Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość Coldplayerka
Ja biorę już hmm.. ok. 9 opakowanie. Mam ulubioną aptekę , gdzie dostaję opakowanie za 23,50 zł. A to moje wrażenia: - liczyłam na poprawę cery, ale tutaj nie zauważyłam żadnych zmian ani na lepsze ani na gorsze, -może troszeczkę schudłam, - trochę powiększyły mi się piersi, -co do "humorów", to oczywiście miewam nawet często (zdaniem faceta), ale trudno mi powiedzieć czy to wina tabletek, -więcej sypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus89
Sprzedam 1 op. lessinelle ( kupione tydzien temu ) Decyduje sie na przerwe wiec to drugie op. nie bedzie mi porzebne PROSZE pisac na e-maila japonia1994@interia.pl Cena 20 zł+ 5 zł przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Lesinelle biorę od 5 miesięcy. Od 1,5 miesiąca mam problemy z żołądkiem, ból żołądka pojawia się dość często. Dodatkowo na całym ciele zauważyłam pojawienie się "pajączków" głównie na nogach i plecach, są coraz bardziej liczne i widoczne. Zdarza się i pobolewanie nogi. Spotkałyście się z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowaa
Jak wygląda zrobienie przerwy w braniu tabletek? Podejrzewam że trzeba w tej sprawie się skonsultować z lekarzem, ale chcę zapytac czy któraś z was odstawiła te tabletki (np. na kilka miesięcy), po czym powróciła do nich w normalnym trybie stosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candycoat
Potrzebuję pilnie lesinelle za późno zapisałam się do lekarza a niedługo mi się kończą. Jeśli ktoś dysponuje poproszę o kontakt candycoat@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dzis mialam dostac okres z odstawienia. Biore lesinelle od lutego. Zawsze wszystko na czas bylo, a dzis tylko jakas niewielka plamka i nic.co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga666
Doczekasz się, ostatnio dwa dni później dostałam. Też szukam pilnie tych tabletek bo mój lekarz ma urlop długi...ma ktoś odsprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam 2 opakowania lesinelle kupione 03.2013 (posiadam paragon), termin ważności 06/2015 cena za 2 opakowania 40 zł + koszt przesyłki.Kontakt: cze.justyna@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lessinelle
Witam . Mam do sprzedania 1 opkaowanie lessinelle kupione miesiąc temu . Musze odstawic a kupilam dwa opakowania. Cena 40 zł + przesyłka 5 zł Chętne osoby prosze o konatkt logitech34@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie odkupię Lesinelle w rozsądnej cenie, zależy mi na czasie więc najkorzystniej byłoby z odbiorem na terenie Warszawy. vaana@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izyyy
Dziewczyny prosiłabym Was o pomoc. Biore Lesinelle i są to pierwsze tabsy ale niestety nie wiziełam ich w pierwszym dniu miesiączki bo byłam na wakacjach i dostałam dwa dni wcześniej wiec wziełam je od razu w trzecim dniu miesiączki i napisane na ulotce ze przez 7 dni nalezsy stosowac dodatkowe zabezpieczenie oczywiscie tak było i teraz moje pytanie czy jestem juz zabezpieczona po tych siedmiu dniach? Czy dopiero od drugiego opakowania. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie kupie Lesinelle! bozekeliza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola111111
hej, posiadam do odsprzedania 1 opakowanie tabletek,, staram się o dziecko i zostało mi jeszcze jedno opakowanie.. pisać na maila karolcia5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biore te tabletki od trzech miesiecy juz i powiem szczerze ze jestem zadowolona . Na samym poczatku tez miałam duze obawy. Bo od kilku lat brałam inne ale po ciązy musiałam uregulowac hormony i lekarz przepisal mi własnie Lesinelle. Nie mialam mdłości ani zawrotow głowy jak na poczatku przy poprzednich nie przybieram na wadze czuje sie bardzo dobrze . Polecam. No ale najlepiej jest spróbowac bo kazda kobieta ma inny organizm i moze on zareagowac całkiem odwrotnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaRUDZIELEC
cześć forumowiczki! mam do sprzedania jedno całe opakowanie lesinelle i jedno zaczęte z którego wzięłam dwie tabletki. kupiłam je ponieważ mialam przepisane przez gin, recepta na tydzien i wykupilam oba opakowania. kupilam je po 35 zł. sprzedam oba opakowanie za 50 zł. kosz przesyłki już na mój koszt lub odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia215
