma u niej tej firmy nigdzie w gabinecie -zupełnie inna ją "sponsoruje") po lesinelle wygladam tak samo jak przed ich braniem ale miesiączka to teraz super dzień a nie horror jak kiedyś ! jesli zdecyduje sie na dziecko to odstawie tabletki a po porodzie wróce tak szybko jak jest to możliwe a i nie zapominajcie sie dokładnie badać - to przede wszytskim co którą recepte umówcie sie na wizyte z badaniem - ja robie cytologie co roku, usg wiec póki co mam pewność ze jest ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chodzi o tycie po tabletkach to po nich się nie tyję dziewczyny :) one tylko pobudzają apetyt a to że sięgacie za każdym razem po jedzenie jest drugą sprawą. Od samych tabletek nikt nie przytyje. Ja biorę 1,5 roku Lesinelle - z libido różnie bywa, jeśli chodzi o miesiączkę - wyrównała mi się bo wcześniej miałam co 40 dni nawet , teraz trwa góra 4 dni i dobrze ją znoszę. Kupuję je za 33zł . Z chłopakiem nie zabezpieczamy się dodatkowo i do tej pory nie zaszłam w ciążę więc polecam je jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madja
Ja lesinelle biore juz prawie od roku i uwazam, ze sa swietne. Nie utylam, nie mam pajaczkow, zmian nastroju ani innych dolegliwosci. Libido mi nie spada. W zasadzie dostalam je w celu regulacji miesiaczki i obnizenia bolesnosci i z tego tez jestem bardzo zadowolona. Tylko jesli chodzi o wspolzycie to nadal sie dodatkowo zabezpieczam z moim chlopakiem. Jednak chcielibysmy zrezygnowac z prezerwatyw i tak troche pewna nie jesem. Myslicie, ze mozemy zrezygnowac z gumek? Doradzcie cos dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM! Witam, Przebywam aktualnie w Wielkiej Brytani , okazało się ze mój zapas pigułek okazał się niepotrzebny . Mam do zaoferowania 3 pełne nowe , oryginalnie zapakowane opkaowania lesinele kupione w polsce w styczniu 2014. Cena z przesyłką 120 zl. kontakt.:carlito1991@interia.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaxx
witam. stosuję lesinelle drugi miesiąc tylko, że pierwszą paczkę zaczęłam brać w czwartek, a drugą paczkę wzięłam w środę jeden dzień szybciej, czy to ma jakiś zły wpływ nie orientujecie się.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Lesinelle jakies 2 lata (zdażały się przerwy) i jestem bardzo zadowolona! nie mam problemów z cerą, plecy mam czyste, a z nimi miałam największy problem. Nie przytyłam, nie mam żadnych boli ani złych nastrojów (pojawiają sie bole i przemeczenie jak robie przerwe), a libido jeszcze mi podskoczyło- bo wiem ze sa bezpieczne i nie trzeba sie dodatkowo zabezpieczac, pełen luz i wygoda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, chętnie odsprzedam Lesinelle, po nie drogiej cenie. Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanada
Przedwczoraj wieczorem zażyłam pierwszą tabletkę Lesinelle, wszystko było ok do czasu kiedy rano wstałam. Obudziłam się z bólem prawego jajnika i prawej nogi, nie wiem czy to od jajnika tak ból promieniował, ale nie mogłam się schylić ani zgiąć kolana. Trochę trudności mi sprawiało głupie wchodzenie i schodzenie ze schodów. Na ulotce jest napisane, że jeżeli po zażyciu tabletki wystąpi ból nogi to należy zaprzestać zażywania lesinelle. Więc wczoraj odpuściłam sobie ich zażywanie, bynajmniej do czasu kiedy skonsultuje się ze swoim ginekologiem. Nie wiem czy mam to traktować poważnie, bo czytałam, że niektóre z was też bolał jajnik ale wole się upewnić i nie ryzykować swojego zdrowia, a zwłaszcza tego że mogę przez to być bezpłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanada
Zapomniałam dodać, że dziś (czyli po pominieciu jednej tabletki) czuję się o wiele lepiej, mogę przynajmniej zgiąć nogę i się schylić ale lekki ból nadal występuje. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę te tabletki od ponad roku i zero skutków ubocznych a 100% skuteczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziawxw
Kupie Lesinelle ( może być kilka blistrów) . Proszę o propozycje na mlodawxw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie odkupię nawet większe ilości Lesinelle proszę o kontakt 511-926-140 lub eleni216@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×