Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość lesinelle
są świetne. zero skutków ubocznych, o ktorych piszecie. kiedys za to bralam yaz i po nich kompletnie nie dalo sie życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesinelle a yaz
a to ciekawe. bo yaz i lesinelle mają dokładnie taki sam skład hormonów, jednym słowem- ta sama tabletka- inna firma i opakowanie. biorę lesinelle od prawie roku, wcześniej brałam micogynon, który mi nie służył, więc przejście na lesinelle było wtedy strzałem w dziesiątkę. ale libido na tym ucierpiało, teraz zastanawiam się czy w ogóle nie odstawić tabletek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
a dziewczyny powiedzcie, czy bierzecie jakieś tabletki osłonowe lub witaminy ? jeśli tak, to piszcie jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes24
Witam brałam tabletki YAZ przez rok przez ostatnie miesiace sama ze sobą nie mogłam wytrzymac postanowiłam je zmienic i ginekolog przepisał mi lesinelle... troszke sie obawiam skutków ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesinelle
podobny sklad ma wiekszosc tabletek antykoncepcyjnych, a firm i nazw są dziesiątki, więc nie dziwne, że każda firma ma inne działanie. Gdyby byly calowicie identyczne to nazywalyby sie tak samo Mądralino :D ja osłonowych nie biorę. tak a propos to moj ginekolog mowil, ze od lesinlle kobiety zazwyczaj chudnął i coś w tym jest, bo ja biorąc je wazyłam 59kg, a teraz ok. 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes24
Ja ważę 47 to nie wskazane jest mi chudnąc heh :) wzięłam wczoraj pierwszą tabletkę lesinelle i czekam na skutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabok
witam ja wczesniej bralam novinette przez rok czasu ale okropnie spalo mi libido poprostu zero ochoty na sex ... przez 2 lata w ogole nie bralam tabletek anty. jednak ostatnio uslyszalam o tych tabletkach i w sumie w internecie wyczytalam wiele pozytywow na ich temat poszlam do ginekologa i powiedzial ze sa to dobre tabletki i moze mi je przepisac... chce je stosowac jako jedyna metode antykoncepcyjna jednak strasznie sie obawiam o moje libido. dziewczyny prosze powiedzcie jak u was wyglada z libido po braniu tabletek lesinelle ? ja biore je juz 2 tydzien narazie 0 skutkow ubocznych jedyne co mnie zaniepokoilo to to ze w pierwszym dniu gdy zaczela mi sie miesiaczka jak je wzielam to na nastepny dzien juz sie calkiem skonczyla... na 2 dzien poprostu byl tylko delikatnie brazowy sluz a potem kompletnie nic ... czy ktoras z was miala podobnie ? narazie zero plamienia nie przytylam ani apetyt sie nie zwiekszyl nic mnie nie boli a libido narazie takie same choc wydaje mi sie ze delikatnie bardziej sucha pochwa podczas sexu aczkolwiek moze to wylko wrazenie... bardzo prosze o odpowiedz na temat libido i tej miesiaczki goraco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
Ja już prawie skończyłam pierwsze opakowanie Lesinelle. Libido mi w ogóle nie spadło, a jeśli chodzi o miesiączkę to od pierwszego dnia miałam normalne krwawienie jak zawsze, a potem po 6 dniach przez kilka dni tylko minimalne plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch2104
Cześć dziewczyny, mam do sprzedania 3 nowe opakowania Lesinelle, kupiłam ok 2 tygodni temu. Nie będę ich już używała gdyż niestety bardzo źle na mnie działają :( Zainteresowane proszę o kontakt: szyszyl2104@o2.pl Jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch2104
Zapomniałam dodać - mam jeszcze do nich paragon jeśli byłby potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
Kobietki, a ja mam do Was jeszcze jedno pytanie. Wczoraj zaczęłam brać Vitapil, gdyż bardzo zaczęły mi wypadać włosy. Czy jednoczesne zażywanie antykoncepcji i takiego Vitapilu będzie miało wpływ na przyswajalność hormonów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korankaki