zuzkaRUDZIELEC, jestem zainteresowane, napisz do mnie na maila gosia215@o2.pl. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaRUDZIELEC
W dalszym ciągu mam do sprzedania opakowanie tabletek lesinelle w którym brakuje dwóch tabletek. Chętne prosze o kontakt pod numerem 884-371-803 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam do sprzedania jedno opakowanie tabletek .. prosze pisac na karolcia5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindurinka
witam dziewczyny, zanim zaczniecie na dobre brać tabletki antykoncepcyjne zastanowcie się nad tym gdyż częstym skutkiem ich stosowania jest wypadanie włosów z którym ciężko jest sie uporać. na poczatku wszystko jest ok a potem tak leca ze zostaje ich tylko połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie37
O rety, biorę Lesine od 2 mcy i Konam przez nudnosci i migreny. Moze Lesinelle mnie uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta55
Witajcie, ja również potrzebuję dość pilnie odkupić Lesinelle! Bardzo proszę o kontakt jeśli znajdzie się chociaż jedno opakowanie. (e-mail: wioletta55@wp.pl) A żeby dodać coś w temacie tych tabletek antykoncepcyjnych, mogę powiedzieć, że jestem bardzo z nich zadowolona. Dużo mówi się o skutkach ubocznych antykoncepcji. Moje zniknęły, gdy zmieniłam tabletki na Lesinelle. Poprawiło się samopoczucie, poziom libido wrócił do dobrego stanu, sam organizm świetnie reaguje na te tabletki - plus lekki spadek wagi. Wiadomo, że jak przy większości tabletek antykoncepcyjnych ciężko uniknąć plamień w pierwszych miesiącach rozpoczęcia antykoncepcji hormonalnej. Podsumowując będę je zdecydowanie polecała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska 969
sprzedam 1 opakowanie lesinelle 30zł + przesyłka odbiór własny możliwy na terenie Poznania kontakt: tyska69@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kupie tabletki lesinelle najlepiej dwa opakowania za rozsadna cene...sabinka1234@op.pl ps.tabletki są świetne...można schudnąć...potwierdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino89
pilnie kupię tabletki Lesinelle. 1 lub 2 op. odbiór na terenie Warszawy. proszę o kontakt mailowy. babaa.jagaa@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska1111
Witajcie, ja też bardzo potrzebuje tych tabletek. Jeśli bedzie ktoś mial to proszę o kontakt pod nr 667-220-687, dziekuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati89
Witam wszystkich :) Nie wiem czy w odpowiednim temacie, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto rozwieje moje wątpliwości. Otóż 27.09 miałam wpadkę (gumka pękła :/). Następnego dnia, pojechałam do gin po tabletkę 72h po. W sumie nie miałam jakichś większych skutków ubocznych, plamienia (bądź krwawienia też nie). Okres powinnam dostać 02.10 ale mogło się zdarzyć, że +/- 2 dni wcześniej bądź później. 03.10 zauważyłam na wkładce krew zmieszaną z brązową wydzieliną (dodam, że nigdy tak nie miałam przy początku, ewentualnie na koniec okresu). Jednak na papierze toaletowym, była ognista czerwień. Więc postanowiłam zażyć pierwszą (w życiu) tabletkę anty (Lesinelle), bo nie chciałam przegapić pierwszego dnia cyklu. Następnego dnia, było już 'normalnie'- obficie i bez wydzielin. Więc znów zażyłam pigułkę.Wczoraj (po zażyciu 3 tabletki, okres dalej 'w normie'), kochałam się z facetem, skończył we mnie. I tu nasuwa się pytanie, czy jeśli zakładając, że nie wzięłam tabletki w pierwszy dzień okresu tylko dzień przed, to czy jakaś ochrona jednak jest? Czy nie popełniłam błędu, pozwalając 'skończyć' we mnie mojemu facetowi? Z góry dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że pojawiły sie krwawienia, więc zażyłaś tabletkę. Moim zdaniem wzięłaś ją prawidłowo...a czytając ulotkę tabsów o przesunięciu okresu ( co można regulować gdy się bierze tabletki) żeby następny okres przyszedł dzień później niż się go spodziewa należy wziąć tabletkę o jeden dzień wcześniej niż się powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati89
Ok, jestem teraz spokojniejsza :) Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Kupię Lesinelle. Bardzo pilne. Prosze o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×