Witam! Sprzedam jedno opakowanie tabletek Lesinelle. Kupiłam lesinelle jednak są źle dopasowane do mojego organizmu i nie będę ich więcej brać. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. Cena 35zł. szczegoly na: korankaki@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassii
Witam mam pytanie czy ktos z was mial tak ze dostal okres w trakcie brania tabletek ??? ... bo wlasnie dostalam o pare dni za wczesnie bo jescze mi zostalo 5 tabletek i dopiero powinnam dostac ;/ ... a po za tym nie wiem czy mam miec pozniej przerwe 7 dniowa czy zaczynac nowe opakowanie prosze pomozcie ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kassii właśnie przeglądam forum w poszukiwaniu czegoś co pomoże, brałam novynette kilka miesięcy, ale poszłam do gin i się pytałam co w związku z mdościami etc, nie czułam się jakoś super dzięki nim, więc przepisała mi lesinelle. Miałam zacząć brać w pierwszym dniu miesiączki, jak powiedziała. Tak więc gdy skończyło się opakowanie novynette, na 3 dzień przyszedł okres i zgodnie z zaleceniami zaczęłam brać lesinelle, jednak zostały mi jeszcze 2 tabletki opakowania, a krwawienie pojawiło dosłownie kilkanaście min temu. Nigdy wcześniej tak nie miałam, jestem w szoku i nieco zdezorientowana. Również nie wiem jak z tą 7dniową przerwą :/ mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do apteki i farmaceutka życzliwa udzieliła pomocy. Otóż jeśli to jest pierwsze opakowanie to są po prostu zaburzenia i organizm musi się przyzwyczaić, doradziła bym spokojnie wykończyla opakowanie, a potem już 8 dnia normalnie zaczęła brać kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelatomania
Witam :) Muszę napisać o swoich odczuciach bo jestem w pozytywnym szoku! Zważyłam się dziś i co się okazało? -3 kg! Od trzech tygodni nie oszczędzałam się z niczym ponieważ już na dniach mam zaplanowaną dietę (dlatego postanowiłam sobie do dnia ostatecznego dobrze pojeść) i czekam na bańki chińskie itp. (chce wszystko połączyć) chipsy, słodycze, białe pieczywo, smażonki, dużo ziemniaków, święta, które były i zero ruchu zawsze kończyło się to u mnie tyciem. Stając ze strachem dziś na wadze byłam pewna, że będą jakieś plus trzy, cztery kg gdyż mam tendencje do tycia a tu proszę nieziemska niespodzianka! Nie marzyłam o tym, że waga się nie zmieni a co dopiero spadnie! Moja nowa ginekolog mówiła, że każde tabletki na każdego inaczej oddziałują, rozmawiałyśmy wtedy o tyciu jakie spowodowało u mnie yasminelle, które brałam od półtora roku, przytyłam w tym czasie około 10 kg może to też i moja wina chociaż w ciągu tego roku nie obżerałam się tak jak w czasie tych trzech ostatnich tygodni. Lekarz mi je przepisała mówiąc, że jest taki sam skład co yasminelle tylko tańsze. Tańsze o 5 zł tylko ale zawsze coś, bałam się je brac bo myślałam, że przytyję bo może skoro tańsze to gorsze niż yasminelle ale wręcz odwrotnie. Jak ktoś juz napisał miewam czasem bóle w mostku ale bardzo rzadko, brzuch mnie nie boli, plamień zero, okres w porządku, humory, cera i libido również. Jak dla mnie strzał w 10 są to tabletki dla mnie. Dodam tylko, że używając kiedys plastrów Evra przytyłam 15 kg a biorąc mikrogynon wymiotowałam codziennie rano. Dziękuję mam już swe idealne tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agitka007
Witam !! ;) Mam do sprzedania 1 opakowanie tabletek Lesinelle. Termin ważności : 02.2015 r. Zainteresowane proszę o kontakt na maila : agitka007@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korankaki
Sprzedam opakowanie Lesinelle, ważne do marca 2015roku. Cena 35zł+przesylka 7zł. korankaki@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka1987
Dziewczyny czy któraś z Was może polecić jakąś aptekę w Poznaniu gdzie kupię tanio lasinellę?? Proszę o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka1987
*lesinelle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasminelle
ja stosuje już 1,5 roku więc mam za sobą już doświadczenie z tymi właśnie tabletkami. Teraz, gdy przeczytałam o tym że chudniecie możliwe że i u mnie to wystąpiło, albo po prostu przez aktywność fizyczną, ale nic drastycznego około 2-3 kg przez caly okres. Nie mam żadnych dziwnych nastrojów czy bóli. Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maturzystka94
Hej! Na termin wizyty u gina musiałam czekać ponad miesiąc. Po wypadku z gumką(pękła) postanowiłam, że zaczne brać tabletki. Ginekolog przepisał mi lesinelle. Okres powinnam dostać -zaraz. Wyliczyłam sobie ,że 7dniowa przerwa wypada w matury-polski,matma. Pisanie podczas okresu tego niby "najwazniejszego egzaminu" średnio mi sie widzi. Boję się bólów etc. do tego dojdzie stres... Zacząć brać czy zaczekać? Chciałabym z chłopakiem mieć spokój z gumkami na lato... Po tych tabeltkach okres jest np. obfitszy ,bardziej bolesny, czy moze przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelatomania
Z rozmów z moimi koleżankami, które stosują antykoncepcję doustną wynika, że ich zażywanie powoduje mniejsze krwawienia podczas menstruacji, oczywiście nie po pierwszym opakowaniu, u mnie ostatnio dochodzi do minimum w tej kwestii aż się nawet przestraszyłam co tak mało ale po wizycie wiem, że wszystko ok, każdy organizm oczywiście reaguje inaczej. Co do tych egzaminów to powinnaś się rozmówić z lekarzem, on będzie najlepiej wiedział jak to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candycoat
chętnie odkupię parę opakowań lesinelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
Dziewczyny pomóżcie. Właśnie kończę brać drugie opakowanie Lesinelle i dostałam dziś plamienia. Jest to plamienie śródcykliczne, nie jest to jeszcze krwawienie z odstawienia. W ulotce napisane jest, że takie plamienie może występować w pierwszych miesiącach brania anty. oraz przeczytałam w necie, że może to być również spowodowane nadmierną aktywnością fizyczną, a muszę przyznać, że ostatnio dużo trenowałam. Czy mam się martwić ? Czy któraś z Was miała podobny problem ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoatea23
Ja na początku brania Lesinelle też miałam takie plamienia i to jest zupełnie normalne. Na chwilę obecną jestem 2 dzień na odwyku, chcę zrobić sobie półroczną przerwę i pomimo braku skutków ubocznych podczas zażywania ich, zastanawiam się jak sprawa będzie teraz wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzyn
Cześć wszystkim! mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Lesinelle, ponieważ musiałam przestać je brać, a wcześniej wykupiłam cala receptę.Opakowanie za 22 zł, odbiór własny lub + 5 zł za przesyłkę Opakowania nie zniszczone, długa data ważności sądzę, że nawet gdzies paragon z apteki się znajdzie w razie wątpliwości:) zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv e -mail: urzyn@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka1994
Biore pierwsze opakowanie lesinelle, niedlugo mam mature i kupiłam sobie lek na koncentracje, zawiera on wyciąg z żeń-szenia,liści Mate,liści Brahimi,Kofeina. Na ulotce pisze tylko o dziurawcu, ale skoro biore te inne ziołowe to one obniżają działanie tych tbaletek? Powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Lesinelle od 3 miesięcy z powodu baaaardzo nieregularnych miesiaczek...i teraz miesiaczkuje regularnie ,schudłam 5,5kg yupiii,nie puchne przed @,nie zalewa mnie i nie boli Jedynym minusem jest to ,ze mdli...pierwszy miesiąc porazka teraz coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoatea23
ja rowniez mam do sprzedania jedno opakowanie Lesinelle, poniewaz tak jak wspominalam mam polroczna przerwe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×